Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2013. szeptember 11., szerda 15:58

hehe írta: de amúgy is undorítóak a magyar mobilszolgálatók, külföldön ennyi pénzért korlátlan hívás, 1000 sms meg 10 giga net a minimum.
Talán mert külföldön nem adóztatják szarásig a távközlési szektort. Itt meg elég erős húzó ágazat, aztán így jól le lehet őket gombolni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 11., szerda 15:38

Ni mit posztolt a Nokia hivatalos fb oldala 18 oraval ezelott. Kommentnek pedig: "Thanks, #Apple." :lol: :lol:

(Forras)

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 11., szerda 12:41

Új iPhone, új tokok


meseszépek :Đ
tick. tick. tick.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 11., szerda 11:42

Vennék mikrofonos fülest, de olyan komoly összegeket nem szánnék rá. 10 alatt szeretném megúszni. Elsősorban filmre, játékra, Skype, TS kellene. Zenehallgatásra nem nagyon használnám.

Néztem ezt illetve ezt, de nem ismerem a márkát. Aki egy kicsit jobban otthon van ebben megmondhatná, hogy ezek jók-e? Illetve, hogy ezeknél a mikrofonos füleseknél úgy általában mikre érdemes figyelni (specifikációban, funkciókban, kinézetre, kényelem meg ilyesmi)?

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 11., szerda 11:10

hehe írta:tepsitelefont meg vegyen az, akinek két anyja van.
valakinek kicsi a kacsója. :mrgreen: :mrgreen:
tick. tick. tick.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 11., szerda 10:51

ericco írta:
betelt a pohár nálam az androiddal meg a piacot elárasztó samsung, htc és mindenféle tömegtelefonokkal.
Ki kell választani közülük azt, amely a legjobban sikerült. Nem véletlen, hogy a HTC Desire-omat csak 3 és fél év után cseréltem le. Addig tökéletesen működött, és még mindig megy, csak hát eljárt felette az idő.
nem győztél meg :lol:

tepsitelefont meg vegyen az, akinek két anyja van. :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 11., szerda 10:44

betelt a pohár nálam az androiddal meg a piacot elárasztó samsung, htc és mindenféle tömegtelefonokkal.
Ki kell választani közülük azt, amely a legjobban sikerült. Nem véletlen, hogy a HTC Desire-omat csak 3 és fél év után cseréltem le. Addig tökéletesen működött, és még mindig megy, csak hát eljárt felette az idő.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 11., szerda 10:39

iOS7-en kapsz android feeling-et 4S-sel. :mrgreen:
ez is hülyeség sztem.
iphone 4s már hány verziót futtatott és röccenésmentesen száguld, ugyanez lesz az ios 7-tel is.
még így sem használja ki a 2 magot a cucc.
Csúcs Lumiák mindenképpen. :)
csak az oprendszer meg minden más szar rajta, inkább viszek egy kompakt canont magammal, arra viszont, amire egy teló fényképezője kell, arra tökéletes az iphone-é.
Szvsz android szerethetőbb, már csak a személyre szabhatóság miatt is.
én is azt hittem, baszkuráltam is eleget, de amikor egy unlockolás miatt napokig kellett fórumokat bújni meg mindenfélefajta programokba belenyúlni ahhoz, hogy úgy működjön, ahogy én akarom, akkor mondtam, hogy basszák meg magukat.
amire nekem kell, hogy azonnal, rögtön fullosan működjön egyből minden, amit akarok egy telefontól, arra az iphone 4s tökéletes számomra. betelt a pohár nálam az androiddal meg a piacot elárasztó samsung, htc és mindenféle tömegtelefonokkal.
Kép
Kép
Kép

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 11., szerda 10:26

hehe írta:videó és fényképkészítésben se hiszem, hogy vannak jobbak nála ezen a szinten.
Csúcs Lumiák mindenképpen. :)
hehe írta:de alig várom, hogy egy iphone 4s-sel csapassam.
iOS7-en kapsz android feeling-et 4S-sel. :mrgreen:

Szvsz android szerethetőbb, már csak a személyre szabhatóság miatt is. De tény, optimalizálás nem olyan, mondjuk ebben nincs meglepő. Viszont ez is sokat javult már, az újabb készülékek a közép- és felsőkategóirában teljesen jók. Hát ha még az ember hozzá mer nyúlni a rendszerhez.
tick. tick. tick.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 10:19

ezt honnan tudod?
Ezt én is olvastam tegnap valahol.

Itt is van:
http://szifon.com/2013/09/10/apple-ipho ... -iphone-5c
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 11., szerda 10:13

azért amikor egy iphone-on olyat látok, hogy veri az asztali pc-ket zene- vagy képszerkesztő programoknál számítási teljesítményben és szinte nulla latencyvel, akkor ne mondja már nekem senki, hogy a többi telefon jobb.
videó és fényképkészítésben se hiszem, hogy vannak jobbak nála ezen a szinten.
megbízható, stabil és gyors rendszer, mert csak erre a platformra készül.
volt korábban iphone-om, én fasz lecseréltem androidos htc-re, de alig várom, hogy egy iphone 4s-sel csapassam.
Ami engem meglepett, hogy az 5-öst dobták kukába, és a 4S marad.
ezt honnan tudod?
Kép
Kép
Kép

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. szeptember 11., szerda 10:11

hehe írta:én viszont kíváncsi leszek az árakra idehaza, én iphone 4s-t akarok, pont mert kisebb, mint az 5 és ugyanazt tudja kb (akinek esetleg van fasza állapotú, független, fekete eladó, az szóljon )

sztem az iphone 4 az kuka, t-mobilnál kiveszik.
iphone 4s-nek picit megy lejjebb az ára, az 5 az marad, sztem az 5c lesz ugyanolyan árban, mint az 5, és az 5s meg baszomdrágán jön.
sztem.
de amúgy is undorítóak a magyar mobilszolgálatók, külföldön ennyi pénzért korlátlan hívás, 1000 sms meg 10 giga net a minimum.
ugye 5s tartja majd az új iPhone modellek árát, szóval itthon 210 körül. Az 5C pedig elvileg 30-cal lesz olcsóbb.

Ami engem meglepett, hogy az 5-öst dobták kukába, és a 4S marad. Vagyis annyira nem lepett meg, 4S azért gyengécskének mondható már (iOS7-tel még inkább), az 5C drága, így az az Apple-rajongók majd veszik az 5S-t.
tick. tick. tick.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 9:52

Én eldobtam a kanalat a Nokia rendszerétől/menüjétől, kezelhetőségétől...kiakasztott. Asszonypajtié volt, majdnem földhöz vágtam, de inkább felcsaptam vaterára, bőven ár alatt, és alig akarták megvenni. Áldom az eget, hogy sikerült megszabadulni tőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 11., szerda 9:46

Realista24 írta:
akinek esetleg van fasza állapotú, független, fekete eladó, az szóljon :D )
Most vettem egy nyolc naposat asszonynak, feketét, 79ért :mrgreen:
Faszi rájött, hogy inkább ötös kell neki :lol: 130akármennyiért vette. Apróbb bukó.
:lol:

Amúgy ez az Iphone 5c elég nagy Lumia koppintás és milyen "olcsó". :lol: Én is most akarok telefont venni és egyelőre a Lumia 620-ra pályázom, mivel telóra nagyon dicsérik a win8-at és szerintem ár/érték arányban a legjobbak között van. Igaz át kell állni androidról, de nekem tetszik, hogy nem ez a hagyományos win8/ios menüvel tolják. Meg nem árt a változatosság. Amúgy szerintem az Iphone-t már kinézetben és tudásban is verik, de a presztízsben még mindig verhetetlen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 9:29

akinek esetleg van fasza állapotú, független, fekete eladó, az szóljon :D )
Most vettem egy nyolc naposat asszonynak, feketét, 79ért :mrgreen:
Faszi rájött, hogy inkább ötös kell neki :lol: 130akármennyiért vette. Apróbb bukó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 11., szerda 8:29

Ez az a plusz az iPhone-ban a tobbi vetelytarsaval szemben. A stilus.
Szóval még nem fogtál a kezedben egy HTC One-t. Messze veri az eddigi összes iPhonet stílusban, anyagminőségben, mindenben. Talán csak kamerában nem, de azt fogjuk az első generációs ultrapixelre és a gyerekbetegségeire.

Amúgymeg :shifty:
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 11., szerda 7:47

Szerintem ezek a szines tokok az egesz iPhone brand megcsufolasa. Amikor meg iphone-om volt, elofordult, hogy oltonyben voltam, csorgott a mobil, felvettem es tisztara olyan erzesem volt, mintha egy meno uzletember lennek. Ez az a plusz az iPhone-ban a tobbi vetelytarsaval szemben. A stilus. Ezzel az uj telefonnal viszont sikerult szembekopjek magukat es az eddigi evek munkajat.
lassan évtizedek óta nyomják a színes laptopokat, asztali gépeket és zenelejátszókat, nincs ebben semmi.
max nem ezt veszed, van branden belül is más alternatíva.

én viszont kíváncsi leszek az árakra idehaza, én iphone 4s-t akarok, pont mert kisebb, mint az 5 és ugyanazt tudja kb (akinek esetleg van fasza állapotú, független, fekete eladó, az szóljon :D )

sztem az iphone 4 az kuka, t-mobilnál kiveszik.
iphone 4s-nek picit megy lejjebb az ára, az 5 az marad, sztem az 5c lesz ugyanolyan árban, mint az 5, és az 5s meg baszomdrágán jön.
sztem.
de amúgy is undorítóak a magyar mobilszolgálatók, külföldön ennyi pénzért korlátlan hívás, 1000 sms meg 10 giga net a minimum.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 11., szerda 2:18

Mi a velemenyetek az uj szines iPhone-okrol? itt van rolul egy cikk, kepekkel egyutt

Szerintem ezek a szines tokok az egesz iPhone brand megcsufolasa. Amikor meg iphone-om volt, elofordult, hogy oltonyben voltam, csorgott a mobil, felvettem es tisztara olyan erzesem volt, mintha egy meno uzletember lennek. Ez az a plusz az iPhone-ban a tobbi vetelytarsaval szemben. A stilus. Ezzel az uj telefonnal viszont sikerult szembekopjek magukat es az eddigi evek munkajat.
(hozzateszem, hogy jelenleg Galaxy S2-om van)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 10., kedd 0:14

mondjuk ezen átsiklottam. a samsung ugye koreai, de te nem erre céloztál, gondolom.
igen, jól gondolod
akkor létezhet, hogy ezen a telón emiatt nem lehet ezt beállítani?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 9., hétfő 23:59

bla255 írta:Ha semmi Windows alkalmazás nem kell neki(Office csomag pl.) Akkor Linuxból a Debian/Ubuntu Linux, kicsit macerás kezdőként felpakolni rá a dolgokat, viszont az stabilan és gyorsan futna rajta. :) OpenOffice stb. pedig fut rajta
Koszi a valaszt. A programok felrakasaval nem lesz gond, egy idoben hasznaltam ubuntut a sajat gepemen. Az viszont elegge porgette a procit, szoval olyat nem raknek fel. Kozbe meg olvasgattam egy kicsit a neten es par helyen megemlitettek a Lubuntut. Ha lesz idom, kiprobalom :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég