Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 8., csütörtök 13:57

dannen írta:állandóan megy a bappézás, de a srác tökéletesen megmutatta mennyire kevés még az ilyen nagy meccsekhez, főleg ha nincs mellette egy neymar kaliber. tehetséges meg minden, de itt már olyanokat is lehetett olvasni, hogy a barcának még messit is oda kéne adni érte annyira jó :| :lol: maradjon csak párizsban, aztán fejlődjön, mert még abszolút van hova.
Az edzojenek fogalma sincs hol es hogyan kene hasznat venni. A benne rejlo potencial oriasi.
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. március 8., csütörtök 13:51

dannen írta:állandóan megy a bappézás, de a srác tökéletesen megmutatta mennyire kevés még az ilyen nagy meccsekhez, főleg ha nincs mellette egy neymar kaliber. tehetséges meg minden, de itt már olyanokat is lehetett olvasni, hogy a barcának még messit is oda kéne adni érte annyira jó :| :lol: maradjon csak párizsban, aztán fejlődjön, mert még abszolút van hova.
Nekem eleg volt latni ot ket meccsen. Lartam ahogy azonnal ket ember lepett ki ra es ment a harmadik is. Sebessegben mindenkit vert, baromi jo a srac, de egy fecske nem csinal nyarat.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 8., csütörtök 13:50

Realista24 írta:
pheco írta:Ha LV perceit megkapná egy Draxler szintű játékos már jól járnánk. Viszont valószínűleg menni fog Bale, szóval mindenképpen kezdő szintű szélső kellene. Lehet inkább a Hazard/Sané vonal felé nézelődnék, ha Bappe és Ney elérhetetlen, csak akkor Asensio kerülne át jobbszélre, ami nem biztos, hogy jót tenne neki.
Nem úgy tűnik számomra, hogy LV perceit másnak kéne adni. Kiérdemelte, él vele, bizonyít. Nem übertehetség, nem lesz Aranylabdás, de nem is kell, elég, ha hozza, amit mostanában csinál. Ilyenekkel nyerünk kupákat.
Utóbbi meccseken tényleg hasznosan játszik. Viszont volt egy hosszabb nagyon gyenge időszaka. Ha így játszik, ahogy mostanság, akkor is zavar, hogy nála alapjáraton jobb játékosok meg ülnek a padon még ha más posztokról is beszélünk.
Egyébként annyit akartam írni előbb, hogy alapembernek Draxler lehet, hogy kevés, viszont LV-nél jobb játékos, szóval az ő szerepkörére teljesen jó lenne és negyed annyiba kerülne, mint akikkel hírbe hoztak. Nyugodtabb lennék, ha jövőre a két szélre lenne mondjuk egy Hazard(?), Asensio, Draxler, LV négyes.
dannen írta:állandóan megy a bappézás, de a srác tökéletesen megmutatta mennyire kevés még az ilyen nagy meccsekhez, főleg ha nincs mellette egy neymar kaliber. tehetséges meg minden, de itt már olyanokat is lehetett olvasni, hogy a barcának még messit is oda kéne adni érte annyira jó :| :lol: maradjon csak párizsban, aztán fejlődjön, mert még abszolút van hova.
Elég nudli volt a PSG támadásban, nem igazán voltak társai a játékban. Ott szerintem még jóval tapasztaltabb, jobb játékosok is elvéreztek volna. Ő meg 19 éves és ráadásul nem is volt 100%-os állapotban. Szerintem nagyon sokat fejlődnénk vele, főleg, hogy nem tipikus szélső, Benzema helyét tökéletesen át tudná venni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 8., csütörtök 13:49

Remy írta:
dannen írta:állandóan megy a bappézás, de a srác tökéletesen megmutatta mennyire kevés még az ilyen nagy meccsekhez, főleg ha nincs mellette egy neymar kaliber. tehetséges meg minden, de itt már olyanokat is lehetett olvasni, hogy a barcának még messit is oda kéne adni érte annyira jó :| :lol: maradjon csak párizsban, aztán fejlődjön, mert még abszolút van hova.
Csak az a probléma, hogy egy csapategység nélküli csapatban nem biztos, hogy úgy fog fejlődni, ahogy kéne. Pláne, ahol nem egyszer fordult elő, hogy keresztbe tesznek egymás a játékosok... Pont azért kéne most jönnie, mert még itt van CR, és mellette elég, ha csak beletanul a dolgokba (a profi hozzáállásba), nem kell egyből húzóembernek lennie. Benzema/Bale helyét megkapná a kezdőben, aztán CR távozásával pont olyan életkorba kerülne, és olyan tapasztalat lenne már mögötte ebben a csapatban, aminek elégnek kellene lennie ahhoz, hogy meghatározóvá váljon. Minden adottságba megvan ehhez.
Meg hogy fejlődön Párizsban? Ahol a pénz van előtérben, minden felett áll. Komolytalan edzővel és szakmai stábbal, pláne egy még komolytalanabb elnökkel.
Itt mindent lehet, csak fejlődni nem. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27391
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 8., csütörtök 13:48

dannen írta:állandóan megy a bappézás, de a srác tökéletesen megmutatta mennyire kevés még az ilyen nagy meccsekhez, főleg ha nincs mellette egy neymar kaliber. tehetséges meg minden, de itt már olyanokat is lehetett olvasni, hogy a barcának még messit is oda kéne adni érte annyira jó :| :lol: maradjon csak párizsban, aztán fejlődjön, mert még abszolút van hova.
Csak az a probléma, hogy egy csapategység nélküli csapatban nem biztos, hogy úgy fog fejlődni, ahogy kéne. Pláne, ahol nem egyszer fordult elő, hogy keresztbe tesznek egymás a játékosok... Pont azért kéne most jönnie, mert még itt van CR, és mellette elég, ha csak beletanul a dolgokba (a profi hozzáállásba), nem kell egyből húzóembernek lennie. Benzema/Bale helyét megkapná a kezdőben, aztán CR távozásával pont olyan életkorba kerülne, és olyan tapasztalat lenne már mögötte ebben a csapatban, aminek elégnek kellene lennie ahhoz, hogy meghatározóvá váljon. Minden adottságba megvan ehhez.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. március 8., csütörtök 13:45

Monacóban is megmutatta a BL-ben hogy mennyire kevés az ilyen meccseken ennyi évesen. Nyilvan van hova fejlődnie, mindenki ezt írja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 8., csütörtök 13:39

pheco írta:Ha LV perceit megkapná egy Draxler szintű játékos már jól járnánk. Viszont valószínűleg menni fog Bale, szóval mindenképpen kezdő szintű szélső kellene. Lehet inkább a Hazard/Sané vonal felé nézelődnék, ha Bappe és Ney elérhetetlen, csak akkor Asensio kerülne át jobbszélre, ami nem biztos, hogy jót tenne neki.
Nem úgy tűnik számomra, hogy LV perceit másnak kéne adni. Kiérdemelte, él vele, bizonyít. Nem übertehetség, nem lesz Aranylabdás, de nem is kell, elég, ha hozza, amit mostanában csinál. Ilyenekkel nyerünk kupákat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 8., csütörtök 13:32

Ha LV perceit megkapná egy Draxler szintű játékos már jól járnánk. Viszont valószínűleg menni fog Bale, szóval mindenképpen kezdő szintű szélső kellene. Lehet inkább a Hazard/Sané vonal felé nézelődnék, ha Bappe és Ney elérhetetlen, csak akkor Asensio kerülne át jobbszélre, ami nem biztos, hogy jót tenne neki.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. március 8., csütörtök 13:18

Mondjuk a szélre tenyleg kene valaki.
Neymarban nem hiszek, innentől kezdve draxler nem lenne egy rossz opció.

Nem rossz lucas vagy ilyesmi, de nem akarom hogy jövőre csak asensio es lv legyen a ket szélső.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. március 8., csütörtök 13:12

ateeemadrid írta:
miVida írta:Nem érted a lényeget
Akkor kérlek magyarázd már el, hátha megértem.
Elmondták a többiek is :)

Szerk.:
Ráadásul így, hogy nem alapkezdő, szerintem bőven reális áron hozható lenne.
Ez viszont igaz és én sem ellenezném, HA beleegyzik Drax
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. március 8., csütörtök 11:28

doncsontos írta:szerintem arra gondol, hogy Draxler így is mellékvágányon van párizsban, miért jönne Madridba ugyanezért, vszínű kevesebb fizuért? ha jól tudom ott 5 misit kap, nem hiszem, hogy Perez megadná neki ezt a lóvét, úgy hogy nem a kezdőbe jönne.. :hmmm:
Én mondjuk nem írtam, hogy padra jönne, szerintem itt jóval több lehetőséghez jutna. Másrészt gondolom az is egy jó érv mellettünk, hogy jóval jobbak vagyunk a PSG-nél, szóval szerintem a játékoson nagyon nem múlna. :D Ráadásul így, hogy nem alapkezdő, szerintem bőven reális áron hozható lenne.

Persze MBappé jobb lenne, csak én vele nem nagyon foglalkozok, mert totál esélytelennek tartom a dolgot. Csatárt egyébként pont ezért is nem igazolnék, mert maradt egy 30 éves Lewa, meg egy brit stílust képviselő Kane, belőlük nem kérnék inkább. Így marad az, hogy szélre igazolunk, akkor pedig inkább hoznám Draxlert mint Hazardot.
Kovacic pedig megint bizonyította, hogy simán kezdő szint.
Igen, egyébként Ő is kevesebb praiset kapott most, de amúgy brutális milyen nyugodt és masszív kpt alkottak Casemiroval. :salute:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 8., csütörtök 9:53

Varane győzött nálam a szavazáson. Casemiro is ott van erősen mellette, de amit Varane hozott le, na az az igazi világklasszis teljesítmény. Sokan a PSG-t szidják, hogy mekkora szarok voltak, de kellettek hozzá az extra teljesítmények tőlünk, hogy semmit nem tudjanak csinálni. Varane meg úgy vett le bárkit, aki a közelébe került, hogy a pulzusom sem emelkedett, annyira egyértelmű volt, hogy senkinek nincs esélye ellene. :salute: Az első félidőben Marcelo, Aesensio meg CR játéka nem tetszett, de a 2. félidőre ők is feljavultak. Kovacic pedig megint bizonyította, hogy simán kezdő szint. Nem lesz egyszerű dolga Zidane-nak így, hogy kezdenek többen formába lendülni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 8., csütörtök 8:18

Kerlon írta:végre egy jó érv Draxler mellett
Egy csatár van, akinek a leigazolásának van értelme. Egyébként semmilyen más esetben nem igazolnék csatárt, mert bármi más visszalépés a jelenlegi Cé/Karim pároshoz képest.

Ha Cét kiveszed a szerepköréből, akkor a portugál szenvedni fog. Ha Karimot kiveszed és felteszel egy kifejezett csatárt, akkor nem lesz elől ész.

#CsakAzMbappé
---------------CR-Benzema (ide kellene Mbappe meg egy csere ember)
Ha jön a francia, megvan a csere is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. március 8., csütörtök 8:09

Kerlon írta:
doncsontos írta:szerintem arra gondol, hogy Draxler így is mellékvágányon van párizsban, miért jönne Madridba ugyanezért, vszínű kevesebb fizuért? ha jól tudom ott 5 misit kap, nem hiszem, hogy Perez megadná neki ezt a lóvét, úgy hogy nem a kezdőbe jönne.. :hmmm:
meg most miért hozzunk ide egy Draxlert, aki egy gyengébb csapatban sem verekedte be magát a kezdőbe?
Azért 400 millióval nehéz felvenni a versenyt egy kirakatcsapatban. Valószínűleg a PSG eladási kényszerben lesz és Draxler nagyon jó kis játékos, megél mindkét oldalon, akár középen is és általában a munka sem büdös neki. Látjuk, hogy Asensio képes ellustulni és jelenleg sincs szélső cserénk, max Bale. El tudok képzelni egy ilyet jövőre:

---------------CR-Benzema (ide kellene Mbappe meg egy csere ember)
Asensio/Draxler---------Draxler/LV (ide ki kell próbálni Isco-t, de sajnos ő ebbe a felállásba nem nagyon illik)
---Kroos/Kovacic/Case/Modric (ezekből bármelyik 2)
Kerlon írta:Mondjuk nem is Bale-t pótolnám, hanem vennék egy csatárt.
Ez meg ok, de most sincs elég szélsőnk, ha kiesik még 1, akkor nagy bajok lehetnek (bár ugye minden függ attól, hogy milyen játékrendbe akarunk játszani, mert mondjuk ez a gyémántos, sok középpályásos verzió nem nagyon akart működni).

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 8., csütörtök 8:04

végre egy jó érv Draxler mellett
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 8., csütörtök 7:53

Kerlon írta:
doncsontos írta:szerintem arra gondol, hogy Draxler így is mellékvágányon van párizsban, miért jönne Madridba ugyanezért, vszínű kevesebb fizuért? ha jól tudom ott 5 misit kap, nem hiszem, hogy Perez megadná neki ezt a lóvét, úgy hogy nem a kezdőbe jönne.. :hmmm:
meg most miért hozzunk ide egy Draxlert, aki egy gyengébb csapatban sem verekedte be magát a kezdőbe?
Mert ha elmenne Bale és nem jön a helyére senki, akkor szűkül a keret és a végén még lenne hely Jamesnek. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 8., csütörtök 7:11

doncsontos írta:szerintem arra gondol, hogy Draxler így is mellékvágányon van párizsban, miért jönne Madridba ugyanezért, vszínű kevesebb fizuért? ha jól tudom ott 5 misit kap, nem hiszem, hogy Perez megadná neki ezt a lóvét, úgy hogy nem a kezdőbe jönne.. :hmmm:
meg most miért hozzunk ide egy Draxlert, aki egy gyengébb csapatban sem verekedte be magát a kezdőbe?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. március 8., csütörtök 0:25

szerintem arra gondol, hogy Draxler így is mellékvágányon van párizsban, miért jönne Madridba ugyanezért, vszínű kevesebb fizuért? ha jól tudom ott 5 misit kap, nem hiszem, hogy Perez megadná neki ezt a lóvét, úgy hogy nem a kezdőbe jönne.. :hmmm:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. március 8., csütörtök 0:12

miVida írta:Nem érted a lényeget
Akkor kérlek magyarázd már el, hátha megértem.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. március 8., csütörtök 0:07

Nem érted a lényeget
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég