Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. február 21., szerda 7:48

Arra, hogy a chelsea neki essen a barcanak, vajmi kevés esély volt. A meccs osszkepe azt hozta, amit vártam. Ilyen bekkelos, beallos, olasz edző által dirigalt csapat ellen a real is szenvedett volna. Kell a gól a chelseanek, remélem a visszavágón rárontanak a barcara, ha a félidőben nem vezetnek, csekély esélyük marad.

Szerintem hazai pályán (sem) szégyen védekezni, az is a játék része! Meg van annak is a maga bája!

A Bayern a vártnál is simabban megy tovább.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. február 21., szerda 7:18

Pipita írta:
Steve írta:Én abszolút nem így láttam. A Barcelona kettő darab kapuralövéssel hozta le a kilencven percet, meg meddő mezpnyfölénnyel. Helyzeteket meg a Chelsea alakított ki, aki épp buszozott. Vagyis azt cisnálta, amit ez a klub mindig is tudott, az egyetlen taktikát, amivel valaha sikreeket ért el, az egyetlen dolgot, amiben jók, de abban nagyon. Ha mnekirontottak volna a Barcának nyílt focival? Kapnak egy ötöst. Okosan játszottak, helyzeteket alakítottak ki és volt két kapufájuk is. Óriási mákja van a barcának hogy nem toltak egy PSG-t ma (egyértelmű favoritként 1-3...) Kb a Bayern - Real 0-4 volt ilyen meccs amúgy, ott is vagy 80%-ban birtokolta a labdát a Pep csapat sokra mentek vele, a focit mi játszottuk.
Azt írod abszolút nem így látod mint én, de közben majdnem uazt leírod.

Én sem azt mondtam, hogy a barca focizott, hanem azt, hogy az angolok szégyenkezhetnek a tegnapi meccs miatt.

A chelsea mit csinált okosan a buszozással? Jó eredményegy 1-1? Simán el lesznek verve szerintem Barcelónában, de ha nem akkor egy 0-0 is már kiesés. Nem tudom mitől játszottak okosan..
Nézni meg egyik játékát sem lehetett. Ment a buszozás a semmit nem érő körbe passzolás ellen..

Ha kibuszozza a Chelsea Barcelonában is és 2x belebotlanak a labdába akkor megérte ez. De remélem majd a Real helyreteszi ezeket a csapatokat.Én focit akarok nézni, ezért ülök le BL meccsek elé.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. február 21., szerda 0:51

Steve írta:
DinhoL írta:Ez bizony elég gyötrelmes volt, a játékra jár a sav'(talán a szokásos hullámvölgy miatt van ez talán más miatt most már fáradt vok levezetni). Persze a kezdő kp sem predesztinált csodálatos futballt...nekem kicsit csalódás volt összességében a meccs de az elmúlt évek után mondhatni megszoktam, hogy az odavágókon rendre megy a "flopperkedés".

Azt nem értem, miért szídják ennyien az angolokat, persze a gól előtti egyéni hiba végzetes volt e azonkívűl remekel működött Conte elképzelése.Hihetetlen gyorsan vedlettek át a londoniak támadásból bekkelésbe és ja, a győzelmet is megérdemelték vna. :agree:
Hogy miért van baja vkinek az angolok játékával?

Mert egy nézhetetlen szar volt egy BL meccsen hazai pályán.Itt nem a Barcának kell szégyenkezni,akik amúgy Messi nélkül még most is értetlenül passzolgatnának körbe, hanem az angoloknak akik betolták a buszt hazsi pályán.

Szánalmas volt, ahogy a kékek feladták a focit és hazai pályán bedzorulva védekeztek..Ha nektek esnek, garantálom lett volna meglepetés.

Így egy langyos, unalmad 1-1. De legalább abatcának jó ez, csak focit nem láttunk...bár azért ültem le.
Én abszolút nem így láttam. A Barcelona kettő darab kapuralövéssel hozta le a kilencven percet, meg meddő mezpnyfölénnyel. Helyzeteket meg a Chelsea alakított ki, aki épp buszozott. Vagyis azt cisnálta, amit ez a klub mindig is tudott, az egyetlen taktikát, amivel valaha sikreeket ért el, az egyetlen dolgot, amiben jók, de abban nagyon. Ha mnekirontottak volna a Barcának nyílt focival? Kapnak egy ötöst. Okosan játszottak, helyzeteket alakítottak ki és volt két kapufájuk is. Óriási mákja van a barcának hogy nem toltak egy PSG-t ma (egyértelmű favoritként 1-3...) Kb a Bayern - Real 0-4 volt ilyen meccs amúgy, ott is vagy 80%-ban birtokolta a labdát a Pep csapat sokra mentek vele, a focit mi játszottuk.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. február 20., kedd 23:47

DinhoL írta:Ez bizony elég gyötrelmes volt, a játékra jár a sav'(talán a szokásos hullámvölgy miatt van ez talán más miatt most már fáradt vok levezetni). Persze a kezdő kp sem predesztinált csodálatos futballt...nekem kicsit csalódás volt összességében a meccs de az elmúlt évek után mondhatni megszoktam, hogy az odavágókon rendre megy a "flopperkedés".

Azt nem értem, miért szídják ennyien az angolokat, persze a gól előtti egyéni hiba végzetes volt e azonkívűl remekel működött Conte elképzelése.Hihetetlen gyorsan vedlettek át a londoniak támadásból bekkelésbe és ja, a győzelmet is megérdemelték vna. :agree:
Hogy miért van baja vkinek az angolok játékával?

Mert egy nézhetetlen szar volt egy BL meccsen hazai pályán.Itt nem a Barcának kell szégyenkezni,akik amúgy Messi nélkül még most is értetlenül passzolgatnának körbe, hanem az angoloknak akik betolták a buszt hazsi pályán.

Szánalmas volt, ahogy a kékek feladták a focit és hazai pályán bedzorulva védekeztek..Ha nektek esnek, garantálom lett volna meglepetés.

Így egy langyos, unalmad 1-1. De legalább abatcának jó ez, csak focit nem láttunk...bár azért ültem le.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. február 20., kedd 23:39

Ez bizony elég gyötrelmes volt, a játékra jár a sav'(talán a szokásos hullámvölgy miatt van ez talán más miatt most már fáradt vok levezetni). Persze a kezdő kp sem predesztinált csodálatos futballt...nekem kicsit csalódás volt összességében a meccs de az elmúlt évek után mondhatni megszoktam, hogy az odavágókon rendre megy a "flopperkedés".

Azt nem értem, miért szídják ennyien az angolokat, persze a gól előtti egyéni hiba végzetes volt e azonkívűl remekel működött Conte elképzelése.Hihetetlen gyorsan vedlettek át a londoniak támadásból bekkelésbe és ja, a győzelmet is megérdemelték vna. :agree:
Som i Serem!
6oat

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 20., kedd 23:34

Hát ezt rossz volt nézni,mindkét csapatot.Pedig de jókat szórakoztam régen a chelsea barca meccseken.

Barszarol kár is beszélni,nézhetetlen.Azt viszont nem értem minek áll be valaki buszozni egy ilyen suta védelemmel.Simán nekik mehettek volna izomból a barszának,több esélyük lett volna,a sebességük meg van hozzá.Aztàn ha beleszaladnak a késbe legalább megpróbálták,de ez ,hogy le akarták hozni 0 kapott góllal és jól meg is rogytak a bekapott góltól,pedig csak 1-1 még is mintha bl döntőt buktak volna... Ez valami nagyon ócska Chelsea barsza volt a régi meccsekhez képest.A chelsea már nem tud védekezni a barsza meg focizni.

Morataval amúgy mi van mostanában? Nem azért igazolt el,hogy az ilyen meccseket végigjátszhassa?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. február 20., kedd 23:29

Csabi írta:meert az angol bajnokságban csak idézőjeles sztárcsapatok vannak hosszú évek óta. most van egy. látjuk mennyire mattoljak a cityt. ilyen arsenal, pool félekkel meg hagyjatok, ezek max nagy múltú csapatok.

Teljesen osztom Csabi véleményét..néha neki is lehet igaza és egy jó napja na. :D

De tényleg túl vannak pörögve ezek az angol csapatok és az angol bajnokság.

Érdekes lenne, ha betiltanád a pubokban a fish&chips zabálást, a meccsre való bebaszást és azt, hogy minden kis faxom faluban is a hülye meccseiket mutatják mi maradna??!

Pumpálják retardált módon minden csapatba a milliókat mégsem jutnak érdemben előre sem válogatott, sem klubb szinten. Egy összevásárolt felfújt lufi liga.

De legalább jó a hangulat és az egysebész fogatlan(baromi drága a fogorvos :D ) angolok örülhetnek.

Panem et circenses.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. február 20., kedd 23:20

Remélem a meccs után felvetődik, hogy Kurtoász csak eldőlt az egyik oldalra és milyen jó lenne egy világítótorony magas magabiztos kapus. Ja, hogy a benga belga vagy két méter.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. február 20., kedd 23:04

Sierra írta:
wZoLee7 írta:európa liga is ezt mutatja, ja várj...akármikor elverne egy spanyol kiscsapat egy angolt
Bajnokságon belül az angol csapatok sűrűbben és eredményesebben mattolják a nagycsapatokat, mint spanyolban. Lásd idei Barca, vagy mourinho féle Real szezonok.
meert az angol bajnokságban csak idézőjeles sztárcsapatok vannak hosszú évek óta. most van egy. látjuk mennyire mattoljak a cityt. ilyen arsenal, pool félekkel meg hagyjatok, ezek max nagy múltú csapatok.

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2018. február 20., kedd 23:02

Ilyen foci ellen mi is szenvednenk. Nem értem mi ez a haborgas. A chelsea próbálkozott távoli lovesekkel és egy be akadt. Úgy beszéltek mintha sorozatos helyzeteket alakitottak volna ki

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. február 20., kedd 22:57

de nekünk van makkunk. :D :D Akkor ez mégis mi a tököm volt. Egy talált gól azért mert az ellen balfa.... És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy a nyomással kikényszerítették a hibát.

Egy fokkal jobb csak mint a szezon eleji öngólok :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. február 20., kedd 22:56

Ónó írta:Eleg komoly tempot diktaltak, vegig uraltak a meccset, szemkapraztato keresztpasszokkal meg 2meteres oldalfszokkal nyomultak, es vegul megerdemelten nyertek 1-1 aranyban. Ahogy elhangzott a Chelseanek nincs eselye,ilyen jatek ellen csak maga a Barcelona tudna nyerni. Osszefoglaltam a meccs utani studiobeszelgetes lenyeget? :D
Nem. Szerencsere Heinrich volt a studioban.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 20., kedd 22:53

hala real írta:Otthon a barca utni fogja oket. 1-0 jo eredmeny lett volna, de igy nem sok eselyt adok a chelseanek

1-0 is kevés lett volna a Chelsea-nek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. február 20., kedd 22:49

Sierra írta: Bajnokságon belül az angol csapatok sűrűbben és eredményesebben mattolják a nagycsapatokat, mint spanyolban. Lásd idei Barca, vagy mourinho féle Real szezonok.
Mondjuk ez inkább az angol nagyok gyengeségét mutatja. Angliában az Arsenal és a Spurs is nagynak számít, no meg ez a Mou-féle MU is, holott... :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2018. február 20., kedd 22:47

Anthony írta:Ezért dolgoztak 70 percig. Idióta, idióta, idióta! Keresztbe adunk a saját 16-osunkon, oké!

Azért ha a spori előtte megállítja a játékot,Suareznek sárgát ad a műesésért vagy a habzó szájú reklamálásért,akkor nincs a hiba és a gól...

:-@
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. február 20., kedd 22:44

wZoLee7 írta:európa liga is ezt mutatja, ja várj...akármikor elverne egy spanyol kiscsapat egy angolt
Bajnokságon belül az angol csapatok sűrűbben és eredményesebben mattolják a nagycsapatokat, mint spanyolban. Lásd idei Barca, vagy mourinho féle Real szezonok.

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ónó » 2018. február 20., kedd 22:41

Eleg komoly tempot diktaltak, vegig uraltak a meccset, szemkapraztato keresztpasszokkal meg 2meteres oldalfszokkal nyomultak, es vegul megerdemelten nyertek 1-1 aranyban. Ahogy elhangzott a Chelseanek nincs eselye,ilyen jatek ellen csak maga a Barcelona tudna nyerni. Osszefoglaltam a meccs utani studiobeszelgetes lenyeget? :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. február 20., kedd 22:40

Sierra írta:
Süti írta:a La Liga meg a BL nem a West Brom meg a Hull.
Mondjuk sztem PL kisebb csapatok pont hogy erősebbek mint a harmatgyenge spanyolok.
európa liga is ezt mutatja, ja várj...akármikor elverne egy spanyol kiscsapat egy angolt

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2018. február 20., kedd 22:39

Úgy tűnik Messi valóban nem szereti a 150 milliós Dembelét. :lol: Ha a Madridnak "mákja" volt múlt héten, ez nem tudom mi volt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. február 20., kedd 22:38

Otthon a barca utni fogja oket. 1-0 jo eredmeny lett volna, de igy nem sok eselyt adok a chelseanek
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég