Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 11., szerda 21:52

Remy írta:Amúgy azon gondolkodtam, hogy Domenicalit ki kéne rakni a 'csába, aztán Briatorét betenni csapatfőnöknek :hmmm: Ha jól tudom most már visszajöhetne az F-1-be, ha akarna.
Ez itt a két alapdolog egyike.
A másik ugye az, hogy jövőre legyen versenyképes autójuk.
Azért ha Kimi meg Alonso nekiesik Vettelnek bajban lesz a német. Majd a szezon folyamán elég hamar kiderül melyikük esélyesebb, és akkor a másiknak be kell segítenie majd. Kérdés hogyan viseli majd valamelyikük a másodhegedűs szerepet.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 11., szerda 21:43

Santi írta::mrgreen: :mrgreen:
- Kimi, Fernando is faster than you. can you confirm undertood that message?
- ya, ya, ya, just leave me alone, I know what I'm doing

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 11., szerda 21:21

:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 11., szerda 20:59

realistahuni ne írj hülyeséget. Alonso nrm.jobb mint Kimi.
Azért kiváncsi leszek, hogy ez az állításod mennyire lesz hiteles kb egy év múlva féltávon. Megtörténhet, hogy Kimi odacsap Alonsonak az összetettben jövőre, csak ahhoz sok furcsa dolognak kell történnie én nem látok nagy esélyt rá.

Nekem semmi bajom Kimivel, de szerintem nem tud eléggé "sportember" lenni, nincs annyira profi hozzáállása mint mondjuk Hamiltonnak, Alonsonak vagy akár Vettelnek. Közhely de igaz, ő hangulatember, néhány kiugró eredmény de konstans jó eredményt nem igazán tud hozni.
Nagyon sok mindenen kellene vátoztasson, hogy vb esélyes legyen, és mindezt 33 évesen.
De ehhez úgyse lesz elég jó kocsija a Ferrarinál, úgyhogy lényegtelen.
Én maradtam volna a helyében a Lotusnál, még ott is nagyobb potenciál van mint a Domenicali vezette szarkupacban.
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 11., szerda 20:35

Amúgy azon gondolkodtam, hogy Domenicalit ki kéne rakni a 'csába, aztán Briatorét betenni csapatfőnöknek :hmmm: Ha jól tudom most már visszajöhetne az F-1-be, ha akarna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 11., szerda 20:21

realistahuni ne írj hülyeséget. Alonso nrm.jobb mint Kimi. Anno Massa nem vol egyértelmű másodpilóta mint most Alonso mellett. (és nem azét mert Kimi nem volt elég jó) Ráadásul a finn sz*rt az egészre a vége fele.Ezért is volt jó a kihagyás.

Inkább nem örülök mint örülök. Kimi a kedvencem a McLarenes korszak óta,de idén pl a Ferrari annyival nem jobb mint a Lotus,és ha így folytatják a Ferrarinál ami eddig megy (méltatlan hozzàjuk,és bár nem szeretem őket inkább mint a Red Bull) akkir marad Vettel elöl.
Alonsot nem szeretem de elismerem hogy jó versenyző,Kimi mellett a legjobb.
Ferrarinak szerintem jobb lett volna valaki rendes vérfrissítés,Hülkenberg,Rosberg (Sutil,őt főleg a kihagyása előtt kedveltem)... Vagy Sato :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 11., szerda 19:56

hát mit is mondhatnék....
a két kedvenc pilótám a kedvenc csapatomnál :lol:

remélem a Ferrarit is összerakják jövőre és méltó lesz ehhez a pároshoz :ike:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 11., szerda 19:35

Santi írta:
wZoLee7 írta:kidobják mert szar autót építettek
Azért bontottak vele szerződést, hogy helyet csináljanak Alonsonak, viszont Massát meg akarták tartani, mert nagy potenciál volt a brazilban (akkor még). Ez nem volt egyébként szép dolog aláírom.
Az sem volt szép, hogy Kimi úgy szart bele az egész száguldó cirkuszba, hogy az valami hihetetlen. Le kellett lépni. Jót tett neki a kihagyás. És örülök, hogy visszatért, holott soha nem voltam oda érte.
Santi írta:Meg volt beszélve, hogy szélárnyékozni fog neki Massa, de ő túlságosan előrement a felvezetőkör alatt és erre panaszkodott Alonso, hogy Massa túl gyors és így nem kapja a szélárnyékot, mert túl messze van.
Ez azért nem feltétlenül Massa hibája volt. Ez a taktika alapból iszonyat nagy kockázatot tartalmazott. Összhangolni a két kocsit, hogy azok segítség egymást... ha egy kicsit rosszul gyorsít ki az első kocsi, akkor már feltartja a mögötte lévőt. Kevés volt rá az esély, hogy beválik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 11., szerda 19:25

wZoLee7 írta:kidobják mert szar autót építettek
Azért bontottak vele szerződést, hogy helyet csináljanak Alonsonak, viszont Massát meg akarták tartani, mert nagy potenciál volt a brazilban (akkor még). Ez nem volt egyébként szép dolog aláírom.
wZoLee7 írta:Én 100%-ig elismerem a képességeit, de az ahogy követeli a kivételezést az szerintem túltesz a profizmuson.
Akkor az egyik kedvenc játékosod (Céé) sem túl profi, ha így nézzük. Aki egyértelműen jobb az sztem megérdemli, hogy ő legyen az elsőszámú, úgymond a kivételezett. Schumi egyértelműen jobb volt, mint Rubens majd Massa, Alonso egyértelműen jobb (legalábbis mióta a Ferrarihoz szerződött), mint Massa. Be is baszna, ha a gyengébbet tolná a csapat.
wZoLee7 írta:Csapatrádión panaszkodni az időmérőn mert a csapattárs egyszerűen jobb
Meg volt beszélve, hogy szélárnyékozni fog neki Massa, de ő túlságosan előrement a felvezetőkör alatt és erre panaszkodott Alonso, hogy Massa túl gyors és így nem kapja a szélárnyékot, mert túl messze van.

Nem mondom, hogy Alonso egy szent, mert láttuk már többszöris, hogy nem az, de azért hülyeségeket ne írjunk már.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 11., szerda 15:29

realistahuni írta:
wZoLee7 írta:ez szörnyű....Alonso most majd kinek fog sírni ha elverik?

Itt aki sírni fog az Kimi lesz, tudom, hogy nagyon sokan szimpatizálnak a jégemberrel, de Alonso egyszerűen jobb pilóta.
az első F1-es versenye óta neki szurkolok, amikor először ment a ferrarihoz az nekem óriási csalódás volt, mivel kb utálom az olaszokat...aztán meg kidobják mert szar autót építettek...azóta se nyertek nagy büdös semmit, és ha Alonso akkora isten király lenne, a twitter helyett az F1-re koncentrálna akkor nem vinnének mellé egy hasonlóan erős pilótát :hmmm:
Én 100%-ig elismerem a képességeit, de az ahogy követeli a kivételezést az szerintem túltesz a profizmuson. Csapatrádión panaszkodni az időmérőn mert a csapattárs egyszerűen jobb...Nevetséges, hogy egy ilyen tudású pilóta olyan rég nyert már vb címet, de egyszerűen nem képes elviselni ha nem kivételeznek vele. Mindenhol van első számú pilóta, Kimi jobban ál mint RoGro ezért néha ha tudja segíti, de nem ilyen szinten. Amit a RB csinál az meg már majdnem ferrari szintű

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 11., szerda 15:16

wZoLee7 írta:ez szörnyű....Alonso most majd kinek fog sírni ha elverik?
Nem ertem mi ez a folyamatos "Alonso sir ha elverik" duma... Van egy szar kocsi alatta ami nelkule sehol nem lenne. Meg merem kockaztatni, hogy a jelenlegi mezonyben ezzel a Ferrarival egy pilota se tudna jobb eredmenyeket produkalni mint a spanyol. A Ferrari evek ota nem tud egy normalis kocsit osszehozni, persze hogy a pilota uton utfelen azt hangoztatja, hogy gyengek es fejleszteni kene...
TéOeM írta:Messi a legjobb pilóta :shifty: Ja, még nem. :mrgreen:
Biztos vagy benne? :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 11., szerda 15:11

wZoLee7 írta:ez szörnyű....Alonso most majd kinek fog sírni ha elverik?

Itt aki sírni fog az Kimi lesz, tudom, hogy nagyon sokan szimpatizálnak a jégemberrel, de Alonso egyszerűen jobb pilóta. Bár vb címre egyikük se lesz esélyes jövőre hacsak Domenicali csűrhéjét el nem takarítják, de nem fogják.
Meg lehet nézni Kimi utolsó ferraris évét, ahol kb olyan szintű kocsi volt mint az idei. Hatodik hely összetettben, ráadásúl ez a "gyenge" Massa a balesetéig simán tartotta a lépést a finnel, ha jól emlékszem még előtte is volt néhány ponttal.
2008-as évben meg ugye Massa volt a Ferrarinál a vb esélyes.

Alonsonak mellett Massa volt a lehető legjobb megoldás, néhány hibán kívűl hozott egy stabil szintet, amit egy másodpilótától elvárna az ember.
Én nagyon bírtam a gyereket, nélküle Kimi se lett volna világbajnok 2007-ben, ha ne menjen akkorát a brazil nagy díjon.
A tavalyi teljesítménye meg szintén dícséretre méltó volt Interlagosban, kis szerencsével Alonsonak is meglehetett volna a harmadik.


gg ferrari. :roll: :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 15:08

Lotus reakció
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 9377_n.jpg
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. szeptember 11., szerda 15:06

Messi a legjobb pilóta :shifty: Ja, még nem. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 11., szerda 14:55

wZoLee7 írta:ez szörnyű....Alonso most majd kinek fog sírni ha elverik?
Ha a kocsi jó lesz, akkor Alonso senkinek nem fog sírni, mert a legjobb pilóta a mezőnyben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 11., szerda 14:50

ez szörnyű....Alonso most majd kinek fog sírni ha elverik?

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. szeptember 11., szerda 14:49

- Kimi, Fernando is faster than you.
- Leave me alone, I know what i'm doing!!!

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. szeptember 11., szerda 14:21

"A Scuderia Ferrari megerősítette a keddi sajtóhíreket: Kimi Räikkönen két évre a Ferrari pilótája. A 2014-es és a 2015-ös idényben lesz Fernando Alonso csapattársa. A jelenleg Lotusszal vitézkedő finn négy év után tér vissza majd az olasz istállóhoz, amellyel 2007-ben világbajnoki címet nyert."

Juhééé.Üdv újra itt Kimi. B-)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 10., kedd 21:51

Massa távozik a Ferraritól:
"2014-től már nem a Ferrari csapatában leszek. Köszönöm a csapatnak a győzelmeket és az elképesztő élményeket. Köszönöm a feleségemnek és az egész családomnak, a szurkolóimnak és a szponzoroknak. Mostantól mindent beleadok a köv 7 versenyen a Ferrari színeibe. Köv éveben szeretnék találni egy versenyképes autót, amivel nyerhetek versenyeket és vb esélyes lehetek (ami továbbra is a legnagyobb célom). Köszönöm mindenkinek."

Hál Isten, VÉÉÉGRE! :D :iszunk: :taps: :happy:

1.opció: KIMI
2.opció: Hülkenberg vs Di Resta (szerintem ez a páros lenne még jó)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

kipriotis
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kipriotis » 2013. szeptember 10., kedd 21:08

Felipe Massa Twitter-oldalán jelentette be, hogy a szezon végén távozik a Ferraritól.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég