Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 21., szerda 14:40

Ziró lehet még egy.kedvenc vadlovad :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2018. február 20., kedd 20:50

wxyz írta:
Kerlon írta: Legjobb példa Gnabry, akire nem lett volna szükségük, de inkább megvették, minthogy máshoz kerüljön.
Szélsőre nincs szükségük?
Ribéry kiégett, Robben is egyre jobban, szerződésük le is jár nyáron. Egyedül Coman az akinek van jövője.

Comant lerabolhatná Perez. :D
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. február 20., kedd 20:43

Fejlődni, mint mi Asensiot.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 20., kedd 20:40

wxyz írta:
Kerlon írta: Legjobb példa Gnabry, akire nem lett volna szükségük, de inkább megvették, minthogy máshoz kerüljön.
Szélsőre nincs szükségük?
Ribéry kiégett, Robben is egyre jobban, szerződésük le is jár nyáron. Egyedül Coman az akinek van jövője.
Ha nem veszik meg most, megvette volna más. Nekik még nem kellett el is passzoltak kölcsönbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. február 20., kedd 20:11

Kerlon írta: Legjobb példa Gnabry, akire nem lett volna szükségük, de inkább megvették, minthogy máshoz kerüljön.
Szélsőre nincs szükségük?
Ribéry kiégett, Robben is egyre jobban, szerződésük le is jár nyáron. Egyedül Coman az akinek van jövője.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 20., kedd 16:22

sebydani írta: Megint részeg vagy, Casemiro nem onnan jött :mrgreen:
Végre megtértél.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 20., kedd 16:08

misafeco írta: Szívesen. :)
Meg kellett hálálni Robbent. :mrgreen:
Szívesen. :mrgreen: Az mondjuk egy csoda, hogy hogy tudtátok összekalapálni.

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018. február 20., kedd 15:54

H.E.H.E. írta:
A Dortmund egy játékoseladó klub, mint a Benfica, vagy a Monaco.
a bájern is :shifty: :-*

ezúton is köszönjük nekik a világ legjobb középpályását aprópénzért :mrgreen:
Szívesen. :)
Meg kellett hálálni Robbent. :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. február 20., kedd 15:07

H.E.H.E írta: a bájern is :shifty: :-*

ezúton is köszönjük nekik a világ legjobb középpályását aprópénzért :mrgreen:
Megint részeg vagy, Casemiro nem onnan jött :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 20., kedd 15:02

A Dortmund egy játékoseladó klub, mint a Benfica, vagy a Monaco.
a bájern is :shifty: :-*

ezúton is köszönjük nekik a világ legjobb középpályását aprópénzért :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 14:32

1. A Dortmundnak pénzügyi és szakmai téren se közvetlen riválisa a Bayern. Ezt minden nagyképűség nélkül mondom. A Dortmund egy játékoseladó klub, mint a Benfica, vagy a Monaco. Olcsón felvásárolja a kiscsapatok legjobbjait, majd többszörös áron értékesíti őket tovább. A Bayern a tápláléklánc csúcsán van, pár kivételtől eltekintve sikeresen megtartja a kulcsjátékosait.
2. Dembélét és Aubameyangot se a Bayern vette meg, de ezzel semmivel nem lett jobb csapata a Dortmundnak.
3. Kiemelkedsz egy Bundesliga középcsapatból -> Elvisz egy nagycsapat. Ellenpéldát nem nagyon tudok.
Itt valami félrement a hozzászólások előrehaladtával. Én kifejezetten a német játékosokra gondolok, akiket valamilyen szinten sakkban lehet tartani a válogatottsággal. Dembele és Auba sem német.

És persze, hogy nem közelítik meg, de mélyebben nem megyek bele, mert hozzám képest a 9/11-es összeesküveséleméletek esti mesék :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018. február 20., kedd 14:23

1. Fiztetés, nem értek egyet. Mi sem fizetjük agyon a játékosokat, nézd meg Nachót, Marcelót, Carvajalt, stb...
Persze, nem is akarom olyan fekete-fehéren lefesteni a dolgot, a pénz csak az egyik (általában a legfontosabb) faktor.
2. Ugyanezt tudom írni, mert biztos vagyok benne, hogy Hummels is kapott jóval kedvezőbb ajánlatot, mint a tiétek, mégis titeket választott. Így szerintem az egyes pontod megdől.
Elképzelhető, de megint leszögezném, hogy egy általános tendenciáról beszélek, nem egy kőbe vésett, minden játékosra vonatkozó alapvetésről.
4. Azért a konkurenciának, mondjuk Dortmund, nem mindegy, hogy a Bayern veszi meg a legjobbját vagy a Manchester City. Mert ha már így is úgy is távozik, akkor miért a közvetlen riválist erősítse vele? És, ha az évente/kétévente felbukkanó 2-3 nagy német tehetségnek a 80% a Bayernt választja, főleg a mai gazdasági viszonyok mellett, akkor; A az egyes pontod ismét megdől, B mégiscsak van abban valami, hogy a háttérben megy a maszatolás.
1. A Dortmundnak pénzügyi és szakmai téren se közvetlen riválisa a Bayern. Ezt minden nagyképűség nélkül mondom. A Dortmund egy játékoseladó klub, mint a Benfica, vagy a Monaco. Olcsón felvásárolja a kiscsapatok legjobbjait, majd többszörös áron értékesíti őket tovább. A Bayern a tápláléklánc csúcsán van, pár kivételtől eltekintve sikeresen megtartja a kulcsjátékosait.
2. Dembélét és Aubameyangot se a Bayern vette meg, de ezzel semmivel nem lett jobb csapata a Dortmundnak.
3. Kiemelkedsz egy Bundesliga középcsapatból -> Elvisz egy nagycsapat. Ellenpéldát nem nagyon tudok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 14:05

1. Fiztetés, nem értek egyet. Mi sem fizetjük agyon a játékosokat, nézd meg Nachót, Marcelót, Carvajalt, stb...
2. Ugyanezt tudom írni, mert biztos vagyok benne, hogy Hummels is kapott jóval kedvezőbb ajánlatot, mint a tiétek, mégis titeket választott. Így szerintem az egyes pontod megdől.
4. Azért a konkurenciának, mondjuk Dortmund, nem mindegy, hogy a Bayern veszi meg a legjobbját vagy a Manchester City. Mert ha már így is úgy is távozik, akkor miért a közvetlen riválist erősítse vele? És, ha az évente/kétévente felbukkanó 2-3 nagy német tehetségnek a 80% a Bayernt választja, főleg a mai gazdasági viszonyok mellett, akkor; A az egyes pontod ismét megdől, B mégiscsak van abban valami, hogy a háttérben megy a maszatolás.

De mint mondtam, nincs ezzel gond, csak nem vagytok szentek, mint ahogy azt gondolják páran.
mint ami itt megy néha egy megy a meccs topicban..
Persze, de az is ugyanúgy büntetésre kerül, de persze a bajoroknak jár az extra szolgáltatás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 20., kedd 13:57

Miért lenne vicces felemlegetni? Mi most kezdtünk bele egy új projektbe, nem pedig évek óta csináljuk. A másik meg, hogy csak országon belül rögtön van két választásuk, a Barca és a Real révén. Ki minket választ, ki őket. Mind a két helyen reális esélye van a kupákra és a válogatottra
Az, hogy a monopol helyzetet 1 vagy 2 gigaklub gyakorolja nemzeten belül, szerintem mind1. Legalábbis ettől nem kivetni valóbb a bayern, mert egyedül van. És az sem rondít nálam bele a képbe, hogy milyen régóta szipkázzák el az utánpótlás saját nemzetiségű top fiataljait. Bárcsak mi is ezt csináltuk volna évekig, ahelyett, hogy Cassanokat meg tököm tudja kiket idehoztunk. :) Félreértés ne essék, nem irigylek onnan 1 játékost sem az elmúlt 15-20 évből... :mrgreen: De ha a szüleim a fejemre ejtettek volna és bayernes lennék, a bundesliga igazolásokkal semmi bajom nem lenne. Azzal már inkább, hogy a Ribery-Robbent nem képesek egy sztárigazolással pótolni. Annyi azért csak beleférne...Egy Draxler (hogy egy németet mondjak) vagy egy Hazard (hogy ne egy németet).
hanem arra, hogy a bajor kolléga továbbra is állítja, hogy amit ő ír az tény, de nem láttam ennek az alátámasztását.
Ebbe aztán tényleg nem akarok beleszólni, mert nem tisztem, de a TM-es dolog egyfajta tényszerű próbálkozás, megközelítés volt a részéről, másrészt meg jogos kérdést vetett fel, azzal, hogy amúgy hol lennének azok a játékosok ha nem a bayernben? A stílusa, meg szerintem nem volt olyan bosszantó mint ami itt megy néha egy megy a meccs topicban... :) Legalább ő nem balfaszozta le Lucast mondjuk :lol:
Na de már így is többet foglalkoztam a németekkel, mint amennyit ebben az évtizedben akartam.
Na ezzel vagyok én még így.... :lol: :lol:

Este amúgy Bayern-Besiktas.
Jó meccs lesz, kíváncsi vagyok a Jupp féle régi-új bayern megint képes e a BL-ben is villantani. Szerintem jó erőfelmérő, mert amúgy a Besiktas egy nem könnyű csoportot nyert meg magabiztosan ősszel, és a nyári igazolásokkal egy borsorralátörésnyire jók lehetnek, főleg majd otthon, ha ma el nem dől. Biztos, hogy át fogok kukkantani a chelsea-barca közben.
Neuerrel amúgy miújság? Mikor játszhat?

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018. február 20., kedd 13:49

Számomra teljesen egyértelmű, hogy nem a Bayern hibája az egy szinttel alatta lévő német csapatok gyengélkedése. Leegyszerűsített modell, de az esetek többségében így működik:
1. A játékosok oda mennek, ahol több fizetést kapnak.
2. A Bundesliga csapatok fizetések terén se a Bayernnel, se a külföldi nagycsapatokkal, de még a PL középcsapataival se tudnak versenyezni, így előbbi csapatokból utóbbiakba elindul el játékosáramlás.
3. Ezek a csapatok úgy pótolják a kiesett játékosaikat, hogy kisebb Bundesliga csapatból, vagy alacsonyabb osztályból vásárolják fel a legnagyobb tehetségeket (ez lerablásnak számít amúgy?). Ezeknek a játékosoknak nyilván idő kell, hogy felnőjenek arra a szintre, amelyet a távozó játékosok képviseltek.
4. Kész az ördögi kör, és ha kiveszed a Bayernt (vagy átrakod egy másik bajnokságba), akkor sem változik a képlet. Azt az évi 2-3 játékost simán felszippantanák a külföldiek.

Nézzünk egy konkrét példát. Hasamra ütök, legyen a Leverkusen. Hova távoztak az utóbbi 5 évben meghatározó játékosaik?
Calhanoglu -> Milan
Kampl -> Lipcse
Chicharito -> WHU
Toprak -> Dortmund
Kramer -> Gladbach
Szon -> Tottenham
Castro -> Dortmund
Can -> Pool
Schürrle -> Chelsea

A szokásos Bundesliga játékoskeringőt leszámítva mentek külföldre szintet lépni.

Felkészül: Brandt, Havertz, Bailey. Ők se ott fognak megöregedni.

Személyes vélemény: Lehet a Bayernt utálni, de hogy az átigazoláspolitikájukba miért kell belekötni, azt sosem értettem. Miközben a City, MU, PSG hármas lassan évente költi el egy kisebb ország GDP-jét játékosokra, akiknek egy részére nincs is szükségük, csak a padon ülnek.
A német utánpótlás (a franciával együtt) a világ legjobbja jelenleg. Itt lehet a legjobb ár/érték arányú játékosokhoz hozzájutni. Ha a Bayern tartani akarja a szintet a nemzetközi elittel, akkor ilyen játékosokat kell vennie, hogy eltüntesse a pénzügyi hátrányt. Az utóbbi 10 évben ezt rendkívül hatékony szinten művelték.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 13:30

Még egy gondolat a lenti statisztikákhoz.

Nem szabad ilyen egysíkúan nézni, hogy más csapat többért igazolt országon belülről. Azt kell megnézni, hogy melyik csapat honnan igazol, a játékosnak milyen más kérői voltak, hány éves, kellett-e a csapatba vagy sem, stb.stb. Na de már így is többet foglalkoztam a németekkel, mint amennyit ebben az évtizedben akartam.
Meghagyom zirónak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 13:11

Babinho írta:
Realista24 írta:Szóval tények nincsenek csak az all közelebb a valósághoz. Megis ki vám jelentve hogy amit páran írunk az pletyka, a masik oldal meg tény.

Es En sem szeretem őket.
Most küldenék egy virtuális tockost :) Én nem írtam hogy te pletykáról beszélsz én meg tényről...
Te írtad, hogy évek óta keringő hiresztelések...én erre reagáltam. És az én véleményem nem tény. A számadat, amit itt mások írtak a TM-ről, az tény. Az valamelyest cáfolja a híreszteléseket.
Amit már utána írtam, az a véleményem, ami talán ezt közelebb hozza! De nem az egzakt döntés végeredménye, pont erről beszéltem...pro és kontra. Nem vagyok meggyőzhetetlen, de a híresztelés még semmivel nem lett közelebb hozva az igazsághoz. De én is leírtam, hogy furcsa igazolások azért persze vannak. Nem minden döntés egy mezsgyén születik. Nálam sem támasztja alá ezt a német imázst és példa szövegemet Hoeness tette, vagy Müller szimpatikus pofája....De nem is erről beszéltünk.

De amúgy a Bayern ezt a fajta igazoláspolitikáját azért is vicces most felemlegetni, mert elkezdtük begyűjteni a fél u21 spanyol válogatottat. Ugye Asensio, Vallejo, Ceballos, mind olyan igazolás mint amiért most elvileg a Bayernt vesszük elő, pedig láthatjuk, hogy ez igazán szerethető, logikus és jó döntés minden szempontból. Llorente ugye a mi kutyánk kölyke.
Kitekintés, de érdekes, hogy mondjuk amíg James nálunk egy buktás gigaigazolásnak tekinthető, a részükről 3 évre rá, már egy okos húzás is lehet. Pedig ugyanarról a játékosról beszélünk... :) De ők olcsóbban is "vették", és használni is tudják. Sportszakmailag és gazdaságilag is jobb döntés utólag (ezzel még ugye várjunk) a Bayernnek James, mint a Realnak James :)
Miért lenne vicces felemlegetni? Mi most kezdtünk bele egy új projektbe, nem pedig évek óta csináljuk. A másik meg, hogy csak országon belül rögtön van két választásuk, a Barca és a Real révén. Ki minket választ, ki őket. Mind a két helyen reális esélye van a kupákra és a válogatottra.

És így van, nem erről beszéltünk, én tökéletesen értem amit írsz, és amit az előbb írtam, nem is neked szólt, hanem arra, hogy a bajor kolléga továbbra is állítja, hogy amit ő ír az tény, de nem láttam ennek az alátámasztását.

Ez pont ugyanolyan, hogy a Raúl fanok sosem ismerik el, hogy ő irányította az öltözőt, míg akik nem akkora Raúl őrültek, simán elfogadják, hogy így volt. Ettől nem lesz kisebb játékos vagy rosszabb ember, ahogy a Bayern sem rosszabb csapat, csak nem kell angyalként feltüntetni saját magukat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. február 20., kedd 12:48

Realista24 írta:Szóval tények nincsenek csak az all közelebb a valósághoz. Megis ki vám jelentve hogy amit páran írunk az pletyka, a masik oldal meg tény.

Es En sem szeretem őket.
Most küldenék egy virtuális tockost :) Én nem írtam hogy te pletykáról beszélsz én meg tényről...
Te írtad, hogy évek óta keringő hiresztelések...én erre reagáltam. És az én véleményem nem tény. A számadat, amit itt mások írtak a TM-ről, az tény. Az valamelyest cáfolja a híreszteléseket.
Amit már utána írtam, az a véleményem, ami talán ezt közelebb hozza! De nem az egzakt döntés végeredménye, pont erről beszéltem...pro és kontra. Nem vagyok meggyőzhetetlen, de a híresztelés még semmivel nem lett közelebb hozva az igazsághoz. De én is leírtam, hogy furcsa igazolások azért persze vannak. Nem minden döntés egy mezsgyén születik. Nálam sem támasztja alá ezt a német imázst és példa szövegemet Hoeness tette, vagy Müller szimpatikus pofája....De nem is erről beszéltünk.

De amúgy a Bayern ezt a fajta igazoláspolitikáját azért is vicces most felemlegetni, mert elkezdtük begyűjteni a fél u21 spanyol válogatottat. Ugye Asensio, Vallejo, Ceballos, mind olyan igazolás mint amiért most elvileg a Bayernt vesszük elő, pedig láthatjuk, hogy ez igazán szerethető, logikus és jó döntés minden szempontból. Llorente ugye a mi kutyánk kölyke.
Kitekintés, de érdekes, hogy mondjuk amíg James nálunk egy buktás gigaigazolásnak tekinthető, a részükről 3 évre rá, már egy okos húzás is lehet. Pedig ugyanarról a játékosról beszélünk... :) De ők olcsóbban is "vették", és használni is tudják. Sportszakmailag és gazdaságilag is jobb döntés utólag (ezzel még ugye várjunk) a Bayernnek James, mint a Realnak James :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 20., kedd 11:31

Szóval tények nincsenek csak az all közelebb a valósághoz. Megis ki vám jelentve hogy amit páran írunk az pletyka, a masik oldal meg tény.

Es En sem szeretem őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 20., kedd 11:15

Realista24 írta:Nem értem miről írsz és nem is érdekel :mrgreen:
hogy lehetsz ilyen tiszteletlen, szégyeld el magad.

Kicsit benéztem. Valójában a Dortmund rabolja le a Bayernt!!!! :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég