Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 19:24

Song meg teknikailag is rendben van, eleg jol passzol es jol lat a palyan.
Akkor ebben egyetértünk. Ha azt is hozzáveszem, hogy a Barca középpályájára nagyon nehéz beszállni "külsősként" akkor nem is olyan rossz az első éve. De Busquets saját kölyök, nagyon nehéz mellette labdába rúgni. Oké, a Barca játékának fontos eleme, de vannak meccsek, egyre több, mikor neki egyel feljebb kéne játszani és akkor Song lehet az alternatíva a helyén.
Ozil is az elso eveben jobban akart. Talan Mou hibaja, h allandoan kezdeti meg a gyengebb teljesitmeny ellenere is.
Talán ez a példa is mutatja, nem jó, ha egy ilyen fiatal játékosra próbálják azonnal rábízni egy Real Madrid irányító szerepét.
Nem lehet mindenki fiatalon Ronaldo vagy Messi. Iniesta és főleg Xavi sem a 20-as éveik elején váltották meg a világot. Ez egy nagyon fontos poszt, a rutin és a higgadtság elengedhetetlen. Én sem mondom, hogy nyártól Thiago legyen a no.1 szervezőnk, de kellenek neki a játékpercek.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 19:09

lesliejr írta: Tudom sokan nem ismerik el az afrikait, mint anno Yaya-t, de pl a Bilbao ellen egy fal volt középen, nem rajta ment el a meccs. Fejlődik, pedig keveset játszik. A védőmunkája jobb mint Busijé és gyorsabb, erősebb. Megtartanám és többet játszatnám, ahogy Thiago-t is.
Szerintem Song meg teknikailag is rendben van, eleg jol passzol es jol lat a palyan.
lesliejr írta:
Ezzel azért vitatkoznék, mert itt van Özil és a többiek, akik nem öregek, nemrég jöttek a klubhoz és mintha nem mindent tennének meg a pályán vagy csak ennyi volt, lufi ami kipukkadt, nem tudom.
Ez tenyleg eleg osszetett dolog. Ozil is az elso eveben jobban akart. Talan Mou hibaja, h allandoan kezdeti meg a gyengebb teljesitmeny ellenere is. Egy uj edzonel talan mindenki tisztalappl indul(mar aki marad), + uj jatekosok akik konkurenciat jelentenenek. De ez az egesz csak arra akartam kijukadni, h eddig igen az volt a jelemzo, h Mou lelepesevel csak kaosz maradt. Most nem hiszem, h ez befog kovetkezni. eleve olyan edzo jon akinek lesz koncepcioja, es kerni fog jatekosokat.
Nezd meg, h kik kovettek ot mint a Chelseaben es az Interben. Az interben raadasul elfogyott a nota, meg szep, h Jose is lepett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 18:59

a Bajern ellen jobb lett volna a Thiago-Song-Ini kp?
Xavi és Busquets az ilyen csapatok ellen biztos, hogy sok egyszerre. Variáció van, akár az is amit te írtál, akár az, hogy csak Song az új ember. Sőt, a jövőben mivel Xavi-t kímélni kell, lehet ezekkel játszani, sőt, kell is. Középpályán el vagyunk eresztve.
Én próbálkoznék egy olyannak is, hogy Xavi helyén Busquets, Song pedig a vkp. Tudom sokan nem ismerik el az afrikait, mint anno Yaya-t, de pl a Bilbao ellen egy fal volt középen, nem rajta ment el a meccs. Fejlődik, pedig keveset játszik. A védőmunkája jobb mint Busijé és gyorsabb, erősebb. Megtartanám és többet játszatnám, ahogy Thiago-t is. De ugye ott van Fabre is. :D Mondom én, hogy el vagyunk eresztve, talán már sok is a jóból. Aztán ott van a feltörekvő Sergi Roberto. Neki is kéne hely előbb-utóbb. :lol:
es az uj jatekosok igazolasa sem erre utal. Akikben remelhetoleg lesz bizonyitasi vagy-motivacio es ez remelhetoleg jo hatassal lesz a maradokra is
Ezzel azért vitatkoznék, mert itt van Özil és a többiek, akik nem öregek, nemrég jöttek a klubhoz és mintha nem mindent tennének meg a pályán vagy csak ennyi volt, lufi ami kipukkadt, nem tudom.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 18:46

lesliejr írta:
Ez a baj. Xavi is megmutatta, nem lehet már minden meccsen kezdő, mert nem bírja.
te barcas vagy :mrgreen: , kivancsi vagyok a velemenyedre abbol a szempontbol,h szerinted a Bajern ellen jobb lett volna a Thiago-Song-Ini kp? Szerintem sebessegben biztos. aztan lehet, h nincs igazam. De az alap kezdotok meg a bajnoksagan eleg, de komolyabb csapatok ellen mar keves lesz.

szerk:
Ami még megfigyelhető, hogy ahonnan José elment, ott utána összeomlott minden. Kíváncsi vagyok ezt ti hogy fogjátok kiküszöbölni.
ha nem csak 2 honapot kap ancelotti, akkor nem lesz itt osszeomlas, es az uj jatekosok igazolasa sem erre utal. Akikben remelhetoleg lesz bizonyitasi vagy-motivacio es ez remelhetoleg jo hatassal lesz a maradokra is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 18:43

Ez a baj. Xavi is megmutatta, nem lehet már minden meccsen kezdő, mert nem bírja.
Pontosan erről van szó.Ezért kell igazolni valakit,de nem helyette,hanem hogy felváltva tudjanak játszani,hol Xabi,hol Veratti.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 18:42

csak odaírtam 3 nevet, akiket bedobtak hozzánk. lehet verratti helyett xabi is, tök mindegy. a lényeg, hogy a visszaállás ne azt jelentse majd, hogy védekezünk 10 emberrel, hanem, hogy mi tartjuk a labdát és pihenünk, amíg az ellen fut. :-)

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 18:38

teszem azt pogba-verratti-modric kpval durva lenne leparkolni a buszt. és szerintem nem is fogjuk, legalábbis reménykedek benne.
Engem meglepne, ha erre a 3 játékosra bízná jövőre a Real vezetősége a középpályát. Akkora lutri, hogy csak na. Modric idén semmit se bizonyított, a másik kettő meg annyira fiatal, hogy évek kelhetnek, mire a Real elit szintjén teljesítenek.
Persze ez csak az én véleményem, de nem szokott bejönni nektek, ha nyeretlen kétévesekre bíztok vmit. Kell oda Xabi Alonso, hogy ne az legyen a BL-ben, "na majd talán 1-2 év múlva, mert még fiatal és rutintalan a csapat".
Ugye ez nem Dortmund, itt nincsenek évek egy csapatépítésre. Vagy jönnek az eredmények vagy repül az edző és kezdődik előröl minden.
nagyon ki van facsarva,borzasztó sok mérkőzést tol le egy szezonba
Ez a baj. Xavi is megmutatta, nem lehet már minden meccsen kezdő, mert nem bírja.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 18:35

Azt meglepve olvasom, hogy sokan Xabi Alonso-t már partvonalra tennék. Oké lassú, már nem fiatal, de ez a mostani rohanós játék pont nem fekszik neki. Az új edző nem tudni mit hoz. Nekem picit Makelele szagú a dolog. Lehet évekig nem fogtok még hasonlót se találni hozzá. Azért még mindig passzkirály. Volt egy gyengébb éve...és? Xavi majdnem 2 évvel idősebb és eszünk ágában se lenne kitenni a csapatból. Az tény, nem kell nekik állandóan játszani, de sokat tudnak ők adni még a csapatba és az újaknak is segíthetnek a beilleszkedésben. 
Szó sincs róla,de egyfelòl nem tudni akar e maradni,a másik meg hogy nagyon ki van facsarva,borzasztó sok mérkőzést tol le egy szezonba,klub+válogatott.Azért lenne jó Veratti mögé,mert akkor tudnák rotálni őket.Arról nem beszélve hogy van még esetleg az emberünkbe kb két szezon.A legmagasabb szinten,teszem hozzá.
Ezért vagy gondoskodunk a pótlásáról,ha nem, akkor viszont előbb-utóbb szerkezeti váltást kell eszközölni,mert a posztja kihalófélben van,Pirlo és ő az aki még ezt játsza,meg esetleg Veratti még.A szerkezetváltás meg egyértelmű 433 lenne.
De mivel a Verattis hír tartja magát,remélhetőleg jó sok terhet levesz az "öreg" válláról az olasz...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 18:23

lesliejr írta:Ennyire kontrás nem lesz a csapat, legalábbis egyik csapata sem volt az, de ő is az a fajta tutira játszó. Nem fél már a félidőben biztonságot lépni, cserélni, akár őrizni az 1 gólos előnyt. Ez most sem tetszik itt senkinek (nekem se jönne be). Eredményességben meg nem jobb a portugálnál, szóval még rosszul is kijöhetettek belőle.
nekem az elég, hogyha a visszaállás azt jelenti, hogy tartjuk a labdát, járatjuk és kb. ennyi. azért egy, teszem azt pogba-verratti-modric kpval durva lenne leparkolni a buszt. és szerintem nem is fogjuk, legalábbis reménykedek benne. :-)
lesliejr írta:Ami még megfigyelhető, hogy ahonnan José elment, ott utána összeomlott minden. Kíváncsi vagyok ezt ti hogy fogjátok kiküszöbölni.
nálunk ez egy új korszak kezdete lesz, ha elmegy. visszahozott minket az elitbe, de nem több. köszönjük neki. :agree:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 18:19

Szal nem tudom mi lesz.De várom a nyarat hogy történjen valami,mert ez így,ahogy most van,nem maradhat...
Ez egyértelmű, én csak arra céloztam, hogy nem jó feltétlenül 4-5-6 új igazolás. Nem szabad elfelejteni, hogy csapatrészenként 1 jó eltalált vétel a többiket is felturbózza. Teszem azt vesztek egy jó irányítót, akkor körülötte mindenki sokkal jobban fog játszani. Persze kell a megfelelő taktika.
Azt meglepve olvasom, hogy sokan Xabi Alonso-t már partvonalra tennék. Oké lassú, már nem fiatal, de ez a mostani rohanós játék pont nem fekszik neki. Az új edző nem tudni mit hoz. Nekem picit Makelele szagú a dolog. Lehet évekig nem fogtok még hasonlót se találni hozzá. Azért még mindig passzkirály. Volt egy gyengébb éve...és? Xavi majdnem 2 évvel idősebb és eszünk ágában se lenne kitenni a csapatból. Az tény, nem kell nekik állandóan játszani, de sokat tudnak ők adni még a csapatba és az újaknak is segíthetnek a beilleszkedésben.
Pellegrinivel csak az az 1 probléma volt,hogy sulytalan volt az öltözőben.
Ez biztos így volt, de hálátlan volt az ő korszaka. Ráadásul 1 évet kapott, semmi többet. Nem volt azért az olyan rossz és nem tudni ha tovább alakíthatta volna a csapatot, mi sült volna ki belőle. Azért az látszik a Malaga BL szerepléséből is, hogy nem kutyaütő. Perez viszont még mindig név alapján ítél. Véleményem szerint az 5-0-nál és idén Mou-t csak a neve tartotta a padon meg az a sok lelépési pénz, amit fizetni kéne neki.
Ancelotti pedig sok újat nem hoz. Ennyire kontrás nem lesz a csapat, legalábbis egyik csapata sem volt az, de ő is az a fajta tutira játszó. Nem fél már a félidőben biztonságot lépni, cserélni, akár őrizni az 1 gólos előnyt. Ez most sem tetszik itt senkinek (nekem se jönne be). Eredményességben meg nem jobb a portugálnál, szóval még rosszul is kijöhetettek belőle.
Ami még megfigyelhető, hogy ahonnan José elment, ott utána összeomlott minden. Kíváncsi vagyok ezt ti hogy fogjátok kiküszöbölni.
Jövőre még az is lehet, hogy a legjobb 4 közé egyik csapat se jut a BL-ben. Mi Tito-val szerencsétlenkedünk, ti keresitek az új éneteket. Guardiola és a Bayern, vmint a feljövő csapatok előtt óriási lehetőség lehet ez.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 12:41

Anno én a kevesek közé tartoztam, aki nem feltétlenül örült Mou idehozásának. Pont azért mert ismertem, hogy milyen futballt játszat. Én anno hagytam volna Pellét, mert én nem találtam az ő teljesítményét olyan tragikusnak, és volt még fejlődési lehetőség a csapatában. Azóta a helyzet változott. Idén már olvastam 1-2 hozzászólást, amiben az volt Mou helyett hozzuk vissza Pellét...
Pellegrinivel csak az az 1 probléma volt,hogy sulytalan volt az öltözőben.Nem tudta kordába tartani a játékosokat,hagyta magát kritizálni,sőt majdhogy nem már ott tartott a dolog,hogy a játékosok állították ki a kezdőt... :roll:
Szal szakembernek sztm is kiváló volt,de vezetőnek nem volt túl erős.Ráadásul Flo is dróton rángatta... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 28., vasárnap 22:26

Matt009 írta:mert én nem találtam az ő teljesítményét olyan tragikusnak,
az idő azért szépen megszépíti a régi emlékeket. :-) durva egy év volt. szokásos nyolcaddöntős kiesés, alcorcon elleni 4-0 és barca ellen két vereség. meg szerintem azért is jó hogy nem ő maradt mert ő meg a másik véglet, neki kétlem hogy lett volna nagyon beleszólása a dolgokba. mourinho meg átesett a ló túloldalára.
ancelotti a psg-vel se feküdt le a barcának, nem állt be bekkelni és beckham személyében még váratlant is mert húzni. bár igazából akik eddig szóba jöttek, vagy a fórumon felmerültek azok közül egyik sincs olyan akire én azt mondanám hogy jaj csak őt ne. löw-klopp német vonalnál félnék hogy akkor khedira marad meg özil stabil kezdő lesz az első naptól, wenger úgy se jön. avb kevés lenne...
akárhogy is nézem mounak mennie kell, és ancelotti az egyik legjobb választás lenne. :-)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 28., vasárnap 22:02

Ancelotti a Real padján? Mou pepitában. Szép, kombinatív játék vele sem lesz, jobb ha erre felkészülnek páran. Anno José-nál is szóltunk, hogy hosszú távon nem fog tetszeni, amit a portugál csinálni fog, eredmények ide v oda. Ismerjük a Real szurkolókat, igényesebbek mint mi.
Ugyanezt gondolom én is. Mou pepitában. Csak én ilyen egyértelműen már nem fogalmazok, mert sokan a torkomnak esnek, hogy nem így van, nem úgy van, és elkezdik sorolni az ellenérveket, és én lusta vagyok egytől-egyig lefegyverezni ezeket...

Anno én a kevesek közé tartoztam, aki nem feltétlenül örült Mou idehozásának. Pont azért mert ismertem, hogy milyen futballt játszat. Én anno hagytam volna Pellét, mert én nem találtam az ő teljesítményét olyan tragikusnak, és volt még fejlődési lehetőség a csapatában. Azóta a helyzet változott. Idén már olvastam 1-2 hozzászólást, amiben az volt Mou helyett hozzuk vissza Pellét...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 28., vasárnap 21:47

[quote] Sajnos a média tud hatni az emberre. Főleg a fiatalokra. Mindig a kamaszkori magamra ismerek, mikor ilyeneket olvasok. Elég bedobni heteken keresztül ugyanazt a 2-3 nevet és az egyszeri szurkoló már elhiszi, hogy ők hozzák a megváltást. Mert ha a Real Madrid v a Barcelona le akarja igazolni akkor az rossz játékos nem lehet, sőt, ők lesznek az új bálványok. De ezt sajnos nem előre döntjük el, hanem utólag választjuk. [/quote
]Ez igaz.De valamerre akkor is el kell indulni,mert ez így nem maradhat.Meg kell oldani az ominózus jhv posztot,Salgado óta normális játékosunk oda nem volt,de nagy valszínűség szerint Carvajala ez a problema megoldódik.
Aztán be kell foldozni a kp-t,mert Khedira nem tétel,Alonso meg nem játszhat 50 éves koráig.
És ehhez igazolni kell,és ugye ahogy írtad,később fog kiderülni hogy mire mentünk ezekkel a játékosokkal,bárkik is legyenek azok.
A Real Madrid amúgy sem volt soha erős a játékos megfigyeléssben,mindig a biztosra mentünk inkább,"bejáratott embereket"vettünk.Ez odáig fajult,hogy a 2002 utáni galaktikusok egyénileg ugyan nagyon jók voltak,csapatként viszont már nem annyira,és ez kihatott az eredményességre is.
Majd a galaktikusok után jött az a filozófia,hogy fő a szerénység,ne dobáljunk ki eurómilliökat,hanem olyan játékosokat vegyünk,aki bár lehet hogy nem annyira pengés mint Ronaldo,de alázatos,dolgos stb...Na ezzel aztán át is estünk a ló másik oldalára,hogy nem hogy a real madrid,de még a spanyol bajnokság szintjét sem ütötte meg némelyik...
Aztán ugye pár éve a Mourinho korszak,aminek én nem tudtam örülni,lévén sem őt,sem a focit amit játszat,nem kedveltem különösebben.De aztán az első időkben rám cáfolt,rendett tett a klubnál,sok gólos meccseket játszottunk,aminek a vége bajnokság lett,rekord pontszámmal...
De kiffuladt valahol a dolog,az ellenfelek kiismertek,Mou nem tudott újítani,makacsul ragaszkodott mind a játékfelfogáshoz,mind a bejáratott embereihez.Ellenetek megtalálta a fegyvert,de mivel nem tudtunk váltani,kis csapatok ellen tanácstalanok voltunk,a BL-be láttuk,egy sztm nem túl acélos dortmund elp**ott minket,mert már odáig fajultak a dolgok,hogy a játékosoknak kedvük sem volt,mert talán nem is akartak...
Ezek után nem tudom mit hoz a holnap...hogy kit igazolunk,hogy ezek a játékosok,hogy egy új edző tud e új lendületet hozni a csapatba,azt eldönti a jövő.Az a baj,hogy a futballba nincsenek már egyéniségek,mintha a játékosok egykaptafára készülnének,mert odáig ment a taktika,hogy még a gyerekeket is úgy nevelik ki,hogy jaj csak ki ne kapjunk,hogy ha már vezetünk akkor tartsuk meg az eredményt,ha már vezetünk...
Ahogy hehe is írta volt,pár brazil srácon kívül a többi csak tömegtermék.Mintha edzők,játékosok,vezetők elfelejtették volna,hogy ez mégis csak egy játék,bármennyi pénz is forog benne.
Szal nem tudom mi lesz.De várom a nyarat hogy történjen valami,mert ez így,ahogy most van,nem maradhat...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. április 28., vasárnap 21:24

Szerintem Song top.Kár hogyha már eligazolt,nem a Realba tette. Azt előre lehetett tudni,hogy Buszkecc helyén nem fog játszani. Képességekre nem középszerű. AZ meg,hogy khv-ben nem megy neki annyira azért nem meglepő,mert ő vkp/kkp.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 28., vasárnap 21:05

CS0ki írta:Song nálam sem akkora szám. Viszont nem a barcába igazolása után kapták fel ennyire a fórumon, hanem már előtte is nagyon sokan nyomták a gyereket.

Lehet,de HATÁROZOTTAN emlékszem hogy amikor bejelentették hogy oda igazolt,akkor itt megvesztek a nanuszok....és rííttak....
Onnantól top vkp volt meg hasonlók....nagyokat röhögtem rajta,és gyűjtöttem megint pár ellenséget,mert azok akik később rájöttek tévedtek,én meg heherésztem rajtuk,csak jöttek nekem.......

De hagyjuk......ez is mint sok más téma...... :coffee: lefőtt......akinek top annak legyen top....szerintem sima középszerű focista.

Off.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 28., vasárnap 20:39

Annak azért örülök, hogy nálunk mindig vannak csatárok a pályán, nem hagyjuk a góllövést csak CR-re bár ez sajnos nem mutatkozik meg mostanában.
Pontosan. Ha gólt nem is lőnek, a csatár vérében benne van, hogy első szándékból a kaput támadja, labdával és anélkül is. Nem pedig azt nézi, kivel lehet egy jót a védőfal orra előtt háromszögelni. Ezért baj, hogy az egy szem csatárunkat, Villa-t kitettük a vonal mellé. Pedro sem igazi szélső, sem nem igazi csatár, de ő akkor szerzett sok gólt, mikor az volt a dolga, hogy Iniesta, Messi v Xavi labdájával meglépjen. Most Alves-nek csinálja a helyet.
A probléma ott kezdődik, hogy van még egy tucat játékos, akivel szóba hoztak minket, és a többség rájuk van kattanva, de én hasonlóan gondolkodom róluk. Pogba és Verratti a két ilyen név jelenleg (A különbség köztük és Song között annyi, hogy Song már kész játékos, ők még nem.).
Sajnos a média tud hatni az emberre. Főleg a fiatalokra. Mindig a kamaszkori magamra ismerek, mikor ilyeneket olvasok. Elég bedobni heteken keresztül ugyanazt a 2-3 nevet és az egyszeri szurkoló már elhiszi, hogy ők hozzák a megváltást. Mert ha a Real Madrid v a Barcelona le akarja igazolni akkor az rossz játékos nem lehet, sőt, ők lesznek az új bálványok. De ezt sajnos nem előre döntjük el, hanem utólag választjuk.
Nevezetesen Verratti és Pogba v Vidal most jól tolják a klubjaikban, de hát ez így volt az összes leigazolt Real játékosnál. Azért vettétek meg őket, mert kitűntek a klubjukból. Véleményem szerint ők semmivel nem viszik majd előrébb a csapatot.
Emlékszem Özil mekkora "sztár" volt előző klubjában, mikor idejött szinte piros szőnyeg fogadta. Ahogy Kaká-t is rocksztárokhoz méltó fogadtatásban mutogatták a színpadon. Most a legtöbb szurkoló nem is akar hallani róluk.
Fordítva is igaz. Di Maria az egyik legunszimpatikusabb játékosnak van itt tartva (ahogy olvasgattam), tegnap rúgott kettőt, már lehet olvasni olyanokat, hogy jövőre még esélyt kéne neki adni. :-) A foci nem így működik.

Folytatom a sort. Yaya Touré...Nálunk játszott, én magam is írtam itt (illetve az előző oldalon), hogy a világ egyik legjobbja a posztján és Pep ki fogja csinálni nálunk. Hányan estek nekem, hogy ekkora vak nem lehetek, ő egy senki, kívánják maradjon ás szívjunk vele éveken át. Átigazolt a Szitihez, most már mindenki szívesen látná Real mezben.
Szóval nagyon vigyázni kell a nevekkel, nem lehet ezt ilyen egyszerűen megoldani. Ez nem manager játék.

Az új híretekhez, miszerint Heynckess érdekli a Barca-t is, nem tudok hozzászólni, mert 2 napja sincs, hogy Tito-t nyilvánosan megerősítették a padon.
Ancelotti a Real padján? Mou pepitában. Szép, kombinatív játék vele sem lesz, jobb ha erre felkészülnek páran. Anno José-nál is szóltunk, hogy hosszú távon nem fog tetszeni, amit a portugál csinálni fog, eredmények ide v oda. Ismerjük a Real szurkolókat, igényesebbek mint mi.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 28., vasárnap 19:37

Mivel engem csak a foci erdekel, es leszarom a medias, meg osszeeskuves elmeletu dolgokat, latom a jatekosok kvalitasait, megtudom allapitani, h Song nagyon is jo kis playa. Rengetegszer lattam az Arsenalban, fizikalisan nem kell bemutatnom. Passz jatekban nagyon is jo, nem tudom mert nem figyelem a statokat, de eleg sok olyan passzt kiosztott amibol a tamadok epitkezni tudtak. Az, h milyen most a barcaban ... johetne ide Vieira v Makelele is ha ennek a hazafi katalannak berelt helye van a kezdoben.
Az a szoveg meg mar kezd unalmassa valni R.M.F.C., h akkor kaptuk fel amikor barca igazolta. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 28., vasárnap 19:06

Song nálam sem akkora szám. Viszont nem a barcába igazolása után kapták fel ennyire a fórumon, hanem már előtte is nagyon sokan nyomták a gyereket.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 28., vasárnap 17:56

Matt-al értek egyet,Song nívótlan focista egy barcelona szintjére.......mint tudásban,mint hozzáállásban,az a csoda hogy még nem került a piszkavas végére mint az elődei,azért lett nagymenő mert mi madridisták( én nem) sztároltuk fel,mert a barca leigazolta.....akkor már biztos jó alapon. Nem jó. Az hogy van akinek jó,azzal semmi baj nincsen,a a foci,nem egy kibaxott egzakt tudomány.....kinek ez kinek az tetszik.
Busquetscel összehasonlítani felesleges,a kettő között nagyon nagy különbség van.......de mondjuk Khedirával már mehet a mérce,de khediránál talán jobb,mondjuk az nem nagy kunszt. :lol:
a Pedro-Alexis-Villa szélsők egyszerűen teljesen súlytalanok
Pedro is remekül tette a bogyót még egy éve, meg alexis is veszélyes volt mint a nátha egy buszon,de mára már eléggé tompák lettek.......talán jön ki az amit már régebben mondtam? :hmmm:
......baj lesz még ezzel a messivel meglátjátok....annyira odatesznek neki tálcán mindent,hogy a többiek stilusa,erényei elmosódnak.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég