Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 13., kedd 13:00

Kerlon írta:Első két bekezdésre se annyit tudok írni, hogy naív vagy. Senkit se igazán tisztelnek a faterjával.
Szerintem meg Ti nézitek teljesen hülyének a gyereket, már-már egy agyatlan Balotelliként van kezelve, de meggyőzni nem akarlak.
Kerlon írta:hogy nem jöttek be a húzásai és túltolta a vezér alkatot, de rendben van, akkor jobban kell imádnod majd, mint R-nek Benzemát. Mindezt 200-400 millió euróért.
Ezt azért írtam, hogy ha valaki felhozza érvként a gyengének vélt teljesítménye igazolására az ellenünk játszott meccset, azt el tudom fogadni, hogy ott nem a megfelelő döntéseket hozta. Nem arra akartam célozni, hogy ez hosszú távon elfogadható lenne.

Részemről sincs már igazán hozzáfűzni való, én valószínűleg kicsit rózsaszín szemüvegen keresztül látom a dolgot, de az itteni ellenvélemények nagy része meg messze a ló túloldala.
Az biztos, hogy 400 millióért kell a bajnak. :(
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 13., kedd 12:21

RealMadridFanatic írta:
Kerlon írta:Apucinak ne tudott volna ellentmondani? Dehogynem.

Kiváltságai ellenére muszáj volt hisztiznie egy szaros 11-esen pár gólos előnynél? Nem hiszem.

Mégha Neymar fejéblő is pattannak ki? Szerinted itt majd nem kezdene el ilyenekkel bomlasztani/sakkban tartani? Mesélj még.

Gerinctelenül (jogilag rendben van) kér hűség bónuszt? Úgy van.

Egy elismerés vágyó elkényeztettet nagy gyerek, akinek ahogy ziro is írta kell a cirkusz meg a sztárkodás. Jó helyen van ő ott ahol, komolytalan az egész.

Grátiszban továbbra sem volt még európai klub csapatban folyamatos jó teljesítménye vagy nem volt túl sok létfontosságú meccsen húzóember.

Remélem Madridba csak úgy teszi be a lábát, mint legutóbb. És úgyis távozik.

Sok dologban igazat adok, de Ti nem érzitek a különbséget egy PSG és egy Real Madrid között? Amit ott megtehet, itt biztosan nem, és annyira nem tartom agyhalottnak, hogy bepróbálkozna. Messi mellett sem hisztizett így.

És de, mondhatna nemet az apjának, de lépten-nyomon nyilatkozat milyen sokra tartja, becsüli, egy fiú nem biztos, hogy könnyen szembemegy az apjával, még ha nem is ért egyet teljesen (meg persze Ő is egy raklap pénzt tett el, nem vagyok hülye).

A teljesítménye mondjuk szerintem a Barcában is jó volt, és most a PSG-ben is, más kérdés, hogy a francia liga színvonala nem túl acélos. Ettől még kiemelkedőt nyújt. Az, hogy épp ellenünk nem jöttek be a húzásai, vagy túltolta, az rendben van.
Első két bekezdésre se annyit tudok írni, hogy naív vagy. Senkit se igazán tisztelnek a faterjával.

Ha meg épp nálunk játszik majd sorsdöntő meccsen és azt mondod, hogy nem jöttek be a húzásai és túltolta a vezér alkatot, de rendben van, akkor jobban kell imádnod majd, mint R-nek Benzemát. Mindezt 200-400 millió euróért. :lol:

Nem tudom tovább ragozni a történetet.
H.E.H.E. írta:majd amikor a vezetésével megnyerjük a 6. vébécímet, akkor majd kelleni fog nektek is ide madridba :mrgreen: :sziv: :iszunk: :zoldsalas: :cheers: :happy:
Egész jó mögöttes csapat lehet mögött, hogy ez még össze is jöhessen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 13., kedd 12:15

Kerlon írta:Apucinak ne tudott volna ellentmondani? Dehogynem.

Kiváltságai ellenére muszáj volt hisztiznie egy szaros 11-esen pár gólos előnynél? Nem hiszem.

Mégha Neymar fejéblő is pattannak ki? Szerinted itt majd nem kezdene el ilyenekkel bomlasztani/sakkban tartani? Mesélj még.

Gerinctelenül (jogilag rendben van) kér hűség bónuszt? Úgy van.

Egy elismerés vágyó elkényeztettet nagy gyerek, akinek ahogy ziro is írta kell a cirkusz meg a sztárkodás. Jó helyen van ő ott ahol, komolytalan az egész.

Grátiszban továbbra sem volt még európai klub csapatban folyamatos jó teljesítménye vagy nem volt túl sok létfontosságú meccsen húzóember.

Remélem Madridba csak úgy teszi be a lábát, mint legutóbb. És úgyis távozik.

Sok dologban igazat adok, de Ti nem érzitek a különbséget egy PSG és egy Real Madrid között? Amit ott megtehet, itt biztosan nem, és annyira nem tartom agyhalottnak, hogy bepróbálkozna. Messi mellett sem hisztizett így.

És de, mondhatna nemet az apjának, de lépten-nyomon nyilatkozat milyen sokra tartja, becsüli, egy fiú nem biztos, hogy könnyen szembemegy az apjával, még ha nem is ért egyet teljesen (meg persze Ő is egy raklap pénzt tett el, nem vagyok hülye).

A teljesítménye mondjuk szerintem a Barcában is jó volt, és most a PSG-ben is, más kérdés, hogy a francia liga színvonala nem túl acélos. Ettől még kiemelkedőt nyújt. Az, hogy épp ellenünk nem jöttek be a húzásai, vagy túltolta, az rendben van.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 13., kedd 12:12

majd amikor a vezetésével megnyerjük a 6. vébécímet, akkor majd kelleni fog nektek is ide madridba :mrgreen: :sziv: :iszunk: :zoldsalas: :cheers: :happy:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 12:03

Letica azt nyilatkozta, hogy aznap amikor meglátta magát a Marca címlapján, egyrészt meglepődött, másrészt kikapcsolta a telóját, mert meccse volt este és nem akarta, hogy eltereljék a figyelmét a hívásokkal, üzenetekkel a meccsről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 13., kedd 11:57

RealMadridFanatic írta:
Persze, verjünk mindent apuci nyakába meg, hogy nem Neymar tehet arról, hogy kiskirály lett. :lol: A többi része meg feltételezés meg álom világ.

Nem vertem semmit az apja nyakába, de amennyiben emlékeim nem csalnak, már a Barcába igazolásakor is nagyrészt az apja irreális igényei miatt nem került hozzánk. Nem gondolnám, hogy távol áll tőle egy ilyen húzás, amit próbáltak bemutatni a Barca ellen.

Arról, hogy kiskirály lett meg miért Ő tehetne? Ki hagyta neki? Ki ígért neki fűt-fát minden bizonnyal? Vagy ki ment bele ilyen feltételekbe, még ha Neymar fejéből is pattantak ki?

Az meg, hogy itt is ilyen lenne, pont akkora feltételezés, mint részemről az, hogy itt a klub és az öltöző megfogná.

Grátiszba az itteni haterei pont annyira nem nézik objektíven a teljesítményét, mint amennyire Cénél is ez volt mielőtt jött, vagy számtalan alkalommal, amikor rengetegen köpködték meg rúgtak bele, aztán szépen el lett csitítva mindenki.
Apucinak ne tudott volna ellentmondani? Dehogynem.

Kiváltságai ellenére muszáj volt hisztiznie egy szaros 11-esen pár gólos előnynél? Nem hiszem.

Mégha Neymar fejéblő is pattannak ki? Szerinted itt majd nem kezdene el ilyenekkel bomlasztani/sakkban tartani? Mesélj még.

Gerinctelenül (jogilag rendben van) kér hűség bónuszt? Úgy van.

Egy elismerés vágyó elkényeztettet nagy gyerek, akinek ahogy ziro is írta kell a cirkusz meg a sztárkodás. Jó helyen van ő ott ahol, komolytalan az egész.

Grátiszban továbbra sem volt még európai klub csapatban folyamatos jó teljesítménye vagy nem volt túl sok létfontosságú meccsen húzóember.

Remélem Madridba csak úgy teszi be a lábát, mint legutóbb. És úgyis távozik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. március 13., kedd 11:30

Mondjuk a dologhoz az is hozzatartozik, hogy a Barcelona oltozojeben nincs egy eros egyeniseg aki pofancsűrte volna Neymart ha idiotaskosott. Messi, Iniesta.., valszeg a sarokban ulve kussban turtek a bohockodasait, a PSG-rol mar nem is beszelve. Szerintetek itt egy Ramos vagy Ronaldo nem szolna neki az elso hulyesege utan? Hamar egyedul talalna magat, ha nem latnak a tobbiek hogy nem csapatert jatszik, hanem magaert es nem kepes a mezhez meltoan kuzdeni. Az oltozo eddig mindig megoldotta a problemas jatekosokat ahogy R24 is irta a napokban, legtobbjuket kidobta magabol, kivancsi lennek Neymarral mi lenne.

Egyebkent nekem van egy olyan sanda gyanum, hogy Neymarnak mindig is a Real volt az alma. Utalnak erre a gyerekkori nyilatkozatai, az hogy minket valasztott mielott az apjat megvesztegettek, az hogy hogyan tavozott Barcelonabol stb. Szerintem ez az egyetlen mez amiert kepes lenne megvaltozni, aztan majd kiderul mi az igazsag.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 13., kedd 11:16

ziro4vr írta:Én ebben nem hiszek, hogy párizs hercege megjön Madridba, világrekord összegért, álmai mezébe, tele van vele minden, és ő majd alázattal és felelősségteljesen viseli ezt.

Ronaldo már úgy jött ide, hogy Angliában vérrel és verítékkel megdolgozott azért, hogy a legjobb legyen. Ahogy megtette aztán Madridban is.

Én ezt Neymarban nem látom. Csinálná a showt, a cirkuszt, tapsolnánk olyan gólokat verne, de önmagában ez engem nem elégítene ki.

Ez is benne van a pakliban.
A válogatottban viszont nem ez jön le nekem, nem öncélúan játszik, nem a showt keresi kizárólag.

Na mindegy, továbbra is jóval kevesebb esélyt látok az érkezésére idén, mint arra, hogy még pár évet Párizsban marad. Előbb-utóbb viszont ki fog ez derülni, szerintem Pereznek guilty pleasure a brazil még mindig.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 13., kedd 11:10

Én ebben nem hiszek, hogy párizs hercege megjön Madridba, világrekord összegért, álmai mezébe, tele van vele minden, és ő majd alázattal és felelősségteljesen viseli ezt.

Ronaldo már úgy jött ide, hogy Angliában vérrel és verítékkel megdolgozott azért, hogy a legjobb legyen. Ahogy megtette aztán Madridban is.

Én ezt Neymarban nem látom. Csinálná a showt, a cirkuszt, tapsolnánk olyan gólokat verne, de önmagában ez engem nem elégítene ki.
Nem illik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. március 13., kedd 11:07

Remélem nemjön.

Mbappe kell ide. Neymar meg menjen az angolokhoz ha a francia liga már nemjön be neki. Bánom is én. Sem a foicja. sem a jelleme nem elég meggyőz nekem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 13., kedd 11:06

Persze, verjünk mindent apuci nyakába meg, hogy nem Neymar tehet arról, hogy kiskirály lett. :lol: A többi része meg feltételezés meg álom világ.

Nem vertem semmit az apja nyakába, de amennyiben emlékeim nem csalnak, már a Barcába igazolásakor is nagyrészt az apja irreális igényei miatt nem került hozzánk. Nem gondolnám, hogy távol áll tőle egy ilyen húzás, amit próbáltak bemutatni a Barca ellen.

Arról, hogy kiskirály lett meg miért Ő tehetne? Ki hagyta neki? Ki ígért neki fűt-fát minden bizonnyal? Vagy ki ment bele ilyen feltételekbe, még ha Neymar fejéből is pattantak ki?

Az meg, hogy itt is ilyen lenne, pont akkora feltételezés, mint részemről az, hogy itt a klub és az öltöző megfogná.

Grátiszba az itteni haterei pont annyira nem nézik objektíven a teljesítményét, mint amennyire Cénél is ez volt mielőtt jött, vagy számtalan alkalommal, amikor rengetegen köpködték meg rúgtak bele, aztán szépen el lett csitítva mindenki.

Persze ettől függetlenül ezzel egyetértek:
Kerlon írta:Ronaldo sem a szívem csücske néha napján, de 33 évesen még nagyobb alázat meg akarás van benne, amikor már szarrá nyerte magát, mint Neymarban valaha is volt.
És ez a veszély is fennáll:
ziro4ever írta:Ahhoz egy olyan hozzáállás és alázat kéne, amit a másik kettő megtesz. Belőle ez hiányzik.
...de nálam ez is csak akkor derülne ki, ha itt lenne egy esélye. Más kérdés, hogy nyilván 400 millát nem ér, de beszerzési ár közelében én rámennék.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 13., kedd 10:58

Az a különbség, Messi és Cé ha kicselez 3 embert, akkor odaviszi a kapu elé, és bebombázza. Kicsit örül, de már a következő gól hajtja.

Neymar ha kicselez 3 embert, megáll, visszasétál, kineveti, dob két puszit a közönségnek, aztán már a kontrát viszi a másik csapat.

Én bevallom azt hittem jellemileg fejlődni fog, de semmi. Azt hitte ezzel lép szintet és lesz aranylabdás, ha eligazol. Benézte. Ahhoz egy olyan hozzáállás és alázat kéne, amit a másik kettő megtesz. Belőle ez hiányzik.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 13., kedd 10:51

Kerlon írta:Persze, verjünk mindent apuci nyakába meg, hogy nem Neymar tehet arról, hogy kiskirály lett. :lol: A többi része meg feltételezés meg álom világ.

A pályán meg olyan hozzáállása van, hogy ideg gyenge. Nem megy a játék neki áll rúgdosódni (van egy csomó piroslapja), undorító fetrengés és stb. Az ember már 17-18 éves kóra óta agyonvan szopkodva, mindenhol beharangozták, hogy majd ő átveszi Ronaldoéktól a stafétát. Közben meg látjuk, hogy maximum pár meccsen tudott még a Barca részére igazán húzóember lenni. A két "nagy öreget" meg megsem közelítette még.

Ronaldo sem a szívem csücske néha napján, de 33 évesen még nagyobb alázat meg akarás van benne, amikor már szarrá nyerte magát, mint Neymarban valaha is volt.

Arról nem is beszélve, hogy már 26 éves, kellő tapasztalattal, de a fejelágya a mai napig nem nőtt be.
Szebben le sem írhattam volna. Inkább elnézem Roncit kezdőként 45 éves koráig, mint hogy Neymar idejöjjön. Lehet hogy technikában egy szinten van Messi-Cr kettőssel, de hozzáállásban, alázatban még én is megverem. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 13., kedd 10:41

Persze, verjünk mindent apuci nyakába meg, hogy nem Neymar tehet arról, hogy kiskirály lett. :lol: A többi része meg feltételezés meg álom világ.

A pályán meg olyan hozzáállása van, hogy ideg gyenge. Nem megy a játék neki áll rúgdosódni (van egy csomó piroslapja), undorító fetrengés és stb. Az ember már 17-18 éves kóra óta agyonvan szopkodva, mindenhol beharangozták, hogy majd ő átveszi Ronaldoéktól a stafétát. Közben meg látjuk, hogy maximum pár meccsen tudott még a Barca részére igazán húzóember lenni. A két "nagy öreget" meg megsem közelítette még.

Ronaldo sem a szívem csücske néha napján, de 33 évesen még nagyobb alázat meg akarás van benne, amikor már szarrá nyerte magát, mint Neymarban valaha is volt.

Arról nem is beszélve, hogy már 26 éves, kellő tapasztalattal, de a fejelágya a mai napig nem nőtt be.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 13., kedd 10:17

kodo írta:Továbbra se kell Neymar, Mbappe kell. Megtarthatjak a brazilt ha atengedik a franciat.
Milyen nagylelkű vagy. :mrgreen:

Valószínűleg egyik sem fog jönni idén nyáron, de ha valamelyik mégis, a brazilra szerintem jóval nagyobb esély van.
Kerlon írta:Cavani teljes mértékű kisemmizése.

Pofátlanul hűségbónuszt követel a Barcától. (Mondjuk ezen jót nevetek és még tetszik is, hogy mennyire a hülyéjét járatja az egész klubbal)

Egy lehetne a sok közül? Na ez, amit nem bír, ezért ment el kiskirálynak a PSG-be.

Egyik Barcás írta, hogy a tesó szülinap idejére mindig ment bulikázni, valamilyen indokot, eltiltás, sérülés összehozott rá.

Ez még tegnapról.
Cavani egy "senki". Ne értsetek félre, nyilván nem rossz játékos (és tudom: "Szeretnél te akkora senki lenni..." :mrgreen: ), de még a PSG-ben sem mondtam volna már Neymarék előtt sem a legnagyobb húzóembernek. Ettől függetlenül persze nem szép húzás, amit tett, de elsősorban továbbra sem Ő a hibás, mert arab úgy ment oda hozzá anno Barcelonában, hogy ha elmegy a PSG-be, akkor egyértelműen Ő lesz az első számú játékos, és olyan privilégiumokat szellőztetett meg neki, ami nem normális. Az, hogy Ő ezzel él, számomra nem szentségtörés azért.

A hűségbónuszos sztori gyanítom megint pénzéhesApuci okossága nagyrészt, de amennyiben a szerződésében lett volna ilyen amatőr kitétel a Barcától, hát vigyék is jogi útra. Ami jár a papír szerint, az jár. Más kérdés, hogy utólag kiderült, hogy nem volt jogos a követelés, de gyanítom ez már inkább valamiféle bosszú lett volna, nem váltak el annyira idillien, mint amennyire mindenki nagyon-nagyon imádja a másikat többmintegyklubéknál.

Az egy lehet a sok közül meg arról szólt, hogy először "csak" egy újabb galaktikus igazolás lenne, akinek bizonyítania is kell. Attól még egészen biztosan galaktikus státuszba kerülne, ami azért a Realnal nem jelenti azt, hogy a klub felett áll, ez nem egy PSG. Az öltözőben meg olyan arcok vannak, mint Ramos, Cé, Marcelo - többszörös BL-győztes, világ és/vagy Európa bajnok, klublegenda spílerek - ilyen hol van a franciáknál? Érezné Ő is, hogy ez más kávéház.

Ráadásul annyi esze van szerintem, hogy tudja mekkora esélyt kapna a Realtól, hogy tényleg odaérjen úgy csapat, mint egyéni szinten a tűz közelébe.

A szülinapozós dolog gáz, ha igaz, ez kétségtelen. A pályán nekem soha nem tűnt úgy, hogy ne lenne profi a hozzáállása. :wtf:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 13., kedd 9:58

Süti írta:Egyébként Marianon szerintem egyre komolyabban el kéne gondolkozni. 3 gólra Neymartól a góllövőlistán, 3x annyi (3 :shifty:
Simán hozni kéne, de valahogy kétlem, hogy a vezetőség annyira megbízna benne. A saját nevelésű csatárok kb. -3ról indulnak. Főleg, mert nem lehet nagy hírértéket kreálni nekik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 13., kedd 9:50

Egyébként Marianon szerintem egyre komolyabban el kéne gondolkozni. 3 gólra Neymartól a góllövőlistán, 3x annyi (3 :shifty:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. március 13., kedd 9:47

Továbbra se kell Neymar, Mbappe kell. Megtarthatjak a brazilt ha atengedik a franciat.

Mbappeba fizetne bele a Nike, akkor johetnenek. De felolem a wink is lehet ha elhozzuk. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 9:24

pheco írta:
Realista24 írta:A Nike kifizetné Neymar vételárának egy részét, ha a Real Madrid lecseréli az Adidast.
Mennyit fizetett hehe, hogy kirakjatok az almodozasat egy hirbe? :mrgreen:
Nekünk vagy az AS-nek?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 13., kedd 9:22

Realista24 írta:A Nike kifizetné Neymar vételárának egy részét, ha a Real Madrid lecseréli az Adidast.
Mennyit fizetett hehe, hogy kirakjatok az almodozasat egy hirbe? :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég