Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. március 27., kedd 8:46

ToniKroos írta:
Csabi írta:hát nem tudom bazd, de vagy mi esünk pofára vagy perezék. :lol: aztán kiderül h neymar lesz vagy drenthe :mrgreen:
Ehhez csak annyit, hogy Drenthe se volt rossz focista, csak mellé is kellett volna egy normális edző. Szerencsétlen volt, hogy pont akkor jött ide, mikor ilyen Suszter, Juande Ramos meg Pellegrini volt kinevezve. Persze van aki képes ilyenek mellett is szintet lépni, de na, ilyen edzők mellett lehet én is elittam volna a nem létező tehetségem.

Viniciusnál meg ahogy nézem nem fogjátok fel, hogy 17 éves. Még jó 10 év múlva jönnek majd csak a legjobb évei. Semmit nem jelent, hogy most mit mutat, még csak egy éretlen kölyök. Szerintem van benne lehetőség. Azért megkérdezném itt a sok ellenzőjét, hogy pl. Salaht hol volt ennyi idősen és mit mutatott? Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy 17 éves játékosról nem lehet itt ilyen egyértelműen kijelenteni, hogy flop lesz, mint ahogy teszik itt sokan. Rengeteg ideje van még fejlődni.
Salah 21 évesen 13,5m€ volt a Chelsea-nek, 25 évesen 42m€ a Liverpoolnak.
Vinicius 17 évesen 45, azaz negyvenöt millió € a Realnak.
Talán ez okból kifolyólag is szeretnénk/próbálunk valami kapaszkodót, pozitívan értékelhető teljesítményt találni az amúgy teljesen unszimpatikus emberünkben.
Ránézésre tufa. Ránézésre ügyetlen.
Drukkolok neki.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 27., kedd 2:00

Szerintem ugyanúgy nem láttad a 17 éves Salaht, mint én. Szóval nem értem ő miért hozod fel.

Nem menti fel a kora, ugyanis nem a teljesítményével van probléma, hanem hogy nem lehet látni tőle kiemelhető képességet.
Nincsenek jó reakciói, helyzetfelismerései. Rengeteg a technikai hibája, egyszerűbb helyzetekben is. Indulósebessége nincs, darabos és esetlen a mozgása.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. március 27., kedd 0:50

Csabi írta:hát nem tudom bazd, de vagy mi esünk pofára vagy perezék. :lol: aztán kiderül h neymar lesz vagy drenthe :mrgreen:
Ehhez csak annyit, hogy Drenthe se volt rossz focista, csak mellé is kellett volna egy normális edző. Szerencsétlen volt, hogy pont akkor jött ide, mikor ilyen Suszter, Juande Ramos meg Pellegrini volt kinevezve. Persze van aki képes ilyenek mellett is szintet lépni, de na, ilyen edzők mellett lehet én is elittam volna a nem létező tehetségem.

Viniciusnál meg ahogy nézem nem fogjátok fel, hogy 17 éves. Még jó 10 év múlva jönnek majd csak a legjobb évei. Semmit nem jelent, hogy most mit mutat, még csak egy éretlen kölyök. Szerintem van benne lehetőség. Azért megkérdezném itt a sok ellenzőjét, hogy pl. Salaht hol volt ennyi idősen és mit mutatott? Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy 17 éves játékosról nem lehet itt ilyen egyértelműen kijelenteni, hogy flop lesz, mint ahogy teszik itt sokan. Rengeteg ideje van még fejlődni.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. március 26., hétfő 22:52

Neymar ára :lol:
Salah ára :lol:
Béla :fpalm: mehet minél többért.Kicsit drága padról beugró játékos(ha éppen egészséges)



Mivel nincs “egyik sem” választási lehetőség, így nem szavaztam. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. március 26., hétfő 22:39

Az ilyen hsz-ok mint amiket wyxz itt leírt engem csak azeért szab fel, mert a tipikus esete annak, hogy szarba sem nézzük a saját játékosainkat, mindenki más 1-2 jó szezonnal fantasztikus..

Erre régebben ugrottam, ma már csak nevetek rajta.

Azért nézzük már meg Isco mit tett le a világ legjobb csapatában és a világ legjobb válogatottjában!

Mindkettőnek meghatározó eleme!

Nem tudom ezeket a hozzászólásokat komolyan venni.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 26., hétfő 22:09

Rendre sokkal keményebben leszólsz, más 18-9-20 éves játékosokat.
ez nem igaz, de amugy mit tudok csinálni, már megvettük.

ha visszaolvasol, már a legelején megmondtam, hogy egy joke, rossz vicc a gyerek, azóta kicsit fejlődött.
megjön aztán továbbrakjuk kölcsönbe, aztán meglátjuk.

sztem van benne potenciál, de nyilván nem egy bappe szint.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. március 26., hétfő 20:58

H.E.H.E. írta:meanwhile, tuchel a psg-be tart, még egy ok, hogy neymar jönni fog.
hehe te meg hagyjad már magad, úgy véded ezeket az arcoskodni tudó, de semmit nem bizonyított brazilokat, mintha Ronaldok vagy C Ronaldok lennének.
akkor még egyszer: 17 éves. mit vársz tőle? mit bizonyítson?
úgy kezelitek, mint egy 26 éves topon lévő játékost.
Rendre sokkal keményebben leszólsz, más 18-9-20 éves játékosokat.
Robinho,Neymar,Ronaldinho,Ronaldo, mind keményebben tolta 17-8-9 évesen emlékeim és a visszanézett videók alapján a brazil ligában.
A srác meg közéjük van emelve aztán a negyedét nem hozza... de nem is az a baj hogy nem hozza, egyszerűen tényleg azt látni rajta, hogy kevés, nincs meg benne semmi extra, amire azt lehetne mondani, hogy na igen, Ő megérte a 40-50 milliót már most (vagy akár ennek a felét,negyedét).

Odegaard egy sokkal technikásabb,dinamikusabb játékosnak jön át pl a meccsösszefoglalók alapján.
ZIDANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. március 26., hétfő 19:10

Realista24 írta:
ateeemadrid írta:Én sem szívesen engedném el, de nem vagyok arról meggyőződve, hogy ez a szerepkör elég neki. Bárhogy szépítjük, 4 nála fontosabb KP is van a keretben, nálunk soha nem lesz alapkezdő.
De nem is csak kezdők kellenek a keretbe. Fel lehet tölteni a padot kozepszerrel, persze. Csak akkor ne várjunk BL-t háromszor harom év alatt.
Persze, ez tök jogos, ezért is fog Iscon múlni inkább a dolog. Szerintem eszünk ágában sem lenne eladni, főleg nem 100 alatti összegért, de ha ő több játéklehetőségre vagy fontosabb szerepkörre vágyik, akkor előbb-utóbb biztos lépni akar majd.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 26., hétfő 19:09

pheco írta:
wxyz írta:Soha nem volt kiemelkedő szezonja, cserejátékos szintről nem tud feljebb lépni. Miért adnának többet érte? Coutinho alapember volt a Liverpoolban és a klub egyáltalán nem akarta eladni.
85 millió jó ajánlat érte.
Kezdonek lenni egy Poolban, aki szokoevente van a BL-ben es altalaban a 4. helyert kuzd a bajnoksagban es a kezdo kozeleben lenni egy BL cimvedo Realban ugyanaz :lol: A valogatottban meg ugy nez ki, hogy kezdo lesz. 140 alatt biztos nem adnam el.
És még azt sem lehet mondani, hogy Isco nem vette ki a részét a menetelésekből az előző években. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 26., hétfő 19:08

wxyz írta:Soha nem volt kiemelkedő szezonja, cserejátékos szintről nem tud feljebb lépni. Miért adnának többet érte? Coutinho alapember volt a Liverpoolban és a klub egyáltalán nem akarta eladni.
85 millió jó ajánlat érte.
Kezdonek lenni egy Poolban, aki szokoevente van a BL-ben es altalaban a 4. helyert kuzd a bajnoksagban es a kezdo kozeleben lenni egy BL cimvedo Realban ugyanaz :lol: A valogatottban meg ugy nez ki, hogy kezdo lesz. 140 alatt biztos nem adnam el.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 26., hétfő 19:04

ateeemadrid írta:Én sem szívesen engedném el, de nem vagyok arról meggyőződve, hogy ez a szerepkör elég neki. Bárhogy szépítjük, 4 nála fontosabb KP is van a keretben, nálunk soha nem lesz alapkezdő.
De nem is csak kezdők kellenek a keretbe. Fel lehet tölteni a padot kozepszerrel, persze. Csak akkor ne várjunk BL-t háromszor harom év alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. március 26., hétfő 18:58

Én sem szívesen engedném el, de nem vagyok arról meggyőződve, hogy ez a szerepkör elég neki. Bárhogy szépítjük, 4 nála fontosabb KP is van a keretben, nálunk soha nem lesz alapkezdő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 26., hétfő 18:33

wxyz írta:
wZoLee7 írta:Nem élete formájában, de azért annyira nem szar amennyire te gondolod, hogy az
Az előbb írtam le, hogy most lényegtelen, mit gondolok róla.

Azért nem fog senki 100 milliót adni, mert játszott pár meccset kezdőként a válogatottban.

De ha már szóba hoztad, hogy nem olyan rossz, mint gondolom, nincs kit kiszorítania. Csak egy Lucas Vazquezt kellene, biztos neki ks jobb a marketingje. Plusz Modric sem a régi már, ha nem is kiszorítani, de a mostani szintjét egy 5 éve itt játszó, legjobb korban lévő, 100 milliós klasszisnak illene gyakran hozni. Ehhez képest egy Espanyol letámadást nem tudunk átjátszani Kroos és Modric hiányában.
Csak Lucast? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 26., hétfő 18:31

wZoLee7 írta:Nem élete formájában, de azért annyira nem szar amennyire te gondolod, hogy az
Az előbb írtam le, hogy most lényegtelen, mit gondolok róla.

Azért nem fog senki 100 milliót adni, mert játszott pár meccset kezdőként a válogatottban.

De ha már szóba hoztad, hogy nem olyan rossz, mint gondolom, nincs kit kiszorítania. Csak egy Lucas Vazquezt kellene, biztos neki is jobb a marketingje. Plusz Modric sem a régi már, ha nem is kiszorítani, de a mostani szintjét egy 5 éve itt játszó, legjobb korban lévő, 100 milliós klasszisnak illene gyakran hozni. Ehhez képest egy Espanyol letámadást nem tudunk átjátszani Kroos és Modric hiányában.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 26., hétfő 18:23

Németekkel is azt csinalt amit akart. Sajnos áldozata korunk egyik legjobb kozeppalyajanak es a marketing elvárásoknak.

Isco 100.
Bale 100.
Kroos es Varane 200.
Meg is van Neymar belőlük.

Nem szabad elengedni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. március 26., hétfő 18:03

Az remélem megvan, hogy egy Modricot vagy egy Kroost kellene kiszorítani...mondj akárkit aki szerinted kiszorítaná őket...
Körbe-körbe ugyan azt hajtod, csak az a baj, hogy totál sületlenségek. A válogatott alapembere, 4312-ben kezdőnk. Nem élete formájában, de azért annyira nem szar amennyire te gondolod, hogy az. A jelenlegi árak mellett 150 alatt meg sem hallanám az ajánlatokat, de én még mindig azt mondom, nem kellene eladni

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 26., hétfő 17:23

wZoLee7 írta:Tudjuk, te mindenkiben mast latsz mint amit mi...
Lényegtelen most az én vélemenyem róla, az számít mit lát a többi klub.

5 szezon után se alapember, pályája stagnál. Nem fognak 100 milliót adni érte. Ahhoz felfelé kellene ívelnie a karrierjének.

És Bale is ugyanez. Már annak örülnék, ha 140 milliót kapnak a kettőért.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 26., hétfő 17:20

Isco van Dijk árban okés mert van Dijk alapember volt, hát ennél jobbat ma nem fogok olvasni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. március 26., hétfő 17:04

Tudjuk, te mindenkiben mast latsz mint amit mi...

Erdekes lesz az eloszezon, itt lesz Vinicius meg a kis norveg is...remelem az osszes fiatalt vegre kitoljuk kolcsonbe fejlodjenek csak, a tobbiek meg jatszanak

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. március 26., hétfő 17:00

Morata? Ugyanolyan kiegészítőember volt néhány felvillanással, mint Isco. Miért érne nála többet?

Pogba volt 100 felett, De Bruyne és Van Dijk hasonló árban. Mind volt csapata alapembereként és egyik legjobbjaként érkezett. De Bruyne az év Bundesliga játékosa címmel. Többet is látok mondháromban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég