Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. március 14., szerda 20:32

Steve írta:Azt nem értem azért, hogy mitől lenne jobb játékos Neymar, mint Kroos meg Marcelo?!

Mindkettő a posztján nálam a világ legjobbja. Azon túl, hogy a feladatukat tökéletesen ellátják, még egy rakat extrát is adnak a dologhoz. Nem a jelenlegi kiöregedő Marcelora gondolok.

Neymar szép dolgokra képes, de az olimpián kívül(meg a lófasz nulla vonalas francia kiscsapatokon ellen) eddig még a hátán nem vitt egy csapatot sem.

Ez még változhat. Szerintem Neymar játéka most fog kiteljesedni és most van lehetősége szintet lépni, Brazíliával a nyáron pedig meg lehet mutatni, mitől a világ legjobbja most.

Eddig szerintem Kroos pl. többet tett le az asztalra, válogatott és klubb szinten is.
Persze hogy jobb Kroos. CR meg aztan plane. Nem is ertem hogy kerult ez szoba. Es hogy meg mindig Neymarrol van szo meg CRel hasonlitgatjuk itt. Hat vicc. A cipojet nem viheti a brazil.

Neymar pontosan ott van ahol lennie kell. O a kiraly parizsban, kinyaljak a segget is, annyi penzt keres hogy azt se tudja mennyit, a media tele van vele mert minden heten megszivat valami jelentektelen francia vedosort. Mint anno a Santosban. Ez kellett neki, ezert ment oda. Kivalo helyen van. Nem kell bantani.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 20:01

h3x0r írta:
rashidm írta:Neymar 3. helyei annyira komolyak, mint hogy Neuer-t meg Ribéry--t akarták Aranylabdásnak...
A tavalyi harmadik helye tenyleg vicc kategoria, de 2015-ben a Barca BL gyozelmeben nagy szerepe volt. Az egyenes kieseses szakaszban golokban olyan szamokat hozott, amit CR-tol szokhattunk meg.

Nem tudom mar ki linkelt ma egy Reus interjut, de abban volt olyasmi, hogy amit egy 22-23 eves meg nem tud jol kezelni, azt egy 26-27 eves mar megoldja. Neymarbol pont ez hianyzik, egyszeruen meg mindig nem nott fel. A 400 millios ar vicc kategoria, de 200-250 millio korul siman johetne. Na meg egyebkent is 3 nap alatt visszahozna az arat, mint James. :mrgreen: Na de viccen kivul, marketing szempontbol nehez lenne Neymarnal jobb embert talalni a Ronaldo utani idoszakra.
Neymar 26. Cr meg ket évig van legalabb. Szóval a Ce utáni időszakra Neymar mar együtt fog inni Ronaldinhoval valami brazil krimoban.

Ide kell jönni es beállni a sorba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. március 14., szerda 19:59

rashidm írta:Neymar 3. helyei annyira komolyak, mint hogy Neuer-t meg Ribéry--t akarták Aranylabdásnak...
A tavalyi harmadik helye tenyleg vicc kategoria, de 2015-ben a Barca BL gyozelmeben nagy szerepe volt. Az egyenes kieseses szakaszban golokban olyan szamokat hozott, amit CR-tol szokhattunk meg.

Nem tudom mar ki linkelt ma egy Reus interjut, de abban volt olyasmi, hogy amit egy 22-23 eves meg nem tud jol kezelni, azt egy 26-27 eves mar megoldja. Neymarbol pont ez hianyzik, egyszeruen meg mindig nem nott fel. A 400 millios ar vicc kategoria, de 200-250 millio korul siman johetne. Na meg egyebkent is 3 nap alatt visszahozna az arat, mint James. :mrgreen: Na de viccen kivul, marketing szempontbol nehez lenne Neymarnal jobb embert talalni a Ronaldo utani idoszakra.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 14., szerda 19:28

https://www.instagram.com/p/BgTsR6_jXSc/


:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. március 14., szerda 19:27

Azt nem értem azért, hogy mitől lenne jobb játékos Neymar, mint Kroos meg Marcelo?!

Mindkettő a posztján nálam a világ legjobbja. Azon túl, hogy a feladatukat tökéletesen ellátják, még egy rakat extrát is adnak a dologhoz. Nem a jelenlegi kiöregedő Marcelora gondolok.

Neymar szép dolgokra képes, de az olimpián kívül(meg a lófasz nulla vonalas francia kiscsapatokon ellen) eddig még a hátán nem vitt egy csapatot sem.

Ez még változhat. Szerintem Neymar játéka most fog kiteljesedni és most van lehetősége szintet lépni, Brazíliával a nyáron pedig meg lehet mutatni, mitől a világ legjobbja most.

Eddig szerintem Kroos pl. többet tett le az asztalra, válogatott és klubb szinten is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2018. március 14., szerda 19:29-kor.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. március 14., szerda 19:19

Egyébként nem tudom miért utálják páran ennyire Neymart, sok hülyesége van a palinak, nekem sem szimpi, de azért nekem közel sem annyira negatív a véleményem róla. Ezt a csapatbomlasztó dolgot sem tudom igazán értelmezni, a Barcánál mai napig hiányolják a társak, szóval annyira geci nem lehetett. Egyedül ez a Cavani vs Neymar pletyka volt, de az utóbbi időben az sem tűnt túl reálisnak.
A pályán a viselkedését se értem annyira, a színészkedései/rájátszásai sokszor röhejesek, meg felbasztak jó párszor engem is, és forró fejű is, de ezeken kívül nem nagyon láttam tőle olyat, ami annyira vészes lenne.
Nyilatkozataival sem volt gond különösebben, szóval na.

Ja, és ettől függetlenül teljesen irreális összegekért én sem hoznám, de ha mondjuk reális áron itt kötne ki, akkor egyáltalán nem bánnám.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 19:17

Nézzük egyenlő mércével. Neymar nem Top3.
Elégedett vagy?
Képességek szart se érnek önmagában. Ott van Pato csak hogy nálad maradjunk. Hiába top képesség ha nem használja ki. Nem baj ha ilyenre gerjedsz csak ne akard lenyomni a maradék 99% torkán hogy Neymar világ legjobbja Messi es Ce utan. Mert nem az. Ha egyenlő mércét vesszük alapul.

De ha a N betűs játékosokat kell nezni, akiknek eymar a vege, ott igen, ő a legjobb.

Brazilok között is csak masodik Marcelo mögött. Marcelo képes volt megteremteni a különbséget olyan pillanatokban ami elet halál volt, te magad írtad. Neymar sosem.

Modric, Kroos es Ramos is Meymar elott járnak. Évek óta a legmagasabb szintet képviselik, Nemyar meg első alkalommal elment haknizni. Jöjjön a Realba es mutassa meg hogy fasza gyerek, utána meg mindig elmehet Kínába pénzt keresni vagy a buta angolokhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 14., szerda 18:59

H.E.H.E. írta:
Neymar 3. helyei annyira komolyak, mint hogy Neuer-t meg Ribéry--t akarták Aranylabdásnak... Elismerem, hogy piszok jó játékos, de mint ember... nálam mint ember, páran előtte vannak. Csak ha már megemlítette más: Marcelo. De mondhatnám Varane-t, Modric-t.
:lol:
kurvára számít milyen ember valaki, amikor a pályán mutatott teljesítményét díjazzák.
ezek alapján pl maradona kb a valaha volt legrosszabb játékos :lol:
vagy akár cruyff, vagy akár sorolhatnám a brazil vagy német legendákat, akik kurvákkal, drogokkal és alkohollal töltötték el pályafutásuk jó részét. de nyilván most neymart kell szidni, mert minden mozdulata videóra van véve.
hát ne is gondolj inkább bele mik mehettek akkor, amikor még semmi ilyen facebook meg insta meg ilyenek nem voltak, ott mi mehetett...
18-as karika, aztán inkább engedjétek el ezt a neymar sztorit, ejnye csúnya kisköcsög nyikhaj, elment egy pár buliba és jól érezte magát barbival...
Nyerni valami értelmeset (ami nem a francia bajnoki cím)
tehát amiket a barcával nyert, az mind nem számít, mert ott végig a pad végén ült lyukas zokniban :lol:
Még egy dolog.
ha ezekhez hasonlítod, akkor mindegyik mai játékos balfasz, nem?
viszont ha kivesszük a kalapból őket, akkor simán egyértelmű, hogy neymar a legjobb játékos.
mondod itt nekem kroost, marcelot.
ha csak mint futballtudást, képességeket, adottságokat nézem - ha már posztonként mások -, akkor neymar jobb mindkettőnél.
(egyedül ha bappét mondja vki, azt tudnám elfogadni, bár én sokkal többet várok tőle, mert sokkal többre képes sztem.)
Ne menjünk el, mert nem kedvez Neymarnak?
elmehetünk, de nem tudsz olyan játékost mondani, aki adottságokban, képességekben, összességében futballtudásban jobb nála (a 2 evidens emberen kívül).

olyan ez, mint michael jordan korszaka, ott se nyert soha senki bajnokságot rajta kívül, tehát akkor mindenki más lófasz volt? tehát neymar is lófasz?
És úgy jön ide, hogy 26 éves, hogy csak azért nyert eddig bármit is, mert Messi mellett focizhatott.
akkor rakjuk ide az elmúlt 10 évből mindenkit a madridból, aki céronaldo mellett játszhatott...

nézzük akkor egyenlő mércével az egészet kéremszépen.
Felesleges egyenlő mércével nézni, mert bármi van Neymar nálad mindig előrébb van. Nem mondta senki hogy egy NB II-es balfasz. Hanem azt, hogy ahogy viselkedik a pályán, azért ne jöjjön ide hogy ő legyen a kiskirály. Aztán meg bomlassza csak a csapategységet. Jönnek majd a brazil haverok, meg a XXX stábja is. Hát kösz, nekem nem kell. Főleg nem ennyiért.

Felőlem lehet akármekkora spíler, meg megközelítheti Cr-Messi kettőst hype tekintetében, sosem lesz egy lapon említve velük. Ég és föld.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 14., szerda 18:46

Neymar 3. helyei annyira komolyak, mint hogy Neuer-t meg Ribéry--t akarták Aranylabdásnak... Elismerem, hogy piszok jó játékos, de mint ember... nálam mint ember, páran előtte vannak. Csak ha már megemlítette más: Marcelo. De mondhatnám Varane-t, Modric-t.
:lol:
kurvára számít milyen ember valaki, amikor a pályán mutatott teljesítményét díjazzák.
ezek alapján pl maradona kb a valaha volt legrosszabb játékos :lol:
vagy akár cruyff, vagy akár sorolhatnám a brazil vagy német legendákat, akik kurvákkal, drogokkal és alkohollal töltötték el pályafutásuk jó részét. de nyilván most neymart kell szidni, mert minden mozdulata videóra van véve.
hát ne is gondolj inkább bele mik mehettek akkor, amikor még semmi ilyen facebook meg insta meg ilyenek nem voltak, ott mi mehetett...
18-as karika, aztán inkább engedjétek el ezt a neymar sztorit, ejnye csúnya kisköcsög nyikhaj, elment egy pár buliba és jól érezte magát barbival...
Nyerni valami értelmeset (ami nem a francia bajnoki cím)
tehát amiket a barcával nyert, az mind nem számít, mert ott végig a pad végén ült lyukas zokniban :lol:
Még egy dolog.
ha ezekhez hasonlítod, akkor mindegyik mai játékos balfasz, nem?
viszont ha kivesszük a kalapból őket, akkor simán egyértelmű, hogy neymar a legjobb játékos.
mondod itt nekem kroost, marcelot.
ha csak mint futballtudást, képességeket, adottságokat nézem - ha már posztonként mások -, akkor neymar jobb mindkettőnél.
(egyedül ha bappét mondja vki, azt tudnám elfogadni, bár én sokkal többet várok tőle, mert sokkal többre képes sztem.)
Ne menjünk el, mert nem kedvez Neymarnak?
elmehetünk, de nem tudsz olyan játékost mondani, aki adottságokban, képességekben, összességében futballtudásban jobb nála (a 2 evidens emberen kívül).

olyan ez, mint michael jordan korszaka, ott se nyert soha senki bajnokságot rajta kívül, tehát akkor mindenki más lófasz volt? tehát neymar is lófasz?
És úgy jön ide, hogy 26 éves, hogy csak azért nyert eddig bármit is, mert Messi mellett focizhatott.
akkor rakjuk ide az elmúlt 10 évből mindenkit a madridból, aki céronaldo mellett játszhatott...

nézzük akkor egyenlő mércével az egészet kéremszépen.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 14., szerda 17:05

Realista24 írta:Még egy dolog.
Cé és Messi 20-22 éves koruk óta szinte kivétel nélkül a top3 tagja. Neymar meg Messi és a sajtó hátán kúszott be a top3-ba mind a kétszer. 26 éves korára van neki két harmadik helyezése, meg egy-egy hónapig ő húzta a Barcát. Jamesnek is voltak jó hónapjai Madridban.

Cé rögtön második hellyel nyitott, majd egy évvel később megnyerte. Messi harmadik volt, majd második és első. Ez evolúció, az hogy Neymart betolták harmadiknak semmit nem jelent, sajtó betolta, mint Griezmannt korábban.
Neymar 3. helyei annyira komolyak, mint hogy Neuer-t meg Ribéry--t akarták Aranylabdásnak... Elismerem, hogy piszok jó játékos, de mint ember... nálam mint ember, páran előtte vannak. Csak ha már megemlítette más: Marcelo. De mondhatnám Varane-t, Modric-t.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. március 14., szerda 16:22

kodo írta:
BBeno írta:olimpiat megnyerte. :lol:
Ezt úgy írod mintha neked zsákszámra lennének otthon az érmek. :roll:

Nem is őt akarjuk megvenni több 100 millióért. :)

Egyébként meg honnan tudod, hogy hányszor nyerte meg az alsós futóversenyt?! :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. március 14., szerda 15:48

BBeno írta:olimpiat megnyerte. :lol:
Ezt úgy írod mintha neked zsákszámra lennének otthon az érmek. :roll:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 14., szerda 15:40

olimpiat megnyerte. :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 14., szerda 15:38

H.E.H.E. írta:vagy milyen potenciált vártok? a nagy brazil generáció után egyértelműen a legjobb brazil játékos, mit kéne tennie?
Nyerni valami értelmeset (ami nem a francia bajnoki cím)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 15:28

Még egy dolog.
Cé és Messi 20-22 éves koruk óta szinte kivétel nélkül a top3 tagja. Neymar meg Messi és a sajtó hátán kúszott be a top3-ba mind a kétszer. 26 éves korára van neki két harmadik helyezése, meg egy-egy hónapig ő húzta a Barcát. Jamesnek is voltak jó hónapjai Madridban.

Cé rögtön második hellyel nyitott, majd egy évvel később megnyerte. Messi harmadik volt, majd második és első. Ez evolúció, az hogy Neymart betolták harmadiknak semmit nem jelent, sajtó betolta, mint Griezmannt korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 15:17

ne menjünk el ebbe az irányba sztem, most akkor védőket is hasonlítunk támadókhoz?

nem véletlen az a sorozatos aranylabda 3. helyezés, maradjunk annyiban.
Ne menjünk el, mert nem kedvez Neymarnak?
cé meg ugy jön ide, hogy nála is megy az ereszdelahajam minden nyáron, anno mekkora balhék voltak belőle, hogy los angelesben paris hiltonnal meg összevissza mindenkivel bulizik, meg az utcán pisálnak a diszkóból kijövet, stbstbstb.
csak a sajtónak ilyenkor be van fogva a pofája, és teljesen jogosan, mert a teljesítményén nem látszik.
Most ha már a múltat hozzuk fel, akkor ő a bulizás és utcára pisálás mellett csak összekukázott egy Aranylabdát, nem? Meg győzelemre vezetett egy ManU-et.
vagy milyen potenciált vártok? a nagy brazil generáció után egyértelműen a legjobb brazil játékos, mit kéne tennie?
Legjobb játékos Marcelo, legjobb képességű talán ő.
És úgy jön ide, hogy 26 éves, hogy csak azért nyert eddig bármit is, mert Messi mellett focizhatott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 14., szerda 14:55

Messi, Cé, Kroos, Marcelo, Modric. Ez már top5.
ne menjünk el ebbe az irányba sztem, most akkor védőket is hasonlítunk támadókhoz?

nem véletlen az a sorozatos aranylabda 3. helyezés, maradjunk annyiban.

Nyugodjatok meg, ha Neymar nem brazil lenne, már ugyan úgy lealázta volna, mint a csapatunk majdnem minden tagját egy-egy meccs alatt.
unalmas.
Cé meg hogy jön ide? Persze, hogy ő a top profizmus címszó alatt, mert 30+-an, öt Aranylabda után is megy előre a hatodikért, annak ellenére, hogy a világ nagyobbik része utálja és egyben irigykedik rá.
cé meg ugy jön ide, hogy nála is megy az ereszdelahajam minden nyáron, anno mekkora balhék voltak belőle, hogy los angelesben paris hiltonnal meg összevissza mindenkivel bulizik, meg az utcán pisálnak a diszkóból kijövet, stbstbstb.
csak a sajtónak ilyenkor be van fogva a pofája, és teljesen jogosan, mert a teljesítményén nem látszik.

mint ahogy neymar teljesítményén sem látszik.
aztán meg lehet nézni azokat a több hónapos időszakokat, amikor ő húzta a barcát és nem messi.

riberynek aranylabdát követelt a fél világ sokkal szarabb teljesítményekre.
26 éves.
és? nem értem hogy jön ide.
vagy milyen potenciált vártok? a nagy brazil generáció után egyértelműen a legjobb brazil játékos, mit kéne tennie?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 14., szerda 14:04

Megjelent, mert most Hehe hasonló hülyeségeket kezdett dobálni, csökken róla a figyelem. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 14., szerda 14:01

Kerlon írta:
Realista24 írta:French clubs do not have a buyout clause but Real Madrid learned that in Neymar’s contract with PSG, there’s a clause that states Neymar can leave for €222M in the summer of 2019, the same amount PSG paid to Barça. However, Neymar & Madrid want it done this summer. [marca]

Beno megspórolhatod a biztos, hogy nincs ilyen záradék hsz-t. Köszi.
A tegnapi José bukás után lehet nem jön egy darabig. :shifty:
Tévedtél :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. március 14., szerda 14:01

Nyugodjatok meg, ha Neymar nem brazil lenne, már ugyan úgy lealázta volna, mint a csapatunk majdnem minden tagját egy-egy meccs alatt. Neymar nem csak a focinak él. Sosem fog. 30 felett meg aztán főleg. Van benne pár év, ami alatt vagy nyer a válogatottal valamit és közben a psg-vel bl-t is, vagy a büdös életben nem lesz aranylabdás, de még közel sem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég