Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 11., szerda 17:22

Remy írta:
Last time Messi scored a champions league quarter final goal, Real Madrid had 9 Champions League titles and Ronaldo had 1 Ballon dor.
LOL? :ozil:
Mondjuk ez nem csak messi szégyene, durván rákapcsoltunk az elmúlt pár évben :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 11., szerda 17:14

Last time Messi scored a champions league quarter final goal, Real Madrid had 9 Champions League titles and Ronaldo had 1 Ballon dor.
LOL? :ozil:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 11., szerda 16:46

Messi mindig is sétálósban tolta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 11., szerda 16:45

Szerintem benőnek van igaza, ha menni akart, akkor mennie kellett minél előbb: a Poolnál nem volt valami kellemes az az extra fél év, és jah sosem lehet tudni, nyárig lesérülsz, találnak valaki mást, stb.

Más:
http://www.dailymail.co.uk/sport/articl ... eague.html
Messi futott az egyik legkevesebbet a BL-ben, lehet "nem akart", de az is lehet amit reggel írtam, hogy fizikailag rottyon van.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 11., szerda 16:12

BBeno írta:megvette volna. de mivan ha nem. mivan ha tavasszal befut valaki helyette o meg hoppon marad a poolban. mivan ha olyan serulest szenved hogy kiesik szeptemberig? nyar ota ment a huzavona. jott a tel meg mindig volt erdeklodes. elni kellett vele mert kitudja mit hozott volna a tavasz.

giroud pl nem kerult volna a chelseabe ha andy carrol nem esik ki honapokra. es meg szamtalan ilyen transzfer volt ami kutba esett honapok elteltevel.
Az Giroud,egy középszer.Persze hogy amint megkörnyékezi egy jobb csapat vagy ott a lehetőség pakoljon és induljon.De itt elvileg egy ígéretes játékosról beszélünk.Pl ott van mbappé aki úgy gondolta,hogy kurvára ráér még neki a Real, egyrészt van annyi önbizalma hogy úgy gondolja 4 év múlva is lesz hasonló megkeresése, másrészt tényleg ráér.Főleg ha egy bl szezont kell érte kukázni.Ami hangsúlyozom csak az elit játékosoknál szerintem megengedhetetlen, ha Coutinho nem az akkor nem szóltam.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 11., szerda 16:11

Illetve nekem ugy remlik, hogy nyaron erosen pletykaltak mar az atigazolasrol. Ki tudja, hogy miert nem jott letre. Valoszinuleg o menni akart a Barcaba es a Pool nem engedte el. Ugy meg nem sok jatekos nyujt jo teljesitmenyt. Szoval en teljesen megertem, hogy valtani akart minel elobb.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 11., szerda 16:07

megvette volna. de mivan ha nem. mivan ha tavasszal befut valaki helyette o meg hoppon marad a poolban. mivan ha olyan serulest szenved hogy kiesik szeptemberig? nyar ota ment a huzavona. jott a tel meg mindig volt erdeklodes. elni kellett vele mert kitudja mit hozott volna a tavasz.

giroud pl nem kerult volna a chelseabe ha andy carrol nem esik ki honapokra. es meg szamtalan ilyen transzfer volt ami kutba esett honapok elteltevel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 11., szerda 16:01

Egy 140 millára taksált fiatal és sikeréhes (gondolom) brazil tehetségről beszélünk. Megértem ha dzeko vagy huntelar átigazol gyorsban valahova télen, karrier végén,hogy sunyiban legyen egy bajnoki címe(ami gondolom nagy emlék lesz,mire oda értem már volt 20 pont előnyünk,de nagyon emlékezetes hakni meccseket toltunk a leganes-el) de ez azért más helyzet. Dobott egy fél év bl-t ahol megmutathatta volna magát tökmind1,hogy a liverpool megnyeri-e vagy nem.Ez egy mittudomén adebayor paco alcacer szintnél oké, de ő ugye a jövő 140 milláért.Szerintem ez nem profi,de ez legyen az ő baja.

Ja és a barsza ugyanúgy megvette volna nyáron.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 11., szerda 15:53

Jamessel nem er bantani :-(
Szerintem mar nyaron is menni akart Cou, szoval nem csodalom, hogy telen lepett. Ki gondolta volna januarban, hogy a Pool igy osszekapja magat es idaig jut. Most nem bantanam, pedig szeretem csesztetni a Barca jatekosokat. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 11., szerda 15:49

pheco írta:Azt ne felejtsuk el, hogy spanyol bajnok lesz, annyira azert nem szornyu a helyzete. Plusz a Pool BL gyozelem is messze van meg.
Azért ment a Barcába, hogy BL-t nyerjen, ezt nyilatkozta. Tisztában volt vele, hogy nem játszhat a BL-ben. Szóval hol lett volna idén nagyobb esélye BL-t nyerni? Vagy végülis unokáknak tudta volna hazudni egy BL győzelem esetén, hogy már ő is Barca játékos volt, féligazság.

Így James is az lesz, amikor megint mi nyerünk, nem? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 11., szerda 15:48

Azt ne felejtsuk el, hogy spanyol bajnok lesz, annyira azert nem szornyu a helyzete. Plusz a Pool BL gyozelem is messze van meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 11., szerda 15:46

LaMartin írta:Azért ezt ne csináljátok már, Ti a helyében nem cseréltétek le volna a Liverpoolt egy Barcelonara?
De, de nyáron. De ha valakinek nem opció a BL, akkor mindegy is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2018. április 11., szerda 15:44

Azért ezt ne csináljátok már, Ti a helyében nem cseréltétek le volna a Liverpoolt egy Barcelonara?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 11., szerda 14:09

Megérte neki kihisztizni a téli transfert,gondolom nem bírta volna ki nyárig.Így egy bl tavasza teljesen kuka ez ezen a szinten egy elit játékosnak megengedhetetlen.De biztos annyira meszkuenklub ő is mint arda turan aki bevállalt egy fél év hereverélést a barszáért.gg
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. április 11., szerda 14:00

Coutinho most gondolom repdes az örömtől h ott hagyta a csapatát a csodabarcáért :mrgreen:
Amúgy ha a Pool döntőzik akkor ő is jogosult lesz az éremre...biztos örülni fog neki
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 11., szerda 11:09

A bajnokságban beton a barca, bl-ben is eljutottak eddig. 4:1-ről kiestek, de tudjuk milyen 4:1 volt az, tegnap egyszerűen nagy mellénnyel mentek ki, elhitték, ahogy itt is mindenki, hogy ez már sima lesz, aztán elfelejtettek közben focizni. Pedig a Pool megmutatta, elég egy 20-25 percet focizni és megvan.
Idén lesznek, és simán lehet nekik sikeresebb évük, mint nekünk, Dembelé nélkülözését mondjuk nem értem, de jövőre lesz egy Coutinho, szerintem Suarezt is lecserélik és erősebbek lesznek, amiért dühösek lehetnek az az, hogy ezt inkább a barca dobta el és nem a róma nyerte meg

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 11., szerda 11:04

jó de akkor el kell dönteni valamit, mert arról volt szó, hogy ahogy esik majd vissza, úgy akarják beépíteni irányítónak (mert mondjuk ronaldo meg közben inkább center lesz, meg hát ő úgyse tudna irányítani... chhh de szar) az hogy egymaga megverjen mindenkit a 24-25 éves messinek ment, az is csak vagy 2 évig. akkor most vagy elől játszik és gólt rúg, vagy hátrébb és irányít. azt meg ne mondjátok nekem hogy nincs kit berakni helyette, mikor két év alatt 400 milliót tapsoltatok el, és ahogy nézem a nyáron megy még vagy 200-300

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 11., szerda 10:59

Csabi írta:
Messi érdekes, de ez továbbra is csapatjáték.
igen, de a csapat játéka annyira rá épül, hogy ha ő nem ad kulcspasszt vagy ver meg 3 embert, akkor passz.
és én ezt tartom hibának, hogy nem csak a góllövés épül rá, hanem az oda vezető út is. a komplett csapatjáték előrefelé.
szerintem ez hiba.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 11., szerda 10:48

Messi érdekes, de ez továbbra is csapatjáték.
igen, de a csapat játéka annyira rá épül, hogy ha ő nem ad kulcspasszt vagy ver meg 3 embert, akkor passz.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 11., szerda 10:39

csababarca írta: én leírtam a miértjeit, amiket én gondolok, hogy miért gyenge az egész játékunk. lehet tök rosszul látom, de én csapatszintű hibákat súlyosabbnak tartom, mint hogy Messi nem döntötte el.
A tegnapi meccsen biztosan így volt, de a szezonban azért működött a dolog, legalábbis nyertetek. Azért ne felejtsük el, hogy a két 100 millás igazolás gyakorlatilag január végén érkezett meg a csapathoz. Idén a bajnokság + kupa meglesz, ezt az eredményt magunktól vártam igazából.
Következő szezon meg egy teljesen más helyzet, lesz idő összeszokni (nem, vb lesz), jöhetnek új igazolások, akár új edző, szóval a mostani helyzetből kár kiindulni a jövőre nézve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég