Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 21., szerda 0:01

Gg ujságírás xd akkor megnyugodtam,nem bírta volna a szivem ha mégyegyszer visszavonul.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. március 20., kedd 23:42

dzsi91 írta:“Lionel Messi egy argentin televíziónak nyilatkozott a napokban és elárulta, végleg otthagyja a nemzeti tizenegyet, ha Oroszországban sem ér fel a csúcsra az Albiceleste.“

Tényleg ilyet mondott ? :lol:
Sajnos nem tudok spanyolul, de ha valakit érdekel, amit valójában mondott, akkor itt a videó (remélem ez az, sajnos nem tudom ellenőrizni :D):
https://www.youtube.com/watch?v=UsKbqbkI9Tw

Itt pedig 3 elvileg hiteles angol fordítás, mindegyik ugyanarra utal:
https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... ast_night/
https://twitter.com/i/moments/975557597909716992
http://bleacherreport.com/articles/2765 ... -the-press

A lényeg kb az, hogy ha nem nyernek, az argentin szurkolók egy bizonyos csoportja elüldözné a játékosokat a válogatottból a sok sikertelenség miatt. Nem az, hogy akkor lemondja a válogatottságot. Legalábbis utóbbira utaló szövegrészletet nem találtam.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 20., kedd 23:11

“Lionel Messi egy argentin televíziónak nyilatkozott a napokban és elárulta, végleg otthagyja a nemzeti tizenegyet, ha Oroszországban sem ér fel a csúcsra az Albiceleste.“

Tényleg ilyet mondott ? :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2018. március 20., kedd 18:24

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... aign=nsofb

Na ő se megy akkor a Barcába:)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. március 20., kedd 11:32

tehát magyarul nincsen szabály. ha úgy érzed megtiszteled a bajnokot akkor állsz, ha nem akkor nem.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. március 20., kedd 10:02

Bocs a dupláért (már nemtudtam szerkeszteni, ha gondolja egy modi szerkessze hozzá az előzőhöz), de még arra tudok gondolni, hacsak a Malagának nincs valami baja a Barcával, hogy van egy ilyen írott/íratlan "szabály", hogy legfeljebb 3 hétig kapja sorfalat a bajnok, pont azért, amit mondtatok, hogy pl ha márciusban már bajnok, ne legyen végig a hátralévő 8-10 meccsen mindig ez a sorfalas procedúra.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. március 20., kedd 9:45

Viszanéztem a 12-13-as idényre, amikor a Barcelona 15 ponttal volt bajnok és matematikailag 4 fordulóval a vége előtt biztosította be, a hátralévő már tét nélküli meccseik Atletico (A), Valladolid (H), Espanyol (A), Malaga (H) voltak.
Úgy lettek bajnokok, hogy egy szombati meccsen a Real X-elt az Espanyollal, aztán barcék vasárnap játszottak a matracosokkal, akik sorfalat álltak. Aztán sorfalat állt a Valladolid és az Espanyol is, viszont az utolsó fordulóban a Malaga nem, ezek alapján akkor minden hátralévő meccsen kapják a sorfalat, viszont furcsa, hogy a Malaga nem állt fel nekik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. március 19., hétfő 23:56

illgner írta:
Nekem hibát ír ki, de elhiszem, köszi :)
pedig a madridom galeriabol van a kep :) de itt egy masik link :smile:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 19., hétfő 23:05

3 hónapja erről a szarrol beszéltek, kis fiaink a bajnokság béli lazsalas miatt megérdemelnek egy kis szórakozást meg tapsikolast, de utána verjek őket jól meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

illgner
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. március 19., hétfő 22:53

h3x0r írta:
illgner írta:Sorfalállás nem csak a nemzeti bajnoknak jár a szokásjog szerint? Nem vagyok túl járatos a témában. Vagy volt már rá példa, hogy bajnoki meccsen BL- vagy klub-vb-győztesnek sorfalat álltak.
A 2014-es Klub VB gyozelmunk utan a Valencia stadionjaban (2015.01.04)
Nekem hibát ír ki, de elhiszem, köszi :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. március 19., hétfő 22:39

mocsok írta:Verratti [PSG]: “I got it wrong against Real Madrid, but it was a red card out of frustration and sometimes referees could be more tolerant. Whereas Messi goes around pointing his finger in the referee's face and doesn't even get punished."

Verratti mar nem nagyon akar a barcaba menni ugy erzem.
Betanítják két perc alatt, chill.
ZIDANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. március 19., hétfő 22:38

illgner írta:Sorfalállás nem csak a nemzeti bajnoknak jár a szokásjog szerint? Nem vagyok túl járatos a témában. Vagy volt már rá példa, hogy bajnoki meccsen BL- vagy klub-vb-győztesnek sorfalat álltak.
A 2014-es Klub VB gyozelmunk utan a Valencia stadionjaban (2015.01.04)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. március 19., hétfő 22:36

Verratti [PSG]: “I got it wrong against Real Madrid, but it was a red card out of frustration and sometimes referees could be more tolerant. Whereas Messi goes around pointing his finger in the referee's face and doesn't even get punished."

Verratti mar nem nagyon akar a barcaba menni ugy erzem.

illgner
Hozzászólások: 2535
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. március 19., hétfő 22:18

Sorfalállás nem csak a nemzeti bajnoknak jár a szokásjog szerint? Nem vagyok túl járatos a témában. Vagy volt már rá példa, hogy bajnoki meccsen BL- vagy klub-vb-győztesnek sorfalat álltak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 19., hétfő 22:03

kuszkusz írta:
dzsi91 írta:Dec 23. Lehet variálni a dolgot,úgy illik hogy a klub világbajnok sorfalat kap,innentől kezdve borítva lett minden,mert ugye miből tartott volna sorfalat állni?nem nagy dolog,a barsza tett az egészre,innentől meg pont leszarja mindenki az illemet és remélem a klub is így áll hozzá a dolgokhoz.

De annyira tudtam,már decemberben,hogy majd el lesz sunnyogva a mi sorfalunk de majd májusban akkora világhisztériát rendeznek majd amikor ők nem kapnak :lol: pfej

Kijev
a másik eset melyik? kettőt említettél. engem amúgy különösebben nem hoz lázba a sorfal, jobban örülnék, ha egy ellenetek elért győzelemmel ünnepelhetnénk a bajnoki címet. :)
Eu szuperkupa győzelem utáni clasico.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. március 19., hétfő 21:54

dzsi91 írta:Dec 23. Lehet variálni a dolgot,úgy illik hogy a klub világbajnok sorfalat kap,innentől kezdve borítva lett minden,mert ugye miből tartott volna sorfalat állni?nem nagy dolog,a barsza tett az egészre,innentől meg pont leszarja mindenki az illemet és remélem a klub is így áll hozzá a dolgokhoz.

De annyira tudtam,már decemberben,hogy majd el lesz sunnyogva a mi sorfalunk de majd májusban akkora világhisztériát rendeznek majd amikor ők nem kapnak :lol: pfej

Kijev
a másik eset melyik? kettőt említettél. engem amúgy különösebben nem hoz lázba a sorfal, jobban örülnék, ha egy ellenetek elért győzelemmel ünnepelhetnénk a bajnoki címet. :)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 19., hétfő 21:42

Én úgy vagyok vele, hogyha kell akkor álljunk sorfalat. Mi viseljük becsülettel, ők meg több mint egy klub.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 19., hétfő 21:24

kuszkusz írta:
dzsi91 írta:Nem emlékszel rosszul,2008 10 éve volt.Azóta mindig a bajnoki cím után közvetlenül van a sorfal.szép is lenne valagi megnyeri a bajnokságot márciusban azt kapja a sorfalat 10 fordulón át :lol:

Hagyjuk már ezt az egészet,ha van klub csapat a világon aki semmi tiszteletet nem érdemel az ez a messi féle barca.Én nagyot csalódnék a csapatban ha sorfalat állnak ennek a barszának,ezek a legalja kb.Dinhoéknak még én is álltam volna.Ők nem adtak sorfalat,elbaszták.Nehogymár mi adjunk amikor ők állhattak volna 2szer is.
2012-ben a granada és mallorca is sorfalat állt nektek az utolsó két fordulóban.

egyébként tőlünk 2008-ban, amikor járt megkaptátok, azóta mikor találkozott a két csapat úgy hogy az egyik addigra már bajnok volt?
Dec 23. Lehet variálni a dolgot,úgy illik hogy a klub világbajnok sorfalat kap,innentől kezdve borítva lett minden,mert ugye miből tartott volna sorfalat állni?nem nagy dolog,a barsza tett az egészre,innentől meg pont leszarja mindenki az illemet és remélem a klub is így áll hozzá a dolgokhoz.

De annyira tudtam,már decemberben,hogy majd el lesz sunnyogva a mi sorfalunk de majd májusban akkora világhisztériát rendeznek majd amikor ők nem kapnak :lol: pfej

Kijev
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. március 19., hétfő 21:20

dzsi91 írta:Nem emlékszel rosszul,2008 10 éve volt.Azóta mindig a bajnoki cím után közvetlenül van a sorfal.szép is lenne valagi megnyeri a bajnokságot márciusban azt kapja a sorfalat 10 fordulón át :lol:

Hagyjuk már ezt az egészet,ha van klub csapat a világon aki semmi tiszteletet nem érdemel az ez a messi féle barca.Én nagyot csalódnék a csapatban ha sorfalat állnak ennek a barszának,ezek a legalja kb.Dinhoéknak még én is álltam volna.Ők nem adtak sorfalat,elbaszták.Nehogymár mi adjunk amikor ők állhattak volna 2szer is.
2012-ben a granada és mallorca is sorfalat állt nektek az utolsó két fordulóban.

egyébként tőlünk 2008-ban, amikor járt megkaptátok, azóta mikor találkozott a két csapat úgy hogy az egyik addigra már bajnok volt?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 19., hétfő 20:51

kodo írta:
G. V.tinho írta:...
My bad. Rosszul emlékeztem.
Nem emlékszel rosszul,2008 10 éve volt.Azóta mindig a bajnoki cím után közvetlenül van a sorfal.szép is lenne valagi megnyeri a bajnokságot márciusban azt kapja a sorfalat 10 fordulón át :lol:

Hagyjuk már ezt az egészet,ha van klub csapat a világon aki semmi tiszteletet nem érdemel az ez a messi féle barca.Én nagyot csalódnék a csapatban ha sorfalat állnak ennek a barszának,ezek a legalja kb.Dinhoéknak még én is álltam volna.Ők nem adtak sorfalat,elbaszták.Nehogymár mi adjunk amikor ők állhattak volna 2szer is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég