Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 16:22

Csabi írta:
nem verratti lenne az utolsó ember, hanem pogba/vidal/kond..izé, verratti meg modric együtt, előtte.
Szerintem egyik sem lenne annyira hatul. Az a jo mint Pogban es mint Verattiban, h feltunnek az ellenfel tizenhatosa elott is es vissza is zarnak fegyelmezetten. Egyebkent Verattiban eleg jo iranyito(szervezo) kepessege van, labda kihozatalok miatt gondolom rendre vissza fog lepni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 16:21

mondjuk ha kiállunk egy kondogbia/pogba-verratti-modric kpval akkor nem sokat lesz az ellennél a labda. :-)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 29., hétfő 16:17

A két játékos tudása ég és föld.
És ez miben nyilvánul meg? CR nagyjából ezeket a számokat hozta az MU-ban, mitn most Bale, pedig a portugál nem 23 évesen került a kapu közelébe. Nem mondom, hogy Bale lesz majd olyan jó, mint CR, de mi az, hogy ég és föld?
Veratti 165 cm....
utolsó emberként nem lehet a kp játszatni
ha jönne, akkor viszont Modricnak kéne menni...
Nekem is ez a bajom ezzel, két 160 centis gyerekkel nem lehet kiállni, hiába lelkesek. Max úgy, ha mögöttük van egy 190-es csonttörő, és a két kis vizgonc kölök eggyel előrébb rohangál. De Varretti tudtommal közvetlenül a védők előtt dolgozik. Modric-csal, illetve a többi támadó védekezési hatékonyságával ezt a két játékost nehezen tudom elképzelni a csapatba.
Hiába ívelgetik a labdát, az csak kapu előtt igazán veszélyes, ott meg bőven megvagyunk magasságban. Arról nem beszélve, hogy akkor minden bizonnyal a többi középpályás is visszaér. Földön meg igen jól játszik, és védekezik (szerintem).
Nem a 1656 centi, inkább a 60 kiló a baj, illetve hogy az a 60 se színtiszta izom...

Azt meg most se hiszem el, hogy kiállunk oda-vissza Higuannal egy BL elődöntőben! :lol:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 29., hétfő 16:15

Jim írta:Veratti 165 cm....
utolsó emberként nem lehet a kp játszatni
ha jönne, akkor viszont Modricnak kéne menni...
Miért is? :hmmm:
Hiába ívelgetik a labdát, az csak kapu előtt igazán veszélyes, ott meg bőven megvagyunk magasságban. Arról nem beszélve, hogy akkor minden bizonnyal a többi középpályás is visszaér. Földön meg igen jól játszik, és védekezik (szerintem). Továbbá Modric és Verratti nem egy poszt.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 16:11

Marca szerint a várható kezdőcsapat: López-Essien-Ramos-Varane-Coentrao;Khedira-Alonso;di Maria, Özil, Ronaldo;Higuaín.
ha ez lesz, akkor én meg se nézem a meccset :mrgreen:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 16:09

niden6 írta:Marca szerint a várható kezdőcsapat: López-Essien-Ramos-Varane-Coentrao;Khedira-Alonso;di Maria, Özil, Ronaldo;Higuaín.
ez most kajak vagy csak vicc volt? :lol: :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 29., hétfő 16:09

sztem esien lesz a szélen, és a kpn meg pepe-alonso-modric lesz. előttük cé, özil meg valaki.

nem verratti lenne az utolsó ember, hanem pogba/vidal/kond..izé, verratti meg modric együtt, előtte.
Marca szerint a várható kezdőcsapat: López-Essien-Ramos-Varane-Coentrao;Khedira-Alonso;di Maria, Özil, Ronaldo;Higuaín.
100% hogy nem ez lesz. akármibe fogadom. de ha mégis akkor megint megaláznak.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. április 29., hétfő 16:08

Marca szerint a várható kezdőcsapat: López-Essien-Ramos-Varane-Coentrao;Khedira-Alonso;di Maria, Özil, Ronaldo;Higuaín.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 16:07

Bale képességekben nagyon sokat fejlődött.Ez annak is köszönhető,hogy rendkívül alázatos.Ebben is hasonlít CR-re. :-) 
Én egyáltalán nem sajnálnám,ha nyáron érkezne a srác.Egy alap kp mellett szerintem ő fog jönni.Biztosabb vagyok ebben,mint egy csatár érkezésében.
De csak az alázatban hasonlít Ronaldora.Másban alligha.A két játékos tudása ég és föld.Ronaldo a világ legjobbja,Bale viszont sose lesz az.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. április 29., hétfő 16:08-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. április 29., hétfő 16:06

Veratti 165 cm....
utolsó emberként nem lehet a kp játszatni
ha jönne, akkor viszont Modricnak kéne menni...

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 29., hétfő 16:06

Mourinho: "Cristiano jól van, Arbeloa és Marcelo viszont sérült"
Hát akkor ez megint eldőlt.. Ramos - Pepe - Varane - Coentrao lesz megint szerintem.. Végülis csak négyet kaptak egy hete... nem baj... :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 29., hétfő 15:59

Bale képességekben nagyon sokat fejlődött.Ez annak is köszönhető,hogy rendkívül alázatos.Ebben is hasonlít CR-re. :-)
Én egyáltalán nem sajnálnám,ha nyáron érkezne a srác.Egy alap kp mellett szerintem ő fog jönni.Biztosabb vagyok ebben,mint egy csatár érkezésében.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. április 29., hétfő 15:58

hehe írta:oké, hozod zlatant, valszeg ő lesz az elsőszámú. akkor már benzemával se kéne kibaszni, akkor el kell adni őt is.
ha van egy csepp agya neki vagy az ügynökének és nem akar eltűnni a temetőben vagy a kényelemben a kispadon, akkor ezt ők is tudják.
Meg volt a lehetősége a bizonyításra, itt van már 2009 óta és ebből lehozott 1 évet, amire azt lehet mondani, hogy jó a többit inkább nem is jellemezném, nehogy már azért ne igazoljunk egy csatárt, mert ő padra kerülne. Ha van olyan jó harcoljon meg a helyéért, vagy szálljon fel a gépre, oszt huss.....

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. április 29., hétfő 15:56

ha igazak a hírek akkor végre elég brutálisan technikás és gyors középpályánk lesz a jövőben főleg fiatalokkal és modriccal . felüdülés lesz látni egy ilyet a mostanihoz képest. verrattiban nagyon sokat látok, piszok jó helyen van nála a labda, jól tudja fedezni, kicsiben és hosszú indításokban is jó. kulcsszerepet szánhat majd neki ancelotti annak ellenére hogy még csak 20 éves. én kondogbiaban vagyok eléggé biztos hogy hozzuk essien helyére , kézenfekvő lenne az alacsony ára és a kora miatt. elől pedig nálam egy benzema-agüero-cé hármas lenne.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 15:55

hát nemtom. ez az egyetlen parám ancelottival kapcsolatban, hogy marad kaká és agyba-főbe fogja nyomatni.

aztán persze, lehet h nem. :mrgreen:
De,de...fogja... :mrgreen: Az első időkben mindenképp.És még az is lehet hogy a helyén játszatja.Mert ott mióta itt van,még nem játszott :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 29., hétfő 15:54

mostanában én is kezdek átpártolni a bales táborba. eddig nagyon ellene voltam, sőt már már idegesített hogy ennyire majmolja cét, de gecc bekell látni hogy egy csakballábas futóbolondból, egy egész jó kis játékos lett.
jobbal is megtanult lőni, piszok gyors, 1v1ben sem elveszett és távolról jól lő.
bale-benzema-cé ott legelöl, mögöttük verratti-modric-vidal vagy valaki más
hátul meg a carvajal-ramos-varane-marcelo. B-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 15:49

hehe írta: hogy ahol 3 vagy 4 ember van a kp-n szorosan egymáshoz közel, az több, mint a 2 gyöklassú kp-sunk
Az teny, h tobb eselyunk lenne, de a Juve bebizonyitotta, h ez nem feltetlenul igaz. A Bajern ellen tele pakolta a kp-t kozeppalyasokkal, es semmit nem ert el veluk. Pedig nekik van Pogbajuk,Vidaljuk,Pirlojuk,Marchisiojuk.



Gündogan meg Bender
Egy Gundogan es Bender(teknikailag is korrektek a dortmundiak) joval nagyobb teher birasu mint a Xabi-Khedira kettos. Tovabba te peldalozol csapat vedekezessel. Az altalad a kezdobe allitott Ozil(gondolom o lenne a Modric es a feka gladiator elott) ebben nem vesz reszt, mig Gotze igen. Szoval csak jojjon Veratti,Vidal,Banega,Pogba,Kondogbia,Casemiro playak kozul legalabb 3.

Balelel annyiban kezdek megbaratkozni(eddig ellen voltam), h valszeg szet hajtana magat es a vedekezesbe is besegitene(ilyen bajern szintu cspatok ellen fizikalisan partiba lenne).
+ az Barca ellen lenne terulete, szet futna oket. A bunkert jatszo kis csapatok ellen, meg elbirna a csapat, ha DM-Khedira-Higu-Arbeola-Ozil otost is elbirja.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 29., hétfő 15:45

PEEtör írta:
hehe írta:a hírek alapján eddig:

ancelotti 80%,
carvajal 90%,
verratti 30-40%,
kondogbia, ha érdeklődünk utána, akkor 90%,
pogba, ha valóban elment érte az a repcsi, akkor 70-80%.

higuájnt eladjuk, helyére nem merek írni senkit. vagy robbanunk egy nagyobb névvel, vagy a költekezés miatt megelégszünk a morata-cé-benzema trióval, a kp úgyis hozni fogja a gólokat, asszisztokat.

távozókról nem írok, nem tudom belőni pontosan, de aki mehet nagy valséggel:
albiol, carvalho, higuain, callejon.

de az az érzésem, hogy a nyakunkon marad az argentin.
Ha el akarjuk adni Higut, nem fog nyakunkon maradni, az 100, lesz kereslete szerintem. :-)
Viszont öngyilkosság lenne Benzemát egyedül hagyni csatár poszton (nem, Morata még cserepadra sem), Ibrának örülnék, fizikuma alapján bőven van még a tankban. Veratti meg nekem elég biztosnak tűnik, nem 30-40%.
az a baj, hogy ha hozol egy zlatant, akkor ugyanott vagyunk, mint most. ki a real kezdőcsatárja? nincs ilyen.
hol az egyik, hol a másik.
oké, hozod zlatant, valszeg ő lesz az elsőszámú. akkor már benzemával se kéne kibaszni, akkor el kell adni őt is.
ha van egy csepp agya neki vagy az ügynökének és nem akar eltűnni a temetőben vagy a kényelemben a kispadon, akkor ezt ők is tudják.
és kaká.
pont ancelotti érkezése miatt nem biztos, hogy kakát eladjuk, azért nem is írtam bele a pakkba. ráadásul a sárgáknál a mai napig jól megy a meze, engem aztán nem érdekel hogy itt van-e vagy nincs.
Kép
Kép
Kép

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 15:45

Galacticos írta:és kaká.
hát nemtom. ez az egyetlen parám ancelottival kapcsolatban, hogy marad kaká és agyba-főbe fogja nyomatni.

aztán persze, lehet h nem. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 29., hétfő 15:43

verratti jönni fog. a kondogbia, vidal stb társaiból is jönni fog még egy.
tehát két kkp. carvajalt is a hírek szerint visszahozzuk.
még egy csatár meg egy tkp és perfect.
hehe írta:albiol, carvalho, higuain, callejon.
és kaká.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég