Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 29., hétfő 19:57

Realcsa írta:"Ha idén nem is nyerem meg a Bajnokok Ligáját, nekem már kétszer sikerült. Harcolni fogok a harmadikért. Vannak edzők, akik semmit sem nyertek még…”
Ezt tényleg így lenyilatkozta??? Oké,eddig is vágtuk a témát,neki a rekordok kellenek,de ez alapján látszik h miért ül faarccal a kispad mellett,neki szinte mindegy,amíg ő nyerte a legtöbb Bl trófeát külön csapatokkal. Vicc az ember,pedig mennyire bíztam/tunk benne te jó ég :'(
Most őszintén... Aki ilyen faarccal képes a csúcson lévő csapatokat otthagyni, attól az embertől mit várunk? Mourinho egy zsoldos, és zsoldosként is viselkedik. Ő megpróbálja a nyilatkozataival ennek az ellenkezőjét állítani, de egyre kevesebben hisznek neki.

Nyilvánvaló volt, hogy ő a spanyol bajnoki címért jött, ez tavaly sikerült, innentől kezdve ő nem motivált a Reallal. Megpróbálta a BL-t harmadszor is, hátha összejön, mindent erre tett fel, de kevés volt. A saját csapdájába bukott bele itt legalább 2x.

De ezen nincs mit meglepődni. Én ezt vártam, ezt is kaptam.



Anno azt írtam, hogy a Real lesz Mourinho mestervizsgája. Ez lesz az első csapata, ahol a minimális elvárások nem sokban különböznek a maximumtól. Ha itt sikeres lesz, akkor tényleg nagy edző. Nálunk Mourinho megbukott. Lehet szépíteni a dolgokat, de tény. Az MU-n kívül nem volt nagy skalp a BL-ben, és ahhoz is mák kellett. Egyedül egy spanyol bajnoki cím van, amire igazán büszke lehet, de a másik két szezonban csúnyán leelőzött minket a Barca. A spanyol kupákra meg ne verje már magát, egy ilyen kerettel nagyobb eredmények kellettek volna. A Barca csúcskorszaka pedig nem mentség.

u.i.: Érdemes megnézni, hogy a Chelsea és a Real hozta a BL győzelem reményében Morinhot, ő mindkét helyen képtelen volt megvalósítani ezt az elvárást.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 29., hétfő 19:41

Eszterke írta:
milyen jó amúgy, hogy pénteken repülök Madridba... imádkozzatok nekem legalább egy kicsit jobb időért, nem akarok megfagyni a meccsen xD
Jó utat,és jó meccs nézést. B-)

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 29., hétfő 19:35

flori írta:az nem tudom meg van-e,hogy madridban esett a hó.. :lol:
Riasztás van érvényben éjszakáig, de holnapra már jó időt mond, szóval elvileg legfeljebb a hideg nehezíti majd a holnapi napon a játékosok dolgát. Már a Dortmundon kívül persze.

milyen jó amúgy, hogy pénteken repülök Madridba... imádkozzatok nekem legalább egy kicsit jobb időért, nem akarok megfagyni a meccsen xD
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 29., hétfő 19:25

"Ha idén nem is nyerem meg a Bajnokok Ligáját, nekem már kétszer sikerült. Harcolni fogok a harmadikért. Vannak edzők, akik semmit sem nyertek még…”
Ezt tényleg így lenyilatkozta??? Oké,eddig is vágtuk a témát,neki a rekordok kellenek,de ez alapján látszik h miért ül faarccal a kispad mellett,neki szinte mindegy,amíg ő nyerte a legtöbb Bl trófeát külön csapatokkal. Vicc az ember,pedig mennyire bíztam/tunk benne te jó ég :'(

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 29., hétfő 19:24

az nem tudom meg van-e,hogy madridban esett a hó.. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. április 29., hétfő 18:57

Ugylatom Ancelotti lesz a Real kovetkezo edzoje. Mar tul sok a pletyka hogy ne igy legyen. Az az igazsag hogy nem vagyok az olasztol elajulva, sosem voltam. Viszont az jo hogy minosegi edzokben gondolkodik a vezetoseg, merthogy barmennyire is nem Carlo lenne a favoritom (hanem Wenger), azert az teny hogy jo edzo.

Meglatjuk mit tud. Kapni fog egy bivalyeros keretet. Mar a mostani is nagyon eros, es ha megerositik a kozeppalyat, es kap egy tokos gollovot, akkor aztan tenyleg szallitania kell a trofeakat.

Az igazolasok teren az en legnagyobb aggodalmam a Higuain-Benzema kettos. Az nem lehet hogy ezzel a parossal mennyunk neki a kovetkezo szezonnak... Nem tehetjuk meg. Ibra most felroppent pletyka szinten. Hat ot sem tartom megoldasnak, de a sved legalabb bebassza a golokat a fontos szituaciokban, szoval mar hasznosabb mint a mi ket aranylabu tamadonk. A legnagyobb gaz vele az hogy nem fernenek meg szerintem Ronaldoval egy csapatban.

Kozeppalyara meg kell ket ember mert Essien tuti nem marad, Xabi pedig szepen lassan kezd kioregedni. Verrati egyre valoszinubbnek tunik, melle meg kell egy minosegi labdaszerzo, csak latom magam elott elore hogy olyat keptelenek leszunk igazolni... Ismet. :ike:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 29., hétfő 18:44

Casso írta:Bármennyire is imádom Ibrahimovicsot semmiképpen ne jöjjön ide. Öreg, magas fizetést igényel, és nem fog megférni CR-rel egy csapatban. 4-5 éve remek igazolás lett volna.
Jó az öreg a háznál. :mrgreen: Úgy sincs már évek óta egy rutinos rókánk ott elöl. Ráadásul Ibra az elitből jönne. A magas fizu az tényleg probléma lehet, és Cristianoval sem biztos, hogy elférnek egymás mellett. De aztán ki tudja, Ibra Barca utálata szimpatikus lehet a csapattársaknak. :mrgreen:
BBeno írta:José mindig is azt mondta hogy a győzelem a csapaté a vereség az övé. ez nem újdonság. tényleg évek óta ezt hangoztatja. mert neki az a feladata hogy győzelemre vigye a csapatát és ha ez nem sikerül akkor egyértelmű ő a hibás.
Ez igaz, én arra gondoltam most, hogy a kialakult helyzetet beismeri, és nem kezd el ferdíteni.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. április 29., hétfő 18:41

Meg kell próbálni játszani a saját játékunkat, csapatként. Focizni kell. Ha sikerül előnybe kerülnünk nem szabad leállnunk, újra és újra gólokat kell szereznünk és majd a végén meglátjuk, hogy mire volt elég.
na, mi történt josé?? aztán 3-0nál hozzuk be albiolt gyorsan egy csatár helyett.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 29., hétfő 18:39

José mindig is azt mondta hogy a győzelem a csapaté a vereség az övé. ez nem újdonság. tényleg évek óta ezt hangoztatja. mert neki az a feladata hogy győzelemre vigye a csapatát és ha ez nem sikerül akkor egyértelmű ő a hibás.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 29., hétfő 18:39

Bármennyire is imádom Ibrahimovicsot semmiképpen ne jöjjön ide. Öreg, magas fizetést igényel, és nem fog megférni CR-rel egy csapatban. 4-5 éve remek igazolás lett volna.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 29., hétfő 18:37

[quoteNa végre, legalább elismeri... Bár ezzel nem leszünk előrébb sajnos.][/quote]
José itt azért ironizált rendesen...

Ez meg igazi no cemment... igen, láthattuk, hogy mindenki tudja... de hát lökni kell a sablon nyilatkozatokat, nincs mese.
Ez még csak hagyján, de a videó az tényleg legalja. Forgatás helyett inkább edzettek volna...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 29., hétfő 18:32

A Le Sport 10 szerint Ibrahimovics nem érzi magát kényelmesen Párizsban, és szívesen visszatérne Spanyolországba. A svéd klasszis sokak szerint korábban megbukott a Barcelonában, a lap szerint a támadó a Real Madridban bizonyítaná be, hogy csupán a helyzet áldozata volt, és képes remek teljesítményre.
Adnám! :mrgreen: Végre lenne egy értelmes csatárunk. Mondjuk érdekes lenne, hogy férne meg a két nagy ego egymás mellett. :lol:
Mourinho: “Ha nem jutunk a döntőbe az kizárólag az én hibám”
Na végre, legalább elismeri... Bár ezzel nem leszünk előrébb sajnos.
Sergio Ramos: “Mindenki tudja, hogy mit jelent a címer a mezünkön”
Ez meg igazi no cemment... igen, láthattuk, hogy mindenki tudja... de hát lökni kell a sablon nyilatkozatokat, nincs mese.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 18:22

És akkor mégis ki lenne a kapusunk? Diego López, aki ugyanúgy 31 éves és most csak azért játszik, mert Mourinhonak nem szimpatikus, ha valaki visszaszól vagy nem ért vele egyet? (Jó, igazából jól véd, nem arról van szó de jövőre nyilván visszaáll a rend, Casillas első számú, második DL) Fáradt Mourinho meg lépjen már le, egyre nagyobb csalódás az ami idén művel.. mind emberileg, mind szakmailag... Juande Ramos is tudott második lenni a ligában, a Király Kupa meg ne legyen már a legnagyobb cél az egész évben :roll:
Azért véd Lopez,mert jobb formában van mint Casillas,jobb formában mint ahogy Iker a sérülése előtt volt.
Ilyen angol szennylapokkal meg fölösleges foglalkozni. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 18:19

Madridban esik a hó. Hát csak nem ezen múlik a fordítás, de akkor se már... :ike:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 29., hétfő 18:14

egyrészt sunday people. másrészt szó sem volt róla hogy eladjuk bármennyiért is casillast de azért vedd komolyan az ilyen híreket. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 18:13

en is koztuk voltam, es szivesebben latnam Gotzet(az a hajo mar elment) v Lucast(aki egyelore mozdithatalan), de meg mindig jobb opcio DM-nel - akinel kreativabb es golerosebb - vagy Ozilnel - vele ellentetben szamithatunk arra, h nem fog eltunni a meccs nagy reszeben, es vedekezesben jobban oda fogja tenni magat. Ellene voltam, de most ezek szempontok alapjan probalom nezni. De meg nem vagyok benne 100%-ig biztos, h jonne, mert konnyen megtarthatjak egy esetleges BL indulasnal.
Adom amit írsz,lecsúsztunk mindenkiről,Neymar,Götze,és sorolhatnám.Maradt Bale 60millióért.Sztm engedni nem igen fognak,Modricbol sem engedtek egy pennyt sem.Sztm attól is függ hogy megtartják vagy nem,hogy Villas Boas marad e.Mert lehet hogy lesz egy edzőkeringő,ha Karcsi bacsi ide jön,lehet hogy AVB meg a PSG-be.Ès akkor lehet hogy Bale se szivesen maradna,ha lesz kérője (mi).Még akkor sem ha meglesz a BL hely.Ami egyébként sem biztos.
Csak azt nem tudom,ha ő nem jönne,akkor ki.Reus?Mert más nem nagyon maradt.Talán Isco.Mert Jesét magam is elismerem,de kell arra az oldalra egy rutinosabb játékos.A spanyolt meg fel kell hozni a padra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 29., hétfő 18:11

Egy újabb angol lap, ezúttal a Sunday People számol be arról, hogy az Arsenal szeretné a soraiban tudni a Real Madrid kapitányát, Casillast. A lap szerint a londoni klub hajlandó lenne 35 millió eurót áldozni a Királyi Gárda kapusára.
:angry: :cens:

És akkor mégis ki lenne a kapusunk? Diego López, aki ugyanúgy 31 éves és most csak azért játszik, mert Mourinhonak nem szimpatikus, ha valaki visszaszól vagy nem ért vele egyet? (Jó, igazából jól véd, nem arról van szó de jövőre nyilván visszaáll a rend, Casillas első számú, második DL) Fáradt Mourinho meg lépjen már le, egyre nagyobb csalódás az ami idén művel.. mind emberileg, mind szakmailag... Juande Ramos is tudott második lenni a ligában, a Király Kupa meg ne legyen már a legnagyobb cél az egész évben :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 18:10

CS0ki írta:
Azzal eünk át a túloldalra, hogy van egy fizikailag erős középpályásunk? Na nehogymár.
szerintem az meg mar nem "spanyol" foci. es itt nem csak spanyol sablonos jatekra ertem, hanem olyanokra akik tudnak tili tolizni is.
Az Arsenal a Bajern elleni visszavagon egy Rosicky-Arteta-Cazorla-Ramsey kp-val allt fel es majdnem bucsusztattak a bajorokat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. április 29., hétfő 17:58

Xabi évi 30 meccsel még bőven el lenne. Nem lenne teljesen kizsigerelve fizikailag se. Bárki jön kpra,őt itt kell tartani.
morientes írta:1-1ben könnyebben veri meg az embereket
Khmm :mrgreen: . Sajnos már ezt nem nagyon látjuk tőle... :(
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 29., hétfő 17:55

ugy jonnek ide, h hajlamosak vagyunk atesni a lotuloldalara. Nem tudom miert kellene ragyurnunk a fizikalis dolgokra. Ha mar a hagyomanyokkal peldalozunk akkor maradjuk a szep foci mellett, es hagyjuk a ezeket goliatokat. Remelem nem toltjuk fel a keretet veluk. Legyen 1 + Casemiro boven eleg, h varialni lehessen.
Azzal eünk át a túloldalra, hogy van egy fizikailag erős középpályásunk? Na nehogymár.

A franciák egy példa, akiknek nem jött be. Bár azt sem értem, hogy miért, hiszen 1-0-ra vesztettek, tehát elég jól féken voltak tartva a spanyolok, akik szintén nem kisfiúkat rakteak fel középpályára, hanem a xabi-buszkecc kettőst.
francia peldat azert hoztam fel, mert mindenki, hu majd fizikalisan uralni fogjak a meccset, aztan nyomoztak egesz meccsen.
Cabaye(27), Matuidi(26), nem tudom, h ok hol gyerekek. Az igaz, h Pogba meg csak 20, deha igazoljuk akkor nalunk is meg csak 20 evesen kell jatszania, ez nem lehet kifogas.
A gyereket méretre értettem, nem korra.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég