Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. április 30., kedd 10:04

Szerintem egyszerű erre a válasz. Azért, mert ha elhozzuk tavaly őket, egész évben kapnak 200 percet, aztán most mennének kölcsönbe a Getafehoz, jövő nyáron meg eladnánk. De tegyük fel, hogy megvesszük Verrattit a Pescaraból tavaly. Látod magad előtt a képet, ahogy Mourinhotól rengeteg játéklehetőséget kap? Én nem. Úgy jön le ez az egész, mintha a Realnak jobb volna 30 milliókért igazolni, mint 5 millióért, pedig nem a játékos ára határozza meg, hogy beválik-e. Mintha a 30 milliós játékosok tuti üzletek lennének, aki meg csak 5-ért jön, csak kiegészítőembernek lenne jó. Csak ugye míg egy 30 milliós ember nem ülheti végig a szezont a padon, egy 5 milliós esetében nincs ezzel gond. Pedig ugyanarról a játékosról van szó.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 30., kedd 8:11

CS0ki írta:Miért tennék? De tényleg...megszereztek egy nagyon tehetséges játékost, pénzre nem igazán van szükségük, Pogba remekül teljesít a meccseken.Semmi okuk eladni. Ha eladják, azt jókora pénzért tennék meg. Szerintem 30 fölött.
Látod? Erről írtam a múltkor. A Juve meg tudta szerezni Pogbát, mikor ingyen igazolható volt. A PSG Verrattit a Pescarából szintén nem túl drágán. Egy évre rá futunk mindkét játékos után (remélem, az érdeklődés Pogba iránt valós), akik már nagy klubok játékosai, így az egy évvel ezelőtti árukhoz képest jóval többért hozhatóak el. Miért nem tudtuk őket megszerezni tavaly? Miért kell szinte minden egyes tehetségnél megvárni, hogy eligazoljon egy nagy klubba, és aztán kész vagyonokat kell értük fizetni.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 30., kedd 1:03

Pogbát 20 millióért szerintem már elengednék.
Miért tennék? De tényleg...megszereztek egy nagyon tehetséges játékost, pénzre nem igazán van szükségük, Pogba remekül teljesít a meccseken.Semmi okuk eladni. Ha eladják, azt jókora pénzért tennék meg. Szerintem 30 fölött. :hmmm:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 29., hétfő 18:50

Pogbát 20 millióért szerintem már elengednék. Vidalt pedig egy pár évig lehetetlennek tartom elhozni. 45-50 milliós ajánlatot utasítottak vissza a Bayernnek. Verratti úgy néz ki 25 lesz. Kondogbiát pedig simán eltudnánk hozni 10 millió alatt. Ezzel szerintem nagyon jól járnánk.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 15:47

pogbára elég lenne a +15 milla, vidalhoz inkább +40 kéne.

ugye verratti már tutinak tűnik, ha hozzuk a vidal/pogba duó egyikét akkor elfér a francia is simán, én nem bánnám. :-)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 29., hétfő 15:44

Annyira darabosnak tűnik nekem a mozgása, hogy fájt nézni, a passzai meg...no mindegy, ha jön, kétlem, hogy kezdőbe.
és egy újabb félmegoldás lenne real módra. :/
most kéne még rápakolni azt a plusz 15 millát és akkor jöhetne pogba v vidal.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 29., hétfő 15:38

Nagyon nagyon lebutított Yaya Touré, mondjuk annyiban hasonlít hozzá, hogy magas, fekete és focizik. :mrgreen:

Annyira darabosnak tűnik nekem a mozgása, hogy fájt nézni, a passzai meg...no mindegy, ha jön, kétlem, hogy kezdőbe.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 15:34

Galacticos írta:
accel írta:kondogbia gyerekről mit érdemes tudni? nem nagyon láttam még játszani, azt vágom, h feka és hosszú lábai vannak. :mrgreen:
lebutított yaya touré.
aki még bőven fejlődhet.
róla csak úgy pattognának le a törpök.
Ez jól hangzik, és közben utánanéztem, 188 cm és eddig 16 meccsen csak 2 sárgát kapott. Amúgy játszani még nem láttam, és én könnyen lelkesedek bármely hasznosnak tűnő igazolásnak, úgyhogy tudja fene. Másrészt meg még le se igazoltuk...

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 15:32

áh, élvezet itt olvasni, hogy kik jöhetnének, kikkel hoznak minket szóba, csak aztán nehogy megint k(l)oppanjunk. :mrgreen:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 15:29

akkor felőlem hozhatjuk. be is lehetne baszni a kp-ra modric és verratti mellé.
padon meg casemiro, xabi, özil trió bármikor befigyelhet. deal. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 29., hétfő 15:28

accel írta:kondogbia gyerekről mit érdemes tudni? nem nagyon láttam még játszani, azt vágom, h feka és hosszú lábai vannak. :mrgreen:
lebutított yaya touré.
aki még bőven fejlődhet.
róla csak úgy pattognának le a törpök.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 15:19

accel írta:kondogbia gyerekről mit érdemes tudni? nem nagyon láttam még játszani, azt vágom, h feka és hosszú lábai vannak. :mrgreen:
Ő az idei M'Vila! :D

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 15:17

kondogbia gyerekről mit érdemes tudni? nem nagyon láttam még játszani, azt vágom, h feka és hosszú lábai vannak. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 13:38

Ott a Valencia is 5 pontra. De amúgy az tuti, hogyha a Malaga 4. lesz, akkor fellebbeznek és lehet véletlen sikerrel járnak. Egyébként a Sociedad gyenge lenne szerintem a BL-ben, de mégis nekik örülnék, nagyon szimpatikus csapat.
Nem szabad ilyet kategórikusan kijelenteni.A malagaért sem adtak volna egy fabatkát sem,hisz sok volt a zűr a csapat körül.Bár talán ott névleg jobb játékosok vannak.De annak idején ott volt a depor,vagy a valencia,azokban sem szerepeltek sztárok(Mendieta,Aimar később lettek azzá)és mégis szépen muzsikáltak.
Ha kifognak egy nem túl erős csoportot,és továbbmennek,onnan minden lehet.
Feltéve ha meglesz a 4. hely,mert van sansza még a valencianak is.
Tegnap nagy meccset játszott a két csapat,igazi rangadót.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 13:23

valami 231 vagy mennyi barca meccset közvetített. azért az durva. meg az is, hogy messi gólját meddig játszották vissza :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 29., hétfő 13:08

Lehet Feri azért köszönt le, mert tudja, hogy a Barcának szerdán leáldoznak. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 13:08

én is így vagyok vele, a sociedad szimpatikus, de szerintem európai porondra kevesek lennének. a malagás sztori meg mekkora hülyeség... ezzel büntetik meg csórikat.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 29., hétfő 13:06

Victor írta:
5 ponttal mennek a Malaga előtt 5 meccsel a vége előtt.
ha jól tudom, malagának mind1, ugyanis akárhol végez, nem indulhat semmilyen kupában.
Ott a Valencia is 5 pontra. De amúgy az tuti, hogyha a Malaga 4. lesz, akkor fellebbeznek és lehet véletlen sikerrel járnak. Egyébként a Sociedad gyenge lenne szerintem a BL-ben, de mégis nekik örülnék, nagyon szimpatikus csapat.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 13:01

5 ponttal mennek a Malaga előtt 5 meccsel a vége előtt.
ha jól tudom, malagának mind1, ugyanis akárhol végez, nem indulhat semmilyen kupában.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 28., vasárnap 23:15

Nagyon szorítok a Sociedadnak, hogy megszerezzék a 4. helyet. 5 ponttal mennek a Malaga előtt 5 meccsel a vége előtt. Az a baj, hogy játszanak még velünk is otthon meg a Granadaval. Idegenben meg Getafe, Sevilla, Depor... Nem a legkönnyebb ellenfelek. Az viszont elképesztő adat, hogy utoljára ellenünk szenvedtek vereségek január elején. Nagyon drukkolok nekik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég