Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 24., szombat 20:43

Realista24 írta:Ja, addig igazán dolgozhattak volna a többiek.
ziro4vr írta:Kell már mellé egy olyan csapat, aki ősszel tolja a biciklit
Tudom, hogy sérült volt, és lehet igazságtalan leszek most, de Bale remélem, hogy jól megnézte az Aranylabdákat, amikor Ronaldonál járt, mert közelebb nem fog kerülni egyhez sem. Nem ártott volna Perezéktől sem egy jobb teljesítmény az átigazolási piacon, főleg ha már tavalytól eltervezett volt, hogy Ronaldot a tavaszra kezdi tartogatni a stáb.

Na mindegy. Por la decimotercero!

google translate, szóval lehet elcsesztem :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. február 24., szombat 20:42

Realista24 írta:Ezert lehetsz te is meg itt.

:lol: :lol: :lol:
Touché.


Én nagyon csípem Cét, de nem voltam biztos benne, hogy egy mesterhármast elenged a spanért. Megtette. Le a kalappal, Őt ismerve. Múltkor sem csak üres műsor volt, amikor mutatta a közönségnek, hogy ne fütyürésszenek, hanem biztassanak... Remélem tanultak tőle ma páran.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 24., szombat 20:31

Sokat ekéztem anno itt, de ezt adom, ebben a korban, és látva most is, hogy milyen tavasz áll előtte, csak elismerően tapsolhatunk. És megbecsülhetjük, mert amikor fontos, nincs senki jelenleg a világon, aki olyat rakna le, mint ő.

Kell már mellé egy olyan csapat, aki ősszel tolja a biciklit, aztán tavasszal a vezetésével lehajrázunk mindenkit. Idén ez nem volt adott, a bajnokság és a kupa el is ment rajta, de a bl még meglehet. Szerintem meg is lesz amúgy.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 24., szombat 20:27

BlancoMark írta:
Torquemada írta:Igazi csapatkapitányként viselkedett. Jó hozzáállás, jó játék, gólok jellemezték ma + emberségből is jelesre vizsgázott. Most mintaszerű volt minden. Kár, hogy csak február elején szóltak neki, hogy elkezdődött a 17/18as szezon. Az elmúlt 4-5 hónapban is jó lett volna egy ilyen vagy hasonló Ronaldo. Ha most joggal agyondicsérjük, akkor azokat a meccseket se felejtsük el. Bajnokság, kupa már kiment a csövön, de még menthető a szezon, ha az előrehozott döntőt, már esélyesként sikerrel vesszük. Onnan bármi elérhető. Ehhez ilyen teljesítményekre, ilyen hozzáállásra és vezérekre lesz szükség.
33 eves. Ertheto hogy tavaszra van felporgetve.
Ja, addig igazán dolgozhattak volna a többiek. A lehetőség adott volt, de egyszerre sült fel mindenki sajnos. Ez van, ki kell maxolni, amit ki lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. február 24., szombat 20:26

Torquemada írta:Igazi csapatkapitányként viselkedett. Jó hozzáállás, jó játék, gólok jellemezték ma + emberségből is jelesre vizsgázott. Most mintaszerű volt minden. Kár, hogy csak február elején szóltak neki, hogy elkezdődött a 17/18as szezon. Az elmúlt 4-5 hónapban is jó lett volna egy ilyen vagy hasonló Ronaldo. Ha most joggal agyondicsérjük, akkor azokat a meccseket se felejtsük el. Bajnokság, kupa már kiment a csövön, de még menthető a szezon, ha az előrehozott döntőt, már esélyesként sikerrel vesszük. Onnan bármi elérhető. Ehhez ilyen teljesítményekre, ilyen hozzáállásra és vezérekre lesz szükség.
33 eves. Ertheto hogy tavaszra van felporgetve.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. február 24., szombat 20:23

Igazi csapatkapitányként viselkedett. Jó hozzáállás, jó játék, gólok jellemezték ma + emberségből is jelesre vizsgázott. Most mintaszerű volt minden. Kár, hogy csak február elején szóltak neki, hogy elkezdődött a 17/18as szezon. Az elmúlt 4-5 hónapban is jó lett volna egy ilyen vagy hasonló Ronaldo. Ha most joggal agyondicsérjük, akkor azokat a meccseket se felejtsük el. Bajnokság, kupa már kiment a csövön, de még menthető a szezon, ha az előrehozott döntőt, már esélyesként sikerrel vesszük. Onnan bármi elérhető. Ehhez ilyen teljesítményekre, ilyen hozzáállásra és vezérekre lesz szükség.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 24., szombat 19:55

Kerlon írta:Így kell szépen viselkedni a legjobb bariddal a pályán. :agree: :salute:
Cristiano Ronaldo and Karim Benzema have scored a combined 619 goals, winning 14 trophies together.

Highest Scoring Duo in #UCL History
Highest Scoring Duo in #LaLiga History
Highest Scoring Duo in FIFA CWC History
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 24., szombat 19:50

Így kell szépen viselkedni a legjobb bariddal a pályán. :agree: :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 24., szombat 19:38

Gyenge Ronaldo beérte Aranylabdás formában lévő Messit gólok számában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 24., szombat 19:31

:sziv:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 24., szombat 19:29

H.E.H.E. írta:
pheco írta:Ha valakinek talalt videot mar arrol a pillanatrol, amikor odaadja a labdat Benznek, az ossza meg pls :)
a fogyatékos gyerekekkel kedvesen kell bánni, néha kaphatnak ajándékot.
Ezert lehetsz te is meg itt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 24., szombat 19:25

pheco írta:Ha valakinek talalt videot mar arrol a pillanatrol, amikor odaadja a labdat Benznek, az ossza meg pls :)
a fogyatékos gyerekekkel kedvesen kell bánni, néha kaphatnak ajándékot.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 24., szombat 19:09

Ha valakinek talalt videot mar arrol a pillanatrol, amikor odaadja a labdat Benznek, az ossza meg pls :)

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. február 24., szombat 19:05

Akkor ezekkel a gólokkal be is érte Messit, 28 gól ebben a szezonban...csak éppen 7 meccsel kevesebbet játszott B-)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. február 24., szombat 18:23

Egyet még tartalékoljon párizsra és akkor fasza

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 24., szombat 18:18

ToniKroos írta:
ericco írta:Remélem, akik pár hete a halál f.szára küldték CR-t, és többek közt nekem kellett őt megvédenem, most is itt vannak.
De ezt sose értem, ha szar valaki, akkor miért ne lehetne ezt mondani, hogy gyengén játszott. Most jól játszik, ilyenkor meg lehet dicsérni. Én nem írtam, de én is leültettem volna a padra, mikor csak akadályozta a támadásokat. Most pedig örülök, hogy formába lendült és hozzá tud adni a csapat játékához.
Azért, mert a sok ostoba úgy ekézte, hogy mellette 9 gólt vágott a BL-ben, és majd 20 gólnál járt az idényben... Méltó a szalagra, és ezt sem értik meg sokan, akik el akarják adni állandóan, hogy hasonlóan cselekszik, mikor nincs rajta, akkor is. Ramos mellett igazi vezérré nőtte ki magát.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 24., szombat 18:16

ToniKroos írta:De ezt sose értem, ha szar valaki, akkor miért ne lehetne ezt mondani, hogy gyengén játszott.
Nem tudom, kik voltak azok, de nem csak az volt mondva, hogy gyengén játszik. Eléggé méltatlanul beszéltek itt róla páran. A kritika jogos volt, de volt itt a ló túloldalára esés bőven.
Na mindegy, örüljünk a formájának, és reménykedjünk, hogy meglesz zsinórban a harmadik B-)
Merci Zizou!

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. február 24., szombat 18:15

Kapitány :sziv:

Még szebb látni hogy mennyire egyben van a csapat és hogy a sok szar után is összetartanak mert tudják hogy egy csónakban eveznek. Kivülölről ezt marha könnyu igy megmondani hogy mit és hogyan kéne tenni, de köszönhetően az olyan karaktereknek mint Ramos CR vagy akár Benzema, higgadtak maradtak. És most itt tartunk, tele pozitiv érzésekkel egy bajnoki után. :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. február 24., szombat 18:13

ericco írta:Remélem, akik pár hete a halál f.szára küldték CR-t, és többek közt nekem kellett őt megvédenem, most is itt vannak.
De ezt sose értem, ha szar valaki, akkor miért ne lehetne ezt mondani, hogy gyengén játszott. Most jól játszik, ilyenkor meg lehet dicsérni. Én nem írtam, de én is leültettem volna a padra, mikor csak akadályozta a támadásokat. Most pedig örülök, hogy formába lendült és hozzá tud adni a csapat játékához.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 24., szombat 18:13

ziro4vr írta:Nagyon sokat fejlődött és ért emberileg, méltó a legenda státuszra és a Real történeteinek legfényesebb oldalaira.
Nálam ezt tavaly tavasszal mutatta meg, pedig előtte télen én is ekéztem. A 12. után megfogadtam, többet nem teszem (Ramosnál is megfotadtam '14-ben), mert úgyis rámcáfol előbb-utóbb. És idén is ezt teszi a kritikusokkal. Csak így tovább, Legenda :salute:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég