Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 13., kedd 9:22

Realista24 írta:A Nike kifizetné Neymar vételárának egy részét, ha a Real Madrid lecseréli az Adidast.
Mennyit fizetett hehe, hogy kirakjatok az almodozasat egy hirbe? :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 13., kedd 9:01

Nagyon sokat mondjuk nem kell igazolni, 2-3 embert okosan (ami drágát is jelent), pár embert előrébb hozni a rangsorban, párat eladni, és kész.

Szerintem Bale menni fog, minden erre mutat.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 8:52

babaking írta:Világ szégyene ez az összeg amit az Adidastol kapunk. Nem hiszem, hogy a MU jobban eladható lenne...
Volt egy olyan hír régen, hogy ők ugyan 94 milliót kapnak, de az eladott mezekből és egyéb cuccokból semmilyen részesedésük nincsen a továbbiakban, míg a Realnak van. Persze örök kérdés, hogy ki mennyit kap egy 120 eurós mezből mondjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. március 13., kedd 8:51

Világ szégyene ez az összeg amit az Adidastol kapunk. Nem hiszem, hogy a MU jobban eladható lenne...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 13., kedd 8:50

Szomorú, hogy néhány éve erre felkaptam volna a fejem, hogy új csapatot építünk-e ennyiből, ma meg az jut eszembe, hogy azon az egy emberen kívül, aki esetleg erősítés, a maradékból sikerül-e venni értelmes védőt Vallejo helyére (aki elég lenne, de túl sérülékenynek tűnik), vagy Theo helyett.

Köszreál, hogy felborítjátok a piacot!!!444!!!NÉGY!! :ike:


Ja, az Adidast meg lehet offolnám. Menjenek máshová spúrkodni, meg adjanak ilyen MU-féle csapatoknak 100millákat, akik legfeljebb képen látnak BL trófeát...
Jöhet a Nike nyugodtan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2018. március 13., kedd 8:52-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 8:46

A katalán Sport szerint 200 milliót adott Pérez a nyárra költőpénznek.

Egy másik hír szerint Bale 130 millióért vihető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. március 13., kedd 8:29

Kerlon írta:Végre egy jó indok, hogy miért jöjjön. Megnézném magunkat Nike-ban.
Tudom butaság, de kölyök koromba a Madrid miatt lettem Adidas "márka-buzi". Olyannyira, hogy Nike cuccot elvből nem veszek fel azóta se :mrgreen:

#beteg :kivagyhe:

Asszony már tavaly is ilyen keresztkérdésekkel bombázott, hogy de mi van ha Nikera vált a csapat... :(
Szóval én nagyon remélem nem lesz semmiféle deal. :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 13., kedd 8:24

CR-nek nettó 35? :ozil: Azt is állhatná a Nike.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 8:18

Berti írta:
Realista24 írta:A Nike kifizetné Neymar vételárának egy részét, ha a Real Madrid lecseréli az Adidast.
A felét, deal. :mrgreen:
Lehet a szponzorságnak jobban örülnék, mint amblok a brazilnak. :hmmm:
Az Adidas 2020-ig van, évi 40 millióval. Elvileg 10 évre ajánlottak anno 1 mrd-ot, 2015-2024-ig, de nem született megállapodás. Utóbbi a Der Spiegel irománya volt egyébként.

A ManU 94,2-őt kap az Adidastól, ami 100-ig emelkedhet, a Barcelona 105-öt a Nike-tól, ami akár 155 is lehet.

A Chelsea Nike-ra váltott, ők 2016ban 66,3 milliós szerződést írtak alá.

Pérez ugye 140-et akart anno, de nem adták meg a németek...azóta nyertünk három BL-t...ideje kinyitni a pénzcsapot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. március 13., kedd 8:10

Realista24 írta:A Nike kifizetné Neymar vételárának egy részét, ha a Real Madrid lecseréli az Adidast.
A felét, deal. :mrgreen:
Lehet a szponzorságnak jobban örülnék, mint amblok a brazilnak. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 8:10

Kerlon írta:Végre egy jó indok, hogy miért jöjjön. Megnézném magunkat Nike-ban.
Kínai megcsinálja bármikor 15 dollárért :mrgreen: Nem kell ehhez Neymar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 13., kedd 8:01

Végre egy jó indok, hogy miért jöjjön. Megnézném magunkat Nike-ban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 7:57

A Nike kifizetné Neymar vételárának egy részét, ha a Real Madrid lecseréli az Adidast.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 12., hétfő 21:09

Ha tényleg azért jött el a Barcából, mert ki akart lépni Messi árnyékából és ő akart lenni a vezér a csapatban, akkor nem fog idejönni Cé mögé. Viszont lehet rájött arra, hogy kurva unalmas a francia bajnokság, kis lófasz közönség az idegenbeli meccseken, a média is a spanyolokra és az angolokra összpontosít leginkább. Így lehet, hogy jönne hozzánk, viszont itt ugye a tiziket nem tudja kisírni magának, max a szabadokat(azokat mondjuk jogosan tehetné). Tudás alapján itt a helye, a viselkedése idegesítő sokszor, de ha nyerni akar és a csúcsra érni, akkor jönni fog legkésőbb jövőre. Én összességében örülnék, ha jönne, csak ne 400 milla legyen.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. március 12., hétfő 19:52

Szerintem jönni fog.
Hazarddal jobban járnánk mindent figyelembe véve.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. március 12., hétfő 19:33

whitemadrid írta:Nem sokszor szoktam hozzá szólni a nagyoknak a beszélgetéseibe de amiket most olvasok Neymar kapcsán tényként közölve, hogy ő márpedig csapatbomlasztó lenne Madridban kikerekedik rendesen a szemem (és nem azért mert a WC-n ülök...)
Kísértetiesen hasonlít a dolog egy már megtörtént átigazolásra és ami előtte ment "itt" a fórumon.
Én emlékszem még CR-re mikor még Mu -ban játszott és Szó volt a Madridba való igazolásáról, folyamatosan lehetett olvasni róla is, hogy: divatmajom, nem csapatjátekos, túl drága, hisztis qrva, csapatbomlasztó személyiség, túl nagy az arca stb stb..
Aztán emberünk szépen történelmet írt Madridban és nagyon sokat tett azért hogy akár 3 szor is behúzhatjuk a BL-t egymás után.
Nem mondom, hogy Neymar egy az egyben CR- hez hasonló karriert futna itt be mert nem vagyok jós és a lottó számokat sem tudom.
De profi sportolókról beszélünk és Neymar a legjobb akar lenni, egy vezér aki a csapatát BL serleghez vezeti amiért megkapja az aranylabdát.
Sztm van annyira profi és tudja, hogy Madridban ha ez kell ahhoz, hogy a világ tetejére érjen Messi és CR előtt akkor ezt meg fogja tenni és meg fog dolgozni érte.
Nincs mese, nincs esetleg nem lesz más választása.
Aztán most jöhetnek a kövek...
:hmmm:
Amikor CR jött akkor nem volt egy másik CR a csapatnál... Ha viszont Neymar jön és itt lesz még CR akkor TELJESEN más lesz a helyzet mint CR érkezésekor volt...
Amíg van Ronaldo addig nem kell, nincs szükség Neymarra
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 12., hétfő 18:33

Mondjuk engem a barcás dolgai nem izgatnak, ha lenne rá lehetőségem én is ott perelném az fc barszelonat ahol csak lehet.

De én azt hittem,hogy tényleg robbantani megy a psgbe,lehet szidni a párizst de minden adott volt idén ahhoz,hogy összeérjenek és neymarnak is adott volt minden,hogy egy csapatnál vezérré lépjen elő.De mióta megérkezett csak a balhé meg a buli.+nem is értem,hogy mondhatják néhányan,hogy a játékával nincs baj,kb ha nem bohóckodik a bernabeuban Cavani lőhetett volna vagy 2 gólt.

Én szerintem jó döntés volt neki a párizs,az hogy elbaszta az egy másik dolog.Nyáron biztos vagyok benne,hogy tovább áll.Persze megmutathatná most a világnak,hogy ő bl-t nyerni ment oda és addig ott is marad(azért oké,hogy kiestek ellenünk,de simán összejöhet nekik jövőre,ha nem találkoznak velünk szerintem végigmentek volna a mezőnyön),Cé is léphetett volna nem egyszer amikor nem jött össze a bl.

Azt ne is gondolja senki,hogy ha idejönne nem lenne balhé körülötte.Még ha a csapaton belül nem is,kb a barcas múltja miatt jobban rászálna a média mint Cére, minden apróbb szarságért menne a mocskolás.Ha angyalként jönne ide akkor is esélytelen lenne ezt a házzasságot lehozni botrányoknélkül,ha meg úgy állna hozzá a dolgokhoz mint jelenleg akkor meg pláne.

Egyszerűen nem éri meg szerintem a belefektetett energiát és pénzt,nincs annyi benne,ha minden klappolna max 1 vagy 2 kiemelkedő szezont tudna hozni szerintem és akkor még ott van Cr, minek jönne ide amíg itt van a portugál? Nem azért hagyta ott a barcát mert messi elnyomta?Olyanrol meg hallani sem akarok,hogy a jelenkor distefáno-ját a hátsó kapun tessékeljük ki egy neymar miatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2018. március 12., hétfő 18:22

Nem sokszor szoktam hozzá szólni a nagyoknak a beszélgetéseibe de amiket most olvasok Neymar kapcsán tényként közölve, hogy ő márpedig csapatbomlasztó lenne Madridban kikerekedik rendesen a szemem (és nem azért mert a WC-n ülök...)
Kísértetiesen hasonlít a dolog egy már megtörtént átigazolásra és ami előtte ment "itt" a fórumon.
Én emlékszem még CR-re mikor még Mu -ban játszott és Szó volt a Madridba való igazolásáról, folyamatosan lehetett olvasni róla is, hogy: divatmajom, nem csapatjátekos, túl drága, hisztis qrva, csapatbomlasztó személyiség, túl nagy az arca stb stb..
Aztán emberünk szépen történelmet írt Madridban és nagyon sokat tett azért hogy akár 3 szor is behúzhatjuk a BL-t egymás után.
Nem mondom, hogy Neymar egy az egyben CR- hez hasonló karriert futna itt be mert nem vagyok jós és a lottó számokat sem tudom.
De profi sportolókról beszélünk és Neymar a legjobb akar lenni, egy vezér aki a csapatát BL serleghez vezeti amiért megkapja az aranylabdát.
Sztm van annyira profi és tudja, hogy Madridban ha ez kell ahhoz, hogy a világ tetejére érjen Messi és CR előtt akkor ezt meg fogja tenni és meg fog dolgozni érte.
Nincs mese, nincs esetleg nem lesz más választása.
Aztán most jöhetnek a kövek...
:hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 17:07

Oda BLt nyerni ment, meg Aranylabdaert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 12., hétfő 16:41

RealMadridFanatic írta:
Kerlon írta:Nem egy csapat bomlasztó ember...Neymar kényes...Meg egy suttyó kis ...
wZoLee7 írta:Neymar bárki bármit mond rombolja a csapategységet...végleg a partvonalra tennénk olyan játékosokat akikben sokkal több van...

Most minden támadás nélkül, komolyan kérdezem, a személyes ellenszenven kívül mi alapján jelentitek ki ezeket ilyen biztosan? Az, hogy Kerlon suttyónak tartod, az OK, ez a véleményed, kész. De mitől vagytok egészen biztosak benne, hogy kijelentitek, hogy bomlasztja a csapategységet?
A Barcában volt ilyen? A Semedos esetre emlékszem én is, de az már akkor volt, amikor a háttérben kb. le volt zsírozva, hogy lép. Azon kívül az esetek nagy részében megvolt a teljesítmény, nem emlékszem nagy balhékra, lógásokra, buli miatti edzés, meccs kihagyásra, vagy gyengélkedésre.

Az, hogy ennél a semmi PSG-nél mindent megadtak neki, az egy dolog, nyilván él a privilégiumaival, ha már a rettentő hozzáértő arab biztosította neki az irreális kiváltságokat. Ettől számomra közel sem biztos, hogy egy ekkora klubnál, mint a Real bepróbálkozna hasonlókkal. Eleve nem úgy jönne ide, mint a megváltó, akivel be kell bizonyítani, hogy a Real bizony vonzó, top klub. Egy lehetne a sok hatalmas igazolásból, amit már eddig is bemutatott a klub és egyelőre ennyi.
Egyik Barcás írta, hogy a tesó szülinap idejére mindig ment bulikázni, valamilyen indokot, eltiltás, sérülés összehozott rá.

Cavani teljes mértékű kisemmizése.

Pofátlanul hűségbónuszt követel a Barcától. (Mondjuk ezen jót nevetek és még tetszik is, hogy mennyire a hülyéjét járatja az egész klubbal)

Egy lehetne a sok közül? Na ez, amit nem bír, ezért ment el kiskirálynak a PSG-be.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég