Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 22:53

Én egy full fekete mezt tudnék elképzelni, ahol még az adidas jelek is feketék. Totál DARK. nekem nagyon adná. A felirat színe meg ezüst vagy fehér.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 12., csütörtök 22:17

mocsok írta:nekem nagyon tetszik ez a narancs mez.
a piros szörnyű volt, a zölddel nem volt bajom, de ez a narancs meg kifejezetten bejövős. :D
Nekem is nagyon bejövős :D... Bár én rég várom vissza a feketét is :)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 12., csütörtök 22:02

nekem nagyon tetszik ez a narancs mez.
a piros szörnyű volt, a zölddel nem volt bajom, de ez a narancs meg kifejezetten bejövős. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 12., csütörtök 21:49

szalai? Vicces lenne ahogy bóklászik a pályán,nem sok sót enne meg, vagy jött volna dzsudzsi balos futóra Cr meg ágyő.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 12., csütörtök 21:04

CS0ki írta:
Llorrente? Kacsaszagú, de ha igaz, akkor én visszasírom Higuáint, és nem csak azért, mert kedvencem volt, hanem mert alapból jobb játékos.
Bár szerintem is kacsa, de az egyik 40 milliót ér, és menni akart, a másikat kölcsönbe hoznánk...Azért ez nem ugyanaz a kategória.
Hát én előbb, hoznám vissza Szalait kölcsönbe, mint Llorrentét... + a mostani Morata utálók is gyorsan azon a véleményen lennének, hogy nyomassuk a spanyol fiatalt. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 12., csütörtök 20:58

Llorrente? Kacsaszagú, de ha igaz, akkor én visszasírom Higuáint, és nem csak azért, mert kedvencem volt, hanem mert alapból jobb játékos.
Bár szerintem is kacsa, de az egyik 40 milliót ér, és menni akart, a másikat kölcsönbe hoznánk...Azért ez nem ugyanaz a kategória.

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ID=HP_BN_1

Zidane papa bemondta a tutit...Özilnek nem volt kedve küzdeni a helyéért, DM-nek igen.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 12., csütörtök 20:34

Mouban belevetett bizalma,az,hogy akkora szabad kezet adott neki,amekkorát nem lett volna szabad,még akkor sem,ha a portugál mester tul. képpen rendet rakott a klub házatáján
viszont én meg ezt nem tudom neki felróni, eddig pont az volt a baj, hogy ő rakta össze a csapatot, nem az edző
most csakis az elnöki feladatait látta el, az edző dolgába nem szólt bele semmilyen szinten, arról meg nem tehet, hogy josé ennyire makacs egy ember
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 12., csütörtök 19:29

Perez papához visszatérve pedig, lehet hogy az öreg Don Santiago a példaképe (saját bevallása szerint is), de tőle azért még elég messze van a jelenlegi elnökünk, mert míg a nagy elődnél ezek a meleg helyzetek és a meredek húzások (pl. Puskás) többnyire bejöttek, addig a jó Florentino szándékai hiába hasonlóak, a kivitelezés és az eredmények sajnos nem mindig őt igazolták (hozzátéve, hogy valószínűleg jelenleg nincs nála rátermettebb ember erre a posztra és hogy csípem az öreget) és a sok jó mellett bizony rengeteg hibás döntésnek is szemtanúi lehettünk! A socios rész pedig 2 ciklus óta szintén sántít egy picit .... :lol: :lol: :lol: (bár ez annyira most nem is baj, sőt B-) ) 
Igen,valóban,de elfelejtettem odaírni,hogy a mostani regnálásával kapcsolatban.
Amit én felrovok Pereznek:
1;A galaktikus éra,ami merkating szempontból zseniális volt,de sportszakmai szempontból katasztrófa.Nem a galaktikusokkal volt a baj,hanem az,hogy nem volt mögöttük egy erős kp,valamint a védelem is hagyott kivetnivalót maga után..
2;ebből következik,hogy Cloud Makelele fizetésemelés kérelmének megtagadása,valamint a játékos nem megtartása is nagban kihatott a pocsék teljesítményre.
3;Mouban belevetett bizalma,az,hogy akkora szabad kezet adott neki,amekkorát nem lett volna szabad,még akkor sem,ha a portugál mester tul.képpen rendet rakott a klub házatáján,csakhogy nem tudott szabadulni a becsípödéseitől(visszaálunk ha vezetünk,a kontra játék mindenáron való erőltetése,valamint Khedira...)Na meg az,hogy hozhatott ide boldog-boldogtalant,ahogy azt senhor Mendes jónak látta...
4;Kaká...ezt viszont nem rónám fel az öregnek,hisz a brazil már Perez regnálása előtt be lett igérve,valamint nem tudom mi lett volna ha mégsem hozza,akkor aztán kapott volna az öreg hideget/meleget,meg az sem volt tudható,hogy az emberünk ennyire csőd lesz,meg az se,hogy a milan ilyen jellemtelenül üzletel,eltitkolva a játékos sérülését....mindegy be lett igérve,ő meg elhozta.Az már más kérdés,hogy bár a transzfer ára talán nem,de a fizetési igény,valamint a szerződés időtartama irreálisan magas volt...
Összességében most jó úton halad,és igen,nála rátermettebb ember nemigen lenne erre a posztra ma spanyolországban...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 12., csütörtök 18:05

Amíg a Presidente jól viszi a klub ügyeit,engem nem igazán érdekel,hogy milyen,ha meg eltolja,a sociok úgy is eldöntik,maradjon elnök vagy sem...néhány idősebb ismerősöm szerint,az elnök kicsit Don Santjagora hajaz,azt mondják ő volt ilyen stilusú,bele mert menni meleg helyzetekbe(Puskás,akit már mindenki leírt akkorra)és ugye az akkori idők "galaktikusai",Di Stefano,Santa Maria,Copa és Gento...
És hát ugye tudjuk,hogy hány BEK trófea lett annak a munkának az eredménye.
Mint mondtam, nekem sincs különösebb bajom az öreggel; sőt, Özil eladása is elfogadható, abszolút védhető húzás és mindent egybevéve a most kialakult szitut látva talán jobb is így mindenkinek! Ami miatt viszont szót emeltem az ügyben az az, hogy megint csak nagyon egyoldalú volt a nagy többség megközelítése (jöttek is szokás szerint a meggondolatlan és teljesen fail megjegyzések) az adott szituációt illetően! Egyébként az EFE hírügynökségen keresztül állítólag a Real Madrid sajnálatát, elnézését fejezte ki az "Özil az éjszaka királya" című cikkel kapcsolatban egyben tagadta, hogy bárki is beszélt volna a játékos magánéletéről és a szóban forgó, téves, hazugságnak vélt pletykákról az ABC portálnak! Szóval van ebben a sztoriban bőven vakfolt és gyanús rész Perez és a Madrid oldaláról is; efelől ne legyenek kétségeink főleg a mai világban ne! :roll:

Perez papához visszatérve pedig, lehet hogy az öreg Don Santiago a példaképe (saját bevallása szerint is), de tőle azért még elég messze van a jelenlegi elnökünk, mert míg a nagy elődnél ezek a meleg helyzetek és a meredek húzások (pl. Puskás) többnyire bejöttek, addig a jó Florentino szándékai hiába hasonlóak, a kivitelezés és az eredmények sajnos nem mindig őt igazolták (hozzátéve, hogy valószínűleg jelenleg nincs nála rátermettebb ember erre a posztra és hogy csípem az öreget) és a sok jó mellett bizony rengeteg hibás döntésnek is szemtanúi lehettünk! A socios rész pedig 2 ciklus óta szintén sántít egy picit .... :lol: :lol: :lol: (bár ez annyira most nem is baj, sőt B-) )
Özil nem hozta azt,amit mindenki várt tőle,az utóbbi időkben nagyon nem,küzdőszellem sem volt benne az uj idenyben,asszem ezzel a legnagyobb Özil fanok is egyetértenek
Egyet hát, de ez csak a dolog egyik aspektusa; de mind1 is, mert már semmi jelentősége. :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 12., csütörtök 17:24

Llorrente? Kacsaszagú, de ha igaz, akkor én visszasírom Higuáint, és nem csak azért, mert kedvencem volt, hanem mert alapból jobb játékos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 17:05

Azt nem mondtam, hogy abszolút nem olvasok el semmi ilyet és a memóriámmal sincs semmi gond, szóval emlékszem. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 17:00

Mikor volt a mez bemutató olvastam valahol, hogy a narancssárga csík az ő tiszteletükre(az ő színük) van és gondolom ezért lett ez a mezünk tiszta sárga.
Na ilyenkre bezzeg emlékszel :lol: :lol:

Egyébként én nem olvastam ilyet, hogy az az ő tiszteletükre lenne, elvégre piros az emirates színe. De aztán lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:59

miVida írta:http://eurosport.yahoo.com/blogs/jan-mo ... 44868.html

na feleszmélnek lassan az angolok is, és végre reálisan látják a világot és Madridot :)
,,Bale might have joined as the most expensive player in history but arguably he is only the fourth best player in La Liga after Ronaldo, Lionel Messi and Neymar."

Szerintem itt be is fejezem a cikk olvasását. Nem értem, hogy miért lenne jobb játékos Neymar :roll: Főleg, hogy Neymar sem a harmadik, mert ott van még Iniesta is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:57

Realista24 írta:
A Fly Emirates nem arab kezekben van?
De, és?
Mikor volt a mez bemutató olvastam valahol, hogy a narancssárga csík az ő tiszteletükre(az ő színük) van és gondolom ezért lett ez a mezünk tiszta sárga.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:55

Perez sem akkora "szent" (illetve, hogy itt érdekes módon mindig mindenki más sz@r, szemét lehet, csak ő nem :lol: 
Amíg a Presidente jól viszi a klub ügyeit,engem nem igazán érdekel,hogy milyen,ha meg eltolja,a sociok úgy is eldöntik,maradjon elnök vagy sem...néhány idősebb ismerősöm szerint,az elnök kicsit Don Santjagora hajaz,azt mondják ő volt ilyen stilusú,bele mert menni meleg helyzetekbe(Puskás,akit már mindenki leírt akkorra)és ugye az akkori idők "galaktikusai",Di Stefano,Santa Maria,Copa és Gento...
És hát ugye tudjuk,hogy hány BEK trófea lett annak a munkának az eredménye.
Eddig amit csinál,nekem helyel-közzel rendben van,esetleg Mouval kapcsolatba lehetne vitatkozni,de ott meg nagyon megoszlanak a vélemények,tudjuk.
Özil nem hozta azt,amit mindenki várt tőle,az utóbbi időkben nagyon nem,küzdőszellem sem volt benne az uj idenyben,asszem ezzel a legnagyobb Özil fanok is egyetértenek(nem a f@szbuk huszárokra gondolok,hanem azokra akik néznek meccset)
Azt kell mondjam,hogy így,amennyit hozott a játékosok eladásából,Bale árával is megbékültem,ha már mindenképp le kellett igazolni....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. szeptember 12., csütörtök 16:58-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:54

A Fly Emirates nem arab kezekben van?
De, és?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:53

A Fly Emirates nem arab kezekben van?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:51

Hát elmegy ez a sárga, de így becsicskulni az araboknak...
Hogy jönnek ide az arabok?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:29

Hát elmegy ez a sárga, de így becsicskulni az araboknak... Jövőre milyen lesz? pink? A zöld amúgy elég klasszikus volt, szép sötét színek egy kis ezüsttel, de ez a narancs sehogy se illik a képbe, ahogy a piros se illett. Még szerencse, hogy viszonylag jól néz ki, mert ha még ronda is lenne...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 12., csütörtök 16:11

Továbbra sem értem, hogy Benzemának hol van a PR-osa, nyaral, nincs facebookja se, vagy mi? Valaki igazán rászólhatna már, hogy ezzel séróval úgy néz ki, mint egy utolsó ci :cens: ny. Minősíthetetlen...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég