Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. szeptember 11., szerda 15:13

Realista24 írta:Neymar fizetése évi 17 millió euró, amiből 7 millió a fizetése, 10 milliót pedig azért kap majd minden évben, mert aláírt a katalánokhoz.
ezt hogyan kell értelmezni? :D mennyi időn keresztül kapja a +10-t? mi a különbség a hagyományos fizetés, és ez között? ezt így nehéz értelmezni. újságírók... :coffee:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 11., szerda 12:03

Nem lepődnék meg ha mindkét gigász pontokat vesztene hétvégén...nálunk lesérült a fél csapat,katalánéknál meg lassan szokássá válik a válogatott meccsek utáni botlás.

NathanBarley
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 10:20
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: NathanBarley » 2013. szeptember 11., szerda 11:59

Azt olvastam valamelyik oldalon, hogy a hétvégi bajnoki keretből Tata kihagyja a válogatott meccset játszott spanyol játékosait.

Igaz ez vagy csak haluztam?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 11., szerda 11:00

Géci írta:Könnyen meglehet, hogy ezért nem vettek senkit mert a büdzsé nem engedi meg :roll: . Azért nem lepődnék meg, ha még a régiek (Iniesta, Xavi) elkezdenének kopogtatna Rosel ajtaján, hogy azért nekik is meg kéne kicsit dobni a fizut... :roll:
Szerintem is elofordulhat, hogy a fizetesek miatt nem volt eleg penzuk igazolni. Pont a napokban olvastam, hogy mar targyalnak Iniestaval a szerzodes hosszabbitasarol. 2018ig irna ala es Messi utan o lenne a legjobban kereso 12 millioval. Ha pedig lezarjak az o ugyet, akkor Pique kovetkezik a sorban, szinten 2018-ig. Tavaly Messi, Xavi, Puyol es Busquets hosszabbotottak.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 11., szerda 9:03

Realista24 írta:Jujj milyen csúnyaságot látok.
Neymar fizetése évi 17 millió euró, amiből 7 millió a fizetése, 10 milliót pedig azért kap majd minden évben, mert aláírt a katalánokhoz.
Ebből kifolyólag Messi évi 18 millió akar magának, ami tovább nőhet évi 2-5 millióval, az eredménytől függően.
Ja igen, a nem túl magas fiú jelenleg 10,5-et keres. :-*
Persze az sem utolsó szempont gondolom, hogy Cé 17-18 körül fog kapni, ha aláír.
Lehet tovább kutyázni Thiagót.
Igen ezt én is olvastam... :D (talán a Punto Pelotán)
Könnyen meglehet, hogy ezért nem vettek senkit mert a büdzsé nem engedi meg :roll: . Azért nem lepődnék meg, ha még a régiek (Iniesta, Xavi) elkezdenének kopogtatna Rosel ajtaján, hogy azért nekik is meg kéne kicsit dobni a fizut... :roll: Nem baj ott a Barca B majd lesz minőségi védő... :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 8:47

Jujj milyen csúnyaságot látok.
Neymar fizetése évi 17 millió euró, amiből 7 millió a fizetése, 10 milliót pedig azért kap majd minden évben, mert aláírt a katalánokhoz.
Ebből kifolyólag Messi évi 18 millió akar magának, ami tovább nőhet évi 2-5 millióval, az eredménytől függően.
Ja igen, a nem túl magas fiú jelenleg 10,5-et keres. :-*
Persze az sem utolsó szempont gondolom, hogy Cé 17-18 körül fog kapni, ha aláír.
Lehet tovább kutyázni Thiagót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 23:53

Thiago, oké.....de 1986-ban sem volt isten az argentin válogatott......de volt maradona,aki annyit jelentett mint ma ha 3 messid lenne elől.
Lehetett ott középszerű kp-a.....a faxukat is csalánnal lehetett verni ha maradona a pályán volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. szeptember 10., kedd 23:21

hehe írta:
gondolom h a "barcelona" szó ki lenne cserélve "real madridra" közel sem lennél ennyire felháborodott :lol:
mint írtam: van az a presztízs, és jogos ego, amiért egy játékos nem fog kevesebbért aláírni SEHOVA.
Úgy látom te nem érted, hogy mindenkinek (és nem csak a Barca-szurkolóknak) az szúrja a szemét, hogy milyen orbitális baromságot nyilatkozott. Ha többet szeretne és nem tudnak megegyezni OK, senkinek sincs gondja. Nem kell senkinek se kevesebbet keresnie azért, hogy ő XY klubban focizzon, még ha ő is az Atyaúristen számodra. Bár volt már példa arra, hogy alacsonyabb fizetésért is eligazoltak.

Messiről és az argentín válogatottról pedig annyit, hogy amíg van egy impotens védő -és középpályás alakzat sosem jutnak sehová. Az hogy mennyire flop Messi a válogatottban meg lehet nézni, hogy hol áll például a góllövőlistán. Egy erős támadósorral (ami talán a legerősebb az összes ország között) nem lehet VB-t nyerni. Én sem a brazilokat sem a spanyolokat nem tartom egyértelmű esélyesnek, sőt igazi esélyest nem is tudnék mondani. A sorsolás fogja szerintem meghatározni leginkább a dolgokat.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 20:57

Elnézést de lemaradtam valamiről.....az kinek újdonság hogy messi autista? Elég ránézni,elég meghallgatni ahogy beszél.

:(
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 20:49

Elírtam,értsd rá...gondolom azért jelezted nehogy vita legyen a végelszámolásnál.

:lol: :lol: ja,de azt ne feledd hogy ha megyünk,és csináljuk,akkor TAJ kártya legyen nálad.....jobb az ha nálunk van,mert a vége erős lesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 10., kedd 20:44

R.M.C.F írta:Figyelj fazon,ha megnyerik,akkor eljöhetsz hozzám és egy hétvégén amit eszek iszol,éjszaka és ku****vák is.

Állom.
életemben először mentek egy hsz-t. :D

kell az a 6. vb, mostmár van tétje is. :lol:
amit eszek iszol
ez hogy?
kihányod és igyam meg? :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 20:42

Figyelj fazon,ha megnyerik,akkor eljöhetsz hozzám és egy hétvégén amit eszek iszol,éjszaka és ku****vák is.

Állom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 10., kedd 20:40

meglátjuk. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 20:36

Hehe,tudod jól hogy szeretlek....de a brazilnál vannak jobbak. Nem csak az NSZK....még az utált argentin is megverné őket, és szerintem ha kellett volna selejtező akkor nem végeztek volna az élen és verték volna őket többen is.
. A spanyolok kerete is jobb,de VDB lebarcásította őket úgy hogy rossz nézni ezt a szenvedést messi nélkül......
Jó...mondjuk dzsudzsákék nem jobbak. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 10., kedd 20:31

R.M.C.F írta:Én is van hogy márádónának képzelem magam.....majd rájövök, hogy a mosatlan alsógatyájában több "foci" volt mint bennem.

Majd Te is rájössz,hogy ezek a brazil FOCI megcsúfolásai.
én nem is hasonlítom őket a régi brazilokhoz.

de a felfogás, taktika és még így is jobb technika bőven elég a vébégyőzelemhez.
ha 110%-on égnek, akkor csak a szerencse állíthatja meg őket, mert jobban akaró és nagyobb tudású csapat nem lesz.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 20:29

Én is van hogy márádónának képzelem magam.....majd rájövök, hogy a mosatlan alsógatyájában több "foci" volt mint bennem.

Majd Te is rájössz,hogy ezek a brazil FOCI megcsúfolásai.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 10., kedd 20:27

R.M.C.F írta:
hogy a brazil válogatott - perpill akárki akármit mond a legjobb válogatott a világon -

Gondolom ezt nem komolyan mondtad. :kivagyhe:
teljesen komolyan gondoltam.
:)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 10., kedd 20:22

R.M.C.F írta:
hogy a brazil válogatott - perpill akárki akármit mond a legjobb válogatott a világon -

Gondolom ezt nem komolyan mondtad. :kivagyhe:
Mivel a brazil válogatottról van szó, ezért szerintem halál komolyan gondolta, de talán Patot még Aranylabdásnak is titulálni fogja az éjszaka folyamán. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 20:17

hogy a brazil válogatott - perpill akárki akármit mond a legjobb válogatott a világon -

Gondolom ezt nem komolyan mondtad. :kivagyhe:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 10., kedd 20:01

gondolom h a "barcelona" szó ki lenne cserélve "real madridra" közel sem lennél ennyire felháborodott :lol:
mint írtam: van az a presztízs, és jogos ego, amiért egy játékos nem fog kevesebbért aláírni SEHOVA.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 233 regisztrált és 0 vendég