Zene

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Zene

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. március 2., péntek 16:39

Süti írta:Minőségi magyar hiphopról van szó, és ezt a palit meg se említitek? :hmmm:

Luke Benz - Deus Ex

Ezek a szövegek. :salute:

Elképesztő, hogy 10/8-nak ugyanez a hangja/hanglejtése vna.
Picit olyan, mint a sok trapp-et nyomó rapper... bár ott géppel van részben megcsinálva a hang, tehát érthető... de itt, hogy miképp meg hogyan hangzik ugyanúgy az összes. :kivagyhe: :lol:
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 2., péntek 16:21

Minőségi magyar hiphopról van szó, és ezt a palit meg se említitek? :hmmm:

Luke Benz - Deus Ex

Ezek a szövegek. :salute:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zene

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. március 1., csütörtök 23:51

Essemm koncerten meg nem voltam sajnos, de lemez dedikalason ketszer is es ott nagyon kozvetlen meg normalis volt.
Ahol én voltam mikrofonban szidta a dj-t, és szarozott mindent. :lol:
Ja meg pár csajra egészen paraszt módon rászólt, hogy ne kamerázzanak vakuval.
Persze a kamerázás is egy balfasz dolog egy koncerten, de azért lehet ez kultúráltabban is jelezni.
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 1., csütörtök 23:45

4-5x voltam Akph koncerten, tenyleg jok, csak zavart mar 5-6 eve is, hogy nincsenek uj zenek.
Essemm koncerten meg nem voltam sajnos, de lemez dedikalason ketszer is es ott nagyon kozvetlen meg normalis volt.
Amugy akiket eddig hallottam magyarok kozul, Fluor volt a legjobb eloben. Szinte olyan, mintha playbackelne.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zene

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. március 1., csütörtök 23:34

Én mindenesetre mindkettőt imádom és ronggyá hallgattam, viszont koncertre valamiért nem jutottam még el :hmmm: :lol: De ők tényleg más szint/kategória.
Menj el koncertre mindenképp akkor, megéri. :)
Saiid hihetetlen jó arc, tavaly nyáron volt szerencsém eljutni az első és eddigi egyetlen AKPH koncertre, egész végig szakadt az eső aztán a végén mégis kijött dedikálni meg fotózni. Full közvetlen gyerek, pl. mesélt arról, hogy volt Cardiffban a BL döntőn egy Pepsi projekttel. Újonc már nem annyira, megállt egy pár fotóra aztán ment tovább.
Ehhez képest meg elmentem kb egy hónapja Essemm koncertre is, na az hatalmas csalódás. Nem mondom, vannak jó zenéi, de a viselkedés amit megenged magának az bicskanyitogató. A "koncert" meg tartott kb kemény fél órát.
Love football, hate antifa.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. március 1., csütörtök 23:07

kelemen.istvan írta: Steve album jöjjön, azzal elvagyok évekig. :smile:
Ő meg USA-ban él, gyúrogat, és elvan. :D Sztem ő sem fog már visszatérni a zeneiparba - ilyen minősítésben legalábbis sztem nem.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. március 1., csütörtök 22:48

Akph lemez nehezen elkepzelheto mostanaban, lévén, hogy (az insta alapjan) Saiid valami keleti túrán van jó ideje.

Steve album jöjjön, azzal elvagyok évekig. :smile:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 1., csütörtök 22:37

Pedig a DSP-nek szerintem mind3 albumuk nagyon jo, meg a bemutatkozo ep-juk is. Utobbi idoben adtak ki azert eleg jo szamokat: Mirelit Pizza, Fekete Tukor, Telihold.

Ice Cube zenenel meg arra jutottam, hogy Tirpa Aza Dopeman - Mit er a penz cimu szam a megfejtes. De lehet csak bebeszelem, hogy ne kattogjak rajta tovabb :mrgreen:

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. március 1., csütörtök 22:31

Sierra írta:
Seraf írta:kb aki top és aktív is az Essemm meg Tkyd (BSW ha épp nem autotune viccelődést adnak ki egymásután) azt ennyi akik hajlandóak 3évnél sűrűbben kidobni egy albumot, ennyi a magyar rap manapság, ez alapján az AK akárhogy nézem top10nek számít ma technikában minőségben mindenben :D
Igaz őket már nem követem, de pl Barbártesók vagy NKS nem tartozik ide? Vagy DSP.
Barbárok valóban faszák és nagyon akítvak is voltak 2014ig kb évente egy albummal, de azóta Tibbah Beatmakingel Deego meg raggázik épp vagy most jött az új szólólemeze ami számomra teljesen szégyenteljes a régi Deego albumokhoz képest :D NKS szintén 0 az aktivitás 6 éves az utsó lemez azóta volt szerintem konkrétan egy EB "induló" 2016ban azt annyi, DSP meg nekem sose volt elit, az utsó király albumuk a Társadalomklinika kerek 10éve esetleg a Rímnapló ami 2010es azóta számomra totál mint akik elfelejtettek reppelni szint :ike:
pheco írta:Ice Cube - Ghetto vet
Segitseg, melyik magyar rap zeneben van ugyanez az alap? Legalabbis a zongora belole. 10 perce ezen agyalok :mrgreen:
nekem meg valami Siska Vészk'járat ugrott be valamiért :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 1., csütörtök 22:28

el magico írta:
Sierra írta:gaz őket már nem követem, de pl Barbártesók vagy NKS nem tartozik ide? Vagy DSP.
NKS kb. 3 éve ígérget új albumot, single számokat nem nagyon dobálnak ki. a DSP néha-néha ad életjelet, de albumuk nekik is marha rég volt már. Tibbah meg nyomja az M-Squadot, Deegoról meg sokat nem tudok a reggaes cucca óta.
AKPH albumot meg ne is várjon senki. Ha 8 év alatt nem sikerült egy albumra való zenét összehozni, akkor ezután se fog. Ők is jó sokáig hitegették a népet...

Seraf jól mondta, Essemm meg BSW akik aktívak és értékelhetők. Tkyd nekem egy ideje nagyon sablonos, pedig régen nagyon szerettem.
Deegonak par honapja jott ki uj lemeze, a Lélekzaj, sokkal jobb lett, mint az elotte levo Diggiemanos album.
Akph-nak az elso ket lemeze kozott is eltelt 6 ev es a masodik album is csuszott legalabb 3 evet, szoval szerintem jonni fog uj lemez toluk.
NKS-nek meg a Brigad lemez jelent meg 1,5 eve, iden szerintem kidobjak az uj lemezt.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. március 1., csütörtök 22:21

el magico írta:AKPH albumot meg ne is várjon senki. Ha 8 év alatt nem sikerült egy albumra való zenét összehozni, akkor ezután se fog. Ők is jó sokáig hitegették a népet...
Így van. Amúgy 1-2 éve volt vmi olyasmi, hogy majdnem kész anyag (egy teljes lemeznyi) vhogy elveszett a számítógépükről.. :lol: :lol: Nehezen hihető sztori. De sztem sem lesz már ott semmi. Aztán ki tudja, lehet egyik napról a másikra a semmiből jön vmi.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. március 1., csütörtök 22:18

Sierra írta:gaz őket már nem követem, de pl Barbártesók vagy NKS nem tartozik ide? Vagy DSP.
NKS kb. 3 éve ígérget új albumot, single számokat nem nagyon dobálnak ki. a DSP néha-néha ad életjelet, de albumuk nekik is marha rég volt már. Tibbah meg nyomja az M-Squadot, Deegoról meg sokat nem tudok a reggaes cucca óta.
AKPH albumot meg ne is várjon senki. Ha 8 év alatt nem sikerült egy albumra való zenét összehozni, akkor ezután se fog. Ők is jó sokáig hitegették a népet...

Seraf jól mondta, Essemm meg BSW akik aktívak és értékelhetők. Tkyd nekem egy ideje nagyon sablonos, pedig régen nagyon szerettem.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. március 1., csütörtök 22:09

M1Ö írta:AK, mint AK26 és társai? Abszolút laikus ként mondom, de remélem nem ők jelentik a minőséget hazánkban ami a rappet illeti. Akkezdet phiai pl nagyon profinak tűnik.
Ők azok is. De ők már inkább művészek, költők. Sztem nem is nagyon lesz új lemezük. Én mindenesetre mindkettőt imádom és ronggyá hallgattam, viszont koncertre valamiért nem jutottam még el :hmmm: :lol: De ők tényleg más szint/kategória.
Seraf írta:kb aki top és aktív is az Essemm meg Tkyd (BSW ha épp nem autotune viccelődést adnak ki egymásután) azt ennyi akik hajlandóak 3évnél sűrűbben kidobni egy albumot, ennyi a magyar rap manapság, ez alapján az AK akárhogy nézem top10nek számít ma technikában minőségben mindenben :D
Igaz őket már nem követem, de pl Barbártesók vagy NKS nem tartozik ide? Vagy DSP.
pheco írta:azota kijott kb 2 trekk meg Ujoncnak a Tranzkaphka projekt es ennyi.
Tirpaek akik meg aranylag aktivak es ott vannak az elmezonyben.
Igen, a Siófok pl egy paródiaszám, én imádom. :D De annak is már 3 éve lesz. Tranzkaphka meg atom, nagyon elborult hangulatú, de mégsem fogott meg fele annyira sem mint kezdeték. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 1., csütörtök 20:46

BBCKPH írta:egyenlőn világosság talán? :hmmm: :hmmm:
Van benne hasonlosag, de nekem remlik egy szinte teljesen ugyanilyen alap is.

BBCKPH
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014. június 28., szombat 22:05

Re: Zene

HozzászólásSzerző: BBCKPH » 2018. március 1., csütörtök 20:41

egyenlőn világosság talán? :hmmm: :hmmm:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 1., csütörtök 20:30

Ice Cube - Ghetto vet
Segitseg, melyik magyar rap zeneben van ugyanez az alap? Legalabbis a zongora belole. 10 perce ezen agyalok :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 28., szerda 18:04

Igen, Akph top Mo-n, de 8 eve adtak ki utolso albumukat, azota kijott kb 2 trekk meg Ujoncnak a Tranzkaphka projekt es ennyi.
Tirpaek akik meg aranylag aktivak es ott vannak az elmezonyben. Essemm meg magasan ver mindenkit flowban es aktivitasban is, de mondjuk ezt tudtuk eddig is :mrgreen:

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. február 28., szerda 17:55

M1Ö írta:
Seraf írta:igen csak épp 5ezer/3ezer lájk dislike aránnyal, ehhez képest az új AK-n 3nap alatt majdnem 1millió volt már jelenleg meg majdnem 4milla 48ezer/4ezer aránnyal, szóval úgy vélem elég egyértelmű, hogy a rap szcéna a minőségibb oldalon áll
AK, mint AK26 és társai? Abszolút laikus ként mondom, de remélem nem ők jelentik a minőséget hazánkban ami a rappet illeti. Akkezdet phiai pl nagyon profinak tűnik. Na mindegy, nem is ez volt a lényeg, hanem, hogy a szar generálja a nézettséget. Mint Justin Bieber, Berki meg a társai.
épp ezért írtam úgy, hogy minőségIBB mert tudom, hogy sokaknak az AK sem az, AKPH meg...élnek még egyáltalán? meg reppelnek még egyáltalán Mr Újonc "sosem voltam rapper" Péterék vagy csak verseket olvasgatnak írogatnak? :D kb aki top és aktív is az Essemm meg Tkyd (BSW ha épp nem autotune viccelődést adnak ki egymásután) azt ennyi akik hajlandóak 3évnél sűrűbben kidobni egy albumot, ennyi a magyar rap manapság, ez alapján az AK akárhogy nézem top10nek számít ma technikában minőségben mindenben :D


SHOGUN - VULCAN [Twelve50TV]

Foreign Beggars - 24-7 (ft. Feed Me)


Mark Sixma & Husman - Prime

Brennan Heart ft. Trevor Guthrie - Won't Hold Me Down (Gravity)(Official Videoclip)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 28., szerda 16:33

Seraf írta:igen csak épp 5ezer/3ezer lájk dislike aránnyal, ehhez képest az új AK-n 3nap alatt majdnem 1millió volt már jelenleg meg majdnem 4milla 48ezer/4ezer aránnyal, szóval úgy vélem elég egyértelmű, hogy a rap szcéna a minőségibb oldalon áll
AK, mint AK26 és társai? Abszolút laikus ként mondom, de remélem nem ők jelentik a minőséget hazánkban ami a rappet illeti. Akkezdet phiai pl nagyon profinak tűnik. Na mindegy, nem is ez volt a lényeg, hanem, hogy a szar generálja a nézettséget. Mint Justin Bieber, Berki meg a társai.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. február 28., szerda 12:35

Marci77 írta:Mondjuk nem mintha ezt komolyan kéne venni tőleük,ugyanúgy mint a Soha nem elég-et :D Nekem pont ezért okés,csak egy kis társadalomkritika,olyan stílusban ami most jobban megy. Nem véletlenül van tele a sok márkanévvel. Ahogy a Blöff se. Utóbbi diss féle volt,ez eg inkább egy fiataloknak,közösségi médiában élőknek szóló diss szerű valami :D De hát a Soha nem eleget is sokan komolyan vették :lol:
igen csak az elmúlt fél évben sikerült 3 számot kiadni amiből mind ilyen alja vicceskedés, néha nem ártana kiadni egy rendes zenét se :D


Logic - 44 More (Official Audio)

Logicnak végre sikerült :D

Logic - Overnight (Official Video)


M1Ö írta:Mr. Busta - Pablo

Nemrég dumáltatok róla. 3 napja tette közzé és már majd' 200.000-es nézettsége van. Elcseszett egy világot élünk... :(
igen csak épp 5ezer/3ezer lájk dislike aránnyal, ehhez képest az új AK-n 3nap alatt majdnem 1millió volt már jelenleg meg majdnem 4milla 48ezer/4ezer aránnyal, szóval úgy vélem elég egyértelmű, hogy a rap szcéna a minőségibb oldalon áll :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég