Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 21., szerda 7:46

pheco írta:
dzsi91 írta:Szerintem egy benzema bappe mellett/mogott sokkal többet érne mint az fgy grízman.
Mitol fgy Griez es Benz mitol nem? Gondolom a bukott dontoi miatt, de hat a dontoket mi sem Benzema miatt huzzuk be. Szoval itt erosen kozrejatszik szerintem az unszimpatia is.
Ertem, hogy mezonyben jo Benz, en is elegedett vagyok vele hetek ota. Viszont a posztjabol adodoan golokat varnak tole az emberek. Realban is nagy valoszinuseggel a Cevel valo kemia miatt van meg mindig a kezdoben, amivel nincs gond. De nem gondolom, hogy raszolgalt az elmult 2 evben mutatott jatekaval, hogy valogatott legyen. Ha eddig nem hivtak be a balhe ota, nem most fogjak. Persze Gignac meg Giroud helyett csukott szemmel beferne es sajnalom is, hogy ez torent vele az elmult evekben. De nalam a Bappe-Griez kettos alap elol, mogejuk meg van boven meritesi lehetoseg. Bar engem nem erdekelnek tulzottan a franciak :mrgreen:
Az hogy mit várnak tőle az emberek és hogy mit tud adni, két különböző dolog. Nézd csak meg Ronaldót. Évi 50 gólt várnak tőle, fél évig volt 4 gólja, mindenki eladta volna 100 Ftért Felcsútra vagy az Alcorón csapatába, mindegy, csak menjen. Most meg tövig szopják bő nyállal.

Az hogy az elmúlt két évben mit csinált, ki a fa.zt érdekel? Nem a két évvel ezelőtti dolgok miatt lesz válogatott valaki. Egyértelműen felfelé ível a teljesítménye, ezért írtam, hogy igazi aduász volt most Dösamp kezében. Csak nyerhetett volna vele. De a faszi több szót nem érdemel, mert szakmailag egy nulla.

És félreértés ne essék, én nem a kezdőbe követelem, de a keretbe ha ő nem fér be, akkor senki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 21., szerda 7:40

wxyz írta:Ndombele nagyon jó, nálam ő lenne az elsőszámú játékos a középpályán. De ott sem lesz a keretben....
Nekem is tetszett azon a pár meccsen, amikor láttam a Lyonban, de azért egy Kanté, Pogba, Matuidi, Rabiot, Sissoko "bevált" vonal mellett egy Deschampnál nem fog szóba kerülni.
pheco írta:
dzsi91 írta:Szerintem egy benzema bappe mellett/mogott sokkal többet érne mint az fgy grízman.
Mitol fgy Griez es Benz mitol nem? Gondolom a bukott dontoi miatt, de hat a dontoket mi sem Benzema miatt huzzuk be. Szoval itt erosen kozrejatszik szerintem az unszimpatia is.
Ertem, hogy mezonyben jo Benz, en is elegedett vagyok vele hetek ota. Viszont a posztjabol adodoan golokat varnak tole az emberek. Realban is nagy valoszinuseggel a Cevel valo kemia miatt van meg mindig a kezdoben, amivel nincs gond. De nem gondolom, hogy raszolgalt az elmult 2 evben mutatott jatekaval, hogy valogatott legyen. Ha eddig nem hivtak be a balhe ota, nem most fogjak. Persze Gignac meg Giroud helyett csukott szemmel beferne es sajnalom is, hogy ez torent vele az elmult evekben. De nalam a Bappe-Griez kettos alap elol, mogejuk meg van boven meritesi lehetoseg. Bar engem nem erdekelnek tulzottan a franciak :mrgreen:
Griezmann sem jobb idén, múltkor két meccsen rúgott 7-et és ez hozta fel. Amúgy nagy meccseken full nulla a pali. Gyakorlatilag egy tipikus másodvonalas támadó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 20., kedd 23:54

dzsi91 írta:Szerintem egy benzema bappe mellett/mogott sokkal többet érne mint az fgy grízman.
Mitol fgy Griez es Benz mitol nem? Gondolom a bukott dontoi miatt, de hat a dontoket mi sem Benzema miatt huzzuk be. Szoval itt erosen kozrejatszik szerintem az unszimpatia is.
Ertem, hogy mezonyben jo Benz, en is elegedett vagyok vele hetek ota. Viszont a posztjabol adodoan golokat varnak tole az emberek. Realban is nagy valoszinuseggel a Cevel valo kemia miatt van meg mindig a kezdoben, amivel nincs gond. De nem gondolom, hogy raszolgalt az elmult 2 evben mutatott jatekaval, hogy valogatott legyen. Ha eddig nem hivtak be a balhe ota, nem most fogjak. Persze Gignac meg Giroud helyett csukott szemmel beferne es sajnalom is, hogy ez torent vele az elmult evekben. De nalam a Bappe-Griez kettos alap elol, mogejuk meg van boven meritesi lehetoseg. Bar engem nem erdekelnek tulzottan a franciak :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 20., kedd 23:25

Szerintem egy benzema bappe mellett/mogott sokkal többet érne mint az fgy grízman.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 20., kedd 23:24

Ha meg szigorúan a formát nézzük akkor ahogy irtam. Hosszú hetek óta felfelé ível. Mit veszített volna Dosamp? Semmit. Vagy bizonyítja hogy igaza volt vagy nyer egy alázatos jo embert a csapatának. De hat politizálni kell, de az sem megy neki, mert nincs elég esze hozza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 20., kedd 23:13

pheco írta:Azert egy 8 golos Benzema ne ferjen mar be. Ott nincs Ce aki kompenzalja a kapura impotens jatekat.
Phecokam. Nem a gólok miatt kell a csapatba, hanem mert nincs köztük egy olyan akinek agya es látása is van a pályán. Csak izomból es lendületből nem fog mindig menni.

Bytheway ha Zsinyak ott lehetett a kezdoben anno akkor nem kerdes hogy van helye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 20., kedd 22:47

Ndombele nagyon jó, nálam ő lenne az elsőszámú játékos a középpályán. De ott sem lesz a keretben....

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. március 20., kedd 22:41

pheco írta:Azert egy 8 golos Benzema ne ferjen mar be. Ott nincs Ce aki kompenzalja a kapura impotens jatekat.
Mbappe fosna a golokat mellette.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 20., kedd 21:42

Azert egy 8 golos Benzema ne ferjen mar be. Ott nincs Ce aki kompenzalja a kapura impotens jatekat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 20., kedd 20:59

Umtitit be kell tenni, amellett hogy mekkora paraszt lett, nagyon jó szezonja van.

Kp-n Pogbáék mellé Rabiot vagy Lemar, attól függ, Lemart idén nem láttam sokat.

Elöl MBappé fix, mellé egy Dembelé-Coman támogatás a szélekről, az bacós és irgalmatlan tempós foci, de ha kell a fehé izé józan ész, Benzema is odaférne.

És egy Fekirt, Thauvint, Martialt, Kazettát tegyél oda valahova.. :lol:
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. március 20., kedd 18:04

mondjuk Én Mbappeval nem szarakodnék a szélen.
Mehetne centerbe és 4-4-2.

Griezt viszont nem fogják kihagyni a kezdőből, fix.
Ő és Pogba az aktuális sztár.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 20., kedd 17:50

Santi írta:https://www.buildlineup.com/shared/5ab1 ... 25d4d2f15a

Mivel Karim topic, természetesen Karimmal :)
Sissoko helyére Lemar és 442 Lemar, Pogba, Kanté, Dembelé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. március 20., kedd 15:32

https://www.buildlineup.com/shared/5ab1 ... 25d4d2f15a

Mivel Karim topic, természetesen Karimmal :)

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. március 20., kedd 15:22

Lloris - BMendy, Umtiti, Varane, Sidibé - Kanté, Lemar, Rabiot- Dembelé, Bappé, Thauvin
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. március 20., kedd 15:20

nálam is hasonló jött ki csak Laporte helyett Umtiti mert Laporte sokat volt sérült és Umtiti jó formában van, elől meg Benzema helyett Griezmann. bár amilyen az öreg Didier majd jó lesz ilyen Matuidi,Payet kp,elől Giroud hátul meg Koscielny.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. március 20., kedd 15:16

Lloris--FMendy,Varane,Laporte,Sidibe--Kante,Rabiot,Pogba--Bappe,Benzema,Dembele
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. március 20., kedd 15:10

pusztán kíváncsiságból nálatok hogy nézne ki a franciák kezdője?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. március 20., kedd 14:50

Realista24 írta:Az utóbbi hetekben es hónapokban látott Karim kellene pont a válogatottba. Mert erő es sebesség van, csak ész nincs.

Most akkor mi is az indok dosampnal? Elismerte mar hogy ruhelli karimot vagy esetleg rasszista? Bar akkor sok jatekostol megkellett volna mar valnia
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 20., kedd 9:42

bappe mindent megold, nem kell már benzema.

ha pato nem megy a vébére, akkor benzemának sincs semmi keresnivalója :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 20., kedd 9:15

Realista24 írta:Az utóbbi hetekben es hónapokban látott Karim kellene pont a válogatottba. Mert erő es sebesség van, csak ész nincs.
Grízes helyett, mellette MBappé meg Coman/Dembelé, bacós lenne.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég