Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:40

Reaper's Scythe írta:R.M.C.F. szerintem kapcsold el, megkíméled a szervezeted a felesleges stressztől :lol:

áááá, eszem ágában sincsen,hatalmasakat röhögök ezen a nyalókán..... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. szeptember 14., szombat 20:39

R.M.C.F. szerintem kapcsold el, megkíméled a szervezeted a felesleges stressztől :lol:

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 14., szombat 20:39

Kitfisto. írta:nyissátok már ki ezt a k*rva élő közvetítést. Ne ezt offoljátok szét mindig :-@
már megbocsáss, de te mégis ki a jó isten f@szának képzeled magadat?
álljál már le bakker.
én tudom, hogy kell viselkedni a másik oldalon, bár nekem is vannak/voltak/lesznek necces húzásaim de a pofámról leégne a bőr, ha egyszer egy ilyet bemernék írni az eurobarcára....

természetesen a nem rég becserélt balhátvéd adja a gólpasszt a jobbhátvédnek :lol:
kemény ez az Adriano :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2013. szeptember 14., szombat 20:41-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:38

csak mondanám Főni, hogy neymar > messi.

:D majd ha messi engedi. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. szeptember 14., szombat 20:37

nyissátok már ki ezt a k*rva élő közvetítést. Ne ezt offoljátok szét mindig :-@

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:36

Amúgy a szpíker ordibálásától már azt hittem 3 gólt is lőtt a barca, de még mindig 0-0

Én is.....annyira ordított ahogy 1986 ban maradona vs anglián nem ordítottak.

Neymar meg szinte minden alkalommal dobja magát.....nevetséges,hogy ezeket megeszik a bírók,hát esik el mintha kihúznák alóla a talajt.


Góóóóóól.....hogy örül ez a szerencsétlen speaker Te isten. MI ez?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 14., szombat 20:33

hehe írta: csak mondanám Főni, hogy neymar > messi.
Neymar tényleg nem rossz, viszont Messit nagyon könnyed választják el a labdától :D

Amúgy a szpíker ordibálásától már azt hittem 3 gólt is lőtt a barca, de még mindig 0-0 :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 14., szombat 20:30

R.M.C.F írta:Mindenki nézze a barca meccset :D :D neymar labdaérintéséire a speaker a fa**t is ki****i. A nyála folyik és ha 16 osra ér ordít mintha satuba fognák a zacsiját.

Ku**-a jó.
csak mondanám Főni, hogy neymar > messi.

csak nézd, én szóltam. B-) :D
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:28

Mindenki nézze a barca meccset :D :D neymar labdaérintéséire a speaker a fa**t is ki****i. A nyála folyik és ha 16 osra ér ordít mintha satuba fognák a zacsiját.

Ku**-a jó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 14., szombat 11:05

morientes írta:Egyébként magam részéről nem tartanám bukásnak ha nem nyer a bajorokkal BL-t,azt viszont igen,ha nem jutna tovább a csoportból(bár abból művészet lenne nem továbbjutni)de talán még azt is,ha nem mennének még1 kört...
Tovább fognak jutni, ebben biztos vagyok, aztán a kieséses szakaszban meg már bármi lehet, én úgy gondolom, hogy a nyolcban nagy valószínűséggel ott lesznek, de ha addig összeérik a csapat és Guardiola kijavítja a hibákat, akkor a négy sem elérhetetlen, sőt, végül is még mindig bombaerős keretük van.

Mondjuk ha Pep kiesik a Bayernnel a BL-ből, de megnyeri velük a bajnokságot és a kupát, akkor elégedettek lesznek vele.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 14., szombat 8:46

Ez ott megbukott, hogy mikor kinevezték még közel sem volt biztos, hogy megnyerik a BL-t és tudnak duplázni. Lehet, ha nem írnak alá PG-vel, akkor még mindig Yupp az edzőjük. Vagy valamit tudnak...
Mondjuk ez igaz,ezt adom.De nemhiába erősítettek ujfenn,akkor most Guardiolat kivéve a pakliból,ha nem azért hogy duplázzanak.Sztm ez lehet a legfőbb cél,mintja egyszer a Kaiser elejtett volna valahol erről 1-2 szót...
Aztán nemtudom azt se,hogy reális esélyt láttak vajon abvan,hogy Yupp mesterrel megnyerik a BL-t,(bár ő sem 2 éves nyeretlen azért)de Guardiolat biztosan azért szerződtwték,mert vele reális esélyt láttak hogy behúzzák.Egy kicsit zavaros így hajnalba,de remélem lejön a lényeg.
Egyébként magam részéről nem tartanám bukásnak ha nem nyer a bajorokkal BL-t,azt viszont igen,ha nem jutna tovább a csoportból(bár abból művészet lenne nem továbbjutni)de talán még azt is,ha nem mennének még1 kört...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 13., péntek 21:23

GT37 írta:
wZoLee7 írta:ő megteheti hogy nagy zsozsót kér, amit szerintem meg is adnának neki
Meg is kell adni neki, a második legjobb játékosunkról van szó, nem szabad fukarkodni. Nem mintha attól félnék, hogy beint Rosellnek és eligazol Barcelonából, de azért fő a biztonság. :D

Peppel meg szerintem türelmesek lesznek egy ideig, végül is tudják, hogy idő kell, amíg beérnek a változások (ha beérnek). Mert azt tényleg nem csinálhatta meg Pep, hogy odamegy, és azt mondja, hogy fiúk, az lesz, ami Heynckes alatt, semmi változtatás...
nem tudom mennyit keres, és a többi barca játékosról se tudom...sőt real játékosok keresetével se nagyon vagyok tisztában, de ha keres jelenleg annyit, amennyit bőven elég, és a csapaton belül is benne van az első 3-ban (Messi, Iniesta, valaki) akkor példát mutathatna a fiataloknak...Iniesta az a játékos akiből még kinézek egy ilyent.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 13., péntek 21:16

morientes írta:
De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
Èn ugye azt írtam,hogy a bayern vezérkar maximalista,ők szeretnènek az elsők lenni europaba,akik dupláznak.Nem hiába vitték oda Guardiolat,nem hiába erősítettek a már így is bivalyerős kereten...ez lehet neki a cél.
Azt meg kijelenteni elég merész,hogy mindenki itt a bukását kivánja,csak egyszerűen mi is győzni akarunk,meg ti is azt akartok,nekem ne mond ha összekerülnétek ujfenn,akkor annak drukkolnál hogy Pep megmutassa... :roll:
Persze hogy nem kivánok neki sok sikert mikor az egyik legnagyobb ellenlábas edzője lett...
Ez ott megbukott, hogy mikor kinevezték még közel sem volt biztos, hogy megnyerik a BL-t és tudnak duplázni. Lehet, ha nem írnak alá PG-vel, akkor még mindig Yupp az edzőjük. Vagy valamit tudnak...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. szeptember 13., péntek 19:27

morientes írta:
De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
Èn ugye azt írtam,hogy a bayern vezérkar maximalista,ők szeretnènek az elsők lenni europaba,akik dupláznak.Nem hiába vitték oda Guardiolat,nem hiába erősítettek a már így is bivalyerős kereten...ez lehet neki a cél.
Azt meg kijelenteni elég merész,hogy mindenki itt a bukását kivánja,csak egyszerűen mi is győzni akarunk,meg ti is azt akartok,nekem ne mond ha összekerülnétek ujfenn,akkor annak drukkolnál hogy Pep megmutassa... :roll:
Persze hogy nem kivánok neki sok sikert mikor az egyik legnagyobb ellenlábas edzője lett...

Dehogy drukkolnék neki, a revansunknak drukkolnék.
De azért kijelenteni szeptemberben, hogy bukó és szégyen ha nem nyer bl-t, azért merész.
Pláne egy ilyen madriddal a mezőnyben, egy Mou-s chelseavel, de mi sem vagyunk teljesen gyengék...

Csak azt mondom, nem feltétlen ciki Peptől,ha nem nyer bl-t, az első évében.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 13., péntek 18:05

Tata tényleg komolyan veszi a rotálást, most Pedro maradt ki a keretből.
Valdés, Pinto, Montoya, Piqué, Fàbregas, Xavi, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Jonathan, Mascherano, Bartra, Busquets, Song, Jordi Alba, Tello, Adriano, Dani Alves, Sergi Roberto.
Remélem, Alexis-Messi-Neymar lesz. Tello meg kezdhet majd jövő héten a BL-ben Pedróval együtt.
morientes írta:Èn ugye azt írtam,hogy a bayern vezérkar maximalista,ők szeretnènek az elsők lenni europaba,akik dupláznak.Nem hiába vitték oda Guardiolat,nem hiába erősítettek a már így is bivalyerős kereten...ez lehet neki a cél.
Az komoly lenne... De pont a Bayern törje meg a jeget? Na ne már. :D Idén megnyerjük a BL-t, aztán jövőre... Is. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 13., péntek 17:43

De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
Èn ugye azt írtam,hogy a bayern vezérkar maximalista,ők szeretnènek az elsők lenni europaba,akik dupláznak.Nem hiába vitték oda Guardiolat,nem hiába erősítettek a már így is bivalyerős kereten...ez lehet neki a cél.
Azt meg kijelenteni elég merész,hogy mindenki itt a bukását kivánja,csak egyszerűen mi is győzni akarunk,meg ti is azt akartok,nekem ne mond ha összekerülnétek ujfenn,akkor annak drukkolnál hogy Pep megmutassa... :roll:
Persze hogy nem kivánok neki sok sikert mikor az egyik legnagyobb ellenlábas edzője lett...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 13., péntek 15:04

wZoLee7 írta:ő megteheti hogy nagy zsozsót kér, amit szerintem meg is adnának neki
Meg is kell adni neki, a második legjobb játékosunkról van szó, nem szabad fukarkodni. Nem mintha attól félnék, hogy beint Rosellnek és eligazol Barcelonából, de azért fő a biztonság. :D

Peppel meg szerintem türelmesek lesznek egy ideig, végül is tudják, hogy idő kell, amíg beérnek a változások (ha beérnek). Mert azt tényleg nem csinálhatta meg Pep, hogy odamegy, és azt mondja, hogy fiúk, az lesz, ami Heynckes alatt, semmi változtatás...

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. szeptember 13., péntek 14:09

De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
Amúgy igen.
Az a baj, hogy Pep a labdabirtoklás miatt kiiktatta azt ami kiemelte a Bayernt: a gyorsaságot.
Bár a szuperkupa meccsen voltak arra utaló jelek, hogy nem fogja annyira erőltetni a dolgot. Itt nem tud mindent megcsinálni. Azt lehet látni, hogy a középpályára inkább a kreatívabb embereket részesíti előnyben. De nem fog csatár nélkül játszani. Itt nincs Messi aki egyszerre tud gólerős és jó szervező lenni...

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2013. szeptember 13., péntek 14:04

morientes írta:
Szerintem a vezetőség se várja el,hogy mindent nyerjenek megint, bajnokság+kupa, bl-elődöntő,és már messze sikeresnek mondható.
Ismerve a bayern vezetőinek maximalizmusát,sztm nagyon is elvárják,ha nem is a triplázást,de a BL cimvédést mindenképp.A keret naggyából maradt,sőt erősödött is,pl Götzevel,úgyhogy lesz nyomás Guardiolan,nem is kicsi.

egy bl győzelem nem ilyen egyszerű, persze favoritok, és ha szégyenteljesen esnek ki (mint pl mi tavaly), akkor bukta a sztori,vagy ha kiesnek a 8 között egy senaltól.
De mondjuk összejönne egy Real,Barca,Bayern,Chelsea 4es az elődöntőben, ott már nincs favorit, és senkinek sem szégyen,ha alulmarad.
De mindegy, nyilván itt Pep bukását akarják, ami, itt ha nem nyer bl-t egyből, akkor bukásnak is lesz elkönyvelve.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 13., péntek 13:38

Szerintem a vezetőség se várja el,hogy mindent nyerjenek megint, bajnokság+kupa, bl-elődöntő,és már messze sikeresnek mondható.
Ismerve a bayern vezetőinek maximalizmusát,sztm nagyon is elvárják,ha nem is a triplázást,de a BL cimvédést mindenképp.A keret naggyából maradt,sőt erősödött is,pl Götzevel,úgyhogy lesz nyomás Guardiolan,nem is kicsi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég