Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 27., kedd 19:19

ÍME A MAGYAR KEZDŐCSAPAT:

Gulácsi – Fiola, Otigba, Guzmics, Hangya – Lovrencsics G., Pintér Á., Kleinheisler, Dzsudzsák – Szalai, Varga R.
Varga Roland nem szélső? Mert ha 4-2-3-1-ben Dzsudzsák lesz a 10es, akkor arra a 3/4 órára sem lesz jó a meccs míg kezdődik a német-brazil... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 24., szombat 22:45

Én egyedül a kisarkított dolgokra akartam rávilágítani, ugyanis bajnokságszínvonala-ek kupaporond-kulcsjátékosok külföldi bajnokságban téren is az említettek előtt járunk. Nem azt írtam hogy jó amit csinálunk, vagy ne lehetne jobban. Annyira akartam rávilágítani, hogy nem kéne végletekben gondolkozni.
Vagy idehozni a horvátok aranygenerációját, amiben nyilván profi munka van. Nézd meg a finneket, a norvégokat, a szlovéneket, vagy akár a jelenlegi szlovákokat. Kb. ezen a szinten vagyunk, és nem az egésznek az alján. Ha edző vagy, pontosan láttad tegnap hol ment el a meccs, és milyen brutális felállásbeli hibák voltak a nemlétező középpályánkkal, Fiolával belső védőként stb. Pont neked kéne akkor objektíven elhelyezni ezt a teljesítményt.
Én is ilyen területen dolgozom egész nap, szívesen meghallgatom a véleményed, ha az ilyen nso szintű költői túlzásoktól el tudunk tekinteni, mert nekem ez a bicskanyitogató. Mint mikor 2x kikap a Real Madrid, és még a labdaszedőket is el akarjuk adni.
Hol vagyunk mi a szlovákoktól? Ne abból a néhány meccsből indulj ki amit az EB-n nyújtottunk, meg közvetlenül előtte. Nézd meg hol tartottunk 1 éve, 2 éve, 3 éve, menjünk visszafelé, majd amikor eljutsz a 20-30 évig, rájössz, semmi nem változott. Itt-ott egy két jobb eredmény, amúgy semmi. Ja de! Éves szinten 200-300 milliárddal több jut a focira, még sincs eredménye. A horvátokkal kapcsolatban meg csak annyi, hogy én nem az aranygenerációra gondoltam, hanem a futballjuk felépítésére. Ott nincs állami pénz, vagy csak elenyésző, ott kőkemény versenyhelyzet van, piaci alapon zajlik minden, Norvégiában is, Szlovéniában is, Cipruson is, de segitek: lassan már Máltán is, és igen, ez például nagyban befolyásol mindent, az egész szakmát meghatározza. Itt bármi történhet, a pénz folyik, nem kell érte csinálni semmit, ez a közeg pedig kinyír mindent. Mi történik pl Zágrábban? Ha nem nevelnek ki játékosokat, csődbe mennek. Mindjárt más, verseny van, nyomozzák a tehetségeket, majd eladják vagy megtartják, és ez egy öngerjesztő folyamat. Na mindegy, hagyjuk, ma is dolgoztam, hulla vagyok, nem tudok normálisan fogalmazni ugyhogy majd folytatjuk.
:goat:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 24., szombat 20:48

Én egyedül a kisarkított dolgokra akartam rávilágítani, ugyanis bajnokságszínvonala-ek kupaporond-kulcsjátékosok külföldi bajnokságban téren is az említettek előtt járunk. Nem azt írtam hogy jó amit csinálunk, vagy ne lehetne jobban. Annyira akartam rávilágítani, hogy nem kéne végletekben gondolkozni.
Vagy idehozni a horvátok aranygenerációját, amiben nyilván profi munka van. Nézd meg a finneket, a norvégokat, a szlovéneket, vagy akár a jelenlegi szlovákokat. Kb. ezen a szinten vagyunk, és nem az egésznek az alján. Ha edző vagy, pontosan láttad tegnap hol ment el a meccs, és milyen brutális felállásbeli hibák voltak a nemlétező középpályánkkal, Fiolával belső védőként stb. Pont neked kéne akkor objektíven elhelyezni ezt a teljesítményt.
Én is ilyen területen dolgozom egész nap, szívesen meghallgatom a véleményed, ha az ilyen nso szintű költői túlzásoktól el tudunk tekinteni, mert nekem ez a bicskanyitogató. Mint mikor 2x kikap a Real Madrid, és még a labdaszedőket is el akarjuk adni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 24., szombat 20:30

Nem igaz, a fent említettek közül semelyik nem volt világeseményen a 2010-es években. Mi igen. Míg a fenti csapatok selejtezősorozatuk végén szerepelnek mindig, mi a 3-4. helyen.
Nem csak a válogatott teljesítménye számít, hanem az adott ország bajnokságának színvonala, hány csapat jut ki európai porondra, hány játékosuk játszik magasabban jegyzett bajnokságban, stb stb. Az, hogy mi kint voltunk az EB-n, nem jelent semmit hosszútávon. Ha a következő 30 évben a közelében sem leszünk semmilyen nemzetközi tornának, akkor mi lesz az érv? Attól még gyengék vagyunk. És az elmúlt évek,hónapok eredményei gyenge csapatok ellen azt mutatja, hogy igenis azon a szinten vagyunk, mint pl. Ciprus. A környező országok mind lehagytak minket szakmailag, és ha hozzávesszük azt, hogy mi mennyit pénzt tolunk bele (ÁLLAMI PÉNZT), akkor még borzasztóbb a helyzet. Vagy mindig a taktika miatt kapunk ki alacsonyan jegyzett csapatok ellen? :hmmm:
Hallgatlak a máltai és koszovói labdarúgás koncepciójáról. Fuck it, lehetnek a lettek vagy az észtek is.
Mint fentebb is írtam, a bajnokságokat is érdemes figyelembe venni, meg egyéb tényezőket, utánpótlást, akadémiákat, stb stb amik alapján elmondható, egy-egy ország mennyire erős a labdarúgásban. Egyébként labdarúgóedzőként van rálátásom is, pü-ben szívesen megosztom veled a tapasztalataimat, gondolataimat, de remélem nem tiportam a lelkedbe a hozzászólásommal, amiben csak a véleményemet írtam le. :coffee:
Ahogy bármelyik erősebb csapat esélyes bármelyik gyengébb csapat ellen. Persze a hollandokat is meg tudták verni a bolgárok, stb. Csak az ilyenek nem mozgatnak meg senkit, hiszen annyit foglalkozol láthatóan a válogatott labdarúgással, mint mindenki más aki megmondja a tutit.
Nem mondom meg a tutit, hanem a véleményemet írtam le, amivel nem muszáj egyetérteni, de azért a stílusod kicsit bicskanyitogató. Visszavehetnél mert nem gondolom hogy bármi sértőt írtam volna...
De jó példa ám. megint előrébb lesznek? Megint? Akkor jó. :lol: Gondolom utána az EB-n is mindenki széthullott volt, és jókor találkoztunk velük.
Az EB-n való szereplés szép munka volt, úgy ahogy mindenki, aki szurkol a magyar labdarúgásért, én is örültem, és minden alkalommal kint voltam az utcákon Budapesten és örültem, hogy végre van FOCI. Van eredmény. Van akarás és küzdés, úgy éreztem, ismét van LABDARÚGÁSUNK. Csakhogy, azóta nem sikerült szintet lépni, megtartani a formánkat, nem sikerült ott maradni. Folytatódik minden ugyanúgy, mint előtte. Dárdai is nyilatkozott hasonlót.
Aggódok, hogy a legközelebbi nemzetközi torna, amin ott leszünk (akár válogatott akár klubszinten), 60 éves leszek... Az én hsz-em arról szólt, hogy hosszútávon borúsak a kilátások.
Ja, és hozzátenném, kazahsztántól kikapni SZÉGYEN. Ahogy Andorrától is. És Luxemburgtól is. És nagyon komoly taktikai problémák voltak tegnap, és problémák egyébként is vannak. És nem, a magyar foci nem jó. Ezt is aláírom. De ezt a demagóg szintet 3 meccs alapján leírni olyan, mintha az EB eredményei után azt írtad volna, hogy nekünk mostantól belgium az ellenfelünk. Süt az írásodról hogy valószínűleg mérgedben írtad az egészet (legalábbis remélem,ha nem így lenne az baj..), ami érthető. Én valószínűleg még nálad is elkeseredettebb voltam kint a meccsen. De attól még lehet objektíven a helyén kezelni a csapatot. És nem, a csapat helye még így sem Ciprus vagy Koszovó.
Hát, ha objektíven nézzük, akkor de. Ciprus és Koszovó például jó ellenfelek számunkra, ahogyan Málta, Feröer, Lettország, Kazahsztán, Albánia, Azerbajdzsán és még sorolhatnám... Az elmúlt évek eredményei alapján.

A mérce nyilván más, Németország, Anglia, Spanyolország, stb ők az elit, de érdemes lenne átnézni a horvátokhoz, ők hogyan csinálják.

:)
:goat:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. március 24., szombat 19:36

most lattam bode nyilatkozatat

amellett, hogy benne van, hogy nem jo az angolja, szerintem ez inkabb szarkazmus volt itt.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 24., szombat 18:22

RealAsensio írta: Es tudsz erdemben reagalni ra vagy csak ennyire tellett toled?
Feroer-Ciprus-Lettorszag-Koszovo-Malta vonal szintjen vagyunk, ok jelentik az ellenfelet szamunkra a 2010-es evekben
Nem igaz, a fent említettek közül semelyik nem volt világeseményen a 2010-es években. Mi igen. Míg a fenti csapatok selejtezősorozatuk végén szerepelnek mindig, mi a 3-4. helyen.
Akarhova nezek, barmelyik orszagot vizsgalom, mindenhol van valamilyen koncepcio, fejlodik az utanpotlas, jol/jobban kezelik a penzt.
Hallgatlak a máltai és koszovói labdarúgás koncepciójáról. Fuck it, lehetnek a lettek vagy az észtek is. :agree:
Amig nem fogjuk fel, hogy nekunk ok az ellenfelek, es minden erosebb/erosebbnek velt csapat elleni vereseg utan megy a hiszteria, meg a panik, es ujra meg ujra belekezdunk egy """""uj koncepcioba""", kezdve az edzokeringovel, szamtalan uj """""szakmai""""" stabbal, addig ez lesz.
Ezt már feljebb megcáfoltam, de ha nem feljebb célzol, hanem magad alá, fejlődési lehetőség sincs.
Ez van, en mar nem idegesitem fel magam, csak azt nem ertem, ki talalta ki, hogy mi vagyunk az eselyesek, barki ellen...
Ahogy bármelyik erősebb csapat esélyes bármelyik gyengébb csapat ellen. Persze a hollandokat is meg tudták verni a bolgárok, stb. Csak az ilyenek nem mozgatnak meg senkit, hiszen annyit foglalkozol láthatóan a válogatott labdarúgással, mint mindenki más aki megmondja a tutit.
Jo pelda Norvegia, szethullott a valogatottjuk, godorbe kerultek, jokor talalkoztunk veluk, de amig ok mar akkor elkezdtek valtoztatni es megujulni, mi a pillanatnyi sikert elveztuk, aztan hosszu tavon ok megint elorebb lesznek, mi meg lassan mar Ciprust sem tudjuk majd egyertelmuen lenyomni.
De jó példa ám. megint előrébb lesznek? Megint? Akkor jó. :lol: Gondolom utána az EB-n is mindenki széthullott volt, és jókor találkoztunk velük.



Ja, és hozzátenném, kazahsztántól kikapni SZÉGYEN. Ahogy Andorrától is. És Luxemburgtól is. És nagyon komoly taktikai problémák voltak tegnap, és problémák egyébként is vannak. És nem, a magyar foci nem jó. Ezt is aláírom. De ezt a demagóg szintet 3 meccs alapján leírni olyan, mintha az EB eredményei után azt írtad volna, hogy nekünk mostantól belgium az ellenfelünk. Süt az írásodról hogy valószínűleg mérgedben írtad az egészet (legalábbis remélem,ha nem így lenne az baj..), ami érthető. Én valószínűleg még nálad is elkeseredettebb voltam kint a meccsen. De attól még lehet objektíven a helyén kezelni a csapatot. És nem, a csapat helye még így sem Ciprus vagy Koszovó.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 24., szombat 17:14

Süti írta:Jó sok hülyeséget sikerült egy hozzászólásba belesűríteni, ez mindenképp megér egy tapsot. :lol:
Es tudsz erdemben reagalni ra vagy csak ennyire tellett toled?
:goat:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 24., szombat 16:55

Jó sok hülyeséget sikerült egy hozzászólásba belesűríteni, ez mindenképp megér egy tapsot. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 24., szombat 15:58

Tovabbra is tartom, hogy mi a Feroer-Ciprus-Lettorszag-Koszovo-Malta vonal szintjen vagyunk, ok jelentik az ellenfelet szamunkra a 2010-es evekben. Peldaul Gruzia, Romania, Albania, vagy lasd tegnap Kazahsztan, mind mind elottunk jarnak. Akar baratsagos, akar tetmerkozesrol legyen szo. Akarhova nezek, barmelyik orszagot vizsgalom, mindenhol van valamilyen koncepcio, fejlodik az utanpotlas, jol/jobban kezelik a penzt.

Amig nem fogjuk fel, hogy nekunk ok az ellenfelek, es minden erosebb/erosebbnek velt csapat elleni vereseg utan megy a hiszteria, meg a panik, es ujra meg ujra belekezdunk egy """""uj koncepcioba""", kezdve az edzokeringovel, szamtalan uj """""szakmai""""" stabbal, addig ez lesz. Ahogy regen is mondtak, neha hatra kell lepni egyet, hogy aztan kettot lehessen elore. Persze, nem a stadionepitessel kezdodik a futball, a fejetol buzlik a hal. Minden szinten!

Ez van, en mar nem idegesitem fel magam, csak azt nem ertem, ki talalta ki, hogy mi vagyunk az eselyesek, barki ellen... ja, es ez a szerencsetlen Leekens vegig vakon lesz, nem azert, mert nem jo edzo, hanem mert ebben a tragyadombban lehetetlen erdemi munkat vegezni. Dardain kivul senki nem tudott, de azert a Palinak is sok minden osszejott, es rovid ideig volt vezeto, hogy erdemben el lehessen donteni, valoban, 100%ig az o szellemisege, vezetoi kepessege, szakmai tudasa kellett a sikerekhez. Jo pelda Norvegia, szethullott a valogatottjuk, godorbe kerultek, jokor talalkoztunk veluk, de amig ok mar akkor elkezdtek valtoztatni es megujulni, mi a pillanatnyi sikert elveztuk, aztan hosszu tavon ok megint elorebb lesznek, mi meg lassan mar Ciprust sem tudjuk majd egyertelmuen lenyomni.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 24., szombat 15:29

PEEtör írta:"Az első 20 percben aludtunk, gólra gólt kaptunk, két ilyen pofonból nehéz felállni akárki ellen. "

Parádés, egyszerűen nem is kell ehhez semmi többet hozzátenni, ezt el kell tenni humorosba.

Már-már a Belgát megszégyenítő aranyköpés... ("Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerűen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettőt. ")
Szerintem ezzel a nyilatkozattal semmi baj, sőt utána még fociztak is 25 percet. Ami utána meg a második félidőben volt az a katasztrófa.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2018. március 24., szombat 15:26

"Az első 20 percben aludtunk, gólra gólt kaptunk, két ilyen pofonból nehéz felállni akárki ellen. "

Parádés, egyszerűen nem is kell ehhez semmi többet hozzátenni, ezt el kell tenni humorosba.

Már-már a Belgát megszégyenítő aranyköpés... ("Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerűen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettőt. ")
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 24., szombat 13:15

rashidm írta:Ha Böde ezt nyilatkozta, hogy szar az angolja akkor az még inkább gáz... akkor Storck-ot hogy értette? Vagy nem volt tolmács a játékosok mellett? :lol: Vicc az egész...
Gyenge tippemre Böde semmilyen nyelven nem tud a magyaron kívül, de Dollal már régóta dolgozik együtt és azért gondolom több dolog megragadhatott ez által németül is neki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. március 24., szombat 13:12

Ha Böde ezt nyilatkozta, hogy szar az angolja akkor az még inkább gáz... akkor Storck-ot hogy értette? Vagy nem volt tolmács a játékosok mellett? :lol: Vicc az egész...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 24., szombat 11:30

Kerlon írta: Félre értések ne essenek, szar az állomány, de a szarból is lehetne valami szervezettséget és játék képet kialakítani, maximum nem lenne szép és lennének hibák, de tegnap abszolút semmit se lehetett látni az egészen.
Jah, hát nem is értettem ezt a Leekens kinevezést, védhetetlen döntés.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 24., szombat 9:54

nem láttam a meccset, nem is fogok nézni soha, csak egy dolog:
amíg nem sózzák be az egész magyar focit úgy, ahogy van, és képeznek inkább új, fiatal edzőket országszerte, és kezdik el a most még meg sem született gyerekek megfelelő képzését, addig itt ne várjon senki semmi jót.
egy kb 20 évre elfelejteném ezt a sportot minden téren, minden szinten idehaza, egy forintot, semmit nem adnék senkinek erre a sportra.
azok a szülők, akik akarnak valamit kezdeni a gyerekükkel, menjenek külföldre vele, mindenki jobban jár.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 24., szombat 9:43

Se taktikát, se elképzelést nem láttunk tegnap. Pintért ezért az első meccse után el is küldték. Mondjuk én már a vezetőségből rúgdalnám ki a népet, mert kész vicc döntések vannak.

Félre értések ne essenek, szar az állomány, de a szarból is lehetne valami szervezettséget és játék képet kialakítani, maximum nem lenne szép és lennének hibák, de tegnap abszolút semmit se lehetett látni az egészen.

Nikolicnak meg most járjon a pofája.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. március 24., szombat 9:35

Shame, shame, shame ismét.

Böde Dani a meccs után
„Az első 20 percben aludtunk, gólra gólt kaptunk, két ilyen pofonból nehéz felállni akárki ellen. Hogy mi volt a meccs után? Feszült voltam, mentem egyből zuhanyozni. A mester mondott pár szót, de nem jó az angolom, nem értettem, a többiek meg nem fordították le. ( :fpalm: ) A szurkolók szeretetét csak úgy tudjuk visszaszerezni, ha jól játszunk és nyerünk, jelen állás ez nagyon nehéz, de mindent el fogunk követni.”
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 23., péntek 21:03

Ahogy nézem, a válogatottnak feladták az utolsó Kennethet.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 23., péntek 20:34

Remy írta:Vagy Szalai vagy Niko. El kene donteni, a ketto egyutt sok, mi nem az a csapat vagyunk, amelyik elbirja a ket csatárt.
szerintem mindenki látja, hogy Storcknak igaza volt és Niko egy kalapszart nem ér a számunkra
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2018. március 23., péntek 20:30

Gól ide vagy oda, ezek a játékosok megérdemelnék már, hogy lerángassák róluk a szurkerek a mezt Különösen Dzsudzsák. Óriási szégyen, hogy ez az ember a csapatkapitány. Mivel tud példát mutatni? Mivel tudja a társait motiválni vagy megvédeni?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég