OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 24., szombat 10:28

Steve írta:Nekem ez az eredmény másodlagos duma tetszik. :lol: :lol:

Szerintem kimondottan örülni kellene az eredménynek.

Én bosszantani nem akarom magam ilyen dolgokon, értelmetlen. Inkább nevetek egyet. :)
Ez a különbség a profi és a magyar futball között. Tegnap a németek és a spanyolok olyan meccset toltak, mintha döntőt játszottak volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. március 24., szombat 10:27

Nekem ez az eredmény másodlagos duma tetszik. :lol: :lol:

Szerintem kimondottan örülni kellene az eredménynek.

Én bosszantani nem akarom magam ilyen dolgokon, értelmetlen. Inkább nevetek egyet. :)

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. március 24., szombat 10:17

És ami még sokkal jobban felszab, az ez:

https://zoom.hu/hir/2018/03/24/igy-feny ... -meccsrol/

elképesztő, hogy sokan azt hiszik, övék a lelátó, azért mert kint voltak pár meccsen...
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. március 24., szombat 10:17

Tádám írta:Az itteni témához kapcsolódó:


https://444.hu/2018/03/24/origo-a-szurk ... a-bizalmat


legalja.
Hát ez tényleg óriási. :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 24., szombat 9:54

Origon napi 5 hol és kit erőszakoltak meg a migránsok vagy bontottak rendet cikk van /óra. :lol:

Sierra írta:
RealMadridFanatic írta:Az viszont kérdés számomra, hogy az mennyivel felelősebb viselkedés részemről, ha tájékozatlanul szavazok, mintha el sem megyek.
RealMadridFanatic írta:hogy a nyílt lopást, a cenzúrát, az emberek megvezetését magam is érzékelem és elítélem.
Szerintem ott a válasz a kérdésedre. Ha zavar a jelenlegi helyzet, és változást szeretnél, akkor mindenképp menj el szavazni. Engem leginkább az elnyomás, megfélemlítés és félrevezetés (na meg a pofátlan tolvajkodás) zavar a leginkább, hogy az alapvető intézmények állapotáról ne is beszéljünk.
Engem is ez húz fel. Amikor írják, hogy minden kiszabott építkezés tök indokolatlanul drágul és drágul legyen szó stadionról, útról vagy akármiről. De még ha hasznosan kórház felújításokra menne a pénz, de rohadtul nem. Nagyon undorítóan és látványosan lopnak már ebben az országban, de még mindig úgy vannak sokan, hogy hát azért jobb lett... Szart, a világ gazdaság kicsit húz minket is, aztán kb ennyi. Nem mi lendülünk fel, ahogy írták a környező országok sorra lépnek le minket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. március 24., szombat 9:45

Az itteni témához kapcsolódó:


https://444.hu/2018/03/24/origo-a-szurk ... a-bizalmat


legalja.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. március 24., szombat 1:09

RealMadridFanatic írta:Az viszont kérdés számomra, hogy az mennyivel felelősebb viselkedés részemről, ha tájékozatlanul szavazok, mintha el sem megyek.
RealMadridFanatic írta:hogy a nyílt lopást, a cenzúrát, az emberek megvezetését magam is érzékelem és elítélem.
Szerintem ott a válasz a kérdésedre. Ha zavar a jelenlegi helyzet, és változást szeretnél, akkor mindenképp menj el szavazni. Engem leginkább az elnyomás, megfélemlítés és félrevezetés (na meg a pofátlan tolvajkodás) zavar a leginkább, hogy az alapvető intézmények állapotáról ne is beszéljünk.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. március 23., péntek 23:56

Csoki, mi abban a nem érthető számodra, hogy valaki képes lenne a megélhetéséből x százalékot arra áldozni, hogy esetleg kifizesse a megszorításokat, vagy neadjisten gazdagként egy többkulcsos adót azért mert arra számít hogy ez jövőben megtérül egy normális politikai garnítúra mellett, és nem csak azt nézi, hogy jelenleg mennyit kaszál? És nem TUDJA, hogy jobb lesz majd mindenkinek, hanem REMÉLI. Miért véthetőbb ezzel szemben ha valaki csakis tisztán a számokat nézi a bankkártyáján a hó végén?
Bocs, de te felsoroltál egy darab részt az adózásból ami a gazdaságpolitika alig szemmel látható részlete. Az adókulcsukból te meg tudod mondani, hogy jó egy ország(párt) gazdaságpolitikája? Már önmagában munkaadókon belül sem jelent önmagában sokat, hogy az szja egykulcsos vagy progresszív, mert a többi adóval, járulékkal is tudod módosítani az munkát terhelő adók és járulékok összmértékét, onnantól kezdve meg olymindegy is lehetne az szja. De még a vezető közgazdászok között is bőven van vita arról, hogy melyik a jó megoldás.
És újra, ez csak egy apró dolog, tudtommal nem az szja mértékéről tartják a választást, hanem pártokról, csomagban az összes gazdaságot érintő terveikről.Meg ugye minden másról, ami nem a gazdasághoz kötődik.
De mint írtam, szerintem minden választási döntés védhető, hiszen szerintem senki sincs a nagy tudás birtokában, senki nem tudhatja, hogy igazából mi is lesz jó az országnak. Innentől meg az is sokkal érthetőbb, ha az egyszeri ember megnézi azt, amit még fel is tud fogni, azaz hogy a közeljövőben ő és családja hogy járna az adott választásával. És én nem szeretem, ha valaki azt hiszi, hogy ő tudja a tutit. Annál már az is tisztább, ha az ember az alapján dönt, amiről valamennyire képben is van.

Amúgy a progresszív adózást támogatom. :)
Az viszont kérdés számomra, hogy az mennyivel felelősebb viselkedés részemről, ha tájékozatlanul szavazok, mintha el sem megyek. Végül kicsit a 22-es csapdájának érzem a helyzetet.
Megértem. :)

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2018. március 23., péntek 22:46

istimester írta:
LiamGallagher írta: Erre csak egyetlen képet tudok neked megmutatni, ami többet ér minden szónál:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B46DA5B
Én sokkal jobb gifet tudok linkelni :D
Fúúú bazz... :D

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 23., péntek 22:36

Dupla D írta:
füst írta:Lentebb volt ez a kérdés, én igazán sajnálom hogy nem jött rá semmi reakció, de engem is érdekelne, ami RMFanaticot, hátha esetleg valakinek kedve van válaszolni. Mi formálta olyanra a politikai meggyőződéseteket, amilyen? Milyen forrásokra támaszkodtok? :)
Én azt vallom, hogy a politika, ahogy a pártok se feketék és fehérek, jók vagy rosszak...

Köszi a választ!
Igen, vannak helyek, hírportálok, ismerősök ahonnan lehet információkat gyűjteni, de számomra továbbra is kérdéses, hogy melyik forrás mennyire megbízható, objektív. Annak, hogy ez ekkora kétséget ébreszt bennem eleve nagyrészt a jelenlegi kormány a felelőse szerintem (a saját "igénytelenségemen" felül, mert eleve nem szeretek híradót nézni, híreket olvasni mióta az eszemet tudom - nincs szükségem a terelésekre, vagy a folyamatos lehúzó hírözönre - és itt meg is kaphatom, hogy elfordítom a fejem, ami lehet, hogy jogos is, csak nem érdekel, mert nem vagyok hajlandó mérgezni az életemet - nade az off offjábú' ki).

Aztán ott van, amit CS0ki is pedzegetett korábban és az előző hszben magam is erre akartam utalni:
CS0ki írta:Ezzel az a baj, hogy egy átlag ember nem fog tudni dönteni ilyenekben, Mit átlag, gyakorlatilag senki sem. Pár dologra persze rá lehet mondani, hogy gazdaságilag pocsék döntés, és mondjuk hogy teljes konszenzus ez ügyben, mondjuk ha minden erőforrást zebratenyésztésre összpontosítana az ország, arra lehet mondani, hogy hülye ötlet. De egy párt teljes gazdasági programjáról eldönteni, hogy ez most hosszú távon jó-e az országnak, az embereknek...Senki nem képes megmondani. És zebratenyésztés szintű ötletekkel egyik párt sem operál, így gazdasági alapon, főleg nem a saját egyéni, közeljövőre vonatkozó számolgatással kb lehetetlen dönteni.
Ezt erősítik meg a ma kora esti hozzászólások is, pedig minden bizonnyal olyan emberek írták őket, akik nálam sokkal jobban képben vannak egy gazdaság hiteles mérőszámaival, de egyetértés nincs, vagy csak részben. Ha úgymond szakmabeliek (de legalábbis olyanok, aki veszik a fáradságot és utánaolvasnak a dolgoknak) sem jutnak dűlőre ilyen (kétségtelenül bonyolult, de meglehetősen) fontos kérdésekben, akkor én, aki a villamosmérnök szakon túlélt közgázon kívül semmit nem konyítok a témához, mi alapján értékeljek egy kormány vagy ellenzék által lobogtatott statisztikát, vagy merjem megítélni, hogy egy párt programja, vagy "európai béreket!" ígérete mennyire reális.

Ha pedig meg is próbálkoznék megismerni minden alternatíva elképzeléseit legalább (nem a megvalósíthatóságot), azzal is annyi idő menne el, ami nem fér bele az életembe. Főleg most, amikor kevés emberünk van munkában a meló mennyisége viszont jóval magasabb az átlagnál, a kislányom pár hete érkezett és minden szabadidőmet vele szeretném tölteni, ugyanakkor pont nagyrészt miatta is fontosnak gondolok ilyen kérdéseket és a struccpolitika mellőzését. Az viszont kérdés számomra, hogy az mennyivel felelősebb viselkedés részemről, ha tájékozatlanul szavazok, mintha el sem megyek. Végül kicsit a 22-es csapdájának érzem a helyzetet.

Az mindenesetre biztos, hogy markáns vélemény megfogalmazására nem érzem magam jogosultnak, annak ellenére, hogy a nyílt lopást, a cenzúrát, az emberek megvezetését magam is érzékelem és elítélem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. március 23., péntek 21:55

LiamGallagher írta: Erre csak egyetlen képet tudok neked megmutatni, ami többet ér minden szónál:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B46DA5B
Én sokkal jobb gifet tudok linkelni :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. március 23., péntek 21:42

Én nem akarok sokat hozzá fűzni.

Fidesz- egy dolog, gazdaságilag tényleg tudnak szép számokat felmutatni. De ezek mögé is érdemes látni, ha az EU-s kifizetések nem lesznek, (már pedig amit a párt csinál, az a kettős játék, egyfelől fákk jú Eu, másfelől az ő pénzükkel verik a csalánt és a fasza mutatókat) akkor bajban lesz az ország. Nekem egyébként alapvetően szimpatikus mondjuk, amit a bevándorlós helyzetben tesznek, de ez nem saját kútfő, ahogy írtátok.

Momentum- nekem az ő stílusuk nagyon hányinger, és nálam egy szépen kinéző, de üres torta az egész programjuk. Menő, csillogó, trendi, de valójában üres.

Egy Vona nélküli jobbikkal tudnék is szimpatizálni, de nekem az a faszi nagyon ellenszenves. Remélem félre állítják.
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. március 23., péntek 21:37

Köszi annak a pár Fideszre szavazónak, aki írt.
füst írta:
RealMadridFanatic írta:
Szóval érdekelne, hogy ki honnan tájékozódik, hogy markáns véleményt tudjon megformálni. Vagy egyszerűen arról van szó, hogy bárki, csak ne a Fidesz, mert gusztustalan amit megengednek maguknak (egyébként ezt a véleményt is el tudom fogadni).
Lentebb volt ez a kérdés, én igazán sajnálom hogy nem jött rá semmi reakció, de engem is érdekelne, ami RMFanaticot, hátha esetleg valakinek kedve van válaszolni. Mi formálta olyanra a politikai meggyőződéseteket, amilyen? Milyen forrásokra támaszkodtok? :)
Én azt vallom, hogy a politika, ahogy a pártok se feketék és fehérek, jók vagy rosszak. A legnagyobb hiba szerintem az, ha valaki elvakultan hisz valamiben, ahogy írtam is korábban. Szeretem megismerni, minden oldal véleményét, ezért én mindenféle oldalon át szoktam futni, ha úgy van. Persze a legjobb az lenne, ha lenne egy normális, független netes hírportál, de sajnos jó ideje szerintem nincs. Origo, Index, Alfahír, youtube-on fent levő tv-s beszélgetések, néha még 444-be és pesti srácokba is belefutok. Ez nem jelenti azt, hogy rendszeresen olvasom ezeket, sőt... Csak próbálom több oldalról szemlélni a dolgokat. Az Origo a kampány kezdete óta semmi másról nem szól, mint a migránsokról, úgyhogy mostanában próbálom kerülni.

Összehasonlítva a kormánypártit az ellenzékivel az a véleményem, hogy jelenleg az ellenzéki oldalak maradtak meg vállalhatóbb formában a kampány idejére, a kormánypárti média iszonyat mélyre süllyedt. Olyan szinten hülyének nézik az embert, hogy felfordul az ember gyomra. A migráns téma nagyon túl van tolva. Konkrétan ezzel fogják megnyerni a választást. A migránshullám előtt kezdett el ereszkedni a Fidesz népszerűsége, ahol sikerült eltalálni a magyar emberek többségének a véleményét, amit azóta is újra, meg újra meglovagolnak. Ha ez nincs, szerintem most egy nagyon kiélezett választásról beszélnénk.

Elismerem, hogy voltak jó húzásai a Fidesznek. A gazdaság sincs szarban (bár szerintem a következő 4 év nagyobb kihívás lesz gazdaságilag). Nem esnék kétségbe, ha újra kapnának 4 évet, ha...

Ha nem lenne ilyen elképesztő mértékű, teljesen leplezetlen korrupció.
Ha nem néznék hülyének az embert.
Ha nem biztosítanák be magukat egy életre a trónon az összes média megvásárlásával, amik tele vannak ferdítéssel vagy hazugsággal, gyűlöletkampánnyal. Elérték, hogy ne legyen független média, és a közpénzen üzemelő médiáik csak a kormányt szolgálják ki (nem hívnak ellenzéki politikust az emberek pénzén üzemelő tv-be, folyamatosan egymásra hivatkoznak...).

De ezzel ahogy látom ti is tisztában vagytok, csak nektek ez nem elég ahhoz, hogy ne szavazzatok rájuk. Én azt mondom, hogy a Jobbik nem tudjuk mit hozna a kormányon, de egy esélyt kapnak tőlem, ha csak a korrupció megszűnik, akkor már megérte.

Lordgabinak meg annyit mondanék, hogy a Jobbik találta ki a kerítést, és ők még annyi bevándorlót se engednének be, mint a Fidesz. Bár a kormánypárti média tudom, hogy nem ezt mondja.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. március 23., péntek 21:22

Swineherd írta:GDP-vel jössz? A nominális államadósság a lényeg, a ruszki kölcsön, az utcát kapargató közmunkások, a kivándorlás stb.

GDP arányos államadóssággal jössz? Most ez komoly? :D

Tényleg kár volt szenvedned.
Önmagában a nominális államadósság növekedése sem jelent semmit. Az európai országok többségében növekszik, ha ez számodra a lényeges mutató egy gazdaság szempontjából, akkor nem tudom mit szűrsz le abból, hogy a franciák nominális államadósság-növekedése vagy 20x-osa a magyarnak. De az összes szomszédos országban is nőtt, az osztrákokat is beleértve. Aztán mégis jól elvannak.
Nincs olyan mutató, ami önmagában leírja egy gazdaság változását, szerintem ebben egyet érthetnénk. Párhuzamosan kell nézni a főbb mutatókat, és akkor valamennyire le lehet szűrni hogy hányadán állunk.

A közmunka program teljesen hasztalan, ezen nincs mit menteni. A kivándorlással meg semmit sem lehet kezdeni, erről szól az EU, a szabad munkavállalásról. Nem csak mi küzdünk vele, az egész EU-t sújtja, minél keletebbre tekintünk, annál inkább.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. március 23., péntek 20:42

El Sie7e írta:
Swineherd írta:Jó, akkor meséld el légy szíves, miből tevődik össze Magyarország GDP-je.
A Marxon még ezt tanítják? :)
hát nem a nominális államadósságból :lol: :lol: :lol:
Hát valóban nem.
Na, miből tevődik össze?
Mekkora része van benne a multik által megtermelt, majd kivitt pénznek, mekkora a térkőre és Pénztáros Lőrinc túlárazott beruházásaira elbaszott EU-s támogatásoknak stb.?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 23., péntek 20:34

El Sie7e írta:tehát ha összehasonlítjuk az USA és MO nominális államadósságát, az több infót hordoz, mintha ugyan ezt a GDP arányos államadóssággal tennénk meg
értem, taníts még mester
Nem tudom mennyire hiteles Gulyás Marci és mennyire lehet neki hinni, de ha ezek azadatok igazak és nem hamisítottak, akkor felesleges GDP-zni, mert Etiópia is előttünk áll. A többi adat is elég érdekes, hogy a szomszédos országok mindenben jobban teljesítenek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. március 23., péntek 20:34

Ezek a mutatók 2 dologból kiválóak:
1. minden kormány úgy kozmetikázza, ahogy neki jónak tűnik. Ez tény. Kimondott tény.
2. remek, hogy dübörög a gazdaság, de ez kinek hoz hasznot? Ki élvezi ennek az előnyét? 3-4 ember és holdudvaruk. Hiába remekel az építőipar, ha az építési vállalkozások mennek csődbe, mert minden munkát 3 cég végez. Persze, ők leosztják a melót a kicsiknek, akiket nem fizetnek ki időben, akik jól csődbe mennek és kalap.

Egyébként nem értem, minek ide keverni a gazdaságot pl, ha nem elég indok manapság a demokrácia teljes hiánya, azaz a nyílt diktatúra minden fronton. :hmmm:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. március 23., péntek 20:30

Swineherd írta:Jó, akkor meséld el légy szíves, miből tevődik össze Magyarország GDP-je.
A Marxon még ezt tanítják? :)
hát nem a nominális államadósságból :lol: :lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. március 23., péntek 20:09

Jó, akkor meséld el légy szíves, miből tevődik össze Magyarország GDP-je.
A Marxon még ezt tanítják? :)
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. március 23., péntek 20:08

Swineherd írta:GDP-vel jössz? A nominális államadósság a lényeg, a ruszki kölcsön, az utcát kapargató közmunkások, a kivándorlás stb.

GDP arányos államadóssággal jössz? Most ez komoly? :D

Tényleg kár volt szenvedned.
tehát ha összehasonlítjuk az USA és MO nominális államadósságát, az több infót hordoz, mintha ugyan ezt a GDP arányos államadóssággal tennénk meg
értem, taníts még mester :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég