Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 25., vasárnap 16:30

rengeteg szép támadás, veszélyes helyzet, csodálatos megoldások. igaz nem ezen a csúcs rangadón, de valamelyiken biztos. :mrgreen:

Sanchez kész vicc amúgy. Bár Pogba is nudli, pár megindulás vagy csel, de érdemben semmit se tud hozzáadni ehhez a ritka gyenge meccshez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 25., vasárnap 16:14

Chelsea behozná Drinkwater helyett Fabregast simán megnyernék pont 1 jól passzoló ember kellene középre

coolrob
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2014. augusztus 30., szombat 14:40

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: coolrob » 2018. február 25., vasárnap 16:12

BBeno írta:
tudnád mennyien vannak akik a meccsek alatt elhordják mindennek a PL-t közben folyamatosan nézik hétről hétre :lol: :
Én ezt annyira nem tudom megérteni, mert nem tudok azonosulni vele. EZ ilyen fura mentalítás nekem, hogy pl ha YouTuben belefutok egy tré videóba, bezárom és már el is felejtettem. De van aki végigszenvedi, majd utána még nekiáll kommentálni, és visszajár szájkaratézni alá..
Az emberek szeretnek szenvedni, vagy nem tudom..

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. február 25., vasárnap 16:11

Moratat elnezve , nem lepodnek meg ,ha hamar olaszban talalna magat. Elhal rajta ma megint minden, hihetetlenul suta.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 25., vasárnap 16:08

pedig csak forgolódik

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 25., vasárnap 16:06

Eden Hazard has created more chances in the first half (3) than every other Man United player combined (2).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 25., vasárnap 16:03

Áruld már el de komolyan. Miért nézel hétről hétre egy bajnokságot amit semmire nem tartassz.
tudnád mennyien vannak akik a meccsek alatt elhordják mindennek a PL-t közben folyamatosan nézik hétről hétre :lol: :
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

coolrob
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2014. augusztus 30., szombat 14:40

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: coolrob » 2018. február 25., vasárnap 15:58

H.E.H.E. írta:
középen pl Baily kibaxott jó, de még padoztatja.
akkor miért nem játszik? én is úgy láttam még szezon elején, hogy stabil a gyerek.
ehhez képest ül a padon. sérült volt?
vagy mi?

pogba elbaszása is az ő hibája, nem védekező játékosról beszélünk.

ezzel amúgy nem tudok mit kezdeni ,hogy pont két olyan játékos érkezésének nem örülsz, akik tudnak focizni is.
Lesérült, de már felépült, csak mégsem tolja, csakúgy mint Shaw-t.

Pogbát én nem csípem, és sztem vicc kategória 100 misiért visszavenni vkit, aki úgy ment el, mint ő annak idején.
Sánchez meg hiába jó focista, mivel eddig is a bal szél Rashford és Marci között oszlott meg, aki a két legígéretesebb játékosunk jelenleg. Erre megjött Sánchez, automatikusan megkapta a bal szélt, Marci meg ment jobbra, ahol semmit nem ér. Pedig előtte is 3 meccsen zsinorba gólt lött, és elég korrekt formát tolt egész évben.

És igen, ez is Mou hibája, hogy nem posztra igazol, a fiatalkokat meg semmibe nézi, kivéve mikor beleszeret egybe. (Marcitól anno csak úgy elvette a mezszámát, és odaadta Ibrának, volt is balhé belőle)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 25., vasárnap 15:55

mondjuk Bailly elég sokáig volt sérült valami 3 hónapot nem csodálom hogy fokozatosan akarja visszahozni. Shaw meg pont egy faékkel egyenlő. felfut és beleb*ssza az első ellenbe. középre meg egyszerűen nincs embere. Herrera sérült Carrick 800 éves és Matic mellé semmit se ér, Mata meg nem jó oda és ennyi volt a pad.
Sanchez meg jó lenne ha elől ha nem dumbo lenne a beton hanem valamelyik fiatal.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2018. február 25., vasárnap 15:53

Mondjuk Bailly a szezon elején lesérült, mostanra épült fel.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 25., vasárnap 15:50

középen pl Baily kibaxott jó, de még padoztatja.
akkor miért nem játszik? én is úgy láttam még szezon elején, hogy stabil a gyerek.
ehhez képest ül a padon. sérült volt?
vagy mi?

pogba elbaszása is az ő hibája, nem védekező játékosról beszélünk.

ezzel amúgy nem tudok mit kezdeni ,hogy pont két olyan játékos érkezésének nem örülsz, akik tudnak focizni is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

coolrob
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2014. augusztus 30., szombat 14:40

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: coolrob » 2018. február 25., vasárnap 15:48

H.E.H.E. írta: amugy nem tudom te mit olvasol, de egyértelmű, hogy a balfaszt veszem elő.
ja meg a fullangol szerencsétlen védőket, akik tökmindegy ki az edző nyomorékok, meg kakalut, aki minden idők egyik legügyetlenebb csatárja.
A védelem az ő sara, mert középen pl Baily kibaxott jó, de még padoztatja. Youngot rég el kelett volna engedni, Shaw-ot meg tolni, mert mikor játszott qrvajo volt, pláne mielőtt széttörték a lábát. Valencia még hoz egy stabil szintet, a többi valóban kutyaütő, de erről ő tehet.
Inkább ráhozta Sánchezt Martial és Rasford nyakára, ahelyett hogy egy védőt hozott volna, ráadásul most beleszeretett Mektomiba, aki vmi borzalom középszernek tűnik..
Pogbával semmit nem tud kezdeni, mondjuk én speciel pont azok közé tartoztam akik nem örültek az érkezésnek, csak úgy mint Sánchezének sem.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 25., vasárnap 15:47

elefántember beormányolta

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 25., vasárnap 15:46

kicsit esetleges, de azért ez most szép volt.

hehe egyet tapsolt is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. február 25., vasárnap 15:46

jön is a tipszmiksz :D

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 25., vasárnap 15:39

Nem szeretek másnak rosszat kívánni, de remélem lesz még nálatok Mou edző, és majd meglátod, milyen mikor ezt a tömény fost játszatja a legjobb spílerekkel is.
volt eleget az a fasz itt, nem kell többször köszi :lol:
amugy nem tudom te mit olvasol, de egyértelmű, hogy a balfaszt veszem elő.
ja meg a fullangol szerencsétlen védőket, akik tökmindegy ki az edző nyomorékok, meg kakalut, aki minden idők egyik legügyetlenebb csatárja.
természetesen higuájn mellett.

egyik monitoron megy a meccs - jelenelg nincs más, ha jól látom - de amugy dolgozok egy picit éppen.
baj, hogy apa pénzt is akar keresni? :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

coolrob
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2014. augusztus 30., szombat 14:40

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: coolrob » 2018. február 25., vasárnap 15:36

H.E.H.E. írta:elképesztő vicc ez a két csapat, konkrétan fogalmuk sincs, hogy hogyan kell focizni.

élén a két "sztáredzővel".

szégyen, kb 15 embert kéne innen eltiltani a focitól örökre
Áruld már el de komolyan. Miért nézel hétről hétre egy bajnokságot amit semmire nem tartassz. miért nézel olyan csapatokat akiket rühellsz, és szerinted minden játékosuk xar.. Miért nem mész ki a jó levegőre, vagy nézel egy filmet.
Ez így neked jó, hogy pörgeted magad, és feljössz ide kiírni magadból? Szeretek idejárni mert sok az értelmes ember, és úgy általában csípek több fórumot is, csapattól függetlenül, de ez a vicc kategória már. Minden héten ez van itt. Ráadásul nem Mou-t veszed elő, aki ténylegesen felelős, hanem szidod a játékosokat mint a bokrot.
Nem szeretek másnak rosszat kívánni, de remélem lesz még nálatok Mou edző, és majd meglátod, milyen mikor ezt a tömény fost játszatja a legjobb spílerekkel is.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2018. február 25., vasárnap 15:33

ericco írta:Mourinhonak otthon is jó az iksz.
Majd valahogy beenged a Chelsea védelme egy gólt. A három belső védő megint elég vakon van. Edzésen nem tudom mit gyakorolnak, helyezkedni egyik se tud normálisan.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 25., vasárnap 15:31

én ezt nem tudom felfogni bazmeg.

milyen edző az, akinek a milliárdokat kereső játékosai megállnak minden passz után?

nézhetetlen állóháború, egy rakás szar az egész.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 25., vasárnap 15:28

Mourinhonak otthon is jó az iksz.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég