Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:43

már megbocsáss, de te mégis ki a jó isten f@szának képzeled magadat?
El fog küldeni a fórumról..... :D


Neymar egyből esik.....ez oltári ciki......undorító ez a manusz,alig érnek hozzá és már repül is....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 14., szombat 20:41

Kitfisto. írta:nyissátok már ki ezt a k*rva élő közvetítést. Ne ezt offoljátok szét mindig :-@
jó lehet odaát a színvonal ha minden barca alatt a mi fórumunkra írogatsz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:40

Reaper's Scythe írta:R.M.C.F. szerintem kapcsold el, megkíméled a szervezeted a felesleges stressztől :lol:

áááá, eszem ágában sincsen,hatalmasakat röhögök ezen a nyalókán..... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. szeptember 14., szombat 20:39

R.M.C.F. szerintem kapcsold el, megkíméled a szervezeted a felesleges stressztől :lol:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 14., szombat 20:39

Kitfisto. írta:nyissátok már ki ezt a k*rva élő közvetítést. Ne ezt offoljátok szét mindig :-@
már megbocsáss, de te mégis ki a jó isten f@szának képzeled magadat?
álljál már le bakker.
én tudom, hogy kell viselkedni a másik oldalon, bár nekem is vannak/voltak/lesznek necces húzásaim de a pofámról leégne a bőr, ha egyszer egy ilyet bemernék írni az eurobarcára....

természetesen a nem rég becserélt balhátvéd adja a gólpasszt a jobbhátvédnek :lol:
kemény ez az Adriano :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2013. szeptember 14., szombat 20:41-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:38

csak mondanám Főni, hogy neymar > messi.

:D majd ha messi engedi. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. szeptember 14., szombat 20:37

nyissátok már ki ezt a k*rva élő közvetítést. Ne ezt offoljátok szét mindig :-@

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:36

Amúgy a szpíker ordibálásától már azt hittem 3 gólt is lőtt a barca, de még mindig 0-0

Én is.....annyira ordított ahogy 1986 ban maradona vs anglián nem ordítottak.

Neymar meg szinte minden alkalommal dobja magát.....nevetséges,hogy ezeket megeszik a bírók,hát esik el mintha kihúznák alóla a talajt.


Góóóóóól.....hogy örül ez a szerencsétlen speaker Te isten. MI ez?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 14., szombat 20:33

hehe írta: csak mondanám Főni, hogy neymar > messi.
Neymar tényleg nem rossz, viszont Messit nagyon könnyed választják el a labdától :D

Amúgy a szpíker ordibálásától már azt hittem 3 gólt is lőtt a barca, de még mindig 0-0 :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 14., szombat 20:30

R.M.C.F írta:Mindenki nézze a barca meccset :D :D neymar labdaérintéséire a speaker a fa**t is ki****i. A nyála folyik és ha 16 osra ér ordít mintha satuba fognák a zacsiját.

Ku**-a jó.
csak mondanám Főni, hogy neymar > messi.

csak nézd, én szóltam. B-) :D
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:28

Mindenki nézze a barca meccset :D :D neymar labdaérintéséire a speaker a fa**t is ki****i. A nyála folyik és ha 16 osra ér ordít mintha satuba fognák a zacsiját.

Ku**-a jó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 14., szombat 11:05

morientes írta:Egyébként magam részéről nem tartanám bukásnak ha nem nyer a bajorokkal BL-t,azt viszont igen,ha nem jutna tovább a csoportból(bár abból művészet lenne nem továbbjutni)de talán még azt is,ha nem mennének még1 kört...
Tovább fognak jutni, ebben biztos vagyok, aztán a kieséses szakaszban meg már bármi lehet, én úgy gondolom, hogy a nyolcban nagy valószínűséggel ott lesznek, de ha addig összeérik a csapat és Guardiola kijavítja a hibákat, akkor a négy sem elérhetetlen, sőt, végül is még mindig bombaerős keretük van.

Mondjuk ha Pep kiesik a Bayernnel a BL-ből, de megnyeri velük a bajnokságot és a kupát, akkor elégedettek lesznek vele.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 14., szombat 8:46

Ez ott megbukott, hogy mikor kinevezték még közel sem volt biztos, hogy megnyerik a BL-t és tudnak duplázni. Lehet, ha nem írnak alá PG-vel, akkor még mindig Yupp az edzőjük. Vagy valamit tudnak...
Mondjuk ez igaz,ezt adom.De nemhiába erősítettek ujfenn,akkor most Guardiolat kivéve a pakliból,ha nem azért hogy duplázzanak.Sztm ez lehet a legfőbb cél,mintja egyszer a Kaiser elejtett volna valahol erről 1-2 szót...
Aztán nemtudom azt se,hogy reális esélyt láttak vajon abvan,hogy Yupp mesterrel megnyerik a BL-t,(bár ő sem 2 éves nyeretlen azért)de Guardiolat biztosan azért szerződtwték,mert vele reális esélyt láttak hogy behúzzák.Egy kicsit zavaros így hajnalba,de remélem lejön a lényeg.
Egyébként magam részéről nem tartanám bukásnak ha nem nyer a bajorokkal BL-t,azt viszont igen,ha nem jutna tovább a csoportból(bár abból művészet lenne nem továbbjutni)de talán még azt is,ha nem mennének még1 kört...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 13., péntek 21:23

GT37 írta:
wZoLee7 írta:ő megteheti hogy nagy zsozsót kér, amit szerintem meg is adnának neki
Meg is kell adni neki, a második legjobb játékosunkról van szó, nem szabad fukarkodni. Nem mintha attól félnék, hogy beint Rosellnek és eligazol Barcelonából, de azért fő a biztonság. :D

Peppel meg szerintem türelmesek lesznek egy ideig, végül is tudják, hogy idő kell, amíg beérnek a változások (ha beérnek). Mert azt tényleg nem csinálhatta meg Pep, hogy odamegy, és azt mondja, hogy fiúk, az lesz, ami Heynckes alatt, semmi változtatás...
nem tudom mennyit keres, és a többi barca játékosról se tudom...sőt real játékosok keresetével se nagyon vagyok tisztában, de ha keres jelenleg annyit, amennyit bőven elég, és a csapaton belül is benne van az első 3-ban (Messi, Iniesta, valaki) akkor példát mutathatna a fiataloknak...Iniesta az a játékos akiből még kinézek egy ilyent.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 13., péntek 21:16

morientes írta:
De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
Èn ugye azt írtam,hogy a bayern vezérkar maximalista,ők szeretnènek az elsők lenni europaba,akik dupláznak.Nem hiába vitték oda Guardiolat,nem hiába erősítettek a már így is bivalyerős kereten...ez lehet neki a cél.
Azt meg kijelenteni elég merész,hogy mindenki itt a bukását kivánja,csak egyszerűen mi is győzni akarunk,meg ti is azt akartok,nekem ne mond ha összekerülnétek ujfenn,akkor annak drukkolnál hogy Pep megmutassa... :roll:
Persze hogy nem kivánok neki sok sikert mikor az egyik legnagyobb ellenlábas edzője lett...
Ez ott megbukott, hogy mikor kinevezték még közel sem volt biztos, hogy megnyerik a BL-t és tudnak duplázni. Lehet, ha nem írnak alá PG-vel, akkor még mindig Yupp az edzőjük. Vagy valamit tudnak...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. szeptember 13., péntek 19:27

morientes írta:
De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
Èn ugye azt írtam,hogy a bayern vezérkar maximalista,ők szeretnènek az elsők lenni europaba,akik dupláznak.Nem hiába vitték oda Guardiolat,nem hiába erősítettek a már így is bivalyerős kereten...ez lehet neki a cél.
Azt meg kijelenteni elég merész,hogy mindenki itt a bukását kivánja,csak egyszerűen mi is győzni akarunk,meg ti is azt akartok,nekem ne mond ha összekerülnétek ujfenn,akkor annak drukkolnál hogy Pep megmutassa... :roll:
Persze hogy nem kivánok neki sok sikert mikor az egyik legnagyobb ellenlábas edzője lett...

Dehogy drukkolnék neki, a revansunknak drukkolnék.
De azért kijelenteni szeptemberben, hogy bukó és szégyen ha nem nyer bl-t, azért merész.
Pláne egy ilyen madriddal a mezőnyben, egy Mou-s chelseavel, de mi sem vagyunk teljesen gyengék...

Csak azt mondom, nem feltétlen ciki Peptől,ha nem nyer bl-t, az első évében.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 13., péntek 18:05

Tata tényleg komolyan veszi a rotálást, most Pedro maradt ki a keretből.
Valdés, Pinto, Montoya, Piqué, Fàbregas, Xavi, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Jonathan, Mascherano, Bartra, Busquets, Song, Jordi Alba, Tello, Adriano, Dani Alves, Sergi Roberto.
Remélem, Alexis-Messi-Neymar lesz. Tello meg kezdhet majd jövő héten a BL-ben Pedróval együtt.
morientes írta:Èn ugye azt írtam,hogy a bayern vezérkar maximalista,ők szeretnènek az elsők lenni europaba,akik dupláznak.Nem hiába vitték oda Guardiolat,nem hiába erősítettek a már így is bivalyerős kereten...ez lehet neki a cél.
Az komoly lenne... De pont a Bayern törje meg a jeget? Na ne már. :D Idén megnyerjük a BL-t, aztán jövőre... Is. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 13., péntek 17:43

De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
Èn ugye azt írtam,hogy a bayern vezérkar maximalista,ők szeretnènek az elsők lenni europaba,akik dupláznak.Nem hiába vitték oda Guardiolat,nem hiába erősítettek a már így is bivalyerős kereten...ez lehet neki a cél.
Azt meg kijelenteni elég merész,hogy mindenki itt a bukását kivánja,csak egyszerűen mi is győzni akarunk,meg ti is azt akartok,nekem ne mond ha összekerülnétek ujfenn,akkor annak drukkolnál hogy Pep megmutassa... :roll:
Persze hogy nem kivánok neki sok sikert mikor az egyik legnagyobb ellenlábas edzője lett...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 13., péntek 15:04

wZoLee7 írta:ő megteheti hogy nagy zsozsót kér, amit szerintem meg is adnának neki
Meg is kell adni neki, a második legjobb játékosunkról van szó, nem szabad fukarkodni. Nem mintha attól félnék, hogy beint Rosellnek és eligazol Barcelonából, de azért fő a biztonság. :D

Peppel meg szerintem türelmesek lesznek egy ideig, végül is tudják, hogy idő kell, amíg beérnek a változások (ha beérnek). Mert azt tényleg nem csinálhatta meg Pep, hogy odamegy, és azt mondja, hogy fiúk, az lesz, ami Heynckes alatt, semmi változtatás...

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. szeptember 13., péntek 14:09

De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
Amúgy igen.
Az a baj, hogy Pep a labdabirtoklás miatt kiiktatta azt ami kiemelte a Bayernt: a gyorsaságot.
Bár a szuperkupa meccsen voltak arra utaló jelek, hogy nem fogja annyira erőltetni a dolgot. Itt nem tud mindent megcsinálni. Azt lehet látni, hogy a középpályára inkább a kreatívabb embereket részesíti előnyben. De nem fog csatár nélkül játszani. Itt nincs Messi aki egyszerre tud gólerős és jó szervező lenni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég