Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 1., vasárnap 20:35

H.E.H.E. írta:van centerünk, már majdnem 10 éve.

ez a ki helyett játszana amúgy kérdés remélem nem komoly :lol:
biztos nem férne be a kezdőbe :lol:
Komoly volt a kérdés, mármint abban az értelemben, hogy hova gondoltad őt? Nyilván sima kezdő lehetne, ez nálam is egyértelmű.

Amúgy jó lenne valami külön átigazolási topic, ahol ezek a várható igazolások téma menne. Lehet, hogy van ilyen, csak én nem találtam.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 1., vasárnap 20:30

van centerünk, már majdnem 10 éve.

ez a ki helyett játszana amúgy kérdés remélem nem komoly :lol:
biztos nem férne be a kezdőbe :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 1., vasárnap 20:24

Neymar nem center. Ki helyett játszana amúgy? Egyébként ez itt kicsit/nagyon kezd off lenni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 1., vasárnap 20:20

Parádés lenne, de ebből, Hazard, Lewa pakk néz ki jelenleg. Max egy Kané fog beleszólni a dologba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 1., vasárnap 20:18

Realista24 írta:
H.E.H.E. írta:remélem nem engedik el.
nem kell ide se kane, se lewandowski.
kevés mindkettő.
ha nincs más, inkább vegyünk vmi fiatalt.
Azt mar vettünk.
tehát egy neymar, meg max egy védő.

és kész.
nyilván ha bappe hozható ,akkor a fél stadiont oda kell érte adni.
meg a szertárost.

béla mehet és kész is vagyunk.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 1., vasárnap 19:48

H.E.H.E. írta:remélem nem engedik el.
nem kell ide se kane, se lewandowski.
kevés mindkettő.
ha nincs más, inkább vegyünk vmi fiatalt.
Azt mar vettünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. április 1., vasárnap 19:42

illgner írta:2021. jún. 30-ig van szerződése, ami rengeteg idő. Kroos akkor jött, amikor már az utolsó éve volt, és nem akart hosszabbítani. Ha így vesszük, Lewa esetében még két évet várhatunk. Tuti nem engedik el, sőt, előbb-utóbb az orrára koppintanak, mint annak idején Ribéry esetében.
Na így már más a helyzet, akkor ebből nem lesz Kroos féle transfer.
Akkor maradjon a mostani felállás és amíg Bappé nem érkezik(vagy Dolberg nem robbant :mrgreen: ), addig cserének jöhetne Mariano.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 1., vasárnap 19:33

remélem nem engedik el.
nem kell ide se kane, se lewandowski.
kevés mindkettő.
ha nincs más, inkább vegyünk vmi fiatalt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 1., vasárnap 19:26

2021. jún. 30-ig van szerződése, ami rengeteg idő. Kroos akkor jött, amikor már az utolsó éve volt, és nem akart hosszabbítani. Ha így vesszük, Lewa esetében még két évet várhatunk. Tuti nem engedik el, sőt, előbb-utóbb az orrára koppintanak, mint annak idején Ribéry esetében.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. április 1., vasárnap 18:12

Mennyi van még a szerződéséből?, hosszabbított-e mostanában?
Már pár éve ott van, gyanítom 4-5évre szerződnek le, így 1-2 lehet vissza.
Ha nem hosszabbít, az jelzésértékű a klubnak, hogy lépni akar, így kénytelenek lesznek eladni és nem kérhetnek 200 milliót egy lejáró szerződésű, elvágyódó játékosért, én ezért lőttem be 100 körülre.
Ha nincs meg az akarat a játékos részéről és a korrekt ár, akkor semmiképp sem mennék bele számháborúba.
Bappéért mehettünk volna, de Lewa nálam nem olyan kaliber, akiért bankot robbantanék.

Kicsit off, de a csatárkérdéshez:
Ha nagyon nem jön össze senki, akkor második számúnak jöhetne vissza Mariano, mint amikor Moratát visszahoztuk a juvéból..
Szerintem nagyon szeretne bizonyítani, hülye lenne nem megpróbálni, ha kapna még egy esélyt és sokkal használhatóbb megoldás Benz mögé, mint Majoral.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 1., vasárnap 17:59

mia san mia írta:Kalle megmondta, hogy nem fogják eladni. Ribéry is távozni akart anno, nem engedték.
Meg fogják győzni, ha kell. Lewa sosem tagadta, hogy kicsit zsoldos, de ennél több pénzt szerintem Madridban sem kapna mint amit most keres. Sőt..
Meglátjuk, hogy alakul. Én inkább hiszek Rummenigge-nek mint a Don Balon/Marca szintű lapoknak.
1. Don Balont es Marcat ne emlegesd egy szinten
2. Lehet nyerni akar valamit komolyat is végre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. április 1., vasárnap 17:12

Remélem maradásra tudják bírni. :mrgreen:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018. április 1., vasárnap 17:07

Kalle megmondta, hogy nem fogják eladni. Ribéry is távozni akart anno, nem engedték.
Meg fogják győzni, ha kell. Lewa sosem tagadta, hogy kicsit zsoldos, de ennél több pénzt szerintem Madridban sem kapna mint amit most keres. Sőt..
Meglátjuk, hogy alakul. Én inkább hiszek Rummenigge-nek mint a Don Balon/Marca szintű lapoknak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 1., vasárnap 15:42

mia san mia írta:Lewa továbbra sem eladó. 100 körüli ajánlatért Uliek szerintem a telefont sem fogják felvenni.
Ha a játékos tényleg távozni akar előbb utóbb kénytelenek lesznek felvenni a telefont.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

poronty
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. április 1., vasárnap 15:14

Az meg hogy középszerű Spurs...hat inkabb előny. Mert minden ra van kijátszva illetve élvezi/kihasználja az angol foci minden előnyét. Pont mint Bale anno.
De ez nem igaz ugyanúgy Lewa-ra is? Ugyanazt csinálja, mint Kane angliába, a Bayern-be is minden rávan kijátszva. Ugyanazok az erősségeik és gyengeségeik, a különbség annyi, hogy Lewa mögött 10-szer jobb játékosok játszanak és ő egy olyan csapatban van, akik az ellenfelek nagyrészét 3-4 góllal kitömik és márciusra általában bajnokok.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018. április 1., vasárnap 11:12

Lewa továbbra sem eladó. 100 körüli ajánlatért Uliek szerintem a telefont sem fogják felvenni.
A Dortmund katasztrófa volt tegnap.
Mondjuk az első gólt nem értem, hogy adhatták meg. Lewa lesen volt, ezt a VAR ki kellett volna szurja.
Érdekes mert kb ugyanekkora lesről lőtt Ribery gólt 3 perccel később amit videozas után végül mégsem adtak meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 1., vasárnap 8:45

poronty írta:
Lewa évek óta hozza a gólokat, Kanenak ez az első komoly eve. Lewa eseteben nem eshetünk abba a hibába mint most Balenel es Kanenal is lenne.
Zsinórban a 4. éve, ahol 30 fölé jut és az elmúlt 3-ban hozza nagyjából a gól/meccs átlagot. Rádásul Kane egy középszerű Spurs-ben csinálja, gyengébb társakkal.

Amúgy teljesen mindegy, Karimot úgyse fogják kidobni szóval nem gondolnám, hogy csatár jönne a kezdőbe. Reménykedhetünk majd továbbra is, hogy CR képes lesz a góljaival kihúzni a csapatot a szarból.
Ha csak gólokat nézem akkor igen. Nem egy eve. De a játék minden elemében idén alkot jobbat az átlagnál.

Az meg hogy középszerű Spurs...hat inkabb előny. Mert minden ra van kijátszva illetve élvezi/kihasználja az angol foci minden előnyét. Pont mint Bale anno.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 1., vasárnap 5:22

Lewa több szempontból is tökéletes lenne.Egyrészt nem lenne zsákbamacska, másrészt vele amolyan Nistelrooy szerűen tökéletesen letudnánk fedni azt az időszakot amíg bappe vagy a következő gólbaszó terminátorunk megérkezik/megjelenik.Ha idén nem nyer a bayern akkor úgy érkezik,hogy nem nyert még bl-t szóval biztos kaparni fog.Ha esetleg maradna benzema is az szerintem rengeteg variációs lehetőséget nyitna meg a keretnek 2 ennyire más stílusú csatár.Ő sem mai gyerek már ezért bele fog menni a rotálásba.De egyébként sokan úgy tekintenek a 30+os játékosokra mintha már halottak lennének, azért egy kicsit kitolódott már a mezőnyjátékosok életkora, Ibra kb a sérüléséig jó volt ami vagy 34 év,Ramos Cr még mindig csúcs pedig már ők is bőven benne vannak a korban, modric sem romlott, csak többet kell őket rotálni.2-3 évig simán megoldás lehet a lengyel,ha 100 körül tudnánk hozni (vagy a james bizniszbe valahogy belevenni) én simán hoznám.Inkább mint valami felfújt pl lufit.

Ha most jön kane aki 24-25 éves és kiadunk rá 200 millát, garantált,hogy itt lesz minimum 4 évig, ennyi idő alatt rengeteg jobb megoldásról fogunk lemaradni(akár bappe-ról is) , mert esze ágában sem lesz pereznek még egy csatár igazoláshoz.De ha Lewandowski jön akkor már 1-2 év múlva elkezdünk csatár után nézelődni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. április 1., vasárnap 4:38

Dortmund ismét középcsapat lett. Kár értük, egy darabig sztem nem fognak tudni visszakapaszkodni.
Lewandowski meg simán jöhetne, 2011-2012-es szezon óta nagyon magas szinten focizik, mindig is kedveltem.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. március 31., szombat 22:27

Realista24 írta: Lewa évek óta hozza a gólokat, Kanenak ez az első komoly eve. Lewa eseteben nem eshetünk abba a hibába mint most Balenel es Kanenal is lenne.
Azért ez túlzás, elmúlt 2 évben gólkiárly volt, előtte 2... Ebben a spursben. Úgyhogy jó lesz az 4. komoly évnek is. :(


Na, ma is writeonly vagyok, látom már kikoktattak PL statisztikákból. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég