Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 14., szerda 11:55

Süti írta:Sokkal jobb játékosnak tartok egy Modricot, egy Marcelot, mint őt. Szóval nálam simán nincs egyből CR és Messi mögött.
De hogy hasonlítassz össze velük egy Modricot meg egy Marcelot? Ilyen alapon írhattad volna Neuert meg de Geat is.
Süti írta:26 évesen ne tehetségből éljen. A technikát adom, de erre írtam, hogy öncélúan érvényesül.
Nem csak a tehetségéből él és ez az öncélúság is elég rendesen túl van fújva. Nagyon csúnyán bele rondít a képbe, hogy nem tudjátok elengedni, hogy ne utáljátok.

Továbbra sem robbantanék érte bankot, de rohadt nagy igazolás lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 14., szerda 11:34

CS0ki írta:
Nekem nem igazán kéne Neymar, de attól még nagyon jó játékos. OTT van CR és Messi mögött, egy az egyben brutális, emellett tudja, merre van a kapu. Van bőven sallang a játékába, ez tény és való, de ha csak a tehetséget, technikát, sebességet nézzük, brutális dolgokra képes. A körítés, ár, barca, stb miatt nem akarnám ide.
26 évesen ne tehetségből éljen. A technikát adom, de erre írtam, hogy öncélúan érvényesül. Sokkal jobb játékosnak tartok egy Modricot, egy Marcelot, mint őt. Szóval nálam simán nincs egyből CR és Messi mögött.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. március 14., szerda 11:31

CS0ki írta:
Egyrészt szerintem nem áll vitán felül hogy a világ 3. legjobb játékosa. Nekem pár fancy csel nem tesz valakit a világ 3. legjobbjává. Ha kispályás focit játszanék, nyilván beválasztanám a csapatomba, mert nagyon látványos dolgokat csinál, de hasznosságban? Inkább hozok egy Hazardot, Dybalát, egy Draxlert, vagy akár egy Insignét.
Nekem nem igazán kéne Neymar, de attól még nagyon jó játékos. OTT van CR és Messi mögött, egy az egyben brutális, emellett tudja, merre van a kapu. Van bőven sallang a játékába, ez tény és való, de ha csak a tehetséget, technikát, sebességet nézzük, brutális dolgokra képes. A körítés, ár, barca, stb miatt nem akarnám ide.
A leglogikusabb lépés az lenne, ha Hazardot és Mbappét hoznánk nyáron, ezzel együtt távozna Bale és Benzema. 4-3-3-ba nyomulhatna Hazard-Mbappé-CR, de 4-4-2-ben sem lennénk elveszve. Hazard jobboson, Asensio bal oldalt, elöl CR és Mbappé, a kp-n meg Kovacic/Casemiro-Kroos/Modric. De ez csak az én álmom.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. március 14., szerda 10:48

Egyrészt szerintem nem áll vitán felül hogy a világ 3. legjobb játékosa. Nekem pár fancy csel nem tesz valakit a világ 3. legjobbjává. Ha kispályás focit játszanék, nyilván beválasztanám a csapatomba, mert nagyon látványos dolgokat csinál, de hasznosságban? Inkább hozok egy Hazardot, Dybalát, egy Draxlert, vagy akár egy Insignét.
Nekem nem igazán kéne Neymar, de attól még nagyon jó játékos. OTT van CR és Messi mögött, egy az egyben brutális, emellett tudja, merre van a kapu. Van bőven sallang a játékába, ez tény és való, de ha csak a tehetséget, technikát, sebességet nézzük, brutális dolgokra képes. A körítés, ár, barca, stb miatt nem akarnám ide.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 13., kedd 21:34

H.E.H.E. írta:
Realista24 írta:
A munkáért nem jár pénz, nem tanultad még meg? :lol:

Látom aláírásban ott a sportauspuff végre :mrgreen:
Jaa jaa ich liebe sportauspuffen :mrgreen:
Beteg állatok.


:lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 21:15

Babinho írta:
Realista24 írta:Neymar's father: "My son has a future in PSG"
Az arab vitte a berjegyzeket magával aztán szólt hogy gazdag de gyenge gyerek ne akarjon egy komplett arab ország kozellensege lenni :lol: azért az arab nem kis maffiózó.
Ha őt és Kane megusszuk nagy baj már nem lehet a nyáron :)
Cavani azonnal eladóvá válik :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. március 13., kedd 21:14

Realista24 írta:Neymar's father: "My son has a future in PSG"
Az arab vitte a berjegyzeket magával aztán szólt hogy gazdag de gyenge gyerek ne akarjon egy komplett arab ország kozellensege lenni :lol: azért az arab nem kis maffiózó.
Ha őt és Kane megusszuk nagy baj már nem lehet a nyáron :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. március 13., kedd 21:04

Realista24 írta:Neymar's father: "My son has a future in PSG"
Helyes

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. március 13., kedd 20:38

Szavazáshoz annyit, hogy igazából már nem tudom mi az átigazolási politikánk. Kit fogunk igazolni és mennyiért? Milyen fizut fognak megadni az illetőnek? Mert most már nem igazolunk ész nélkül össze-vissza, mint pár éve.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 20:01

Neymar's father: "My son has a future in PSG"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 13., kedd 18:33

No offense, de ha ő nem tudná hozni a feltézeleid, akkor ki? A világ legjobb játékosa Messi és CR után, ez vitán felül áll, legyen bármennyire antipatikus. Tehát vissza lehet kérdezni, hogy akkor ki lenne a megfelelő ember, aki vezér, világklasszis, statistikában brutál, de még a játékra is hatással van és még faszságai sincsenek a pályán? Vegyük meg Messit! :lol:
Egyrészt szerintem nem áll vitán felül hogy a világ 3. legjobb játékosa. Nekem pár fancy csel nem tesz valakit a világ 3. legjobbjává. Ha kispályás focit játszanék, nyilván beválasztanám a csapatomba, mert nagyon látványos dolgokat csinál, de hasznosságban? Inkább hozok egy Hazardot, Dybalát, egy Draxlert, vagy akár egy Insignét.
Ja, és ha Ő hozható, akkor M'bappé is. Az meg nem is lehet kérdés hogy inkább melyieket. Meg nekem arról se hogy melyikük az ígéretesebb a mi szempontunkból.


Pont, hogy Conte féle Chelseaben szenved. Ahol ha Willian nem került volna csúcsformába, lenne melkette egy Morata, meg mögötte egy Kanté, Fabre, Bakayoko sor. Hasonlítsd össze a mi keretünkkel. Mondjuk lehet jönne ívelgetni... :( :mrgreen:
Lehet, ezt nem tudom megmondani, de Bale is nagyon élt ott, itt meg már annyira nem. Ettől még működhet persze...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 13., kedd 18:06

Realista24 írta:
H.E.H.E. írta: Igy is kapom a penzt mar nem tudom hova tenni, es meg dolgozzak is? :lol:
A munkáért nem jár pénz, nem tanultad még meg? :lol:

Látom aláírásban ott a sportauspuff végre :mrgreen:
Jaa jaa ich liebe sportauspuffen :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 18:04

H.E.H.E. írta: Igy is kapom a penzt mar nem tudom hova tenni, es meg dolgozzak is? :lol:
A munkáért nem jár pénz, nem tanultad még meg? :lol:

Látom aláírásban ott a sportauspuff végre :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 13., kedd 18:03

Realista24 írta:
H.E.H.E. írta: telefonról irtam, ott meg rögtön a fórum nyilik, nem szoktam a gagyi hireket olvasni, úgyis a fele hiányzik mindig :mrgreen:
Van felvétel szerkesztőnek, hozhatod a másik felét. :mrgreen:
Igy is kapom a penzt mar nem tudom hova tenni, es meg dolgozzak is? :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 13., kedd 17:55

Süti írta:No offense de ez a Neymarral kapcsolatban feltett kérdésekre nem válaszol.
No offense, de ha ő nem tudná hozni a feltézeleid, akkor ki? A világ legjobb játékosa Messi és CR után, ez vitán felül áll, legyen bármennyire antipatikus. Tehát vissza lehet kérdezni, hogy akkor ki lenne a megfelelő ember, aki vezér, világklasszis, statistikában brutál, de még a játékra is hatással van és még faszságai sincsenek a pályán? Vegyük meg Messit! :lol:
Süti írta:Mármint ezért áron felül megvenni?
Nem 400 millióért kell megvenni, csak lassan már úgy lesz beállítva, hogy ha bele gondolunk, ösdzességében ő sem lenne jó igazolás. Ami szerintem nevetséges.
Süti írta:Hazard nálam szintén nem opció, félek tőle hogy hiába villog PL-ben, az itteni foci nem feküdne neki.
Pont, hogy Conte féle Chelseaben szenved. Ahol ha Willian nem került volna csúcsformába, lenne melkette egy Morata, meg mögötte egy Kanté, Fabre, Bakayoko sor. Hasonlítsd össze a mi keretünkkel. Mondjuk lehet jönne ívelgetni... :( :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 13., kedd 17:55

H.E.H.E. írta: telefonról irtam, ott meg rögtön a fórum nyilik, nem szoktam a gagyi hireket olvasni, úgyis a fele hiányzik mindig :mrgreen:
Van felvétel szerkesztőnek, hozhatod a másik felét. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 13., kedd 17:49

Realista24 írta:
H.E.H.E. írta:Na as szerint nike beugrik a neymar bizniszbe a jelenlegi adifas altal adott evi 40 millara radobnanak egy 100ast evente pluszban, ha ok lennenek a ponzorok nyartol, plusz neymar uzletbe is besegitenenek vmikepp.
A ket legnagyobb nike focista a madridban, meg meg ha jon bappe, akkor 3, tökéletes :D
Hallod, reggel nyolckor beírtam, meg még cikket is róla. De köszi, legalább linkelnéd :lol:
telefonról irtam, ott meg rögtön a fórum nyilik, nem szoktam a gagyi hireket olvasni, úgyis a fele hiányzik mindig :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 13., kedd 17:39

No offense de ez a Neymarral kapcsolatban feltett kérdésekre nem válaszol.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 13., kedd 17:29

Süti írta: De miért? Valaki komolyan fejtse már ki hogy miért lenne annyira nagy erősítés, és mi alapján. Mostmár tényleg kíváncsi vagyok rá.
Mutatókat hoz? Nem.
Jelenleg többet tesz hozzá a PSG csapatjátékához mint amennyit elvesz az öncélúsága? Nem igazán.
Volt húzóember hosszabb ideig éles helyzetben bárhol? Nem rémlik.
Vezér alkat? Hát, ilyen vezére a Realnak inkább ne legyen.

Komolyan, mi az, amiért ekkora erősítés lenne a brazil?
Pedig már neked is írtam asszem. :mrgreen:
Nálam csatár nem játszik. Mert CR még jövőre is kulcsjátékos lesz. Az meg nem fog bele férni, hogy vagy visszateszed bal szélre, vagy hozol mellé egy Kane/Lewa/Icardi géle 9est. Azt nem bírná el még ez a k.pálya sem, mert lassú hozzá és ectra sokat kellene hozzá dolgozni. Modric-Kroos meg nem erre van kitalálva. Úgyhogy nálam egy ilyen Neymar-Hazard féle szélső játszana. Akik kreatívak, dinamikusak, neki mennek a védelemnek és sikeresen meg is bontják őket. Ilyen típusú játékos per pill nincs a csapatban. Asensio lehet majd, de ő még nem az a szint. Isco brutál cselez, ő egy jó pont, de kellene mellé egy robbanékony játszótárs, mert egyedül kevés. Kovacic meg jövőre is csak csere ember lesz. Úgyhogy szerintem ahhoz, hogy eredményesek legyünk, meg javuljon a játékunk, egy ilyen stílusú játékos kéne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. március 13., kedd 17:21

H.E.H.E. írta:Na as szerint nike beugrik a neymar bizniszbe a jelenlegi adifas altal adott evi 40 millara radobnanak egy 100ast evente pluszban, ha ok lennenek a ponzorok nyartol, plusz neymar uzletbe is besegitenenek vmikepp.
A ket legnagyobb nike focista a madridban, meg meg ha jon bappe, akkor 3, tökéletes :D
lemaradt h Internet Explorer-ből küldve :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég