Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. szeptember 12., csütörtök 14:14

madridronie írta:...Csípem az öreget, de továbbra is tartom, hogy ebben a buliban Özilék mellett Perez papa füle mögött is vaj van, aminek a mértéke jelen esetben teljesen irreleváns! :roll:

Szerintem erre a legegyszerűbb indoklás:
Kellett nekünk Bale és mivel valakinek a kezdőből (és a keretből) mennie kellett ezért a leggyengébb láncszemre esett a választás és ez esetben ez Özil volt. Ha olyan nagy ász lett volna akkor Perez nem adja el ő sem akkora hülye. Akkor C.Ronaldohoz miért ragaszkodik ennyire... :hmmm: Nem azt akarom mondani hogy Perez egy szent mert biztos hogy vannak ott is simliskeedések (főleg amikor választás volt 2009-ben) , de ettől függetlenül szerintem jelenleg ő a legalkalmasabb arra hogy ott üljön az elnöki székben.
Nekem nagyon tetszik :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 14:09

Narancsba öltözik a csapat. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 12., csütörtök 13:00

a legszebb az, hogy ő azt mondja, hogy akkor miért volt a fia mindig kezdő, özil meg azt, hogy nem érezte a bizalmat, hatalmas :lol:
--------------------------------------------------
jaja, kb egymás ellen beszélnek,
---------->
de azért megvédem most őket (persze csak részben). Özil az új szezonról beszél, hogy nem érzi a bizalmat, míg a fater az elmúlt három évről.
Páran azért megint hozzák a szokásos formát. :roll: "Si tacuisses, philosophus mansisses."
Alig várom, hogy perre menjenek Pérezzel
Vélhetően az ellen perelnek majd, akiktől a rossz hírnév keltése származik (ami első körben egyelőre csak
az egyes sajtóorgánumokat, illetve a média bizonyos képviselőit érinti). Az már egy más kérdés, hogy a háttérből ki mozgatja a szálakat; ahogy Özil buli estjeit simán el tudom képzelni, úgy arról is teljesen meg vagyok győződve, hogy Perez sem akkora "szent" (illetve, hogy itt érdekes módon mindig mindenki más sz@r, szemét lehet, csak ő nem :lol: ), mint ahogy itt azt egyesek elképzelik Real Madrid ide vagy oda! :-* Csípem az öreget, de továbbra is tartom, hogy ebben a buliban Özilék mellett Perez papa füle mögött is vaj van, aminek a mértéke jelen esetben teljesen irreleváns! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. szeptember 12., csütörtök 12:27

Realista24 írta:Alig várom, hogy perre menjenek Pérezzel :lol: :lol:
Rá is menne az újonnan jött 8 milliós fizu teljes egészében :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 12:24

Nem akarom, de azért megvédem most őket (persze csak részben). Özil az új szezonról beszél, hogy nem érzi a bizalmat, míg a fater az elmúlt három évről.
Alig várom, hogy perre menjenek Pérezzel :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 12., csütörtök 12:23

dannen írta:a legszebb az, hogy ő azt mondja, hogy akkor miért volt a fia mindig kezdő, özil meg azt, hogy nem érezte a bizalmat, hatalmas :lol:
jaja, kb egymás ellen beszélnek, jobb lenne ha kussolna mindkettő, és foglalkozna az új csapatukkal
inkább apuci örüljön, hogy a kisfia ilyen hozzállás mellett 3 évig stabil kezdő volt karrierje legjobb csapatában
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

mrazo
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ramos, Varane, Guti, Casillas, Carlos, Raúl, Makelele, CR7, Persie, Ronaldinho, Iniesta, ...
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mrazo » 2013. szeptember 12., csütörtök 12:19

"Özil apja kifakadt" (FB)... akár egy pattanás, egy nem kívánt kelés, és a tartalom is kb. olyan. Ehhez csak gratulálni lehet!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. szeptember 12., csütörtök 12:15

dannen írta:a legszebb az, hogy ő azt mondja, hogy akkor miért volt a fia mindig kezdő, özil meg azt, hogy nem érezte a bizalmat, hatalmas :lol:
néhány év és megy a süllyesztőbe az emberünk
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 12:01

Az a szép, hogy jogi útról beszél, mikor ezeket eddig senki nem nyilatkozta le, csak az újságírók bizonyos forrásokra hivatkoznak. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 12., csütörtök 12:00

Özilék... :roll:
Ha Mesut nem volt profi, akkor miért volt mindig kezdő?
Ha Mesut profi, akkor harcolt volna a helyéért, ennyi. Eddig bírtam Özilt, de amióta elment, 180 fokos fordulatot vett a szemembe. Szánalmas amit csinál, az apjával együtt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 12., csütörtök 11:35

na takaroggy :lol: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 10:55

Vagy veszünk oda egy játékrendszerbe beleillő normális vkp-t a játékot meg Modric és Isco irányítására bízzuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 10:33

vagy akár Pirlot is tudnánk használni :sly:
Pirlóval nem újítanak, Xabit akarják a helyére. Mi lepasszoljuk a kiöregedő Alonsót, akinek te a helyére hoznád a még idősebb Pirlót. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 12., csütörtök 10:30

Spanyol információk szerint a Real Madrid nem tervezi azt, hogy meghosszabbítja Xabi Alonso szerződését. A baszk középpályás így szabadon tárgyalhat januártól bárkivel, hiszen ingyen igazolhatóvá válik. Alonsót a Juventus és a Liverpool is szívesen látná csapatában.
:hmmm: Juventus... Alonso... miért jutott nekem azonnal eszembe Vidal? :shifty: vagy akár Pirlot is tudnánk használni :sly:
na! csinájjunk mán üzletet éé!! :Đ

szerk.: odaadjuk nekik még kedirát is :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 12., csütörtök 9:27

“Hogy Bale megéri-e az érte kifizetett 91 millió eurót? Ezen a piacon a bizonyos klubok eljönnek a nagy játékosokért, fizetnek értük, és elviszik őket. Hamsik más, ő megfizethetetlen, nem eladó, a klub nem akarja elveszíteni” – nyilatkozta Benitez.

Azért Benítez kicsit kúpol, hogy valaki bejelentkezik Hamsikért :roll: :lol: ... Tény, hogy elég jó formában van a tag, de itt Iscoval versenghetne a helyért, mivel ő is ilyen irányító szerűség. :hmmm: Amennyire tudom :kivagyhe:
Viszont hanyagolni kell a tagot, mert tuti, hogy ilyen 70-80 millákat kérnének érte azok után, hogy Balet megvettük 91-ért... :roll:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 12., csütörtök 9:06

Ugyenez ugrott be nekem is, amikor megláttam fb-n a képet.
dzson métriksz rulez :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 12., csütörtök 8:18

http://u.goal.com/316000/316060.jpg

http://isgq.files.wordpress.com/2012/11/handshake.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=MptrEyGRw_o


:mrgreen: :shifty:
Kép
Kép
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 11., szerda 22:51

h3x0r írta:
Géci írta:Emlékszem 1 régi hírre amiben az volt, hogy szeptember 11-én vesz részt első edzésén Bale. Valaki tud ezzel kapcsolatban valami infót!? Esetleg lesz most olyan, hogy 15 perc megtekinthető lesz az edzésből!? Előre is kössz, ha valaki tud valamit. :)
Par perce rakott ki fb-ra egy kepet a csapat hivatalos oldala: CR es Bale talalkoztak a mai edzes elott
galériában már minden ott van, ha meg lesz hosszú edzés videó, kiteszem fészbukra :)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 11., szerda 22:40

Iker 2012 legjobbkapusa. De miért?.. Tény,nyert EBt de ne az döntsön. A kedvenc kapusom,de amikor megláttam a hírt nagyot néztem. Már már nevetségesnek éreztem,már bocsánat...
Ők tudják.. vagy épp nem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 11., szerda 17:07

Géci írta:Emlékszem 1 régi hírre amiben az volt, hogy szeptember 11-én vesz részt első edzésén Bale. Valaki tud ezzel kapcsolatban valami infót!? Esetleg lesz most olyan, hogy 15 perc megtekinthető lesz az edzésből!? Előre is kössz, ha valaki tud valamit. :)
Par perce rakott ki fb-ra egy kepet a csapat hivatalos oldala: CR es Bale talalkoztak a mai edzes elott


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég