Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. április 29., hétfő 18:28

Agüerot szinte felesleges lenne hozni, nem jobb a jelenlegi két csatárunknál. A válogatottban sem tudja kiszorítani Higuaínt.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 29., hétfő 18:22

Ha eladjuk Di Mariat, akkor ki lesz jobb oldalt? Az az Isco, akinek volt egy felkapott 2 hónapja? Pogba mire fel 30M? Szinte null kilométeres... Remélem a vezetőség jobban kalkulál az árakkal illetve üzletel.
Igen...Özil, Isco, Jesé. 4-3-3-ban nincs kimondott szélső. Én úgy gondolom ott a 3 középpályás mindenhol jelen van, és a 2 szélső védő is felzárkózik. Plusz Benzema és Kun sem az a tipikus elöl megállok center.

Iscot aki követi, tudja, hogy nem 2 jó hónapja volt.

Pogba meg azért 30, amiért Bale és Cavani 60-70. Mert már most válogatott és posztján kb. a legnagyobb ígéret, ha már most nem több annál.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 17:58

accel írta:ha jön agüero, sztem simán kinéz egy benzema-agüero-céer hármas, amit toky is említett, ebben sincs igazi szélső. de marcelo meg carvajal szerintem elég offenzív ehhez. kb olyanok lennének, mint a barcában alves. csak ehhez egy dolog kéne nagyon, vmi brutálisan mocskosmód erős kp.
Abban biztos lennek, h a Benzi-Aguerro kettos latamadna mar az ellenfel terfelen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 29., hétfő 17:43

Persze a felnőtt bajnokságokban abszolút zsákbamacska Jesével számoljunk. Komolyan nem tudom elhinni az ilyeneket... Alapból mostanában csatárt vagy visszavont csatárt játszik... Ennyiből vegyünk meg egy halom fiatalt, akit jónak láttok aztán úgy is beválik mind és halmozhatjuk a serlegeket ezerrel.

Jesét úgy értettem, hogy a kezdőbe.


Kérhetnék egy kis realitást? :salute: :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 17:41

ha jön agüero, sztem simán kinéz egy benzema-agüero-céer hármas, amit toky is említett, ebben sincs igazi szélső. de marcelo meg carvajal szerintem elég offenzív ehhez. kb olyanok lennének, mint a barcában alves. csak ehhez egy dolog kéne nagyon, vmi brutálisan mocskosmód erős kp.

kellene egy ember, aki erős fizikumú. kondogbia, vidal, pogba, casemiro fogatból valamelyik. illetve kellene még egy labdaügyesebb ember, ő valszeg verratti lesz. és modric ugyebár adott. eldugnánk a labdát, így többet pihennének a játékosok és lehetne nyomatni az agresszív letámadást, mint amit a barca csinált régebben. bízom ancelotti mesterben.

--------------pogba-------------
----verratti--------modric-----

ez lenne az álmom a kpra. és akkor padon casemiro/kondogbia, xabi, özil. rotálni is lehetne. uramatyám, áh. :-)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 29., hétfő 17:41

ezt nem lehet 4 nap altt kitalálni, meg akarattal helyettesíteni az állóképességet.
de. lehet.

kérdés ki mennyire akarja.

a bajnokin utána ki lehet kapni, mert lépni nem fog tudni senki, senkit nem érdekel.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 29., hétfő 17:32

Kerlon írta:Ha eladjuk Di Mariat, akkor ki lesz jobb oldalt? Az az Isco, akinek volt egy felkapott 2 hónapja? Pogba mire fel 30M? Szinte null kilométeres... Remélem a vezetőség jobban kalkulál az árakkal illetve üzletel.
Felteszem Los Blancosnak írtad, de Jesé is játszhat szélen, ahogy a szélső hátvédek is megoldhatják a széljátékot. Sokan írták, hogy Agüero-Benzema-Ronaldo hármast akarnak elől. Abban sincs több szélső. :-)
numberone1 írta:
Toky
Ha esetleg Garay-t is eladna a Benfica(nem nekunk), akkor meg onnan is lenne bevetel. Remelhetoleg Mou-ert is fizet Abra.
Jogos. A végén még pluszban zárjuk ezt az átigazolási szezont is. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 29., hétfő 17:28

Ha eladjuk Di Mariat, akkor ki lesz jobb oldalt? Az az Isco, akinek volt egy felkapott 2 hónapja? Pogba mire fel 30M? Szinte null kilométeres... Remélem a vezetőség jobban kalkulál az árakkal illetve üzletel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 17:24

numberone1 írta:
accel írta:én is ezért kérdeztem, hogy itt kikkel nyomatná. bár marcelo és carvajal elég offenzív, simán elmennek szélsőknek. :hmmm:
az igaz. De ha beteszunk egy olyan tkp-t aki nemcsak lezeng , hanem vissza is zar v vissza is tamad akkor meg jobb lenne.
modric simán játszhatna előrébb, ő azért visszazár rendesen és becsülettel melózik.

de ha hozzuk balet, akkor nem hiszem, hogy kiáll igazi szélső nélkül. bale-benzema-cé adott lenne. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 17:03

accel írta:én is ezért kérdeztem, hogy itt kikkel nyomatná. bár marcelo és carvajal elég offenzív, simán elmennek szélsőknek. :hmmm:
az igaz. De ha beteszunk egy olyan tkp-t aki nemcsak lezeng , hanem vissza is zar v vissza is tamad akkor meg jobb lenne.

szerk:
Toky
Ha esetleg Garay-t is eladna a Benfica(nem nekunk), akkor meg onnan is lenne bevetel. Remelhetoleg Mou-ert is fizet Abra.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 29., hétfő 17:02

Casillas, Diego Lopez, Jesus, Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Nacho, Marcelo, Coentrao, Verratti, Alonso, Modric, Khedira, Pogba, Casemiro, Özil, Isco, Ronaldo, Jesé, Benzema, Agüero

Carvajal - 8M
Nacho- 0
Verratti - 25M
Pogba - 30M
Casemiro - 6M
Isco - 25M
Jesé - 0
Agüero - 40M

Össz.: 134M

Adán - 2M
Albiol - 8M
Carvalho - 0
Essien - 0
Callejon - 5M
Kaká - 5M
Dimaría - 35M
Higuaín - 35M

+ Garay, Denis, Joesé

Össz.: 90M

44M meg csak van zsebben. :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Blancos 2013. április 29., hétfő 17:06-kor.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 17:01

én is ezért kérdeztem, hogy itt kikkel nyomatná. bár marcelo és carvajal elég offenzív, simán elmennek szélsőknek. :hmmm:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 16:58

Leva ara?
Hat sokat segitene beloni az arat, ha tudnank van e kivasarlasi opcio. kulonben szerintem sem kerulhetne 15misinel tobbe.
De en Kun parti vagyok, Leva a mostani ivelgetos Realba inkabb bele illene.

szerk:
-----------------------pogba/kondogbia-------------
-----------verratti/xabi------------------------------
---------vidal----------------------modric------------
----------------benz--------cé------------------------
szerintem tulsok lenne a belso kp, es keves a tamado. De ez csak az en szubjektiv velemenyem.
Özilt 18ért hoztuk, de akkor még nem volt olyan neve, mint Lewának. RvP 29 évesen került közel 30 milliójába az MU-nak, és velük kapcsán vannak hírek, hogy lewandowskyra is 30 milliót szánnak.
Az egyedi eset volt RVP-e. Ha Leva jonni akarna hozzank, es mi 15 misit adnank, nem tudnanak mit csinalni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. április 29., hétfő 17:01-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 16:57

gondolkodtam rajta, hogyha carlo 4-4-2t nyomatna, azt itt hogyan? cé és benz a két csatár vagy hogy? :hmmm:

-----------------------pogba/kondogbia-------------
-----------verratti/xabi------------------------------
---------vidal----------------------modric------------
----------------benz--------cé------------------------

vmi ilyent tudok esetleg elképzelni, szélsők nélkül, 2 offenzív szélsővédővel, marci és carvajal személyében.
brutális kp lenne az biztos. de remélem, hogy maradunk a 4-3-3nál. :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 29., hétfő 16:40

Özilt mennyiért hoztuk anno? Mert már nem emlékszem.
Özilt 18ért hoztuk, de akkor még nem volt olyan neve, mint Lewának. RvP 29 évesen került közel 30 milliójába az MU-nak, és velük kapcsán vannak hírek, hogy lewandowskyra is 30 milliót szánnak.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 29., hétfő 16:29

Mondjuk az ára is inkább 30, mint 15. Lejáró szerződés ide vagy oda. De nem hinném, hogy gondolkodnánk róla.
30 biztos nem.remélem azért legalább 1-2 hir lesz róla. :D

nekem a jövő évi (elképzelt) kerettel csak annyi problémám van,hogy mindössze 3 spanyol lenne a kezdőben.
ez egy picit kevés.. :kivagyhe: nem mintha a mostani 4 jobb lenne...de azér na.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 29., hétfő 16:27

CS0ki írta:
kb most látom először a nevét. nálam is ezerszer inkább ő mint kun.
az ára miatt is remélem,hogy szóba fog kerülni.
Mondjuk az ára is inkább 30, mint 15. Lejáró szerződés ide vagy oda. De nem hinném, hogy gondolkodnánk róla. :hmmm:
Özilt mennyiért hoztuk anno? Mert már nem emlékszem. De szerintem ez is hasonló szituáció. nem hiszem, hogy 20 fölé menne az ára.

De mondom, Coentraot szívesen eladom, hogy fedezzük a plusz költségeket. :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 29., hétfő 16:24

kb most látom először a nevét. nálam is ezerszer inkább ő mint kun.
az ára miatt is remélem,hogy szóba fog kerülni.
Mondjuk az ára is inkább 30, mint 15. Lejáró szerződés ide vagy oda. De nem hinném, hogy gondolkodnánk róla. :hmmm:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 29., hétfő 16:18

flori írta:
Lewandowski = 15 (Én idősebb csatárt igazolnék, de Ő ennyiért beleférne a keretbe, csatár kell, szóval egy próbát megér.)
kb most látom először a nevét. :mrgreen: nálam is ezerszer inkább ő mint kun.
az ára miatt is remélem,hogy szóba fog kerülni.
Nem magamtól találtam ki. Valaki más már írta (vagy többen, most nem tudom). Én meg átvetem, mert jobbal/olcsóbbal nem tudtam előrukkolni. :D

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 29., hétfő 16:16

Lewandowski = 15 (Én idősebb csatárt igazolnék, de Ő ennyiért beleférne a keretbe, csatár kell, szóval egy próbát megér.)

kb most látom először a nevét. :mrgreen: nálam is ezerszer inkább ő mint kun.
az ára miatt is remélem,hogy szóba fog kerülni.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég