Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 31., szombat 21:58

Jaja, ma is gyenge volt. :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 21:55

Ne offolj Remy. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 31., szombat 21:54

Más.

Grat a 400 meccshez. Noha az út, amin eljutott ide néhol igencsak kátyús volt, de végeredményében akkor is hatalmas teljesítmény. Anno, mikor a Lyonnál tolta, és vártam, hogy az a fiatal francia gyerek idekerüljön, nem hittem volna, hogy ilyen komoly számok lesznek a neve mellett. Mert azért valljuk meg, a BLben all time 5 (és közel a 4.), Real Madrid all time top 7, és 400 meccs. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 21:46

dannen írta:
Realista24 írta:Mit provokáltam most? Leírnád?
Nem a tiltasban elem ki magam, hanem abban hogy minden hülye ugrik ra, mert kell az utolsó szó mindegyiknek.
az bőven elég, hogy te a helyére teszel valakit, hogy vegyen vissza az arcából. semmi olyat nem mondott amire neked jelezned kellett volna, hogy ő csak egy fòrumozó, te meg a moderátor, és te nagyon meg fogod mutatni, ha nem vesz vissza, hiszen te itt felsőbbrendű vagy a moderátori jogosultságoddal. gondolom észrevetted már, hogy nem az első ilyen konfliktusod itt, sokadik, tehát valószínűleg nem véletlen és lehet nem mindenki másban van a hiba. ahogy írtam, egy mod se csinálja ezt rajtad kívül. egy csomó téma van amiben meg tudsz normálisan nyilvánulni, néha meg sajnos nincs így. nincs azzal gond ha fanatikus karimista vagy, de szerintem ezt itt félre kéne tenni.
Ebből is látszik hogy mas az amit en a szívemre veszek es mas amit te.
Primrose nem először all bele Karimba, ahogy sokan mások sem. Megis itt vannak. Tok fura, nem? De az hogy egy vita helyett elkezd pattogni hogy biztos jobban tudom mert az öltözőben ulok En is, mar szót érdemelt tolem.
Ilyenkor választhat, vagy elfogadja es folytatjuk vagy beáll a na majd En megmutatom ki a faszagyerek vonalba. Utóbbit választotta, igy járt.
Leírtam par hónapja. Felőlem aztán szidhatja bárki ha értelmesen teszi es megalapozva de ez megint mi volt?

Ma is balfasz volt. Mezőnyben is ráadásul. De.
Bale rúgott egy gólt. Büntető el akarta kérni, Karim nem adta. Majd a másodikat átadta. Nyerünk harom góllal es akkor idejön értelmetlen feszkot generálni es csodálkozik ha megjelenek.
Először nem moderatorkent irtam, csak másodszor amikor stílust váltott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 21:28

dzsi91 írta:Most tényleg az a probléma,hogy a 4 gólos, önbizalomhiányos,az egész világ által savazott csatárunk nem adta át a tizit a duzzogó walesi paripának aki már lőtt egy gólt a meccsen és annak se örült?
Nem. Itt az a gond hogy a legaktívabb moderátor egy köcsög es ráadásul Karimista.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. március 31., szombat 21:26

Most tényleg az a probléma,hogy a 4 gólos, önbizalomhiányos,az egész világ által savazott csatárunk nem adta át a tizit a duzzogó walesi paripának aki már lőtt egy gólt a meccsen és annak se örült?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 21:23

dannen írta:
primrose írta: kisember nagyhatalommal jár egy rétegfórumon
sajnos ez megy már itt jó rég óta, teljesen jogos. kellenek moderátorok egy fórumra, de szerintem mikor az ilyen kínosak erőltettet provokálások mennek egy modtól, hogy aztán kiélhesse magát egy tiltásban az mindent elmond. furcsa mód senki más nem csinálja ezt.
Mit provokáltam most? Leírnád?
Nem a tiltasban elem ki magam, hanem abban hogy minden hülye ugrik ra, mert kell az utolsó szó mindegyiknek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 21:13

ruger írta:Évek óta olvasom a fórumot, de ez az első hozzászólásom, primose-nak teljesen igaza volt, mért kell ezért kitiltani? Kiskirályt játszol, lekezelő és nagyképű vagy.
Privatban udvarolj, ne offolj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ruger
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017. december 9., szombat 1:34
Kedvenc játékosaid: R9 ,Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Paks

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ruger » 2018. március 31., szombat 21:12

Évek óta olvasom a fórumot, de ez az első hozzászólásom, primose-nak teljesen igaza volt, mért kell ezért kitiltani? Kiskirályt játszol, lekezelő és nagyképű vagy.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 21:01

M1Ö írta:Csak elfelejtitek azt, hogy nem ugyanaz volt a szitu. CR már bőven meglőtte a góljait mikor átengedte Bale-nek. Benzemanál erről meg szó sincs, minden egyes gól úgy kell neki, mint egy falat kenyér. Ezen a meccsen is volt már gólja előtte Bale-nek. Nem értem miért kellett volna átengedni neki...

A 2-at meg már átengedte, az is látszódott, amikor a kezébe nyomta Balenek.
A másodikat igen, átadta, de az kit érdekel? Jobb hányni a fost egy győztes meccs után is :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. március 31., szombat 21:00

Csak elfelejtitek azt, hogy nem ugyanaz volt a szitu. CR már bőven meglőtte a góljait mikor átengedte Bale-nek. Benzemanál erről meg szó sincs, minden egyes gól úgy kell neki, mint egy falat kenyér. Ezen a meccsen is volt már gólja előtte Bale-nek. Nem értem miért kellett volna átengedni neki...

A 2-at meg már átengedte, az is látszódott, amikor a kezébe nyomta Balenek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 20:58

Na de on:
https://pbs.twimg.com/media/DZoalJVXkAEf4FD.jpg:large
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 20:56

A nagy része fals, amit írsz, de ennek ellenére megteszem, amit kérsz, nehogy azt hidd, hogy szívtelen vagyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. március 31., szombat 20:54

ami semmi jóhoz nem fog vezetni a te szemszögedből.
miért, mi lesz? ja hogy, kitiltasz? és ez szerinted engem érdekel? :lol: nyugodtan. nem érdekel, hiszen semmi olyat nem lehet sosem ide írni (nem csak szerintem), ami esetleg ne futna át a te szűrődön és ne vizsgázna jelesre. hidd el, nem érdekel, ha kisember nagyhatalommal jár egy rétegfórumon és elmeszel. ennél azért szerencsére vannak fontosabb és magasztosabb dolgok az életemben, amik esetleg tényleg meghatnak. esetleg. de ezt majd eldöntöm én. mert megtehetem. szóval egészen nyugodtan, én meg ezt engedem meg neked. addig is kak orrba szájba, és további jó körömrágást. :)
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 20:40

primrose írta:
Mert Karim top formában van :lol:
De igen, Karim a szar ezért is, nem Bale, aki még a gólját sem ünnepli meg, meg aki a háta közepére sem kívánja a Real Madridot és aki inkább a telefonját buzerálja az öltözőben is, ahelyett, hogy a csapattársaival beszéljen.
nincs, de azért Ronaldo elég szépen megtapsoltatja őt, meg tizit ad át neki stb.
nem csípem Balet, de ilyen alapon őt is lehetne segíteni, főleg hogy a játékpercei sem nagyon egyeznek Benzemáéval. Ez a gól ünneplés, meg annyira gyerekes... minek kéne örülnie, hogy megkentük a Las Palmast és döcögünk az ezüstéremért? Vagy annak, hogy bizonytalan a jövőre? Ha másnak joga van nem boldognak lennie a klubnál neki nincs? Egyébként te biztos Karim mellett ülsz az öltözőben és közvetlenül látod, hogy mi történik az öltözőben, talán azt is tudod, hogy Zidane motivációs beszéde közben melyikük tekint rá fél szemmel a telefonjának értesítéseire. Jó tudni, hogy ez egyéni játék és nem csapat. :lol:
Lassan átmész személyeskedésbe, ami semmi jóhoz nem fog vezetni a te szemszögedből. Gondoltam szólok. Arcból vegyél vissza bátran, megengedem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. március 31., szombat 20:38

Mert Karim top formában van :lol:
De igen, Karim a szar ezért is, nem Bale, aki még a gólját sem ünnepli meg, meg aki a háta közepére sem kívánja a Real Madridot és aki inkább a telefonját buzerálja az öltözőben is, ahelyett, hogy a csapattársaival beszéljen.
nincs, de azért Ronaldo elég szépen megtapsoltatja őt, meg tizit ad át neki stb.
nem csípem Balet, de ilyen alapon őt is lehetne segíteni, főleg hogy a játékpercei sem nagyon egyeznek Benzemáéval. Ez a gól ünneplés, meg annyira gyerekes... minek kéne örülnie, hogy megkentük a Las Palmast és döcögünk az ezüstéremért? Vagy annak, hogy bizonytalan a jövőre? Ha másnak joga van nem boldognak lennie a klubnál neki nincs? Egyébként te biztos Karim mellett ülsz az öltözőben és közvetlenül látod, hogy mi történik az öltözőben, talán azt is tudod, hogy Zidane motivációs beszéde közben melyikük tekint rá fél szemmel a telefonjának értesítéseire. Jó tudni, hogy ez egyéni játék és nem csapat. :lol:
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 20:30

primrose írta:
Realista24 írta:Ezt megkapta Bale
https://twitter.com/YassineSays/status/ ... 6229243905
:lol: :lol: :lol:
Érdekes, hogy neki átadja Ronaldo a tizit, mert rossz formában van, de a szintén hullámvölgyben lévő Balenak ez nem jár egy Benzematól, aki a csk szerepben tündöklött. Na mindegy, végül is Bale még így is több gólt hozott össze.
Mert Karim top formában van :lol:
De igen, Karim a szar ezért is, nem Bale, aki még a gólját sem ünnepli meg, meg aki a háta közepére sem kívánja a Real Madridot és aki inkább a telefonját buzerálja az öltözőben is, ahelyett, hogy a csapattársaival beszéljen.

Na sebaj, reggelig éljétek itt ki magatokat, aztán majd takarítom amit kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2018. március 31., szombat 20:23

Realista24 írta:Ezt megkapta Bale
https://twitter.com/YassineSays/status/ ... 6229243905
:lol: :lol: :lol:
Érdekes, hogy neki átadja Ronaldo a tizit, mert rossz formában van, de a szintén hullámvölgyben lévő Balenak ez nem jár egy Benzematól, aki a csk szerepben tündöklött. Na mindegy, végül is Bale még így is több gólt hozott össze.
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 19:48

Ezt megkapta Bale
https://twitter.com/YassineSays/status/ ... 6229243905
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. március 31., szombat 19:42

Én nem lennék rá büszke, hogy Vallejo hátsóját nézegeti :kivagyhe:






:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég