Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. március 16., péntek 13:07

BH710 írta:Xavi témában annyit,hogy rengeteg Barca-drukker ekezte Robertot miszerint csak oldalra és hatra tud passzolni. Na most Xavi-tol sem emlékszem sok másra 2008 elott,azután feküdt neki Pep taktikája és elől Messi. Szerintem erősen túlértékelt,ha egy Arsenalban nyomta volna és nem nálunk valószínűleg a futballvilág egy fullatlag középpályásként emlekezne ra busquetsszel egyutt. Iniesta na ő nagy király, de xavi és busquets csak egy adott,nekik kedvező rendszerben tudnak/tudtak villogni.

Ennyi lenne a tortenet. :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. március 16., péntek 13:07

rashidm írta:
kuszkusz írta: nem állt be, kezdő volt és győztes gólt lőtt. ez a simalábúzás meg külön poén egy csupasz ronaldos profil képpel. :D
Ez honnan jött? :lol: Attól még igaz, csupasz a lába. Ronci meg levette a mezét. Hogy lehet összehasonlítani a kettőt?
mert szerinted cr testén található egy szál szőr is a haján és a szemöldökén kívül? :mrgreen:

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2018. március 16., péntek 13:05

Xavi témában annyit,hogy rengeteg Barca-drukker ekezte Robertot miszerint csak oldalra és hatra tud passzolni. Na most Xavi-tol sem emlékszem sok másra 2008 elott,azután feküdt neki Pep taktikája és elől Messi. Szerintem erősen túlértékelt,ha egy Arsenalban nyomta volna és nem nálunk valószínűleg a futballvilág egy fullatlag középpályásként emlekezne ra busquetsszel egyutt. Iniesta na ő nagy király, de xavi és busquets csak egy adott,nekik kedvező rendszerben tudnak/tudtak villogni.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 16., péntek 12:58

kuszkusz írta:
dzsi91 írta:Nekem simalábúról csak egy emlékem van 2008 előttről amikor beállt ellenünk és győztes gólt lőtt asszem 2003-04ben.(vagy azt csak x-re hozta? :hmmm: ) már akkor irritáló feje volt.
nem állt be, kezdő volt és győztes gólt lőtt. ez a simalábúzás meg külön poén egy csupasz ronaldos profil képpel. :D
Ez honnan jött? :lol: Attól még igaz, csupasz a lába. Ronci meg levette a mezét. Hogy lehet összehasonlítani a kettőt?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 16., péntek 12:58

kuszkusz írta:
dzsi91 írta:Nekem simalábúról csak egy emlékem van 2008 előttről amikor beállt ellenünk és győztes gólt lőtt asszem 2003-04ben.(vagy azt csak x-re hozta? :hmmm: ) már akkor irritáló feje volt.
nem állt be, kezdő volt és győztes gólt lőtt. ez a simalábúzás meg külön poén egy csupasz ronaldos profil képpel. :D
mér szőrös legyen a háta vagy mit szeretnél ? :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. március 16., péntek 12:56

dzsi91 írta:Nekem simalábúról csak egy emlékem van 2008 előttről amikor beállt ellenünk és győztes gólt lőtt asszem 2003-04ben.(vagy azt csak x-re hozta? :hmmm: ) már akkor irritáló feje volt.
nem állt be, kezdő volt és győztes gólt lőtt. ez a simalábúzás meg külön poén egy csupasz ronaldos profil képpel. :D

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. március 16., péntek 12:45

lesliejr írta:Dehogy volt Xavi alapember 2008 előtt. A 2006-os BL döntőben is padozott, Deco,Edmilson,Van Bommel voltak akkoriban az alap játékosok. Előtte meg mindenkit odaigazoltak, még azt is, aki labdát se látott soha életében.
...és mondom, Van Gaal vkp-t akart csinálni belőle, ahol nagyon rosszul mozgott...Rijkaard kezdte el kicsit feljebb használni, de Pep tudta csak igazán egyből, hogy neki hol a helye.
edmilson, van bommel.. marha sok sót ettek meg barcelonában, edmilson 4 év alatt alig volt egészséges, van bommel egy szezont volt itt. deconál is több játékperce volt xavinak, amíg 2005 őszén nem sérült le. a 2006-os döntőben meg azért nem kezdett mert májusra épült fel egy fél éves sérülésből.. azt a 767 meccset barca mezben, ami messze klubcsúcs vízhordóként szedte össze és 2008-2015 között.. na ne viccelj.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. március 16., péntek 12:44

lesliejr írta:Dehogy volt Xavi alapember 2008 előtt. A 2006-os BL döntőben is padozott, Deco,Edmilson,Van Bommel voltak akkoriban az alap játékosok. Előtte meg mindenkit odaigazoltak, még azt is, aki labdát se látott soha életében.
...és mondom, Van Gaal vkp-t akart csinálni belőle, ahol nagyon rosszul mozgott...Rijkaard kezdte el kicsit feljebb használni, de Pep tudta csak igazán egyből, hogy neki hol a helye.
Kicsit sztem nézd vissza a dolgokat.. :D Kb 2002-től kapott 30 meg 35 meccseket a bajnokságban, bl-ben szintén ki volt "használva". 2005-06-ban meg még mindig sérült volt hónapokig.
Többiben igazad van.
Som i Serem!
6oat

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 16., péntek 12:39

Nekem simalábúról csak egy emlékem van 2008 előttről amikor beállt ellenünk és győztes gólt lőtt asszem 2003-04ben.(vagy azt csak x-re hozta? :hmmm: ) már akkor irritáló feje volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 16., péntek 12:35

DinhoL írta:Davids 2004-ben volt fél évig kölcsönben a Barcánál és már akkor Xavi mellé érkezett, támogatni a védekező feladatokban. Nyáron lépett is végül.
Igen? :ozil: Én teljesen úgy emlékeztem, hogy a Juve előtt volt nálatok, onnan meg a Spursbe ment.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. március 16., péntek 12:29

M1Ö írta:
kuszkusz írta:rijkaard 2003-tól volt edző, tehát még mindig elég messze vagyunk 2008-tól.. én pont ebben az időszakban kezdtem szurkolni a barcának, úgyhogy tudom miről beszélek.
De mikor Xavi 21 éves volt, akkor szerintem még Davids is a Barca-ban játszott. A 2000es évek elején meg még Luis Enriqué-ék voltak az alap. Nem Xavi. Emlékszek még arra is ki voltam akadva, hogy leigazolták Mendieta-t és ki voltam aladva, mert őt csíptem a Valenciaba.
Davids 2004-ben volt fél évig kölcsönben a Barcánál és már akkor Xavi mellé érkezett, támogatni a védekező feladatokban. Nyáron lépett is végül.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. március 16., péntek 12:28

Realista24 írta:
Berti írta:Kötekedés nélkül..Xavi legenda statusban van túloldalt?
Persze, hogy abban. Pedig csak olyan, mint Neymar, aki éppen felült az aktuális legjobbak hátára és ezzel felhúzták a csúcsra.
S Z E R I N T E M.
Neymartol azért többet odatett az asztalra, ha már státuszokról vagy mikről van szó.
Szerintem.

Bár az is igaz, hogy a brazilt bármikor látnám nálunk, Xavit nem.
Nálam nem egy kategória a kettő, ha a játékról van szó. :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. március 16., péntek 12:26

Dehogy volt Xavi alapember 2008 előtt. A 2006-os BL döntőben is padozott, Deco,Edmilson,Van Bommel voltak akkoriban az alap játékosok. Előtte meg mindenkit odaigazoltak, még azt is, aki labdát se látott soha életében.
...és mondom, Van Gaal vkp-t akart csinálni belőle, ahol nagyon rosszul mozgott...Rijkaard kezdte el kicsit feljebb használni, de Pep tudta csak igazán egyből, hogy neki hol a helye.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 16., péntek 12:20

kuszkusz írta:rijkaard 2003-tól volt edző, tehát még mindig elég messze vagyunk 2008-tól.. én pont ebben az időszakban kezdtem szurkolni a barcának, úgyhogy tudom miről beszélek.
De mikor Xavi 21 éves volt, akkor szerintem még Davids is a Barca-ban játszott. A 2000es évek elején meg még Luis Enriqué-ék voltak az alap. Nem Xavi. Emlékszek még arra is ki voltam akadva, hogy leigazolták Mendieta-t és ki voltam aladva, mert őt csíptem a Valenciaba.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. március 16., péntek 12:11

M1Ö írta:
kuszkusz írta:xavi 21 éves kora óta alapember volt a barcában, 05/06 szezonban megsérült ezért nem játszott tavasszal. ne haragudjatok, de ekkora baromságot leírni, hogy 2008-ig vízhordó volt, vicc.. :lol: aki legalább a 2000-es évek eleje óta követi a spanyol focit az tudja.
Jó, hogy nevetgélsz itt, de a 2000es évek elején még abszolút nem volt kulcsjátékosotok. Közelebb áll a valósághoz az, hogy Rijkaard óta lett meghatározó játékos.
rijkaard 2003-tól volt edző, tehát még mindig elég messze vagyunk 2008-tól.. én pont ebben az időszakban kezdtem szurkolni a barcának, úgyhogy tudom miről beszélek.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 16., péntek 12:07

MesQueUnClub írta:
wxyz írta:Mitől van neki a legtöbb esze, hogy ő a leglassabb?
Kroos sem azaz idegbajos típus ha futásról van szó, mégse ez alapján határozza meg egy Madrid szurkoló sem a tudását. Éppen így voltak a Barca szurkolók Xavival.
Lassú, előrébb játszani nem vagy alig tudó, visszavont középpályás, aki megtartja és leadja a labdát az előtte kérő társaknak.
Ezeket sokan azzal próbálják például Iniesta elé vagy mellé tenni, hogy kikiálltják okosabbnak. Ez főleg a 2009es Barca bl győzelem után jött divatba.

Erre Iniestát is rá lehetett volna szoktatni, csak értelmetlen, mert sokoldalúbb és csak lekorlátozták volna. Magasabb szint, mint Xavi.
Sokoldalúbb középpályásokat kellene igazolni, nem egy Xavi másolat Arturt vagy egy Isco szerű poszt nélküli Coutinhot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 16., péntek 12:00

Iniesta és Puyol volt az a két játékos akire nem tudok és nem is akarok rosszat mondani odaátról.Mindkettő korszakos játékos és méltó riválisa volt a csapatomnak és egy nagyon mocskos környezetben tudtak emberek maradni.A simalábú se nem korszakos se nem méltó egy kategóriába sorolni az előbbi kettővel.Nálam a pique busquets vonalba tartozik, akik egy adott rendszerben jók és akár hasznosak is tudnak lenni,de ha onnan kikerülnének a legtöbben azt sem tudnák ,hogy ezeket eszik vagy isszák.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2018. március 16., péntek 11:49

wxyz írta:Mitől van neki a legtöbb esze, hogy ő a leglassabb?
Kroos sem azaz idegbajos típus ha futásról van szó, mégse ez alapján határozza meg egy Madrid szurkoló sem a tudását. Éppen így voltak a Barca szurkolók Xavival.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 16., péntek 11:49

kuszkusz írta:xavi 21 éves kora óta alapember volt a barcában, 05/06 szezonban megsérült ezért nem játszott tavasszal. ne haragudjatok, de ekkora baromságot leírni, hogy 2008-ig vízhordó volt, vicc.. :lol: aki legalább a 2000-es évek eleje óta követi a spanyol focit az tudja.
Jó, hogy nevetgélsz itt, de a 2000es évek elején még abszolút nem volt kulcsjátékosotok. Közelebb áll a valósághoz az, hogy Rijkaard óta lett meghatározó játékos.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. március 16., péntek 11:42

xavi 21 éves kora óta alapember volt a barcában, 05/06 szezonban megsérült ezért nem játszott tavasszal. ne haragudjatok, de ekkora baromságot leírni, hogy 2008-ig vízhordó volt, vicc.. :lol: aki legalább a 2000-es évek eleje óta követi a spanyol focit az tudja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég