Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. szeptember 13., péntek 14:04

morientes írta:
Szerintem a vezetőség se várja el,hogy mindent nyerjenek megint, bajnokság+kupa, bl-elődöntő,és már messze sikeresnek mondható.
Ismerve a bayern vezetőinek maximalizmusát,sztm nagyon is elvárják,ha nem is a triplázást,de a BL cimvédést mindenképp.A keret naggyából maradt,sőt erősödött is,pl Götzevel,úgyhogy lesz nyomás Guardiolan,nem is kicsi.

egy bl győzelem nem ilyen egyszerű, persze favoritok, és ha szégyenteljesen esnek ki (mint pl mi tavaly), akkor bukta a sztori,vagy ha kiesnek a 8 között egy senaltól.
De mondjuk összejönne egy Real,Barca,Bayern,Chelsea 4es az elődöntőben, ott már nincs favorit, és senkinek sem szégyen,ha alulmarad.
De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 13., péntek 13:38

Szerintem a vezetőség se várja el,hogy mindent nyerjenek megint, bajnokság+kupa, bl-elődöntő,és már messze sikeresnek mondható.
Ismerve a bayern vezetőinek maximalizmusát,sztm nagyon is elvárják,ha nem is a triplázást,de a BL cimvédést mindenképp.A keret naggyából maradt,sőt erősödött is,pl Götzevel,úgyhogy lesz nyomás Guardiolan,nem is kicsi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. szeptember 13., péntek 12:33

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta: Tök mindegy hogy maradt-e volna, a csapat vele sem lenne előrébb,azt amiben egyedül jó volt,azt meg pár évig lehet csinálni,de idővel alábbhagy az a közösségi apás anyás,mindenki egyért,egy mindenkiért......vér és izzadság :D
Így legalább megmaradt a szupermegaedző látszat, ami majd tavasszal megdől. A bayern vezetői, akik azért nem megszeppent ovisok, mint valami istent, úgy kezelték érkezésekor.

És ha bejut a döntőbe,de ott kikap tőletek,hosszabbításban mondjuk?
Nálatok már az is bukás...tisztában van vele Pep,hogy milyen csapathoz érkezett, tudja,hogy nem fogja tudni megismételni,amit tavaly. a barcával se tudta,pedig ott folyamatosság volt.
Szerintem a vezetőség se várja el,hogy mindent nyerjenek megint, bajnokság+kupa, bl-elődöntő,és már messze sikeresnek mondható.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 13., péntek 12:29

Realista24 írta:A Cadena Ser szerint Iniesta visszadobta a barca első hosszabbítási ajánlatát, és hosszú procedúrára számítanak.
ő megteheti hogy nagy zsozsót kér, amit szerintem meg is adnának neki

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. szeptember 13., péntek 12:20

2014 rekordigazolása iniesta :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 13., péntek 11:46

A Cadena Ser szerint Iniesta visszadobta a barca első hosszabbítási ajánlatát, és hosszú procedúrára számítanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 13., péntek 10:16

Hú de vicces ezt olvasni :D A Barca drukkerek, egy madridista fórumon ócsárolják az elnököt ezerrel :D :D Van egy Barcas haverom, az is mindig ezt csinálja, csak ő mind a kettőt lemondja...és hát most komolyan, milyen elnökök ezek? A miénk se egy szent, egyik sem az, de katalánéknál ez a Rosell-Laporta duó, hát nem tudom melyik a rosszabb :D
Guardiola meg nem egy isten császár, és ezt ott is pontosan jól tudják. Jó csapatot sikerült összeraknia, de az ideje lejárt, és szerintem pont jókor lépett le. Nagyon sajnálatos dolog, hogy aztán az utódjával mi történt, és történik :(
Guardiola játéka unalmas lett, egyre többen játszottak, még unalmasabb, de ugyan akkor eredményes játékkal ellenük, ő meg nem tudott újítani. Lehet hogy úgy tűnt Tito kb semmi mást nem csinál, de azért szerintem ez messze nem így van. Idén meglássuk mi lesz, Guardiola felforgassa a "tökéletes" bayernt...BL-ben majd tavasszal egy Barca-Bayern meccset.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 13., péntek 9:07

morientes írta:Én csak azt remélem,nem a kispadra ül le,mer akkor megint lenne a barcanak egy normális edzője... :hmmm:

Miért,ki volt az a Luís Enrique? :roll: :mrgreen: :lol:
Jó is lenne... :) De nem hiszem, hogy elvállalná, azt hiszem, nyilatkozta is pár éve, hogy nem lesz többet edző a Barçánál. Aztán persze lehet, hogy meggondolja majd magát addig. :D

Tényleg, ki volt? Valaki nekem is mesélhetne róla. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. szeptember 12., csütörtök 22:16

R.M.C.F írta: Tök mindegy hogy maradt-e volna, a csapat vele sem lenne előrébb,azt amiben egyedül jó volt,azt meg pár évig lehet csinálni,de idővel alábbhagy az a közösségi apás anyás,mindenki egyért,egy mindenkiért......vér és izzadság :D
Így legalább megmaradt a szupermegaedző látszat, ami majd tavasszal megdől. A bayern vezetői, akik azért nem megszeppent ovisok, mint valami istent, úgy kezelték érkezésekor.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 12., csütörtök 20:35

Realista24 írta:
bár azt viszont, hogy konkrétan miért fúj rosellre (gondolom ez kölcsönös) annyira nem vágom, nem szoktam belefolyni ezekbe a témákba.
Cruyff tiszteletbeli elnök volt a klubnál, Rosell ezt elvette tőle. Ezt még akkor is illene tudni, ha divatdrukker vagy, hiszen már a hatkupás év után volt. :)

ez jó volt.

:D
Guardiola távozásásért is őt hibáztatom a legjobban.

Tök mindegy hogy maradt-e volna, a csapat vele sem lenne előrébb,azt amiben egyedül jó volt,azt meg pár évig lehet csinálni,de idővel alábbhagy az a közösségi apás anyás,mindenki egyért,egy mindenkiért......vér és izzadság :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 12., csütörtök 20:26

Jaja a madridisták emlékeznek még az utolsó szertárosra
most nem azért, hogy belemártsam magam az egészbe, de egy tiszteletbeli elnökről volt szó, nem egy szaros szertárosról
azért ez nem egy olyan dolog, amin csak úgy át lehet siklani, szerintem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 12., csütörtök 19:43

Már csak ezért is remélem, hogy Laporta visszatér majd. Talán Cruyff visszatérhetne ezáltal a Barça kötelékeibe valamilyen szinten.
Én csak azt remélem,nem a kispadra ül le,mer akkor megint lenne a barcanak egy normális edzője... :hmmm:

Miért,ki volt az a Luís Enrique? :roll: :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 12., csütörtök 19:10

Realista24 írta:Cruyff tiszteletbeli elnök volt a klubnál, Rosell ezt elvette tőle.
Ne is mondd, enélkül is volt ma elég dolog, amin felidegesíthettem magam. :D
Mindannyian tudjuk, hogy Rosell nem tökéletes, sőt, de az összes hibája közül ezt tartom a legnagyobbnak, egyszerűen nem lehet így bánni egy olyan emberrel, aki ennyit tett a Barçáért.

Már csak ezért is remélem, hogy Laporta visszatér majd. Talán Cruyff visszatérhetne ezáltal a Barça kötelékeibe valamilyen szinten.

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. szeptember 12., csütörtök 17:54

Realista24 írta:
lehet, hogy illik tudni, de én ezek fölött általában még ma is elsiklok, nem hogy évekkel ezelőtt.
visszaolvasva viszont már megvan a sztori.
Most biztos azt hiszed, hogy azért kötekedek, mert utállak, pedig most nem azért. De, ha ilyen dolgok felett átsiklasz, akkor igencsak felszínes a "kapcsolatod" a csapatoddal. Ez nem egy olyan story, hogy kirúgták a szakácsot, bár a legtöbb madridista emlékszik erre is gondolom a saját csapatával kapcsolatban.
Jaja a madridisták emlékeznek még az utolsó szertárosra, bezzeg a szemét divatdrukker Bbrcások élén shuterral még azt se tudják ki volt az a Luis Enrique. Dunába velünk. :vivo:

Amúgy többek közt ezért se tetszik a Rosell-éra. Guardiola távozásásért is őt hibáztatom a legjobban. Lapoertánál teljesen szabad kezet kapott. Remélem a következő választást Laporta nyeri.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 12., csütörtök 17:23

bár azt viszont, hogy konkrétan miért fúj rosellre (gondolom ez kölcsönös) annyira nem vágom, nem szoktam belefolyni ezekbe a témákba.
Egyfelől azért,amit R24 már leírt,másrészt meg azért is,mert a holland legenda többször fogalmazott meg kritikát,(Messi ennyire középpontba állítása szerinte egészségtelen),a jó öreg Sandro meg nem birta szó nélkül,és hát ugye szó-szót követ... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:59

Megértelek téged is, mert nem mindenki egy forma beállítottságú. Én mondjuk tuti tudnám, mert nagy részben elolvasok mindent, de nem fogok belemerülni, mert ha a szalagcím nem érdekes már nem is olvasom tovább.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:53

ezt meg csak most látom. zsír. :lol:
Hazudni nem fogok. :shifty:

Kerlon:
nekem furcsa az ilyen felfogás. Nem kell tudnod 100 évre visszamenőleg mindent, de egy pár éves ilyen kaliberű hírről illik tudni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:48

az utóbbi években már jobban érdekelnek a nem sportszakmai részek is, mint korábban, de köbö 17 évesen általában azért pont leszartam, hogy milyen bulvár, gazdasági vagy belső harcok vannak, kis túlzással leültem a tévé elé a kis sálammal, aztán szurkoltam a csapatomnak.

kötelességből beleolvastam biztos abba a hírbe is, ami volt ennek kapcsán, mert ahol felbukkan a barcelona, azt azért általánosságban akkor it át-át futottam, ha nem érdekelt, ezért is emlékszem rá így utólag, de ennyi.

Most biztos azt hiszed, hogy azért kötekedek, mert utállak, pedig most nem azért.
ezt meg csak most látom. zsír. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:38

Én megvédelek. Jó, oké, vannak tradíciók, mint a sárga mezünk :lol: , ami felhúz, de engem legfőképpen csak az érdekel, hogy egy jól játszó, szerethető csapatot lássak. Ezenkívül többnyire csak a játékosok és az edző tud jobban lekötni. Vezetők, takarítók, stb rohadtul nem érdekel. Főleg az nem, hogy Di Stefano tiszteletbeli elnök vagy sem. Persze nemes gesztus a klubtól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:34

most erre nem tudok mit mondani, akkor felszínes a kapcsolatom a csapattal, meg divatdrukker se vagyok, annyira nem izgat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég