Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 17:47

Toky írta: 1 évet mindenképpen marasztalnám (azaz a szerződése lejártáig), mert hiába akármilyen jó is Verratti, még csak ~20 éves, nem túl sok tapasztalattal, egy új bajnokságban/csapatban/társakkal/nyelvvel, ahol a Real jelenlegi leggyengébb és egyben legfontosabb részére jönne. Kelleni fog Alonso higgadtsága, és tapasztalata/tanácsai. Verratti is tanulhatna Tőle még ezt azt. Idén beleszokik a meccsek 50-60%-án kezdőként a légkörbe és a csapatba, aztán majd utána lehet alapkezdő.
+1,
Xabinak nem kellene 60 meccseket jatszania, ugy 35-40-t. Azert Veratti is jatszhatna 50-60%-nal tobbet is, nem muszaly csak Xabival rotalni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zolus » 2013. április 29., hétfő 17:43

Cristiano jól van, Arbeloa viszont sérült.”
Ennél jobb hír nem is kell :-) ( persze jobbulást Arbeloának!!)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 17:41

És ez miben nyilvánul meg? CR nagyjából ezeket a számokat hozta az MU-ban, mitn most Bale, pedig a portugál nem 23 évesen került a kapu közelébe. Nem mondom, hogy Bale lesz majd olyan jó, mint CR, de mi az, hogy ég és föld?
Írtam már,nem szeretem a stisztikákat,nem tükrözik híven vissza a valós állapotokat sztm.
De amit látok Ronaldon,hogy sokkal kreativabb mint Bale,1-1ben könnyebben veri meg az embereket,sokszor húz váratlant...
Balenek a játéka annyiban változott,hogy már nem csak a szélen robog el,hanem többször húz befelé,és a 16-os környékéről rázuzza...
Mivel nézek spurs meccseket én is,arra jutottam hogy nagyjából annyi a hasonlóság a két ember közt,hogy mind2 a hátán viszi csapatát...
Egyébként érdekes,hogy amennyire ellenszenvel viseltettek vele szemben,ahogy felvetődött a neve,annyira megfordult a trend,most mintha egyre többen akarnák hogy jöjjön.Sztm olyanok is akik még játszani sem látták.(nem rád gondoltam csoki)
Tudj isten,én azt mondanám jöjjön ha már ez a népakarat,na de ne 60 millioert.Annyiért semmiképp.
Minden esetre nekem furcsa,hogy a világ legjobbjával hasonlitunk össze.. :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 17:38

CS0ki írta:
Hogy jönnek ide a franciák? Olyan példát mondj, ahol két gyerekkel oldották meg a védekezést.
ugy jonnek ide, h hajlamosak vagyunk atesni a lotuloldalara. Nem tudom miert kellene ragyurnunk a fizikalis dolgokra. Ha mar a hagyomanyokkal peldalozunk akkor maradjuk a szep foci mellett, es hagyjuk a ezeket goliatokat. Remelem nem toltjuk fel a keretet veluk. Legyen 1 + Casemiro boven eleg, h varialni lehessen.
A francia peldat azert hoztam fel, mert mindenki, hu majd fizikalisan uralni fogjak a meccset, aztan nyomoztak egesz meccsen.
Cabaye(27), Matuidi(26), nem tudom, h ok hol gyerekek. Az igaz, h Pogba meg csak 20, deha igazoljuk akkor nalunk is meg csak 20 evesen kell jatszania, ez nem lehet kifogas.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 29., hétfő 17:33

Volt egy időszak még idén, amikor még húzóember volt, de egy normális taktikával már rég nem lenne az. Ebbe az ívelgetős fociba még kulcs, mert zseniális a rúgó technikája, de már védekezésben is kevés... Támadáshoz meg amúgy se adott túl sokat...



Nem tudok írni. Szerk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 29., hétfő 17:28

Realista24 írta:Idén húzóember? Nem.Jövőre jobb lesz? Gyorsabb lesz? Fiatalabb lesz? Nem.Nem véletlenül nem hosszabbít, érzi, hogy ez a szint már neki sok, ezt el is mondta burkoltan.
Szerintem idén is az. Láthattuk milyen a csapat nélküle. Most az, hogy a nagyobb meccseken nem megy a csapatnak, az nem csak az Ő hibája.
1 évet mindenképpen marasztalnám (azaz a szerződése lejártáig), mert hiába akármilyen jó is Verratti, még csak ~20 éves, nem túl sok tapasztalattal, egy új bajnokságban/csapatban/társakkal/nyelvvel, ahol a Real jelenlegi leggyengébb és egyben legfontosabb részére jönne. Kelleni fog Alonso higgadtsága, és tapasztalata/tanácsai. Verratti is tanulhatna Tőle még ezt azt. Idén beleszokik a meccsek 50-60%-án kezdőként a légkörbe és a csapatba, aztán majd utána lehet alapkezdő.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 29., hétfő 17:25

___Samy___ írta:ha most lepasszolnánk xabit meg khedirát meg essient is, és a helyükre hoznánk 4 20-on évest, az már szerintem túlságosan radikális változtatás lenne
xabit egyértelmű hogy itt kell még tartani legalább egy évig, a khedira-essien kettősből meg még az egyikre szükségünk lesz (személy szerint én a ghánai mellett döntenék)
ha ezek mellé hozzuk verrattit, casemirot és a pogba/kondogbia közül az egyiket, akkor már jók vagyunk szerintem, főleg ha verrattit megkapjuk 25-ért, casemirot 6-ért
Én Khedirát tartanám itt. :D Tökéletes kiegészítő ember lenne és nem olyan sérülékeny, mint Essien. Alonso meg jó lesz kiegészítő embernek és az esetleges fiatal érkezők tanulhatnak is tőle pár dolgot. Viszont én még mindig ott tartok, hogy oké, ha jön két fiatal, de még mindig attól félek, hogy vagy bejön vagy nem és, ha nem, akkor ott tartunk, hogy van egy megbízhatatlan fiatalunk illetve egy Khediránk. Ezért vagyok amellett, hogy kell egy tapasztalt és egy fiatal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 29., hétfő 17:24

én még mindig azt mondom hogy lehetne Xabiból egy Pirlo féle irányítót csinálni ahol neki tényleg nem sokat kell futkároznia. csak arra figyelhetne amiben a legjobb.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 29., hétfő 17:24

A lényeg, hogy jól meg van becsülve a csapat egyik húzóembere.
most már nagyon nem húzóember, leginkább maximum hátrahúzóember :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 29., hétfő 17:20

A lényeg, hogy jól meg van becsülve a csapat egyik húzóembere.
Idén húzóember? Nem.
Jövőre jobb lesz? Gyorsabb lesz? Fiatalabb lesz? Nem.
Nem véletlenül nem hosszabbít, érzi, hogy ez a szint már neki sok, ezt el is mondta burkoltan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. április 29., hétfő 17:19

A lényeg, hogy jól meg van becsülve a csapat egyik húzóembere.
Az, hogy húzóember lehet, sokat elmond a csapatról. Ebben az évben már csak kiegészítőember lehetne, eljárt felette az idő.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: jgR » 2013. április 29., hétfő 17:18

niden6 írta:Xabit kiegészítőembernek, igen...

A lényeg, hogy jól meg van becsülve a csapat egyik húzóembere.
Igen akinek jövőre lejár a szerződése, ha jól tudom és nem akarja meghosszabbítani akkor meg minek maradjon itt ?

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. április 29., hétfő 17:13

Xabit kiegészítőembernek, igen...

A lényeg, hogy jól meg van becsülve a csapat egyik húzóembere.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 29., hétfő 17:12

amúgy érdemes lenne a chelseanél is kopogtatni mivel onnan jött essien és ha José megy akkor sanszos hogy essien marad a papával és játszani is fog. ekkor viszont egy Mikel felszabadulhat. lamps/ramires/romeu/essien/mikel KP van ott tudtommal.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 17:11

JM: Dortmundban rosszul csináltunk mindent. Úgy vélem, akkor is élvezni kell a játékot, amikor nehéz helyzetben vagy.
Muhaha! A te időd alatt mikor volt örömfoci, mester?? Tavaly a kis csapatok ellen esetleg néhány percekig... Már késő élvezni...

Mind1, olyan nincs, hogy nem lehet meg! Hala Madrid! Hala Madrid! HALA MADIRD!!! :lilasalas: :lilasalas:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 29., hétfő 17:09

ha most lepasszolnánk xabit meg khedirát meg essient is, és a helyükre hoznánk 4 20-on évest, az már szerintem túlságosan radikális változtatás lenne
xabit egyértelmű hogy itt kell még tartani legalább egy évig, a khedira-essien kettősből meg még az egyikre szükségünk lesz (személy szerint én a ghánai mellett döntenék)
ha ezek mellé hozzuk verrattit, casemirot és a pogba/kondogbia közül az egyiket, akkor már jók vagyunk szerintem, főleg ha verrattit megkapjuk 25-ért, casemirot 6-ért
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 29., hétfő 17:07

accel írta:misiben durva lenne a 180 egy casemiroért.
az osszes egyutt is durva lenne :mrgreen:
12

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 17:00

misiben durva lenne a 180 egy casemiroért. :mrgreen:
De így leírva az árakat...jöhetne mind a négy. Xabi, Khedira meg viszlát.
xabi maradhatna kiegészítőembernek, khedirát meg reméljük viszi magával mou a chelseabe. 15 misit pont megér. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 29., hétfő 16:57

Így már értem, nem olvastam vissza eléggé.
De így leírva az árakat...jöhetne mind a négy. Xabi, Khedira meg viszlát.

Szerk: jóvanmá :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 29., hétfő 16:56

Realista24 írta:
vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval.
Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?
Centiben vannak 180 fölött. Be is b@szna, ha árban is :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég