FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 11., szerda 18:36

csak sikerült beszereznem a demót xboxra, és toltam vele egy meccset
első benyomás alapján sokkal élethűbb az egész, a mozgás, a dinamika, minden
alig várom, hogy jöjjön a teljes :)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 11., szerda 14:33

Monkey írta:És megoldható szerinted valahogy hogy működjön vagy kinéz egy új videókártya? :kivagyhe: :shifty:
Hát, én inkább azt mondom, hogy egy olcsóbb kártyát szerezz be, mert X550nel szerintem nem nagyon fog már működni, esetleg, ha a régi engine videokártya vezérlő részét meghagyják, de DEMOból kiindulva teljesen felújították azt is.
ferni írta:nem értem ,hogy lehet billentyűzettel játszani.... :hmmm:
egyszerűen képtelenség olyan szinten játszani, mint Controllerrel.
Kinek mi jön be. :) pl. én gyakorlatilag az egész videojátékozást billentyűvel kezdtem(jó, Mario - Nintendo az nem :D ) viszont valahogy nekem a billentyűvel mindent egyszerűbb csinálni FIFA-ban, gamepaddal is tudok játszani viszont ott valahogy sok dolgot nem érzek úgy, vagy nem áll rá sokszor a kezem. Lehet ha többet gamepadoznék, vagy lenne konzolom gördülékenyebben menne a játék gamepaddal, de míg nincs valami olyan "Big Hit", ami miatt azt mondja mindenki, hogy muszáj egy PS4 / Xbox One, hogy tudjam tolni, esetleg régebbi konzol, addig marad a billentyűzgetés.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. szeptember 11., szerda 10:58

Monkey írta: És megoldható szerinted valahogy hogy működjön vagy kinéz egy új videókártya? :kivagyhe: :shifty:
Bocs, hogy beleszólok, de nekem volt ilyen kártyám régen, de már a 11-gyel is nehezen birkózott meg, úgyhogy lehet az lesz (2005-ös a cucc, az is szép, hogy a 13-mat vitte, most meg már ezeket a szuper 100% realisztikus lelátókat nem bírja biztos :mrgreen: ). :roll:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 11., szerda 10:50

ferni írta:nem értem ,hogy lehet billentyűzettel játszani.... :hmmm:
egyszerűen képtelenség olyan szinten játszani, mint Controllerrel.
Kicsit OFF, de a szimulátoros világban is ugye a kormány az igazi, de mégis rengetegen játszanak gamepaddal vagy billentyűzettel is (többek között én is) és nem is olyan rosszul. Számos kormányostól simán gyorsabban és szebben tudok vezetni még billel is. Itt egy gyorsköröm példának.
Nyilván aki komolyabb szintekre elakar jutni ott már a kormány elengedhetetlen, ahogy FIFA-ban is a controller, de amatőr vagy hobbiszinten haverokkal simán jó a billentyűzet is.

ON :mrgreen:

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 11., szerda 10:13

A helyzet az, az hogy Radeon X550 nem támogatott a Fifa által(A fifa már újabb SM modelű kártyákat támogat csak).

Részletes lista, mely videokártyákat támogatja a FIFA14:
http://themsnproject.atw.hu/fifasupport.html
És megoldható szerinted valahogy hogy működjön vagy kinéz egy új videókártya? :kivagyhe: :shifty:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 10., kedd 22:54

bla255 írta:
ferni írta:jó lett ez a fifa demo, csak meg kell majd szokni ezt az egészet :) emlékszem a Fifa 13mal szenvedtem 3-4 hetet mire jól ment vele :lol: :lol: :lol:
csak jöjjön már ki a teljes.... :shifty:
Nekem is tetszik :) Fizikán sokat javítottak(mindenki emiatt szidja hogy gagyi a vezérlés, pedig inkább realisztikusabb 1-2 dologtól eltekintve.). A billentyűzetkiosztás alapból ismét horribilis, 1nap azzal fog elmenni mire engedi az összes beállítást a jól megszokott Nyíl+WASDE kombós dolgokkal. :)
nem értem ,hogy lehet billentyűzettel játszani.... :hmmm:
egyszerűen képtelenség olyan szinten játszani, mint Controllerrel.

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. szeptember 10., kedd 22:53

ferni írta:jó lett ez a fifa demo, csak meg kell majd szokni ezt az egészet :) emlékszem a Fifa 13mal szenvedtem 3-4 hetet mire jól ment vele :lol: :lol: :lol:
csak jöjjön már ki a teljes.... :shifty:
Igen, tényleg sokat javult. Évek óta ez lesz az első eredeti fifa amit meg fogok venni. :D Akarok egy kicsit multizni is.

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 10., kedd 22:50

ferni írta:jó lett ez a fifa demo, csak meg kell majd szokni ezt az egészet :) emlékszem a Fifa 13mal szenvedtem 3-4 hetet mire jól ment vele :lol: :lol: :lol:
csak jöjjön már ki a teljes.... :shifty:
Nekem is tetszik :) Fizikán sokat javítottak(mindenki emiatt szidja hogy gagyi a vezérlés, pedig inkább realisztikusabb 1-2 dologtól eltekintve.). A billentyűzetkiosztás alapból ismét horribilis, 1nap azzal fog elmenni mire engedi az összes beállítást a jól megszokott Nyíl+WASDE kombós dolgokkal. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 10., kedd 22:41

jó lett ez a fifa demo, csak meg kell majd szokni ezt az egészet :) emlékszem a Fifa 13mal szenvedtem 3-4 hetet mire jól ment vele :lol: :lol: :lol:
csak jöjjön már ki a teljes.... :shifty:

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 10., kedd 22:31

Monkey írta:én ebben a számítógép dologban nem vagyok annyira otthon. Ati Radeon x550 videókártyám van. Aztán hogy ez jó vagy sem azt nem tudom :D Egyel lejebb leírtam, hogy hogy sikerült elindítanom de grafika pocsék plusz képernyőt is összenyomta. Akkor valószínüleg videókártya miatt lehet? Szerinted a teljeshez sem lesz jó ez a kártya? Thx
A helyzet az, az hogy Radeon X550 nem támogatott a Fifa által(A fifa már újabb SM modelű kártyákat támogat csak).

Részletes lista, mely videokártyákat támogatja a FIFA14:
http://themsnproject.atw.hu/fifasupport.html

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 10., kedd 22:11

pheco írta:Mióta van ez így, hogy gold kell a demo letöltéshez? Úgy rémlik, hogy a 13 demot anélkül tudtam leszedni és az előtte lévőket is.
jó kérdés, én is csak néztem egyet :vivo:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 10., kedd 22:10

Origin-en ezt a hibat irja le amikor le akarnam tolteni:
"Download Error.There was a problem initiating your download. Please try again later."
Nalatok se mukodik vagy csak az en gepemmel van a hiba?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 10., kedd 22:00

Mióta van ez így, hogy gold kell a demo letöltéshez? Úgy rémlik, hogy a 13 demot anélkül tudtam leszedni és az előtte lévőket is.

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 10., kedd 21:51

___Samy___ írta:hol tudom még beszerezni xboxra a demót ezen kívül?
Xboxra eddig hivatalosan csak marketplace van, másra nemnagyon, később talán warez

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 10., kedd 21:37

hol tudom még beszerezni xboxra a demót ezen kívül?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 10., kedd 21:07

- Amit tippelek: UAC Win7/8 alatt bevan lőve valamilyen szinten. Origin mappájába megkell keresni amit linkeltem, fifa14_demo.exe, majd azt futtatni Rendszergazdai joggal.
- Ha ez nem megy, akkor Videokártya driver frissítés de izibe(csak 2013.04 vagy frissebb meghajtókkal áll szóba)
- Ha AMD Radeon 7950ed van / XT széria, akkor azért nem indul, mert valami oknál fogva ezeken a kártyákon a demo nem indul el(kitudja miért nem..)

Ha ez sem segít még agyalok, majd írjatok
én ebben a számítógép dologban nem vagyok annyira otthon. Ati Radeon x550 videókártyám van. Aztán hogy ez jó vagy sem azt nem tudom :D Egyel lejebb leírtam, hogy hogy sikerült elindítanom de grafika pocsék plusz képernyőt is összenyomta. Akkor valószínüleg videókártya miatt lehet? Szerinted a teljeshez sem lesz jó ez a kártya? Thx

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 10., kedd 21:04

Velem is ez van.
Még nem tökéletes de legalább el tudtam indítani: Az exe-t beállítottam, hogy kompatibilis legyen Win 98-al és hogy rendszergazda ként indítsa. Ezután nekem elindult de a Messi képernyőnél nem lépett tovább. Utána kiléptem és a Dokumentumok- Fifa 14 demo mappában a replay0 fájlt írásvédeté tettem. A képernyő össze van nyomva meg ahogy nézem minimum grafikán de nekem így fut

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 10., kedd 21:03

Monkey írta:Van még valaki akinél nem indul a demo? Se framework se directx nem oldotta meg, elvileg gépem elbírja mert 13 maxon ment akadás nélkül. Valami ötlet hogy mit próbálhatnék még meg?
- Amit tippelek: UAC Win7/8 alatt bevan lőve valamilyen szinten. Origin mappájába megkell keresni amit linkeltem, fifa14_demo.exe, majd azt futtatni Rendszergazdai joggal.
- Ha ez nem megy, akkor Videokártya driver frissítés de izibe(csak 2013.04 vagy frissebb meghajtókkal áll szóba)
- Ha AMD Radeon 7950ed van / XT széria, akkor azért nem indul, mert valami oknál fogva ezeken a kártyákon a demo nem indul el(kitudja miért nem..)

Ha ez sem segít még agyalok, majd írjatok :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 10., kedd 19:20

szarom én le csíkos csíkos, húzzam meg :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 10., kedd 19:19

max a milan ellen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég