Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 12., csütörtök 10:30

Spanyol információk szerint a Real Madrid nem tervezi azt, hogy meghosszabbítja Xabi Alonso szerződését. A baszk középpályás így szabadon tárgyalhat januártól bárkivel, hiszen ingyen igazolhatóvá válik. Alonsót a Juventus és a Liverpool is szívesen látná csapatában.
:hmmm: Juventus... Alonso... miért jutott nekem azonnal eszembe Vidal? :shifty: vagy akár Pirlot is tudnánk használni :sly:
na! csinájjunk mán üzletet éé!! :Đ

szerk.: odaadjuk nekik még kedirát is :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 12., csütörtök 9:27

“Hogy Bale megéri-e az érte kifizetett 91 millió eurót? Ezen a piacon a bizonyos klubok eljönnek a nagy játékosokért, fizetnek értük, és elviszik őket. Hamsik más, ő megfizethetetlen, nem eladó, a klub nem akarja elveszíteni” – nyilatkozta Benitez.

Azért Benítez kicsit kúpol, hogy valaki bejelentkezik Hamsikért :roll: :lol: ... Tény, hogy elég jó formában van a tag, de itt Iscoval versenghetne a helyért, mivel ő is ilyen irányító szerűség. :hmmm: Amennyire tudom :kivagyhe:
Viszont hanyagolni kell a tagot, mert tuti, hogy ilyen 70-80 millákat kérnének érte azok után, hogy Balet megvettük 91-ért... :roll:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 12., csütörtök 9:06

Ugyenez ugrott be nekem is, amikor megláttam fb-n a képet.
dzson métriksz rulez :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 12., csütörtök 8:18

http://u.goal.com/316000/316060.jpg

http://isgq.files.wordpress.com/2012/11/handshake.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=MptrEyGRw_o


:mrgreen: :shifty:
Kép
Kép
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 11., szerda 22:51

h3x0r írta:
Géci írta:Emlékszem 1 régi hírre amiben az volt, hogy szeptember 11-én vesz részt első edzésén Bale. Valaki tud ezzel kapcsolatban valami infót!? Esetleg lesz most olyan, hogy 15 perc megtekinthető lesz az edzésből!? Előre is kössz, ha valaki tud valamit. :)
Par perce rakott ki fb-ra egy kepet a csapat hivatalos oldala: CR es Bale talalkoztak a mai edzes elott
galériában már minden ott van, ha meg lesz hosszú edzés videó, kiteszem fészbukra :)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 11., szerda 22:40

Iker 2012 legjobbkapusa. De miért?.. Tény,nyert EBt de ne az döntsön. A kedvenc kapusom,de amikor megláttam a hírt nagyot néztem. Már már nevetségesnek éreztem,már bocsánat...
Ők tudják.. vagy épp nem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 11., szerda 17:07

Géci írta:Emlékszem 1 régi hírre amiben az volt, hogy szeptember 11-én vesz részt első edzésén Bale. Valaki tud ezzel kapcsolatban valami infót!? Esetleg lesz most olyan, hogy 15 perc megtekinthető lesz az edzésből!? Előre is kössz, ha valaki tud valamit. :)
Par perce rakott ki fb-ra egy kepet a csapat hivatalos oldala: CR es Bale talalkoztak a mai edzes elott

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 11., szerda 16:56

Emlékszem 1 régi hírre amiben az volt, hogy szeptember 11-én vesz részt első edzésén Bale. Valaki tud ezzel kapcsolatban valami infót!? Esetleg lesz most olyan, hogy 15 perc megtekinthető lesz az edzésből!? Előre is kössz, ha valaki tud valamit. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 15:53

Újságírói felvetés. Teljesen logikus. Karim egy meccset tolt gólt nélkül, egyet padozott. A fiatalok meg rúgtak pár gólt. 110% volt egy ilyen felvetés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 11., szerda 15:48

beflesseltem vagy tényleg azt olvastam valahol hogy benzema a hétvégén a padon kezdhet?? nem azt mondom szívesebben nézem jesét mint benzemát de ha egyszer megy a góllövés akkor csak nem ültetném le. főleg hogy ennyi sérülttel akár jesé és benzema egyszerre kezdhetne
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. szeptember 11., szerda 15:30

szerencsére bő a keret
így balhátvédben eljátszik Arbeloa vagy Nacho is
nem a bl döntő jön
sztem felesleges aggódni

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. szeptember 11., szerda 15:14

wZoLee7 írta:nem engednék el senkit, ha kell fizetnék nekik Perez helyében csak maradjanak...vagy legalább a kulcs játékosok, Ramos mehet, ő terminátor :D
Hivatalos UEFA/FIFA eseményre (ilyenek ezek a válogatott meccsek is) kötelező a klubnak elengednie a behívott játékost. A játékos dönthet úgy, hogy nem megy el, de így -értelem szerűen- nem sok játékos dönt.
El Unico írta:Multkor meg azert sirtatok hogy felesleges ennyi ember a csapatba... hat nem,pontosan azert,mert meg egy BL meccset sem jatszottunk es mar a fel csapatnak kisebb-nagyobb problemaja van,esetleg hetekre kidoltek. A bajnoksagbol hany fordulo ment le? Kupameccs sem volt meg. Ezert kell 24 jatekos. Foleg Madridban...
Senki nem mondta, hogy nem lehet 23 fős keret, a keret összetétele a kérdés. 23 válogatott szintű játékost nem tudsz egyben tartani, és felesleges is. Arról nem beszélve, hogy játékhiányosan a válogatottban még könnyebb sérülést összeszedni, lásd Coentrao.
23 fő kell (ebből ugye 3 kapus), de nem mind topkategóriás.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 11., szerda 14:56

Realista24 írta:Pavel, drága pavel. Ne olvassál szemetet. :)
hat nem,pontosan azert,mert meg egy BL meccset sem jatszottunk es mar a fel csapatnak kisebb-nagyobb problemaja van,esetleg hetekre kidoltek. A bajnoksagbol hany fordulo ment le? Kupameccs sem volt meg. Ezert kell 24 jatekos. Foleg Madridban...
Következő válogatott szünet, ha jól tudom október közepe körül lesz, a Juve-Barca-Juve menet előtt. :roll:
nem engednék el senkit, ha kell fizetnék nekik Perez helyében csak maradjanak...vagy legalább a kulcs játékosok, Ramos mehet, ő terminátor :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 13:08

Pavel, drága pavel. Ne olvassál szemetet. :)
hat nem,pontosan azert,mert meg egy BL meccset sem jatszottunk es mar a fel csapatnak kisebb-nagyobb problemaja van,esetleg hetekre kidoltek. A bajnoksagbol hany fordulo ment le? Kupameccs sem volt meg. Ezert kell 24 jatekos. Foleg Madridban...
Következő válogatott szünet, ha jól tudom október közepe körül lesz, a Juve-Barca-Juve menet előtt. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 11., szerda 13:06

Tökom ki van már megint ezen a tetű ns-n...most a sportplusszos Malonyai P. mondja meg a tutit Özilről, s fikázza a Realt...tényleg csak így lehet eladni ezt a búlvár xart? :cens:
Ma már mindenki ezzel akarja felhívni magára a figyelmet, hogy minket ócsáról? Lassan már az xfaktor, a fókusz, aktív, hiradó minket akar cumiztatni...áááá, csak felqrom magam... :-@ :-@
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 11., szerda 13:00

Multkor meg azert sirtatok hogy felesleges ennyi ember a csapatba... hat nem,pontosan azert,mert meg egy BL meccset sem jatszottunk es mar a fel csapatnak kisebb-nagyobb problemaja van,esetleg hetekre kidoltek. A bajnoksagbol hany fordulo ment le? Kupameccs sem volt meg. Ezert kell 24 jatekos. Foleg Madridban...
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 11., szerda 12:20

Ronaldonak szerintem nincs sérülése, hanem kimenőt kapott a következő sűrű program miatt. Ezzel csak takarják a dolgot. Esetleg belerúgott az éjjeli szekrényébe vagy valami, de semmi komoly baja nincs szerintem. Párszor már eljátszották ezt...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 12:13

Casemiro, Khedira, Modric 3-as lesz. Ronaldo meg akkor is játszani fog, ha eltörik a lába
Valahogy így, Illarra meg csereként fog lehetőséget kapni szerintem.
Én bevágnám Bale-t balbekknek, ezzel is jelezve milyen hasznos játékos...túllenne az első meccsén és még gólt se várnának tőle, így az újságok nem tudnák lehúzni az első meccset útán mivel balbekket játszott. :mrgreen:
Bale-nek olyan fos a kondija, hogy talán 9 percre lenne jó, nem pedig 90-re.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 11., szerda 12:12

Én bevágnám Bale-t balbekknek, ezzel is jelezve milyen hasznos játékos...túllenne az első meccsén és még gólt se várnának tőle, így az újságok nem tudnák lehúzni az első meccset útán mivel balbekket játszott. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 11., szerda 12:12

Kerlon írta:Casemiro, Khedira, Modric 3-as lesz. Ronaldo meg akkor is játszani fog, ha eltörik a lába.
Úgy legyen... :)
Én a BL miatt gondoltam arra, hogy sérülése miatt nem játszana, de tisztában vagyok vele, hogy rá ez nem jellemző... :)
Ugyan ezért gondolom Illarrát kezdőnek, mert ha valakit pihentetni gondol Carló, de könnyen meglehet, hogy mint az előző meccsen, úgy most is lecseréli Khedirát a második félidőben és úgy jön be Illarra...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég