Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 6., kedd 17:17

Most attól, hogy a Barcás kolléga szerint ott nincs ilyen, az nem biztos, hogy úgy is van. Én azért tudom pl. mert egy Valdebebas bejáráson elmondta az ember, aki körbevitt minket.
geci ugy benezni valamit, jott valami takarito, aztan elhittetek neki mindent, ittatok minden szavat, a kis meseit, aminek a fele se igaz, hogy jatszott egyutt puskassal, meg ronaldo volt a legjobb haverja, meg raul a gyerekenek a keresztapja :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 6., kedd 17:01

babaking írta:
Realista24 írta:
Mondjuk egy Real Madridnál pont hogy meg van szabva mindenkinek, hogy mikor és mennyit és mit ehet, mikor és mennyit kell aludnia, stb.stb.
Meg is van az eredménye alig van sérültünk :mrgreen:

Viszont meglepö, hogy erre nem figyelnek oda a Barcelonánál. Ilyen szinten ennek magától értetödönek kellene lenni, hogy minden játékosnak egyéni táplálkozási rendje van annak függvényében, hogy épp milyen célja van: gyorsulni, izmosodni, fogyni, rehabilitálódni stb.
Most attól, hogy a Barcás kolléga szerint ott nincs ilyen, az nem biztos, hogy úgy is van. Én azért tudom pl. mert egy Valdebebas bejáráson elmondta az ember, aki körbevitt minket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 6., kedd 16:50

Benzema mindig is álmosnak néz ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. március 6., kedd 16:49

Realista24 írta:
Mondjuk egy Real Madridnál pont hogy meg van szabva mindenkinek, hogy mikor és mennyit és mit ehet, mikor és mennyit kell aludnia, stb.stb.
Meg is van az eredménye alig van sérültünk :mrgreen:

Viszont meglepö, hogy erre nem figyelnek oda a Barcelonánál. Ilyen szinten ennek magától értetödönek kellene lenni, hogy minden játékosnak egyéni táplálkozási rendje van annak függvényében, hogy épp milyen célja van: gyorsulni, izmosodni, fogyni, rehabilitálódni stb.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 6., kedd 16:02

lesliejr írta:
kiserik írta:Ez a Dembele story még egész hihető is lenne, a szerencsétlen francia fiúcska elkerül egy másik országba egy nagy csapathoz és nem tudja, hogy mennek a dolgok, de bakker! Ezelőtt lehúzott egy évet a németeknél, ahol megtízszerezte az árát. Ott tudták, hogy mit eszik? Ott volt hol laknia? Németül perfekt, vagy mi a tököm? A Messiaklubnál eddig is tudtuk, hogy gáz van, na de ekkora? A menzán is "Messi kedvencei" a menü, vagy kell vagy nem? És akkor jönnek itt a magyarázatok, hogy nem szólt, meg buta, meg a tököm. Hagyjuk már :lol: :lol: :lol:
Amit te most leírtál az nekem ugyanúgy marhaság. Semmi sem fekete v fehér. Németország nem Spanyolország, a Dortmund meg nem Barcelona. 20-21 éves felnőtt ember, még ha a fociban zöldfülű is. Nehogy már a szájába kelljen rágni mindent, rákérdezni pontosan mindenre, milyen papírral törlöd, hogy ne dörzsöljön...gondolom jól elvolt úgy, hogy haverkodott a klubnál, otthon meg zabálta anyuci fini kajcsiját. Sztár lettem, már csak fociznom kell és kész. Ez simán benne van.
A Messi-s részhez, mert tudom, hogy nálatok megy egy olyan, hogy Leo nem szereti. Egyrész Dembelé nyilatkozta, hogy Messi segít neki legtöbbet a beilleszkedésben, másrészt mikor pályán van Messi rengeteget passzol neki, talán többet mint Suareznek. Gomes-nek, Paco-nak v Dinnyének nem, akkor sem ha üresen állnak. Mondjuk érthető. :)
Dembelével nagy az egyetértés játék közben és ez többet mondd minden szónál.
Mondjuk egy Real Madridnál pont hogy meg van szabva mindenkinek, hogy mikor és mennyit és mit ehet, mikor és mennyit kell aludnia, stb.stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. március 6., kedd 15:38

Na neeeee :lol: :lol: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. március 6., kedd 15:33

hűűűű gci :lol: :lol: :lol: :lol:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. március 6., kedd 15:08

kiserik írta:Ez a Dembele story még egész hihető is lenne, a szerencsétlen francia fiúcska elkerül egy másik országba egy nagy csapathoz és nem tudja, hogy mennek a dolgok, de bakker! Ezelőtt lehúzott egy évet a németeknél, ahol megtízszerezte az árát. Ott tudták, hogy mit eszik? Ott volt hol laknia? Németül perfekt, vagy mi a tököm? A Messiaklubnál eddig is tudtuk, hogy gáz van, na de ekkora? A menzán is "Messi kedvencei" a menü, vagy kell vagy nem? És akkor jönnek itt a magyarázatok, hogy nem szólt, meg buta, meg a tököm. Hagyjuk már :lol: :lol: :lol:
Amit te most leírtál az nekem ugyanúgy marhaság. Semmi sem fekete v fehér. Németország nem Spanyolország, a Dortmund meg nem Barcelona. 20-21 éves felnőtt ember, még ha a fociban zöldfülű is. Nehogy már a szájába kelljen rágni mindent, rákérdezni pontosan mindenre, milyen papírral törlöd, hogy ne dörzsöljön...gondolom jól elvolt úgy, hogy haverkodott a klubnál, otthon meg zabálta anyuci fini kajcsiját. Sztár lettem, már csak fociznom kell és kész. Ez simán benne van.
A Messi-s részhez, mert tudom, hogy nálatok megy egy olyan, hogy Leo nem szereti. Egyrész Dembelé nyilatkozta, hogy Messi segít neki legtöbbet a beilleszkedésben, másrészt mikor pályán van Messi rengeteget passzol neki, talán többet mint Suareznek. Gomes-nek, Paco-nak v Dinnyének nem, akkor sem ha üresen állnak. Mondjuk érthető. :)
Dembelével nagy az egyetértés játék közben és ez többet mondd minden szónál.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. március 6., kedd 14:06

Gaspart mondjuk extra hülye.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 6., kedd 13:53

Realista24 írta:Neymar left for money, Figo was a coward - Gaspart :mrgreen:
arany elnökeik vannak egytől egyig, 1 év után elüldözték ronaldot is anno :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 6., kedd 13:30

Neymar left for money, Figo was a coward - Gaspart :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 5., hétfő 17:23

kiserik írta:Ez a Dembele story még egész hihető is lenne, a szerencsétlen francia fiúcska elkerül egy másik országba egy nagy csapathoz és nem tudja, hogy mennek a dolgok, de bakker! Ezelőtt lehúzott egy évet a németeknél, ahol megtízszerezte az árát. Ott tudták, hogy mit eszik? Ott volt hol laknia? Németül perfekt, vagy mi a tököm? A Messiaklubnál eddig is tudtuk, hogy gáz van, na de ekkora? A menzán is "Messi kedvencei" a menü, vagy kell vagy nem? És akkor jönnek itt a magyarázatok, hogy nem szólt, meg buta, meg a tököm. Hagyjuk már :lol: :lol: :lol:
Annyiból nem helytálló ez, hogy a németeknél előre szóltak, hogy meg fog gyűlni a baja az éjszakai élettel, mert voltak vele ott is gondok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. március 5., hétfő 16:53

kiserik írta:Ez a Dembele story még egész hihető is lenne, a szerencsétlen francia fiúcska elkerül egy másik országba egy nagy csapathoz és nem tudja, hogy mennek a dolgok, de bakker! Ezelőtt lehúzott egy évet a németeknél, ahol megtízszerezte az árát. Ott tudták, hogy mit eszik? Ott volt hol laknia? Németül perfekt, vagy mi a tököm? A Messiaklubnál eddig is tudtuk, hogy gáz van, na de ekkora? A menzán is "Messi kedvencei" a menü, vagy kell vagy nem? És akkor jönnek itt a magyarázatok, hogy nem szólt, meg buta, meg a tököm. Hagyjuk már :lol: :lol: :lol:

erről beszéltem én is "otthon", de mindig jönnek ezek az olcsó kifogások.

amikor játszott egyáltalán nem volt rossz. extra sem, de amit Gomes és Vidal lerak a pályára, azt álmából felkeltve, hátra kötözött lábakkal is lehozza Dembelé.
Egyszerűen EV fafejű, és betoji. ennyi a történet szerintem.
hiába van nálunk, nem bírja felfogni hogy itt nem az a színvonal, mint a Bilbaonál, ahol tapsoltak egy kiharcolt szögletnek is. (nem lekicsinyítve a Bilbaot, de középcsapat szint és pont.)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. március 5., hétfő 16:32

Ez a Dembele story még egész hihető is lenne, a szerencsétlen francia fiúcska elkerül egy másik országba egy nagy csapathoz és nem tudja, hogy mennek a dolgok, de bakker! Ezelőtt lehúzott egy évet a németeknél, ahol megtízszerezte az árát. Ott tudták, hogy mit eszik? Ott volt hol laknia? Németül perfekt, vagy mi a tököm? A Messiaklubnál eddig is tudtuk, hogy gáz van, na de ekkora? A menzán is "Messi kedvencei" a menü, vagy kell vagy nem? És akkor jönnek itt a magyarázatok, hogy nem szólt, meg buta, meg a tököm. Hagyjuk már :lol: :lol: :lol:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. március 5., hétfő 16:19

RaúlCF írta:Balenek is fogadtak spanyol tanárt ha jól emlékszem Benzemának is. de eleve ott vannak a csapattársak pl Marcelo interjúban is benne volt R.Carlos rögtön adta neki a számát és segített neki, de ha más nincs akkor erre van az ügynöke hogy intézze a dolgait. de azért egy felnőtt embernek illene a saját dolgait elintézni amit meg nem tud segítséget kér benne.
Bale azóta se erőlteti a spanyol interjúkat. :lol:

Teljesen más az, hogy felhívogatod az ügynöködet, akinek van 10 másik ügyfele, - és szinte mindig egy másik országban van, - mintha van melletted valaki helyi. Az ügynökök sokat segítenek a játékosoknak, de a beilleszkedést elsősorban a klubnak kell segítenie.

A srác 20 évesen került oda, nehogy már mindent neki kelljen elintézni, ha még az is elvárás, hogy maxon teljesítsen.
Nem úgy volt, hogy ő még mindig nem tud spanyolul?
Van fent egy 2015-ös interjú, amiben már töri a spanyolt, de én úgy emlékszem, hogy alapból mindig angolul nyilatkozik.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. március 5., hétfő 16:04

RaúlCF írta:Balenek is fogadtak spanyol tanárt ha jól emlékszem Benzemának is. de eleve ott vannak a csapattársak pl Marcelo interjúban is benne volt R.Carlos rögtön adta neki a számát és segített neki, de ha más nincs akkor erre van az ügynöke hogy intézze a dolgait. de azért egy felnőtt embernek illene a saját dolgait elintézni amit meg nem tud segítséget kér benne.
Nem úgy volt, hogy ő még mindig nem tud spanyolul? :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. március 5., hétfő 15:48

Balenek is fogadtak spanyol tanárt ha jól emlékszem Benzemának is. de eleve ott vannak a csapattársak pl Marcelo interjúban is benne volt R.Carlos rögtön adta neki a számát és segített neki, de ha más nincs akkor erre van az ügynöke hogy intézze a dolgait. de azért egy felnőtt embernek illene a saját dolgait elintézni amit meg nem tud segítséget kér benne.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: portillo » 2018. március 5., hétfő 15:46

Dupla D írta:Olvastam az egyik könyvben, hogy kb. 10 éve még teljesen ismeretlen volt a klubok számára az, hogy egy játékos beilleszkedését segítse valaki. Miután leigazoltak valakit nem állítottak a játékos mellé embert, aki intézi a dolgait, lakást szerez stb. Talán Drogba vagy valamelyik fekete gyerek, hogy hónapokig hotelben kellett laknia, mert nem tudta, hogy szerezzen magának lakást, és senki meg se kérdezte, hogy kell-e neki valami.

Azóta ezen már biztos változtattak a nagy klubok valamit, de úgy látszik, még mindig nem eleget.
Pl. amikor leigazoltuk fiatal Samuel Eto'o -t és elfelejtettek kimenni elé a reptérre?
Aztán csodálkoztunk miért adott bele ellenünk mindig 200%-ot már Mallorcán is. :lol:
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. március 5., hétfő 15:40

Olvastam az egyik könyvben, hogy kb. 10 éve még teljesen ismeretlen volt a klubok számára az, hogy egy játékos beilleszkedését segítse valaki. Miután leigazoltak valakit nem állítottak a játékos mellé embert, aki intézi a dolgait, lakást szerez stb. Talán Drogba vagy valamelyik fekete gyerek, hogy hónapokig hotelben kellett laknia, mert nem tudta, hogy szerezzen magának lakást, és senki meg se kérdezte, hogy kell-e neki valami.

Azóta ezen már biztos változtattak a nagy klubok valamit, de úgy látszik, még mindig nem eleget. Szerintem magától értetődő lenne, hogy egy ilyen drága játékos mellé odarendelnek egy faszit, akit 0-24-ben hívhat, ha bármi gondja lenne, meg elintézi neki a házat, szerez neki katalán tanárt.
lesliejr írta:Nem ügyetlen Dembelé, nagy játékos válhat belőle, de egyelőre nagy rá a kabát a fenti okok miatt is. Nem tűnik egy észlénynek így elsőre, de ezt csak én látom, saját vélemény.
Ugyanezt gondolom. Baromi ügyes, de abból amit láttam eddig tőle nem ő fogja az emberiséget a Marsra juttatni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. március 5., hétfő 15:26

Igen...ezért írtam, hogy a klub és a játékos is hibázott. Kommunikáció hiánya és az, hogy egy 20 éves világtalan srác bekerült egy nagy klubba, ahol vszínű az elején csak azt élvezte, hogy Messi-vel és Iniesta-val edzhet.
Mondhatta volna ő is az elején már, hogy én ezeket nem eszem meg, de a klubnál is felfigyelhetett volna vki, hogy a srác sok kajához hozzá se nyúl. Mondjuk úgy nehéz, ha egy kukkot nem tudsz szólni a másikhoz és azt se érted, amiről vakernak. Ugye nálunk van egy iratlan belső szabályzat, legalábbis egyszer erről olvastam, hogy katalánul kötelező megtanulni és az öltözőben is ennek kell lenni az alap nyelvnek.
Nem ügyetlen Dembelé, nagy játékos válhat belőle, de egyelőre nagy rá a kabát a fenti okok miatt is. Nem tűnik egy észlénynek így elsőre, de ezt csak én látom, saját vélemény. Fene tudja. Eladva tuti nem lesz, Coutinho középpályásnak jött Iniesta helyére, Dembelé meg a támadó sorba. Az bíztató, hogy mikor játszott csak Messi volt nála jobb az alap mutatókban. Sikeres cselek, kulcspasszok, gólpasszok, stb...de rengeteget kell mlg fejlődnie, elsősorban mentálisan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég