Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 29., hétfő 22:31

Azért ez is eléggé túlzás, Ronaldo mellett nem fog senki 30 körül rúgni, de azért az elvárható lenne, hogy kicsit veszélyesebb legyen.
Ha lesz mögötte kp, akkor veszélyesebb lesz. De amit írtál azt adom. Ronaldo mellett nehéz egy csatárnak.

Azt viszont megjegyezném, hogy nem a csatársorunk (értsd Benz/Higu) és a védelem a legnagyobb baj. Ezekre a posztokra nem igazolnék, csak akkor ha piszkosul megéri (pl.: Falco 20 milláért -ilyen úgysem lesz csak érzékeltetés szintjén írtam). A kp a nagy baj. Ha a Khedira-Xabi-DM trió helyett értelmes arcok rohangálnának, akkor kell megnézni Benzemát.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 29., hétfő 22:10

Matt009 írta:De ugyanez a helyzet Benzemával is. Ő is még fiatal,
Ő az örök ígéret, akit még 30 évesen is majd ezzel fognak a fanok védeni? :D Lassan 26 éves lesz, itt lenne az ideje villantani valamit most már. Mondjuk az látszik rajta, hogy fejben nincs éppen a csúcson, ez miatt szerintem nem is fog soha huzamosabb ideig jó formában játszani.
RealMadridFanatic írta:Olyan évi 25-30 gól körül kellene termelnie
Azért ez is eléggé túlzás, Ronaldo mellett nem fog senki 30 körül rúgni, de azért az elvárható lenne, hogy kicsit veszélyesebb legyen.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. április 29., hétfő 21:51

Ő is még fiatal
Én Benzema-párti vagyok maximálisan, de annyira már nem fiatal azért, hogy ne lehessen elvárható tőle jó teljesítmény. Nem zavarnám el semmiképpen, de jövőre már alakítania kell. Olyan évi 25-30 gól körül kellene termelnie, mellette pedig mezőnyben hozza azt, amit tud. Akkor maximálisan elégedett lennék vele. Persze benne vannak gyengébb időszakok is, kinél nem (Messi és Ronaldo nem játszik)?


A középpályához annyit, hogy csak a vak nem látja, hogy a mostani felállásban az alapkezdő Khedira-Xabi duó borzasztóan kevés. Persze nem kell "suhancokra" bízni a legfontosabb posztokat, de manapság aki kisebb lutri lenne, az vagy mozdíthatatlan, vagy irreálisan drága. Ezért kell megpróbálni két hatalmas tehetséget hozni, ez arra az esetre igaz, ha jön Verratti és Pogba. Persze Pogba helyett Vidal kevésbé lenne rizikós, de ki tudja mennyivel lenne drágább, vagy jönne-e?

Ha érkeznek is a fenti emberek, akkor sem kell feltétlen egyből kidobni Alonsot (Khedirát igen), de el kell kezdeni beépíteni a jövő generációját. Én amúgy nem is tartanék egyiküktől sem, nagy spílerek lesznek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 29., hétfő 21:50

Jól emlékszem, hogy Bojan úgy ment el a Barcából a Rómába, hogy 12 millióért vette meg a AS, azzal a feltétellel, hogy két év múlva - ami szezon végén lejár - a Barcának kötelessége 13 millióért visszavásárolni, de a Rómának lesz rá opciós joga.
Illetve abban biztos vagyok, hogy anno ezt írták, de ez komolyan így van? tudunk erről valamit?
Nme tudom ki szívja meg jobban akkor, a Barca, vagy Bojan. Asszem a Barcelona. :Đ

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 29., hétfő 21:36

Talán ez a példa is mutatja, nem jó, ha egy ilyen fiatal játékosra próbálják azonnal rábízni egy Real Madrid irányító szerepét.
Nem lehet mindenki fiatalon Ronaldo vagy Messi. Iniesta és főleg Xavi sem a 20-as éveik elején váltották meg a világot. Ez egy nagyon fontos poszt, a rutin és a higgadtság elengedhetetlen. Én sem mondom, hogy nyártól Thiago legyen a no.1 szervezőnk, de kellenek neki a játékpercek.
És most a fórum fele Pogbára és Verratira bízná a jövő évi Real irányítását...

Nagyon adom, amit írsz lesliejr, pont ezért nem is vagyok türelmetlen a nálunk játszó emberekkel, köztük Özillel sem. Nem biztos, hogy lesz szintlépés az ő játékában, de nem elképzelhetetlen. De ugyanez a helyzet Benzemával is. Ő is még fiatal, és a jelenleg felkapott csatárok (RvP, Falcao, vagy anno Drogba, Eto'o) sem huszonegykét évesen lettek elit csatárok. A rutin szinte minden poszton sokat számít.

Csak sajnos a Real szurkolókra is átragadt a csapatot körüllengő türelmetlenség, és megrögzött eredményhajszolás. Ha valakinek van itt egy rossz éve, az le van írva, soha többé nem kerül a Real kezdőjének közelébe. Ez súlyos probléma, nem egyszer ezzel szívtuk meg. Emlékezzünk csak Cambiassora. Szinte úgy lett elzavarva, mert 20 évesen a Juventus vagy az MU csatárai szopatták. Aztán az Interben évekig meghatározó figura volt. Ha őt sikerült volna megtartani, fele annyi gondunk nem lett volna a kp-val. De nem csak Cambiasso az egyetlen példa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 20:53

Ronaldinho más, ő is egy született zseni, akinek a kisujjában volt minden. Sajnos "jó brazilhoz" méltóan nem tudott sokáig nálunk alkotni. Ronaldo-t is lehetne említeni. Nagyon fiatalon került hozzánk, de ő megint az a kategória, hogy 50 évente születik egy ilyen csatár. Ő amúgy is a valaha volt legjobb támadó szerintem.
Ez így igaz,de a barcanak is volt ahhoz némi köze hogy olyan kurtán-furcsán eligazolt,maradjunk annyiba,nem bántok valami jól a legendáitokkal... :-)
Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho,Eto'o...mind kissé keserű szájízzel hagyta el a klubot.
De ebbe most ne menjünk bele,nyilván te máshogy látod...
Varane viszont...legalább akkora zseni lesz a posztján azt hiszem mint Ronaldinho v. El Fenomino anno az övékén.Azt meg nemtom,melyiket nehezebb mentálisan kontrolálni az irányító vagy a khv posztot,de az biztos hogy mindkettő kulcsfontosságú.
Egyébként engem Ronaldinho olyannyira lenyűgöz,még most is az Atletico Mineiroba is,hogy nem sok játékos volt aki nem játszott madridba de szerettem volna de ő az egyik.Maradona meg a másik.Meg talán fénykorába Totti.De az nem biztos... :hmmm: :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 20:16

Varane-nak most így hirtelen "beugróként" volt pár jó meccse és nagyon nagy tehetségnek látszik, ez vitathatatlan. De...
Egyrészt pár jó tavaszi játékból nem szabad sok következtetést levonni másrészt a védelem megint más tészta mint egy irányító poszt.
Deco 27 évesen került hozzánk, Özil 22 volt mikor Real mezt öltött. Deco már BL győztesként jött, sok csatát megélt játékosként. Szerintem ez óriási különbség.
Ronaldinho más, ő is egy született zseni, akinek a kisujjában volt minden. Sajnos "jó brazilhoz" méltóan nem tudott sokáig nálunk alkotni. Ronaldo-t is lehetne említeni. Nagyon fiatalon került hozzánk, de ő megint az a kategória, hogy 50 évente születik egy ilyen csatár. Ő amúgy is a valaha volt legjobb támadó szerintem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 20:03

Talán ez a példa is mutatja, nem jó, ha egy ilyen fiatal játékosra próbálják azonnal rábízni egy Real Madrid irányító szerepét.
Nem lehet mindenki fiatalon Ronaldo vagy Messi. Iniesta és főleg Xavi sem a 20-as éveik elején váltották meg a világot. Ez egy nagyon fontos poszt, a rutin és a higgadtság elengedhetetlen. Én sem mondom, hogy nyártól Thiago legyen a no.1 szervezőnk, de kellenek neki a játékpercek. lesliejr
Mondjuk ezzel vitatkoznék most.Varane sem túl öreg, :-) és a khv posztra se lehet azt mondani hogy nem kulcsfontosságú.
De hogy a barcanal maradjak,Deco sem volt azért vénember,Ronaldinhorol meg nem is beszélve,aki ugyan nem volt klasszik karmester,de szervezte a barca támadójátékát,az vitathatatlan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 19:24

Song meg teknikailag is rendben van, eleg jol passzol es jol lat a palyan.
Akkor ebben egyetértünk. Ha azt is hozzáveszem, hogy a Barca középpályájára nagyon nehéz beszállni "külsősként" akkor nem is olyan rossz az első éve. De Busquets saját kölyök, nagyon nehéz mellette labdába rúgni. Oké, a Barca játékának fontos eleme, de vannak meccsek, egyre több, mikor neki egyel feljebb kéne játszani és akkor Song lehet az alternatíva a helyén.
Ozil is az elso eveben jobban akart. Talan Mou hibaja, h allandoan kezdeti meg a gyengebb teljesitmeny ellenere is.
Talán ez a példa is mutatja, nem jó, ha egy ilyen fiatal játékosra próbálják azonnal rábízni egy Real Madrid irányító szerepét.
Nem lehet mindenki fiatalon Ronaldo vagy Messi. Iniesta és főleg Xavi sem a 20-as éveik elején váltották meg a világot. Ez egy nagyon fontos poszt, a rutin és a higgadtság elengedhetetlen. Én sem mondom, hogy nyártól Thiago legyen a no.1 szervezőnk, de kellenek neki a játékpercek.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 19:09

lesliejr írta: Tudom sokan nem ismerik el az afrikait, mint anno Yaya-t, de pl a Bilbao ellen egy fal volt középen, nem rajta ment el a meccs. Fejlődik, pedig keveset játszik. A védőmunkája jobb mint Busijé és gyorsabb, erősebb. Megtartanám és többet játszatnám, ahogy Thiago-t is.
Szerintem Song meg teknikailag is rendben van, eleg jol passzol es jol lat a palyan.
lesliejr írta:
Ezzel azért vitatkoznék, mert itt van Özil és a többiek, akik nem öregek, nemrég jöttek a klubhoz és mintha nem mindent tennének meg a pályán vagy csak ennyi volt, lufi ami kipukkadt, nem tudom.
Ez tenyleg eleg osszetett dolog. Ozil is az elso eveben jobban akart. Talan Mou hibaja, h allandoan kezdeti meg a gyengebb teljesitmeny ellenere is. Egy uj edzonel talan mindenki tisztalappl indul(mar aki marad), + uj jatekosok akik konkurenciat jelentenenek. De ez az egesz csak arra akartam kijukadni, h eddig igen az volt a jelemzo, h Mou lelepesevel csak kaosz maradt. Most nem hiszem, h ez befog kovetkezni. eleve olyan edzo jon akinek lesz koncepcioja, es kerni fog jatekosokat.
Nezd meg, h kik kovettek ot mint a Chelseaben es az Interben. Az interben raadasul elfogyott a nota, meg szep, h Jose is lepett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 18:59

a Bajern ellen jobb lett volna a Thiago-Song-Ini kp?
Xavi és Busquets az ilyen csapatok ellen biztos, hogy sok egyszerre. Variáció van, akár az is amit te írtál, akár az, hogy csak Song az új ember. Sőt, a jövőben mivel Xavi-t kímélni kell, lehet ezekkel játszani, sőt, kell is. Középpályán el vagyunk eresztve.
Én próbálkoznék egy olyannak is, hogy Xavi helyén Busquets, Song pedig a vkp. Tudom sokan nem ismerik el az afrikait, mint anno Yaya-t, de pl a Bilbao ellen egy fal volt középen, nem rajta ment el a meccs. Fejlődik, pedig keveset játszik. A védőmunkája jobb mint Busijé és gyorsabb, erősebb. Megtartanám és többet játszatnám, ahogy Thiago-t is. De ugye ott van Fabre is. :D Mondom én, hogy el vagyunk eresztve, talán már sok is a jóból. Aztán ott van a feltörekvő Sergi Roberto. Neki is kéne hely előbb-utóbb. :lol:
es az uj jatekosok igazolasa sem erre utal. Akikben remelhetoleg lesz bizonyitasi vagy-motivacio es ez remelhetoleg jo hatassal lesz a maradokra is
Ezzel azért vitatkoznék, mert itt van Özil és a többiek, akik nem öregek, nemrég jöttek a klubhoz és mintha nem mindent tennének meg a pályán vagy csak ennyi volt, lufi ami kipukkadt, nem tudom.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 29., hétfő 18:46

lesliejr írta:
Ez a baj. Xavi is megmutatta, nem lehet már minden meccsen kezdő, mert nem bírja.
te barcas vagy :mrgreen: , kivancsi vagyok a velemenyedre abbol a szempontbol,h szerinted a Bajern ellen jobb lett volna a Thiago-Song-Ini kp? Szerintem sebessegben biztos. aztan lehet, h nincs igazam. De az alap kezdotok meg a bajnoksagan eleg, de komolyabb csapatok ellen mar keves lesz.

szerk:
Ami még megfigyelhető, hogy ahonnan José elment, ott utána összeomlott minden. Kíváncsi vagyok ezt ti hogy fogjátok kiküszöbölni.
ha nem csak 2 honapot kap ancelotti, akkor nem lesz itt osszeomlas, es az uj jatekosok igazolasa sem erre utal. Akikben remelhetoleg lesz bizonyitasi vagy-motivacio es ez remelhetoleg jo hatassal lesz a maradokra is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 18:43

Ez a baj. Xavi is megmutatta, nem lehet már minden meccsen kezdő, mert nem bírja.
Pontosan erről van szó.Ezért kell igazolni valakit,de nem helyette,hanem hogy felváltva tudjanak játszani,hol Xabi,hol Veratti.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 18:42

csak odaírtam 3 nevet, akiket bedobtak hozzánk. lehet verratti helyett xabi is, tök mindegy. a lényeg, hogy a visszaállás ne azt jelentse majd, hogy védekezünk 10 emberrel, hanem, hogy mi tartjuk a labdát és pihenünk, amíg az ellen fut. :-)

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 18:38

teszem azt pogba-verratti-modric kpval durva lenne leparkolni a buszt. és szerintem nem is fogjuk, legalábbis reménykedek benne.
Engem meglepne, ha erre a 3 játékosra bízná jövőre a Real vezetősége a középpályát. Akkora lutri, hogy csak na. Modric idén semmit se bizonyított, a másik kettő meg annyira fiatal, hogy évek kelhetnek, mire a Real elit szintjén teljesítenek.
Persze ez csak az én véleményem, de nem szokott bejönni nektek, ha nyeretlen kétévesekre bíztok vmit. Kell oda Xabi Alonso, hogy ne az legyen a BL-ben, "na majd talán 1-2 év múlva, mert még fiatal és rutintalan a csapat".
Ugye ez nem Dortmund, itt nincsenek évek egy csapatépítésre. Vagy jönnek az eredmények vagy repül az edző és kezdődik előröl minden.
nagyon ki van facsarva,borzasztó sok mérkőzést tol le egy szezonba
Ez a baj. Xavi is megmutatta, nem lehet már minden meccsen kezdő, mert nem bírja.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 18:35

Azt meglepve olvasom, hogy sokan Xabi Alonso-t már partvonalra tennék. Oké lassú, már nem fiatal, de ez a mostani rohanós játék pont nem fekszik neki. Az új edző nem tudni mit hoz. Nekem picit Makelele szagú a dolog. Lehet évekig nem fogtok még hasonlót se találni hozzá. Azért még mindig passzkirály. Volt egy gyengébb éve...és? Xavi majdnem 2 évvel idősebb és eszünk ágában se lenne kitenni a csapatból. Az tény, nem kell nekik állandóan játszani, de sokat tudnak ők adni még a csapatba és az újaknak is segíthetnek a beilleszkedésben. 
Szó sincs róla,de egyfelòl nem tudni akar e maradni,a másik meg hogy nagyon ki van facsarva,borzasztó sok mérkőzést tol le egy szezonba,klub+válogatott.Azért lenne jó Veratti mögé,mert akkor tudnák rotálni őket.Arról nem beszélve hogy van még esetleg az emberünkbe kb két szezon.A legmagasabb szinten,teszem hozzá.
Ezért vagy gondoskodunk a pótlásáról,ha nem, akkor viszont előbb-utóbb szerkezeti váltást kell eszközölni,mert a posztja kihalófélben van,Pirlo és ő az aki még ezt játsza,meg esetleg Veratti még.A szerkezetváltás meg egyértelmű 433 lenne.
De mivel a Verattis hír tartja magát,remélhetőleg jó sok terhet levesz az "öreg" válláról az olasz...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 29., hétfő 18:23

lesliejr írta:Ennyire kontrás nem lesz a csapat, legalábbis egyik csapata sem volt az, de ő is az a fajta tutira játszó. Nem fél már a félidőben biztonságot lépni, cserélni, akár őrizni az 1 gólos előnyt. Ez most sem tetszik itt senkinek (nekem se jönne be). Eredményességben meg nem jobb a portugálnál, szóval még rosszul is kijöhetettek belőle.
nekem az elég, hogyha a visszaállás azt jelenti, hogy tartjuk a labdát, járatjuk és kb. ennyi. azért egy, teszem azt pogba-verratti-modric kpval durva lenne leparkolni a buszt. és szerintem nem is fogjuk, legalábbis reménykedek benne. :-)
lesliejr írta:Ami még megfigyelhető, hogy ahonnan José elment, ott utána összeomlott minden. Kíváncsi vagyok ezt ti hogy fogjátok kiküszöbölni.
nálunk ez egy új korszak kezdete lesz, ha elmegy. visszahozott minket az elitbe, de nem több. köszönjük neki. :agree:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. április 29., hétfő 18:19

Szal nem tudom mi lesz.De várom a nyarat hogy történjen valami,mert ez így,ahogy most van,nem maradhat...
Ez egyértelmű, én csak arra céloztam, hogy nem jó feltétlenül 4-5-6 új igazolás. Nem szabad elfelejteni, hogy csapatrészenként 1 jó eltalált vétel a többiket is felturbózza. Teszem azt vesztek egy jó irányítót, akkor körülötte mindenki sokkal jobban fog játszani. Persze kell a megfelelő taktika.
Azt meglepve olvasom, hogy sokan Xabi Alonso-t már partvonalra tennék. Oké lassú, már nem fiatal, de ez a mostani rohanós játék pont nem fekszik neki. Az új edző nem tudni mit hoz. Nekem picit Makelele szagú a dolog. Lehet évekig nem fogtok még hasonlót se találni hozzá. Azért még mindig passzkirály. Volt egy gyengébb éve...és? Xavi majdnem 2 évvel idősebb és eszünk ágában se lenne kitenni a csapatból. Az tény, nem kell nekik állandóan játszani, de sokat tudnak ők adni még a csapatba és az újaknak is segíthetnek a beilleszkedésben.
Pellegrinivel csak az az 1 probléma volt,hogy sulytalan volt az öltözőben.
Ez biztos így volt, de hálátlan volt az ő korszaka. Ráadásul 1 évet kapott, semmi többet. Nem volt azért az olyan rossz és nem tudni ha tovább alakíthatta volna a csapatot, mi sült volna ki belőle. Azért az látszik a Malaga BL szerepléséből is, hogy nem kutyaütő. Perez viszont még mindig név alapján ítél. Véleményem szerint az 5-0-nál és idén Mou-t csak a neve tartotta a padon meg az a sok lelépési pénz, amit fizetni kéne neki.
Ancelotti pedig sok újat nem hoz. Ennyire kontrás nem lesz a csapat, legalábbis egyik csapata sem volt az, de ő is az a fajta tutira játszó. Nem fél már a félidőben biztonságot lépni, cserélni, akár őrizni az 1 gólos előnyt. Ez most sem tetszik itt senkinek (nekem se jönne be). Eredményességben meg nem jobb a portugálnál, szóval még rosszul is kijöhetettek belőle.
Ami még megfigyelhető, hogy ahonnan José elment, ott utána összeomlott minden. Kíváncsi vagyok ezt ti hogy fogjátok kiküszöbölni.
Jövőre még az is lehet, hogy a legjobb 4 közé egyik csapat se jut a BL-ben. Mi Tito-val szerencsétlenkedünk, ti keresitek az új éneteket. Guardiola és a Bayern, vmint a feljövő csapatok előtt óriási lehetőség lehet ez.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 29., hétfő 12:41

Anno én a kevesek közé tartoztam, aki nem feltétlenül örült Mou idehozásának. Pont azért mert ismertem, hogy milyen futballt játszat. Én anno hagytam volna Pellét, mert én nem találtam az ő teljesítményét olyan tragikusnak, és volt még fejlődési lehetőség a csapatában. Azóta a helyzet változott. Idén már olvastam 1-2 hozzászólást, amiben az volt Mou helyett hozzuk vissza Pellét...
Pellegrinivel csak az az 1 probléma volt,hogy sulytalan volt az öltözőben.Nem tudta kordába tartani a játékosokat,hagyta magát kritizálni,sőt majdhogy nem már ott tartott a dolog,hogy a játékosok állították ki a kezdőt... :roll:
Szal szakembernek sztm is kiváló volt,de vezetőnek nem volt túl erős.Ráadásul Flo is dróton rángatta... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 28., vasárnap 22:26

Matt009 írta:mert én nem találtam az ő teljesítményét olyan tragikusnak,
az idő azért szépen megszépíti a régi emlékeket. :-) durva egy év volt. szokásos nyolcaddöntős kiesés, alcorcon elleni 4-0 és barca ellen két vereség. meg szerintem azért is jó hogy nem ő maradt mert ő meg a másik véglet, neki kétlem hogy lett volna nagyon beleszólása a dolgokba. mourinho meg átesett a ló túloldalára.
ancelotti a psg-vel se feküdt le a barcának, nem állt be bekkelni és beckham személyében még váratlant is mert húzni. bár igazából akik eddig szóba jöttek, vagy a fórumon felmerültek azok közül egyik sincs olyan akire én azt mondanám hogy jaj csak őt ne. löw-klopp német vonalnál félnék hogy akkor khedira marad meg özil stabil kezdő lesz az első naptól, wenger úgy se jön. avb kevés lenne...
akárhogy is nézem mounak mennie kell, és ancelotti az egyik legjobb választás lenne. :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég