Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. március 16., péntek 22:35

Anthony írta:Lehetséges, nem nagyon nézek Bayern meccseket, de ha a CR-Benz-Morata trió tudott működni, úgy értem rotációs alapon, akkor ha Moratát behelyettesítem Lewával az nem tűnik olyan rossznak azért (annyi különbséggel, hogy Benzema lenne Lewa cseréje).
Magyarul nem működne, mivel Cristiano Benzemaval működik, Lewandowski meg nem lenne csere.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. március 16., péntek 22:21

ziro4vr írta:Baromira nem működne egy Cé-Lewa duó, na mindegy. Idén még megtosszuk Európát, azzal kielégülök.
Persze hogy nem, egymást löknék ki a labda elől az 5-ös környékén :smile:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 16., péntek 22:04

Lehetséges, nem nagyon nézek Bayern meccseket, de ha a CR-Benz-Morata trió tudott működni, úgy értem rotációs alapon, akkor ha Moratát behelyettesítem Lewával az nem tűnik olyan rossznak azért (annyi különbséggel, hogy Benzema lenne Lewa cseréje).

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 16., péntek 21:26

Baromira nem működne egy Cé-Lewa duó, na mindegy. Idén még megtosszuk Európát, azzal kielégülök.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 16., péntek 19:11

Bayern Munich striker Robert Lewandowski has agreed a summer move to Real Madrid, according to Mundo Deportivo .
Lesz csatár, Bale el, a helyén Asensio kezd, még esetleg jön egy DeGea, és meg is volt a nyári költekezés :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 15., csütörtök 17:11

Realista24 írta: Ce meg ötszörös Aranylabdás, négyszeres BL győztes. 10-15 eve a csúcson van. Felőlem attól is eldőlhet ha fingok egyet a tv elott otthon.
Csak az a baj, hogy altalaban a Bernabeuban teszed ezt :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 15., csütörtök 17:07

Hehe is biztosan túltolja a Neymar témát, de azért itt már cigányozás, meg emberi nullázás megy, hát ne haragudjatok, de nevetséges.

Pl. Diego Costánál nagyobb türhő nem lépett sok pályára, mégsem ítélkezek a kis monitorom elöl, az Ő pályájuknak a közelébe sem érő kis sportpályafutásommal. Ráadásul nyilatkozták is róla, hogy a pályán teljesen más ember, mint a magánéletben.

Azt elfogadom, ha valaki nem akarja itt látni, ha a pályán (vagy azon kívül) mutatott viselkedése nem szimpatikus számára, de szerintem semmi olyan főbenjáró bűnt nem követett el, hogy itt bárki az anonimitás pajzsa mögül ítélkezhessen. Aztán ha ettől én is erkölcsi korcs leszek, hát így jártam.

Számomra az ilyen megnyilvánulások csak azt mutatják, hogy aki előadja, annál valami komoly probléma van, ha nem képes az ellenérzéseim túllépve véleményt formálni. Sok Barcást én sem szeretek, mégsem fordult elő, hogy minősíthetetlenül nyilvánuljak meg. Na mindegy, egészségetekre.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 15., csütörtök 16:26

Realista24 írta:Internet elott ülsz. Használd bátran.
csak közben meetingen vagyok :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 15., csütörtök 16:25

Internet elott ülsz. Használd bátran.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 15., csütörtök 16:16

várom a linkeket, én nem vagyok olyan, mint ti, hogy azt hiszem mindent tudok és mindent láttam.
ha mondom hogy én egyre sem emlékszem, akkor az úgy is van.
nyilván nem ekörül forog minden gondolatom, mint pár megfáradt életnélküli embernek, szóval vagy nem láttam ilyet, vagy ha láttam, akkor már rég ki is ment a fejemből más, fontosabb dolgok miatt.

szóval nyugodtan jöhetnek a linkek, nem haragszom meg érte.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 15., csütörtök 16:08

H.E.H.E. írta:
Neymartol sem lenne nagy keres hogy havonta egyszer legalabb ne legyen patkány a pályán. De hat nem jon meki össze.
az miért patkány, ha dobja fel magát?
sosem láttam törleszteni vagy durváskodni, leköpni mást vagy utánarúgni.

az meg egyenesen vicc, hogy azért basztatjátok, mert úgy szopatja a védőket, gyakran ok nélkül, céltalanul, nem kapura törve, hanem csak a szopatás kedvéért, hogy sírva mennek haza anyához, és ez kiveri a biztosítékot sokaknál.
hát kérem, vegyétek el tőle a labdát, nincs benne a szabálykönyvben, meg sehol, hogy ez tiltva lenne.
:lol: :lol: :lol:
Megint linkeljek neked egy videot mint a múltkor amiről állítottad hogy sosem szimulal? :lol: :lol:
Na En itt befejeztem veled ezt a témát. :lol:

Jóságos ég. Visitok :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 15., csütörtök 16:05

sosem láttam törleszteni vagy durváskodni, leköpni mást vagy utánarúgni.
:lol: :lol:
akkor a tavalyi barca psgt ataludtad valszeg. meg tudnam meg sorolni de szerintem eleg rakeresni ytn egy kulcsszoval es talasz eleget.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2018. március 15., csütörtök 16:02

Neymárnak olyan futball tudása és érzéke van, amit nem lehet tanulni, ez magasan kiemeli a játékosok közül, ellenben, bármennyire is akar vezérbika lenni, neki nem való ez a szerep mert ahhoz túl forrófejű. Alapvetően az 1 v 1 ellenben az egyik legjobb a világon, akkor van a gond sokszor amikor a kapu elé ér, mert rengetegszer hoz nagyon rossz döntést. De ez már a Barcában is így volt, csak ott volt mellette Messi és Suárez akik be tudták fejezni a helyzeteket és rengeteg védő figyelmét lekötötték így nem annyira volt nyomás Neymáron mintha úgymond ő lenne a védőknek az első számú target.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 15., csütörtök 16:01

Neymartol sem lenne nagy keres hogy havonta egyszer legalabb ne legyen patkány a pályán. De hat nem jon meki össze.
az miért patkány, ha dobja fel magát?
sosem láttam törleszteni vagy durváskodni, leköpni mást vagy utánarúgni.

az meg egyenesen vicc, hogy azért basztatjátok, mert úgy szopatja a védőket, gyakran ok nélkül, céltalanul, nem kapura törve, hanem csak a szopatás kedvéért, hogy sírva mennek haza anyához, és ez kiveri a biztosítékot sokaknál.
hát kérem, vegyétek el tőle a labdát, nincs benne a szabálykönyvben, meg sehol, hogy ez tiltva lenne.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. március 15., csütörtök 15:57

Ugysem jon. A PSG orult, hogy vegre legjobb korban levo vilagsztart igazolt, nem fogjak egy ev utan eladni. Minimalis eselye van, hogy nalunk jatszon a nyartol.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 15., csütörtök 15:55

Neymartol sem lenne nagy keres hogy havonta egyszer legalabb ne legyen patkány a pályán. De hat nem jon meki össze.

Tehát az ahogy a Top3at nézed az objektiv mert igy gondolod. Értem.

Abba a hibába esel amibe mások szoktak veled kapcsolatban, elkezdesz mas játékosokat belekeverni az érvelésbe, amikor kifogysz az értelmes dolgokból.

Carvajal. Rengeteg rossz döntés. Mert Neymarnak nincs? Csak ellenünk mutatott be úgy tízet.

Ce meg ötszörös Aranylabdás, négyszeres BL győztes. 10-15 eve a csúcson van. Felőlem attól is eldőlhet ha fingok egyet a tv elott otthon. Neymar meg sosem volt a csúcson. Top3ba is egyszer volt jogosan. Cáfold meg ha nem igy van. Amúgy meg te szoktad védeni hogy csak a lábát védi. A brazil melle meg is hal minden alkalommal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 15., csütörtök 15:07

Neymarral kapcsolatban az nem objektív, hogy úgy állítod be top3-nak, hogy Kroos és Modric kiesik, mert nem csatárok, Ramos kiesik mert Ramos, Marcelo kiesik de magad sem tudod, hogy miért és még lehetne sorolni.
leírtam elég egyértelműen, hogy ha egyénenként futballtudást nézek, akkor miért gondolom így.
Benzema néhány hónapig szar volt, az utóbbi 1,5 hónapban az egyik legjobb a csapatból. Ez a nem igaz az állításodban, illetve ha megnézed, hogy alárendeli magát a csapatnak, akkor máris egy tulajdonság, amiben jobb a brazilnál.
sztem nem nagy kérés, hogy havonta egy 100%-os ziccert lőjön be.
Carvajalnak meg egy apróbb szívproblémája volt, de baszogasd bátran.
akkor pár dolog:
ha ez van, mi a faszért játszatjuk? várjuk karba tett kézzel, hogy összeessen a pályán?
ez mentesíti a temérdek rossz döntés alól, amik miatt kapjuk a gólt róla?
ha a teljesítményét nézem, akkor hol nem vagyok objektív?
céronaldo is eldől a legapróbb kontaktra. szidjátok akkor őt is ezért, ne csak neymart.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. március 15., csütörtök 14:57

Én úgy vagyok ezzel hogy a focit szeretem, az érdekel ami a pályán történik, az insta sztorik és az interjúk a bulvár része engem ez nem érdekel különösebben. PR az egész.

A baj azzal van Neymar esetében hogy ami az instan és a médiában lát az ember az hatvanyozottan visszakoszon a pályán. Egy surmo cigány. Nem játszik a csapatért igazán, ő nem vezér akar lenni, hanem főnök, a pályán 21 játékos nézzen fel rá, legyen az ellenfel vagy csapattars. En ezt latom rajta. Nem intelligens játékos, nem a legjobb csapatjatekot erőlteti, hanem a legjobb cselt. Emelett fizikalisan gyenge, alacsony és vékony, egy U korosztalyu játékos is elnyomja. Az hogy annyira technikas hogy igy is csak felbaszni tudják, az nem feltétlenül segit a csapaton. A csapaton a helyzetek, gólok, golpasszok segitenek. A hatékonyság, az eredmény. És ebben még bőven adós 26 évesen. És ezt lehet szépen is, ezt a Madrid is bemutatta az elmúlt években l, en nem a csel ellen vagyok, sőt. De nekem a jelenben, ha már brazil focista, akkor Marcelo. Ő nagyon messze van attól amit a kis bohocunk tud. De sok minden mástól is, nem hogy a Top3tol.
Nincs baj vele, én gyengenek tartom emberként, nem fér bele az értékrendembe, nem is várok tőle a jelenleginél nagyobb karriert, ami amugy nem gyenge, sokan csak álmodnak hogy fele ilyen játékot nyujtsanak. Top20ban stabilan benne lesz még évekig, onnantól a sorrend már szubjektív. Kupát csak akkor fog nyerni ha nagy csapat lesz körülötte. Ő egy portugal szintű valogatottal sose érne fel... De nem is kell. Cirkusz legyen meg kenyér.

Madridban nem akarom meglatni, ennek a meznek, a klubnak, értékei és hagyománya van. Ha suarez pl ebbe nem fért bele akkor neymar se. Ide emberek kellenek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 15., csütörtök 14:40

H.E.H.E. írta:pont én írom.

küldjétek el, írjátok le, hogy hol nem próbáltam objektív lenni.
nyilván nem valószínű, de lehet hogy én is tévedhetek. :mrgreen:

amikor védtem patot mert szétbaszták a sérülések? vagy amikor levettem a kezem róla, mert fejben gyenge?
ez még nem változtat a tényen, hogy ha a képességeket, tehetséget nézem, akkor ronaldo óta a legjobb csatár volt.

vagy most neymarral kapcsolatban mi az ami nem objektív részemről?
itt basztatjátok, aztán se a mutatott játék, se a statok alapján nincs igazatok, nem soroljátok a szűk elitbe, csak mert az jön le nektek, hogy köpedék a jelleme.

vagy hogy benzema egy kutyaszar már hosszú hosszú hónapok óta? ebben mi nem igaz?

vagy amikor carvajalt basztatom, hát hány kapott gól és bukott meccs szárad a lelkén?

várom, normálisan lehet velem beszélni, ha mellőzitek a személyeskedést, akkor én se kattanok el, aztán meg tudjuk beszélni mi a fasz van sztem.
Az a baj, hogy csak 50 levelet tudsz fogadni, úgyhogy nem írok pü-ket.

Ronaldo óta én vagyok a legjobb csatár, csak hát az élet, meg a sérülések, meg magyar vagyok, meg stb. de ha hozzáteszed, hogy számodra a legjobb, az a te dolgod, de ezt is próbálod letolni az emberek torkán, mintha muszáj lenne megenni ezt is, mint a Neymar a tökéletes dolgot.

Neymarral kapcsolatban az nem objektív, hogy úgy állítod be top3-nak, hogy Kroos és Modric kiesik, mert nem csatárok, Ramos kiesik mert Ramos, Marcelo kiesik de magad sem tudod, hogy miért és még lehetne sorolni.

Benzema néhány hónapig szar volt, az utóbbi 1,5 hónapban az egyik legjobb a csapatból. Ez a nem igaz az állításodban, illetve ha megnézed, hogy alárendeli magát a csapatnak, akkor máris egy tulajdonság, amiben jobb a brazilnál.

Carvajalnak meg egy apróbb szívproblémája volt, de baszogasd bátran. Neymar meg az első szellőtől elesik a pályán, mint akinek eltörték a lábát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 15., csütörtök 14:37

doncsontos írta:fu bameg, és én meg azt hittem, hogy patoval vége lett egy korszaknak, most jön neymar :mrgreen:
na pont az ilyen semmirekellő kommenteknek nincs értelme, ilyenért felesleges megnyomni a gombot a számítógépen, még plusz áramot is fogyasztasz vele...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég