Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 10., kedd 20:06

most nem azért, mert bár erős magyar érzelmű vok, de mégis felteszem a kérdést:
minek nézitek?
esély nincs már kijutni, fel akarjátok baszni magatokat?
mi értelme?
Kép
Kép
Kép

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. szeptember 10., kedd 20:01

miVida írta:ajánlom h egervárit küldjék el minél előbb... nem ép ez az ember... NEM SZALAIVAL VOLT BAJ ELŐZŐ MECCSEN SE, HANEM a KÖZÉPPÁLYÁVAL ÉS BÖDÉVEL :angry: erre meg leveszi az egy szem jó csatárunkat és berak egy falábút a favágó mellé... awesome. :ozil:
Igen, Bödével volt a legnagyobb problémánk, nem a védelemmel..tényleg.
Most gondolkoztam, hogy leírjam azokat a játékosokat, akiket megkérdőjelezek a csapatban, de rájöttem, hogy elég lenne egy CTL+C, CTRL+V...
miVida írta:és annak mi értelme lenne? :) KELL egy nemzeti csapat és jelenleg más nem nagyon áll más a rendelkezésünkre, mint a felsoroltak... főleg hogy te dzsudszákot is kivennéd :happy:
Igen, 17 magyar futballista van a világon :roll:

Dzsudzsákot pedig ha leírod nekem, hogy mit tett eddig A VÁLOGATOTTBA, azt megköszönném. És ne nézz hülyének, én ezt pár napja is megkérdeztem, akkor nem kaptam választ.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8381
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 10., kedd 20:00

majd nyerünk 2-1-re, vagy 1-0-ra, megverjük még andorrát, így szépen lassan betoljuk a kerékpárt a harmadik helyre.

aztán ugyebár a hollandok úgyis kiemelkedtek, a két, nálunk jelenleg klub és válogatott szinten is nagyobb hatalomnak számító törökország és románia csapatai közül az egyiket megelőztük, ráadásul a tavaly még eb pótselejtezős észteket is oda-vissza megvertük, tehát lesz mi mögé bújni.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 10., kedd 19:53

ajánlom h egervárit küldjék el minél előbb... nem ép ez az ember... NEM SZALAIVAL VOLT BAJ ELŐZŐ MECCSEN SE, HANEM a KÖZÉPPÁLYÁVAL ÉS BÖDÉVEL :angry: erre meg leveszi az egy szem jó csatárunkat és berak egy falábút a favágó mellé... awesome. :ozil:
Most gondolkoztam, hogy leírjam azokat a játékosokat, akiket megkérdőjelezek a csapatban, de rájöttem, hogy elég lenne egy CTL+C, CTRL+V...
és annak mi értelme lenne? :) KELL egy nemzeti csapat és jelenleg más nem nagyon áll más a rendelkezésünkre, mint a felsoroltak... főleg hogy te dzsudszákot is kivennéd :happy:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 10., kedd 19:49

Érdekes kezdő...Szalai büntiben van, vagy csak depis? Vagy Sanyi bá tipszmikszel?

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. szeptember 10., kedd 19:39

Egervári szerintem egy darts táblára teszi fel a játékosok képét és akiét eltalálja az kezd. Normál épeszű ember nem tesz össze ilyen csapatot. Nem normális.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. szeptember 10., kedd 19:37

JustoVillar írta:Bogdán – Vanczák, Guzmics, Kádár, Laczkò – Koman, Elek, Hajnal, Dzsudzsák – Böde, Németh

Van lejjebb a pénteki csapatnál :D
Most gondolkoztam, hogy leírjam azokat a játékosokat, akiket megkérdőjelezek a csapatban, de rájöttem, hogy elég lenne egy CTL+C, CTRL+V...


Elek? Aki a 10. Diósgyőrből nem tud kiemelkedni?
Laczkó? akinek kb. egy éve szerintem tétmeccse sem volt?
Németh? Akinek eddig a válogatott statisztikája, 14meccs, 0gól, az örök tehetség?
Guzmics? Bukarest.
Koman? Orosz bajnokságba sem fér be, egy középcsapathoz.
Dzsudzsák? alibi.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. szeptember 10., kedd 19:36

Guzmics rulez :mrgreen:
Legalább Hajnal a kezdőben, és nem két vkp, Elekre kíváncsi leszek.
Kádár belső védőként? Többet nem jövök...
Németh meg Böde? Utóbbi csak jönni tud...
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27238
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 10., kedd 19:32

JustoVillar írta:Bogdán – Vanczák, Guzmics, Kádár, Laczkò – Koman, Elek, Hajnal, Dzsudzsák – Böde, Németh

Van lejjebb a pénteki csapatnál :D
:lol: :lol: :lol: Böde, Németh :lol: Úristen. Szalai fényévekkel jobb, mint ez a kettős. Jól van Egervári :mrgreen: Én még a helyében Bogdánt is kiszedtem volna, hogy Király szerephez jusson.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. szeptember 10., kedd 19:30

Bogdán – Vanczák, Guzmics, Kádár, Laczkò – Koman, Elek, Hajnal, Dzsudzsák – Böde, Németh

Van lejjebb a pénteki csapatnál :D
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 10., kedd 17:32

Felesleges sorolni, hogy kit, kiket kellene behívni. A nem behívottak közül egyedül csak Huszti az aki tudna valami pluszt hozni. Esetleg még Otigba

Kell hozni egy új edzőt, aki képes kialakítani, megszervezni egy játékot és be kell hívni Husztit. Így lehet esélyünk VB pótselejtezőre(nem a mostanira értem) és a megemelt létszám miatt EB szereplésre

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 10., kedd 13:19

Buzsáky Ákost szerződteti a Ferencváros

Az NSO szerint ma alá is írják az 1+1 évre szóló szerződést. Üdv Ákos, hasonlókat! :)

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sander » 2013. szeptember 9., hétfő 22:01

[quote="Géci"]Amúgy én csak azt az egy dolgot nem értem, hogy miért van az, hogy az utánpótlás mindig klasszisokkal jobb mint a felnőtt vállogatott... :hmmm: Baromira nem követem túlzottan a hazai focit mert nem sokba tudom nézni, de amennyire tudom a Koman féle brigád Eb ezüst érmes volt talán és most sem lennének ők rosszak szerintem...

A Koman féle brigád is inkább mázlival lett ezüstérmes és nem a nagy tudásukkal. Volt egy két jó kontrájuk és sikerült nekik belőni a lasztit. Persze a magyar média (ebbe főleg szerintem a tv a ludas) úgy állította be a meccseket mintha mi lennénk télleg a harmadik legjobb csapat.
Amugy szerintem is az utánpótlásunk jobb mint a felnőtt válogatottunk.
És hogy miért ?
Szerintem körülbelül jók vagyunk 19-20 éves korig aztán a jobb játékosaink szépen elmennek külföldre. Amit részben meg is értek mert ha télleg fejlődni szeretne akkor muszáj nekik kimenni mert a magyar foci nagyon le van maradva főleg a magyar edzők. Nem is az a baj hogy kimegy hanem az hogy hova megy ki....Persze vannak mindenre ellenpéldák is de szerintem ezeknek a játékosoknak el kellene magyarázni hogy nem minden bajnokság fekszik nekünk magyaroknak. Ha fejlődni akarnak akkor szerintem ezek a bajnokságok jöhetnek szóba: holland;német;spanyol;portugál. Szerintem mi magyarok is szeretjük a latin focit és ezek azért közelebb vannak ehhez. (a német annyira nem de most már szerintem ott is kialakulóbán van ez).
És persze olyan csapatokat kellene választaniuk amikben legalább a nevük szóba kerül mikor ki hirdetik a kezdő 11-et. Egy idő után persze be is kell verekedniük magukat a csapatba hogy a játékpercek meglegyenek.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. szeptember 9., hétfő 19:20

Anis írta:nagyon egyszerű lenne a képlet, csak az MLSZ és Egervári bonyolítja túl:
Persze így meg is lenne oldva minden. Ne röhögtessük már magunkat komolyan. :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 9., hétfő 19:03

Leonardot is meg lehetne próbálni.
Knézy te vagy az? :lol:
Inkább Leandro! :)

Kleinheisler vagy ki pedig még bőven nem válogatott szint, ahogy Holmanék sem!
Az a régi bronzérem csak egy kifutott eredmény abból a csapatból alig vannak akik megütnék a válogatott szintet...pedig mit ne mondjak elég alacsony! :lol:

Besic meg előbb lesz vkp mint Mateos, a védelembe kell a magas ember!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 9., hétfő 18:54

A Kecskemét leigazolta Patot! B-)

nagyon egyszerű lenne a képlet, csak az MLSZ és Egervári bonyolítja túl:
- Husztival leülni beszélni, behívni, betenni a kezdőbe
- Tőzsér, Vass, Köteles triót is szépen be kell hívni (ha Vass is játszik majd)
- Böde padra jó, kezdőbe kevés, Szalai a kezdőcsatár, egyedül, mellé kell 3 minőségibb támadó
- védelemből Lipták, Guzmics, Devecseri féléket elfelejteni és behívni olyanokat akik oda valóak: Vanczák, Korcsmár, Pintér, Gyömbér, talán Leonardot is meg lehetne próbálni.
- sőt ha majd Gera felépül és játszik őt is behívnám.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 9., hétfő 18:37

Egyébként én látok benne potenciált. Kicsit olyan mint Holman, legalábbis én úgy látom. Szerény srác, van szeme a pályán, és technikás. Én bőven kipróbálnám 1-2 év múlva.
A Kecskemét mostani edzője mondta Kleinheislerről, hogy örül a játékos bemutatkozásának, mert egy "egyéniség". Gondolom nem arra mondta, hogy szerény, hanem arra, hogy nehezen kezelhető. Szerintem nem ő lesz a megoldás, de Holman és Radó valószínűleg hamar be fognak kerülni a válogatott keretébe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 9., hétfő 18:13

Amúgy én csak azt az egy dolgot nem értem, hogy miért van az, hogy az utánpótlás mindig klasszisokkal jobb mint a felnőtt vállogatott... :hmmm: Baromira nem követem túlzottan a hazai focit mert nem sokba tudom nézni, de amennyire tudom a Koman féle brigád Eb ezüst érmes volt talán és most sem lennének ők rosszak szerintem... Nekem évek óta meggyőződésem, hogy 1 értelmes edző kéne aki érti is a dolgát. Nem pedig ilyen biszem baszom egervári aki 92. percben behoz 1 védőt 3 perc hosszabbitásnál mikor vezetünk, vagy 1 Vancák Vili a jobb bekk :x ...

----------védelem--------------
---------Varga------------------
---------------------Hajnal------
Koman------Huszti---Dzsudzsák
------------Szalai----------------

Szerintem ez teljesen értelmes kezdő lehetne, ha jönne 1 értelmes edző aki lehetőleg tapasztalt, külföldi lenne és inkább tolná a fiatalokat, mert a védelem szar a kp-ba meg semmi kreativitás nincs... Husztit meg majd meggyőzné 1 új edző... :kivagyhe:
Mondom annyira nem értek hozzá ez csak 1 személyes vélemény.... de ez igy borzasztó maradjunk annyiban :x

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. szeptember 9., hétfő 18:00

GT37 írta:Akik követik az MB1-et, ezen belül is a Vidi meccseit, azoktól kérdezem, hogy ez a Kleinheisler gyerek mennyire tehetséges? Elképzelhető, hogy pár éven belül be tud kerülni a válogatottba? Vagy akár már most is beférne?
Ebbe a válogatottba én is beférnék :mrgreen: 3as értékelést én is lehoznék, mint Guzmics :D

Egyébként én látok benne potenciált. Kicsit olyan mint Holman, legalábbis én úgy látom. Szerény srác, van szeme a pályán, és technikás. Én bőven kipróbálnám 1-2 év múlva.

Kovács-----Holman------Kleinheisler
---------------Radó----------------------

:salute:

Egy kérdés egyébként. Dzsudzsákot miért rakja mindenki válogatottba? PSV-s korszakba megértettem, de most? Mi a szrt csinált ő valaha a válogatottba? Lőtt egy gólt a finneknek, meg egyet a hollandoknak-ami semmit nem ért-és ennyi. Nem emlékszem, hogy komolyabb húzóember lenne. Most nem akarom fikázni, meg semmi, tényleg komoly válaszokat várok. Miért ő a legbiztosabb pont a válogatottban?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 9., hétfő 16:20

Akik követik az MB1-et, ezen belül is a Vidi meccseit, azoktól kérdezem, hogy ez a Kleinheisler gyerek mennyire tehetséges? Elképzelhető, hogy pár éven belül be tud kerülni a válogatottba? Vagy akár már most is beférne?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég