Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 14., kedd 9:49

a Blid szerint a BVB Jackson Martinezzel pótolja majd Lewandowskit.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Total Madrid
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:56
Kedvenc játékosaid: Raúl,Juninho,Totti,Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: A XX. század legjobb csapata
Tartózkodási hely: Gönyű

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Total Madrid » 2013. május 13., hétfő 21:20

32 évesen visszavonult a mi Metzelderünk :(

Nem volt túl szerencsés a pályafutásával kapcsolatban, de valahol mégis.. Dortmund,Real, Schalke, Német válogatott..

Én a magam részéről köszönöm minden erőfeszítését amit a csapatért tett az itt eltöltött idő alatt, és jó egészséget kívánok a "civil" élethez :-)

:salute: Metzelder :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 13., hétfő 1:49

azért csak lesznek izgalmak még a zárófordulóban. :coffee:

freiburg - schalke
frankfurt - wolfsburg

4. schalke 52
5. freiburg 51
6. frankfurt 50.
tét a 4. hely, ami még bl selejtezőt ér.

ha a schalke nyer, tiszta sor.
ha az a meccs döntetlen, akkor a frankfurtnak 5-el kellene verni a wolfsburgot, hogy megelőzze a schalket.
(ugye itt egyenlő pontszám esetén gólkülönbség dönt.)
ha a freibrug nyer, ők mehetnek a bl selejtezőbe.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 11., szombat 17:50

Neuer mekkora arc :D
Egy korsó sörrel kajakul nyakon öntött egy bajor hostess csajt. Szemmel láthatóan nagyon élvezte a csínyt :lol:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 11., szombat 16:13

nmate írta:Ha jól látom, újabb Carvajal gólpassz B-) Nem láttam, mert a kézi meccs megy, de ez már a 8. neki.
Bizony. :-) Jó lenne nézni, hogy mezőnyben milyen, de hát a kézi most az első.. :mrgreen:

Perisic viszont rendesen bünteti a Dortmundot.
#happyshitting

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 11., szombat 16:09

Ha jól látom, újabb Carvajal gólpassz B-) Nem láttam, mert a kézi meccs megy, de ez már a 8. neki.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 5., vasárnap 23:09

én teljes mértékbe megtudom érteni amit csinálnak a dortmund szurkolók. halottam még pár hasonló dolgot, h götzés mezbe kimentek meccsre és a szám illetve a név át volt húzva vagy, hogy 10es dortmundos mez judas felírattal.
Én nem,ahogy mondtam is a foci drukkerek zöme,nem az eszükről híresek.......ez nem csak pénzről,talán nem vagyok nagyon túlzó ha azt írom,inkább a presztízs.......egy BM nem Dortmund....ez sima leves.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 5., vasárnap 16:25

fringsquad írta:azért a dortmund szurkolók transzparense se volt semmi :hmmm:
'"Das Streben nach Geld zeigt, wie viel Herz man wirklich hat.. verpiss dich Götze!" ez vmi ilyesmit jelent: A pénzért való harcolás/törekvés mutatja meg kinek mijen szíve van valójában, bazd meg Götze!

én teljes mértékbe megtudom érteni amit csinálnak a dortmund szurkolók. halottam még pár hasonló dolgot, h götzés mezbe kimentek meccsre és a szám illetve a név át volt húzva vagy, hogy 10es dortmundos mez judas felírattal.

arra viszont kíváncsi lennék mi történne, ha 0-0ás eredménynél egy Götze gól döntene és azzal BL-t nyerne a dortmund. áldásom, hogy így legyen! :mrgreen:
ez sem fog sokaig tartani, ahogy Neuernel sem demonstraltak sokaig.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 5., vasárnap 12:25

azért a dortmund szurkolók transzparense se volt semmi :hmmm:
'"Das Streben nach Geld zeigt, wie viel Herz man wirklich hat.. verpiss dich Götze!" ez vmi ilyesmit jelent: A pénzért való harcolás/törekvés mutatja meg kinek mijen szíve van valójában, bazd meg Götze!

én teljes mértékbe megtudom érteni amit csinálnak a dortmund szurkolók. halottam még pár hasonló dolgot, h götzés mezbe kimentek meccsre és a szám illetve a név át volt húzva vagy, hogy 10es dortmundos mez judas felírattal.

arra viszont kíváncsi lennék mi történne, ha 0-0ás eredménynél egy Götze gól döntene és azzal BL-t nyerne a dortmund. áldásom, hogy így legyen! :mrgreen:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 4., szombat 22:41

Néztem én is, Gündogant le kellett cserélni már a meccs elején. Lewandowski büntetőt rontott, Rafinha meg még mindig türhőparaszt. Amúgy tartalékosan állt fel mindkét csapat. Úgy hiányzott ez a meccs most nekik, mint egy végbéltükrözés.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 4., szombat 20:44

És tényleg van Bundesliga topic :lol:

Jó kis meccs volt ez a BVB-Bayern. Bár valamiért úgy érzem, hogy ebből is a Bayern jött ki jobban lélektanilag.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 15:23

na, a magyarokra rájár a rúd a Budesligában :/ Hajnal bokaszalagja elszakadt a tegnapi edzésen.

Tehát... Huszti, Szalai, Hajnal :(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 11:03

Talán 1 hónapja linkeltem egy cikket, hogy miért a legerősebb a Bundesliga... És nem igazat írtak... Kijött az, hogy a legtöbb német csapat tökéletesen gazdálkodik és, hogy milyen ütemben fejlődik a játékuk színvonala is. Aztán most kiteljesedtek, de egyetlen dolog a hátrányuk, hogy a Dortmundot szétkaphatják és csak a Bayern lesz zászló vivőjük jövőre. A Leverkusen meg a Schalket se tartom rossz csapatnak, de elmaradnak a döntősöktől. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a Dortmundot mennyire tudják összetartani vagy vinni tovább.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 6:59

Én Dzsudzsákot nézném meg Dortmundban :D Viccen kívül. A magyarok elég jól szoktak szerepelni a Bundesligában, és Dzsudzsák megmutatta már párszor, hogy mire képes. Örülnék, ha szóba hoznák velük.

Mondjuk már annak is örülnék ha Dzsudzsák eljönne a Dinamoból és beszerződne a Bundesligába. (Csapattól függetlenül)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 19:56

lobo írta: Ha jól emlékszem pont a Dortmund érdeklődött iránta legutóbb ("régebben meg lehetett hallani Arsenal-t is"). Azért egy Mainz szintű csapatban 13 gólt rúgni nem rossz teljesítmény. Kár a sérüléséért.
a dortmundnal kezdhetik elolrol az epitkezest, de van naluk egy jo alap. Szalaibol kineznem, h jo lenne a Dortmunban de nem hozna le olyan szintet mint Leva. De kezdesnek szerintem bevalhat. Mar ha igazak a hirek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 29., hétfő 19:48

Legélénkebben a Fiorentina érdeklődött.

lobo
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Zinédine Yazid Zidane, Raúl González Blanco, Sergio Ramos García, Raphaël Varane, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: lobo » 2013. április 29., hétfő 17:25

Donát írta:Nagy csapat? Én azt kétlem, esetleg nagyobb csapat,mint a Mainz, de reálisan nézve szerintem ő csak a mi, magyar szívünk szerint való topligás élcsapatba.

Ha jól emlékszem pont a Dortmund érdeklődött iránta legutóbb ("régebben meg lehetett hallani Arsenal-t is"). Azért egy Mainz szintű csapatban 13 gólt rúgni nem rossz teljesítmény. Kár a sérüléséért.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 17:18

Gabo írta:
Remy írta:Szalai megsérült. Vége a szezonjának :/ Kár pedig 1-2 gólt biztos szerzett volna. Mondjuk a 13 gólja így sem rosszt. :agree:
Pedig biztos voltam benne, hogy év végén elviszi egy nagy csapat. De így már kételkedek. :/
Nagy csapat? Én azt kétlem, esetleg nagyobb csapat,mint a Mainz, de reálisan nézve szerintem ő csak a mi, magyar szívünk szerint való topligás élcsapatba.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 29., hétfő 17:04

azért a werdernél sem szarral dobálóznak. bármennyire is szarul állnak a bajnokságban eltiltották Arnautovicot és Eliat a szerzon hátralevő részére mert gyorshajtottak. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. április 28., vasárnap 23:12

Remy írta:Szalai megsérült. Vége a szezonjának :/ Kár pedig 1-2 gólt biztos szerzett volna. Mondjuk a 13 gólja így sem rosszt. :agree:
Pedig biztos voltam benne, hogy év végén elviszi egy nagy csapat. De így már kételkedek. :/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég