Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 14., szombat 11:08

első félidőt nagyon elbasztuk, persze kellett az alaphangulathoz a 2. perces vvd hiba.
a góljukhoz ennyit, hogy én megadtam volna, viszont védhető volt lahoz döntése is, mivel sem a kapus, sem milner nem birtokolta a labdát, így a debruyne passz számít, amikor pedig azt hiszem lesen volt sané. mondom, én megadtam volna, meg balfasz szabály, de védhető ez a döntés is.
a 2.ra már úgy jöttünk ki, ahogy én azt gondoltam, hogy kifogunk az elsőre: magabiztosan, a labdát szépen megtartva, helyzetekig eljutva. még 1-0nál is domináltuk a 2. félidőt, a salah gól meg mindent eldöntött.
összességében megérdemelt továbbjutás, 4 félidőből 3at mi domináltunk és irányítottunk.
Simán jók lehetnétek, ha Klopp hajlandó lenne mélyíteni a keretén. A nyáron sem volt érthető elég sok minden. Most is majd jön Keita, elmegy Can, aztán mást meg nem hoznak. Pedig csak pont az kéne neki, hogy legyen a keretben/padon még 2-3 jobb képességű játékos.
KP-ra akarunk még Keitán kívül 2 embert, Jorginho/Rabiot-t elég erősen szóbahozták velünk, Lemarról még januárig cikkeztek, azóta semmi, de akarunk oda is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 14., szombat 11:04

sucre írta:
Csabi írta:abból a szempontból, hogy elbasztátok a cityt mint a szart, de hétvégén meg simán kikaptok egy wolverhamptontól is akár
ez az utóbbi évek általános sémája, egyedüli betli ebben a szezonban a swansea elleni zakó volt.
most stabilan mi hozzuk a legtöbb pontot a tabella 2. feléből (meg ugye city). igazából teljesen megfordult a minta, most a nagyok ellen hozunk csak 1.5 pontot átlagba, míg a kicsik ellen simán 2.4-t.
Simán jók lehetnétek, ha Klopp hajlandó lenne mélyíteni a keretén. A nyáron sem volt érthető elég sok minden. Most is majd jön Keita, elmegy Can, aztán mást meg nem hoznak. Pedig csak pont az kéne neki, hogy legyen a keretben/padon még 2-3 jobb képességű játékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 14., szombat 11:02

amúgy ha már itt vagy megnyilvánulhatnál a meccsetekkel kapcsolatban. hogy mit szólsz a visszavágóhoz, a meg nem adott gólhoz, a kérdőjeles 11-eshez, meg úgy az egész összecsapáshoz.

csak mert mindenki most velünk van elfoglalva, mert a realnak NEM ILLIK faltra 11-est adni hosszabbításban. így a city-pool meccs kicsit most szőnyeg alá lett rakva.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 14., szombat 10:57

Csabi írta:abból a szempontból, hogy elbasztátok a cityt mint a szart, de hétvégén meg simán kikaptok egy wolverhamptontól is akár
ez az utóbbi évek általános sémája, egyedüli betli ebben a szezonban a swansea elleni zakó volt.
most stabilan mi hozzuk a legtöbb pontot a tabella 2. feléből (meg ugye city). igazából teljesen megfordult a minta, most a nagyok ellen hozunk csak 1.5 pontot átlagba, míg a kicsik ellen simán 2.4-t.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 14., szombat 10:54

abból a szempontból, hogy elbasztátok a cityt mint a szart, de hétvégén meg simán kikaptok egy wolverhamptontól is akár

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 14., szombat 10:52

Kétarcú nagyon a liverpool és a city meg porto meccsből nem lehet kiindulni
azt megkérdezhetem, hogy milyen logika alapján nem lehet belőlük kiindulni? :D
Az sem semmi, hogy tavaly a legtöbb pool drukker világgá kergette volna...
azta. biztos volt pár senki, aki ezt akarta, de gondolom 1-1 elbukott meccs után van pár tag itt is, aki zidane-t küldené el a faszba, pedig nem ez az általános vélekedés. :hmmm:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. április 14., szombat 10:32

miVida írta:
istimester írta:Odavágón Cakir, visszavágón Kassai, döntőben Oliver.
Nem aggódok :mrgreen: l.
Mikor tudjuk meg hogy kik lesznek a játékvezetők?
2 nappal a meccs előtt általában.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. április 14., szombat 9:02

Vidal már tegnap dörzsölte a tenyerét. Ha határozottabb bíró lesz mint Kassai volt tavaly, akkor talán 40 percet az első meccsen játszhat is :lol:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. április 13., péntek 22:39

A bajorok úgysem tehetik meg, hogy valamennyire ne rontsanak nekünk az Allianzban. Remélem ügyesek leszünk és kihasználjuk a helyzetet.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 13., péntek 22:33

Simán kiesünk-re remélem mia san mia kolléga nyomott, és magukra gondolt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 13., péntek 22:25

korábban még azt mondtam volna, hogy lehetetlen, hogy mindig mi jussunk tovább, hogy ha döntőbe kerülünk azt mindig meg is nyerjük.

aztán ezt az egészet ki lehet most már dobni a kukába a tavalyi után.

úgyhogy nehéz lesz, simán lehet hogy kiesünk, de ha benzema játszik ( :mrgreen: ), akkor továbbjuthatunk.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 13., péntek 22:24

RealAsensio írta:
RaúlCF írta:én nem a Bayerntől tartok hanem Jupptól. kemény lesz az biztos. Allegri is Zidane fölé kerekedett taktikailag és Jupp 8szor jobb edző. fel kell kötni a gatyát
8-szor biztos nem jobb, es abban sem vagyok biztos hogy jobb :D lehet, hogy az oreg rutinosabb, es nagyobb taktikus is, de azert Zizut sem kell felteni. Milyen edzoket is vert meg? Pep, Allegri, Simeone, Mourinho, Emery ... :mrgreen: sorolhatnam. A """"rutintalansagat"""" nagyban potolja a felkeszultsege, a szorgalma, a gyozelembe vetett hite, es a jatekosokkal valo szoros kapcsolat, jo oltozoi hangulat.
1 valamit kihagytál ZZ erényei közül: CR :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. április 13., péntek 22:23

Francia bajnok - :rock:
Olasz bajnok - :rock:
Német bajnok - >:]

Aztán még megcsapjuk az egyiptomi bandáját. :box:

(Amúgy könnyű ág, nímand csapatok, szerencsés sorsolás, bíró, kassai, soros, infinity war, ugyanitt bojler eladó, stb... :lol: )
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. április 13., péntek 22:00

Szoros meccs lesz az tuti, és szerintem nem lesz döntő most :-( De ki fogom szúrkolni a tüdőmet és hátha mégis sikerül kijev :)
(csak az előérzetem mondja h nem lesz meg, de nem lepődök meg ha meglesz a döntő) B-)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. április 13., péntek 20:42

Simán tovább.
Jó a Bayern, de még kemény meccsük nem igazán volt idén. Meg lehet lepni őket, főleg ha fejben ott leszünk - mert ott leszünk - akkor mind a két meccset hozni lehetne.

Liverpoolért drukkoltam, mert idén nagyon megnézném őket ellenünk, de a döntő még ott lehet. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 13., péntek 20:35

RaúlCF írta:én nem a Bayerntől tartok hanem Jupptól. kemény lesz az biztos. Allegri is Zidane fölé kerekedett taktikailag és Jupp 8szor jobb edző. fel kell kötni a gatyát
8-szor biztos nem jobb, es abban sem vagyok biztos hogy jobb :D lehet, hogy az oreg rutinosabb, es nagyobb taktikus is, de azert Zizut sem kell felteni. Milyen edzoket is vert meg? Pep, Allegri, Simeone, Mourinho, Emery ... :mrgreen: sorolhatnam. A """"rutintalansagat"""" nagyban potolja a felkeszultsege, a szorgalma, a gyozelembe vetett hite, es a jatekosokkal valo szoros kapcsolat, jo oltozoi hangulat.
:goat:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. április 13., péntek 20:33

A "nehezen, de továbbmegyünk"-re nyomtam, de bízom benne, hogy meglepetésre (!) lesimázzuk őket.
Kezd karnyújtásnyira lenni egy -újabb- álom. Ismét. Hihetetlen.
Szeretném, ha megint epében fetrengene a fél világ. Szinte undorító, hogy már megint mindenki Bayern drukker lett. Bárkinek képesek nyirkos tenyérrel, levegőt, fingot visszatartva szorítani, csak, hogy láthassák a Real-t elbukni. Üzenném: bekphtják. #APORLA13
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. április 13., péntek 20:28

Sok (párttól függetlenül) fasz politikus jön mindig olyanokkal, hogy az adott választási eredményük milyen erős vagy gyenge legitimációval rendelkezik. Na most én mondanám ezt egy kicsit a BL világába átültetve. Ha megnyerjük ezt a kiírást, az piszok nagy fegyvertény lesz, nagyon nagyon erős legitimációval, mert sorban kapjuk az erősebbnél erősebb csapatokat. Vagy nagyon nincs most szerencsénk a sorsolásokkal, vagy már nagyon a vérünket akarja mindenki a megkérdőjelezhetetlen dominancia miatt.
Az előző kör előtt bármibe lefogadtam volna, hogy a négy vélt esélyes nem fog összekerülni egymással, hogy ne üssék ki egymást. Maximálisan a médiaérdekek szerinte alakult, a nem várt meglepetések ezután még dobtak rajta. Most is jól jött ki a média a dologból, mert így két RM-BM meccs lesz, a döntőben csak egy lett volna. Ezt is lefogadtam volna, hogy őket kapjuk. Véletlen vagy irányított sorsolás, bánja a franc, egy a lényeg, az, hogy a végén mi emelhessük a magasba a kupát egy igen csak rögös selejtezősorozat után.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. április 13., péntek 20:21

Nehéz lesz,de bízom a srácokban.
:)
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 13., péntek 19:52

simán kiesünk.













:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég