Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 13., péntek 0:19

Kizárt, hogy Cukics,Józsi és Buzsáky egyszerre a pályán legyen nincs hely nekik, Cukicsnak és Józsinak képességekben sem...
Minden fiatal Holmanon kívül az nb3--mas csapatban játszik..kivéve Nehéz Mátét, ő Soroksáron van kölcsönben!
Orosz Márkot nem rúgták ki,csak úgy látszik ő is beleesett a szokásos magyar "tehetség" betegségbe!

Anis, te nagy honvédos voltál mi ez a nagy Fradizmus? :mrgreen:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 12., csütörtök 23:25

Nagyon jó lesz ez. Ahogy látom nincs semmi akadálya, hogy Mateos-Gerson-Akeem trió egyszerre a pályán legyen, + Somálianak is nagyon örülnék. plusz jön még Leonardo is majd valamikor.

pont ezért volt hülyeség felhozni fiatalokat, Holman okés, de a többieket kölcsön kéne adni, vagy visszaadni Lipcsei csapatába, bár Nb3 nem fejlődési szint. (= Birtalan János, Nehéz Máté, Nagy Dominik). Orosz Márkkal mi újság, úgy hallottam, hogy a Pápa kirúgta, vagy csak pletyka volt?

Buzsáky-Cukic-Józsi-Gerson négyes lehet a 4231 felállás 2es számánál. + Gyömbér, Besic is bevethető ott.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 12., csütörtök 18:17

Nah Buzsáky már hivatalos,bár ezt lehetett tudni egy ideje... :shifty:
Szerintem ha tényleg egészséges lesz akkor nagyon nagy erősítés lesz!
Ezt írta most róla az első edzője:
Büszke vagyok rá, mint az egyik első edzője (GRUND FC.), hogy hosszú kitérők
után végre a kedvenc csapatomban láthatom. Lehet, hogy elfogult vagyok,
de szerintem a legképzettebb magyar labdarúgó került hozzánk. Azt
viszont elfogulatlanul állítom, hogy a
játék iránt legnagyobb alázattal rendelkező focista. Csak egy adalék
ehhez: Mikor biztos kezdő volt a QPR-ban a premier ligában a nyári
szünetben a saját szememmel láttam, hogy egy délután teljesen egyedül a
pályán kb. ötven-hatvan szabadrúgást lőtt el, mindegyikre teljes
odafigyeléssel rákészülve. Biztos vagyok benne, hogy már most a Pápa
ellen varázsolni fog.
Ezzel a kerettel már muszáj alkotni! :coffee:
Jova-Jovan(Soma)-Mateos-Besic-Adams-Gerson-Buzsáky-Soma(Jovan)-Holman-Böde-Diallo B-)
(4-2-2-1-1 vagy 4-2-2-2 ahogy tettszik)
Persze ez is csak egy variáció, nagyon mély a keret bőven lehet majd válogatni!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 11., szerda 22:07

BBarni írta:Diallo kis gólt rúgott
A fekete Gera!
Mindkét gólja szép volt.

Egyelőre pozitív csalódás számomra a srác, picit féltem tőle, hogy hasonló lesz mint a korábbi afrikaiak a Fradinál. (bár azért ott is voltak jobbak [amikor majdnem full afro volt a fradi kezdője])

Remélem, hogy folyamatosan játszatják majd, és szerintem Bödével együtt lenne a legjobb. egy nagyon gyors támadó és egy fizikálisan is topon lévő támadó. Tuyjp-ot meg elfelejteni, vagy max ilyen ligakupa meccseket játszani, hátha...

Mateos góljára nem nagyon mozdult a kapus...
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 11., szerda 20:40

Diallo kis gólt rúgott :agree:

A fekete Gera! :mrgreen:

Egervári pedig állítólag összeveszett Szalaival, őt is ki kifogja tenni szerintem Huszti után! :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. szeptember 11., szerda 19:27

a tegnapihoz csak annyit...németh gól, koman gólpassz nem lehet megkérdőjelezni az előrehaladást :lol:

egervári mester jó magyarhoz híven mikor a főnökség jelen volt, hozta az eredményt. kérem a következőt :lol:
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 11., szerda 18:55

és nem Dzsudzsák nyilatkozatán kellene kiakadni
én még csak most láttam.
azért elég kemény volt, h nem, h a kamerába, de még csap a riporterre sem nézett rá, nyílván csak az utolsó 1-2 másodpercben.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 11., szerda 18:50

Sousa szerintem jó választás lenne. Legfőképpen azért, mert nem egy báb. Ő nem hagyná, hogy bárki is beleszóljon a munkájába. Egervárival ellentétben taktikailag feltudja készíteni a csapatot és megbírja csinálni rendesen a védekezést. Azt sem hiszem, hogy nála bárki is betudna kerülni a csapatba csak pofa alapján, mint Egervárinál például Koman

Viszont csodát tőle sem lehet várni

és nem Dzsudzsák nyilatkozatán kellene kiakadni, hanem Egervárién. Hihetetlen, hogy ezzel a győzelemmel fényezni meri magát

petiamadridista
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 11., szerda 18:05

Szerintem a törökök lesznek a csoport másodikok.
Mi kikapunk, vagy max xelünk Hollandiában (mivel hiába nem számít már a hollandoknak, azért azt nem fogják hagyni, hogy otthon 60 ezer ember előtt kikapjanak Magyarországtól..)
Aztán a törökök verik Andorrát, ahogy a románok az észteket. Az utolsó fordulóban pedig hiába nyer Magyarország Andorra ellen, és hiába nyer Románia Észtország ellenében, a törökök otthon, 60 ezer török előtt és Terim irányítása alatt megverik a hollandokat, akiknek már ez az idegenbeli bukta is lazán belefér, mert ott tényleg tökmind1.
Ennyi.
És így a törökök 1 vagy 2 ponttal előttünk lesznek, azonos pontszámmal a románokkal, de jobb egymásellenivel, és pótselejtezőt játsszanak.

meg lehet rakni tippszmikszen.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. szeptember 11., szerda 18:04

Remy írta:Sousa a nyáron magyar kapitány lehet

:hmmm: Annyi szent, hogy jobb, mint Egervári, és legalább külföldi :D De vajon tényleg ő kell nekünk? Bár én nem tudok olyan edzőt, aki tökéletes lenne ide, és persze hozható...
Én Sousát jó edzőnek tartom a Vidivel nem véletlen állt helyt az Európa Ligában. Persze vannak nála jobb szakemberek bőven,de olyat nem nagyon tudok mondani,aki jobb nála és leülne a válogatottunk padjára. Egervárihoz képest meg szerintem biztos lenne az előrelépés,ha a játékosokat teljesítmény alapján és nem puszira válogatja be. Emellett még a csapatai taktikailag fegyelmezettek és elég hajtósak,ami valljuk,be hogy nagyon hiányzik nekünk.
Én örülnék,ha érkezne majd,de amilyen szerencsés Egervári elcsíp valahogy egy döntetlent a már kijutott holland "c" válogatott ellen, pótselejtező nem lesz, viszont lesz egy "bravúr" eredmény,ami miatt meghagyhatják a padon...Ne legyen igazam,ha már bravúr,akkor győzelem legyen!
Bölöni Lászlót egyébként szívesen megnézném a válogatottunk padján,de jobb is ha kiveszem a biliből a kezem, erre kb 0% esély van.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 11., szerda 17:37

Sousa a nyáron magyar kapitány lehet

:hmmm: Annyi szent, hogy jobb, mint Egervári, és legalább külföldi :D De vajon tényleg ő kell nekünk? Bár én nem tudok olyan edzőt, aki tökéletes lenne ide, és persze hozható...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 11., szerda 15:46

„Nem akarok vádaskodni, de maguk szerint nem furcsa, hogy a bukaresti 0–3 után most 5–1-re nyertek a magyarok a hollandokkal döntetlent játszó észtek ellen? Még Andorrának is nehéz ötöt lőni" – válaszolt Piturca.
Ez mekkora logika :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 11., szerda 10:48

Ez a dzsudzsák, mekkora egy nyomoronc... :lol:
Sose volt szimpatikus, de ez után...
Nagyon nagy csalódást okoztunk Romániában a szurkolóknak, de legalább most a végén kaphattunk volna nagyobb biztatást is, nem pedig felhánytorgatni, hogy mit tettünk pénteken. Lehet legyintgetni, hogy októberben a hollandok jönnek, de most ott állunk, ahol szerettünk volna. Azt is elmondom, hogy biztonsági őrökkel aludtunk, rendőrök köröztek az edzőközpontunk körül. Nem normális, ha a válogatott játékosoknak úgy kell leszállni a repülőről, hogy félünk a tettlegességtől. Nagyon rossz három napon vagyunk túl, nem biztos, hogy ezt mindenki el meri mondani, de igenis erről beszélni kell, még akkor is, ha emiatt most engem megtalálnak. Nagy erőfeszítés kellett a részünkről, hogy így lehozzuk ezt a meccset, látszott a csapaton a düh, a motiváció. Megyünk tovább a saját utunkon, remélem, egy páran velünk tartanak... - mondta a Puskás-stadion mixed zónájában a szélső.
takarodjon már... :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 11., szerda 0:37

Engem leginkább a hazai 2-2 bosszant, azóta sem szabtam fel magamat foci meccsen ennyire.

Balázs pedig no comment. Legtöbbször átkapcsolok már ilyenkor, de most meg kellett hallgatnom, hogy mit fognak nyilatkozni, szegényke... Még jó, hogy nem tolt egy ilyen gólörömöt a szabadrúgása után, amivel zárul a videó. :roll:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 11., szerda 0:09

Hatalmasat csalódtam Balázsban... ilyen nyilatkozatot adni... Uramatyám. Inkább maradt volna kussban,sétált volna be az öltözőbe,és csapkodta volna az öltöző falát,hogy miért nem kaptak dicséretet,hiszen ötöt vágtak az észteknek!

Az az okos ember,aki tudja,mikor kell hallgatni. :angry:

Ami pedig a csoportunkat illeti,nem lesz meg 2. hely. A románok és/vagy a törökök megveszik kilóra Hollandiát,nyomunk velük egy ikszet,csak azért,hogy legyen még remény,és elmondhassuk: "FEJLŐDÜNK,majdnem sikerült! Becsülni kell a döntetlent a nagy Hollandiával szemben!" :salute:

Félreértés ne essék,szurkolok,reménykedek,woodoozok,de a csalódottság is beszél belőlem,mert ha egy kicsit is tökösebbek a mieink,akiket elvileg szeretünk (ugye...) akkor simán meg lett volna a 2. hely. Simán... :kivagyhe:
:goat:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. szeptember 10., kedd 23:57

Dzsudzsák elképesztő :shutup: :shutup: :shutup:

Van esély, mert a hollnadok már kint vannak, két éve a dán csapat is telibeszarta utána. Az már más dolog, hogy a pótselejtezőn vége, de Szlovákia is igy kezdett épitkezni és 6 év alatt csak kimentek a VB-re. Jelen pillantban a magyar futball számára a pótselejtező is előrelépés. Olyan 10 százalék esélyt látok rá.


Csak akkor marad a Rajzmester :( :(

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 10., kedd 22:43

R.M.C.F írta:Miért? Ez piké? Azthittem valami reality hős egy pókakvárium előtt.
:lol: Szerintem menj aludni, jóból is megárt a sok. :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 22:42

Miért? Ez piké? Azthittem valami reality hős egy pókakvárium előtt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 10., kedd 22:41

R.M.C.F írta:GT37:
Mivel ziro leütött az új avájával....így megyek tovább.....lementettem két jót,de nem jó avatarnak mert sok a kiterjesztése,vagyis megdöglöttem velük.
Most nézem, tényleg. :lol:
Kérj meg valakit, hogy csökkentse a kép méretét valami programmal. Én is így tudtam berakni avának Piquét. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 10., kedd 22:36

GT37:
Mivel ziro leütött az új avájával....így megyek tovább.....lementettem két jót,de nem jó avatarnak mert sok a kiterjesztése,vagyis megdöglöttem velük.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég