Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 13., péntek 17:36

Mickey írta:Örülök ennek a párosításnak.

Remélem befogjuk a sok picsogó száját, a múltkori után....na meg úgy enblcok.

A Finálét pedig le kell hozni, és öröm bódottság!

Optimista én, on! B-)
Befogni nem tudjuk mert ahhoz kéne egy kis realitás érzék,a 95%nak meg nincs olyan.Fájdalmat viszont lehet nekik okozni,nem is keveset.És akik ennyire tiszteletlenek egy klubbal szemben azok megérdemlik a fájdalmat amit eddig és ezekután érezni fognak.


Egyébként a müncheniek ésszel fogadták a párosítást,na nem a szurkolók mert azok sosem értettek semmihez.De a vezetőség és a játékosok normálisak,heynkess alatt nem hiszem,hogy belemennének ebbe a majomkodásba.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 13., péntek 17:35

Azoktól kérdezem akik unják ezt a párharcot, ennyire rossz, hogy évek óta döntőt elődöntőt játszik a csapat? :lol: Tehetnek ők arról, hogy mi és a Bayern stabilan mindig ott vagyunk? Én valahogy még örülök is neki, van hátra három szaros meccs, szerda előtt volt 4, mégis képesek voltak kiengedni. Ugyan úgy elaludták volna a Róma ellen is, így azért csak ott lesznek fejben a srácok, ha meg kiesünk hát kiestünk, két bl győzelem után én már azon is csodálkozom, hogy ismét elődöntőt játszunk.

Tartom, hogy egy meccsen mi vagyunk a 4-esből a legjobbak, a bayern meg messze nem hozott olyan lehengerlő játékot eddig, 2 jó meccset várok, továbbjutással természetesen, a döntőben pedig Klopp Liverpoolját. Az sem semmi, hogy tavaly a legtöbb pool drukker világgá kergette volna...

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. április 13., péntek 17:34

Mickey írta:Remélem befogjuk a sok picsogó száját
Ilyen soha nem lesz.

Teljesen betegesek, komolyan mondom. Az egy dolog, hogy az objektivitást hírből sem ismerik, de olyan szinten képesek magukat behipnotizálni a kis alternatív valóságukba, ahol MINDENKI a Realt segíti, minden csalás vagy mák, minden csapat akit szétkapunk gyenge, Cé örökmásodik, stb.-stb... Félelmetesen nagy kretének vannak a neten, férfiasan, arctalanul...

Nem baj, amíg ennyien vergődnek, addig nekünk jó, addig jönnek a sikerek. Ha ezt idén behúzzuk, én meg fogok bolondulni. 5 év 4 BL cím, zsinórban 3, összesen 13. Leírni is kemény, nem végrehajtani. Mindenki szépen mehetne telesírni a kispárnát, bár ezt már eddig is megtették valószínűleg.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. április 13., péntek 17:28

Örülök ennek a párosításnak.

Remélem befogjuk a sok picsogó száját, a múltkori után....na meg úgy enblcok.

A Finálét pedig le kell hozni, és öröm bódottság!

Optimista én, on! B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. április 13., péntek 16:57

istimester írta:Odavágón Cakir, visszavágón Kassai, döntőben Oliver.
Nem aggódok :mrgreen: l.
Mikor tudjuk meg hogy kik lesznek a játékvezetők?
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. április 13., péntek 16:15

Bayern, megint. Kicsit unom már ezt a párharcot, a bírókon nagy teher lesz, remélem elbírják majd.
Hiszek a csapatban, de úgy gondolom,hogy most kifogunk esni, a nagy számok törvénye alapján, egy ilyen 50-50 párharcot most már a Bayern fog behúzni, az előző két Madrid siker után.
Amikor tájékozódtam arról,hogy a bajorokat kaptuk nem ijedtem meg, egy pár éve teletojtam a nacit ilyenkor. :D
Ez nem a Bayern miatt, hanem a csapatunk miatt. Elképesztő,hogy mit művelünk 2011 óta a BL-ben, elég rendesen kijavították a srácok azt az időszakot amikor a 16 között estünk ki évekig.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. április 13., péntek 15:46

Babinho írta:
Yazid írta:inkább most esnék ki ellenük, mint a döntőben mert az fájóbb lenne. Masszív csapat a bayern és a nagy számok törvénye alapján azért már nyerniük kéne ellenünk, pláne, hogy 3. BL-re pályáznánk rá, annyira esélytelennek tűnik ez már és egyáltalán nem a pesszimizmus beszél belőlem
Pont annyi esélyünk van megnyerni, mint tavaly vagy tavaly előtt, vagy amikor nem nyertünk.
A játék képe, a helyzetek és a gólok alapján is mi voltunk a jobbak tavaly, ez idén sem biztos, hogy változik. Ha a srácok elhitték, és megcsinálták a címvédést először, akkor most sem lehet mentális akadálya.
Jobbak vagyunk, én ebben hiszek, a Bayern még idén nem méretettet meg nagy ellenfél ellen.
De a Psg től kikaptak simán 3-0 ra Párizsban , a visszavágó a Psg nek tét nélküli volt , ott nyertek a Bajorok 3-1 re.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 13., péntek 15:45

KAG írta:Azért a BL megint bezavarna brutál mód, ha a bajnokságban még harcban lennénk...
Elképesztő, hogy mindig ilyen szerencsétlen módra jön ki a sorsolás.

Odavágó előtt Bilbao, visszavágó után klasszikus. :roll:
Szerencsere ha tovabbjutunk pont nem erdekel a barca meccs

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. április 13., péntek 15:43

Yazid írta:inkább most esnék ki ellenük, mint a döntőben mert az fájóbb lenne. Masszív csapat a bayern és a nagy számok törvénye alapján azért már nyerniük kéne ellenünk, pláne, hogy 3. BL-re pályáznánk rá, annyira esélytelennek tűnik ez már és egyáltalán nem a pesszimizmus beszél belőlem
Pont annyi esélyünk van megnyerni, mint tavaly vagy tavaly előtt, vagy amikor nem nyertünk.
A játék képe, a helyzetek és a gólok alapján is mi voltunk a jobbak tavaly, ez idén sem biztos, hogy változik. Ha a srácok elhitték, és megcsinálták a címvédést először, akkor most sem lehet mentális akadálya.
Jobbak vagyunk, én ebben hiszek, a Bayern még idén nem méretettet meg nagy ellenfél ellen.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. április 13., péntek 15:41

Azért a BL megint bezavarna brutál mód, ha a bajnokságban még harcban lennénk...
Elképesztő, hogy mindig ilyen szerencsétlen módra jön ki a sorsolás.

Odavágó előtt Bilbao, visszavágó után klasszikus. :roll:
ZIDANE

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3398
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. április 13., péntek 15:39

inkább most esnék ki ellenük, mint a döntőben mert az fájóbb lenne. Masszív csapat a bayern és a nagy számok törvénye alapján azért már nyerniük kéne ellenünk, pláne, hogy 3. BL-re pályáznánk rá, annyira esélytelennek tűnik ez már és egyáltalán nem a pesszimizmus beszél belőlem

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. április 13., péntek 15:21

Odavágón Cakir, visszavágón Kassai, döntőben Oliver.
Nem aggódok :mrgreen:
RealAsensio írta:Mar az elso meccsen nyerni kell, golokat kell rugni. A visszavago meg termeszetesen meg nehezebb lesz, lathattuk, hogy a 3-0 se eletbiztositas, barmi megtortenhet.
Aszunszáó drága fiam megfogalmazta a lényeget. Gólt kell rúgni. Tavaly 1-2-nél volt vagy három ordító ziccerünk. Elszambáztuk, most a Juve ellen idegenben dettó.

Ha 3-0 lesz és van esély a negyedikre, akkor be kell tenni a negyediket. Nem beállni lötyögni, mint tavaly ugyanekkor. Nincs mire tartalékolni. Ez a kettő, jobb esetben három meccs maradt a szezonból.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 13., péntek 15:16

Lewa az egyetlen, akitol tartok. Robbent tudjuk semlegesiteni, raadasul mar nem is olyan gyors. Ribery lehet nem is fog jatszani, van mas alternativa is, de ot is meg kell oldani. Vidal egy allat, de nalunk is van egy, Casemiro. Erosebb a csapatunk, ha kiallunk a galakezdovel es nem lesz serultunk, akkor behuzzuk. Mar az elso meccsen nyerni kell, golokat kell rugni. A visszavago meg termeszetesen meg nehezebb lesz, lathattuk, hogy a 3-0 se eletbiztositas, barmi megtortenhet.

James meg remelem nem fog belebotlani ugy hogy elete goljat szerzi, Higuain kivetelevel eddig mindenki megtette a magaet, aki Realos volt egykor...
:goat:

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. április 13., péntek 15:02

pheco írta:En egy dologtol tartok, az pedig a hadjarat ami ellenunk folyik. Tavaly ota megy a Kassaizas, most a Juve miatt is felerosodott az egesz, bar meg mindig nem ertem, hogy egy sima tizit hogyan tudnak ilyen szinten magyarazni. Remelem a ket biro elbirja a nagy nyomast majd.
Nem szabadott volna befújnia hiába volt 11 es , ilyen kiélezett helyzetben el kell engedni , ezzel érvelnek az Olaszok , most képzeljük el nem adja meg és mi esünk ki , az persze őket nem érdekelné , akkor bezzeg nem lenne csalás :) elhiszem , hogy fáj nekik de ha egyszer szabálytalan volt akkor muszáj megadni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 13., péntek 14:55

Heynkess nem fog szerintem a sok idióta közé beállni a sorba, az ilyen vidal féléket meg előbb állítják ki ha elkezd nyilatkozgatni meccsek előtt mint bárkit.

A habzó száj meg a nagy revans féle hozzá állás szerintem a vesztét jelentené ennek az öreges bayern-nek.Ha okosak szépen csöndben felkészülnek a meccsre ahova nyugodtan mennek majd ki, mert mi is azok leszünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 13., péntek 14:50

En egy dologtol tartok, az pedig a hadjarat ami ellenunk folyik. Tavaly ota megy a Kassaizas, most a Juve miatt is felerosodott az egesz, bar meg mindig nem ertem, hogy egy sima tizit hogyan tudnak ilyen szinten magyarazni. Remelem a ket biro elbirja a nagy nyomast majd.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 13., péntek 14:46

Roma-t látom nagyon leírják, én is őket tartom a leggyengébbnek, de a pool ellen megvan az esélyük.Kétarcú nagyon a liverpool és a city meg porto meccsből nem lehet kiindulni.+az a boost amit kapott a Roma a barsza kiejtésével nagy erőt adhat nekik.Bayern ellen vagy ellenünk valószínüleg simán kiestek volna,most viszont minden esélyük megvan a döntőre szerintem.

Bayern elleni meccsünknek meg annyi kimenelete lehet,hogy nem igaz.Tipikus klasszikus, lehet nézni a formákat előző meccseket aztán borulhat minden.Tényleg bármi benne van.

Ezek az összeesküvés elméletek meg csak arra jók,hogy a habzó szájúak ki élhessék magukat.Ha meg elkerüljük a bayernt az azért lett volna,hogy a döntőt többen nézzék.

Az igazság az,hogy a bl-t mindig rengetegen nézik,legyen az döntő vagy elődöntő, ha kiscsapatok játszanak akkor azért mert sokan örülnek a gyengébb csapatok sikereinek ha meg nagyok akkor azért mert mindenki szeret nagy párharcokat nézni.Nem volt még olyan döntő amit nem néztem és tök mind1 kik voltak ott, valakinek mindig szurkol az ember,vagy valaki ellen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 13., péntek 14:38

mindegy, én abban reménykedem, hogy a két matuzsálem csak nem futja szét a védelmünket.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 13., péntek 14:28

mondjuk ez a kep mar ma delelott kint volt a koztudatban. fbn. redditen. stb. de csak ez a verzio. pont az ami be is jott. korabban amugy en is linkeltem. joval sorsolas elott.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Demes » 2018. április 13., péntek 14:25

Csabi írta: ez mondjuk már kurva gyanús. nem a párharc, mert arra nagy az esély hogy bejön
de pontosan eltalálták azt is, hogy a roma otthon tolja a visszavágót, és még a dátum is stimmel... :ozil:
Na ne vicceljünk már :lol:

Az UEFA elcsalja a sorsolást (aminek mi értelme lenne már alapból most, egy Bayern-Poolt senki nem nézne?), és aztán szólnak előre a csapatoknak hogy mi lesz (miért tennék?), akik mind ezek szólnak az informatikus teamjüknek hogy mi lesz. És miután bevontak ebbe a teljesen értelmetlen meccs fixálásba vagy 20 embert csak a mai napon erre a meccsre (gondolom akkor minden csapatnak szólnak, mennyi az csak erre az elődöntőre, 80 ember? :lol: ), senki soha nem jött még a médiához hogy lebuktassa a világ egyik legnagyobb sporteseményét? :lol:

Na megyek kinyomtatom egy papirlapra az összes Bayern-Real végeredményt 10-0tól 0-10ig aztán kiposztolom az összeset twitterre meccs előtt. Az igazi végeredményt meg majd mutogatom hogy tessék én már előre tudtam hogy ez lesz, fake az egész :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég