Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 14., szombat 23:53

Most ott vagyunk, hogy clasicoig hozni kell minden meccset, barcat meg le kell győzni, különben tényleg oda a bajnokság.

És ez nem a csapat temetése, tavaly is ebben az időszakban dőlt el a bajnokság sorsa.
Love football, hate antifa.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 14., szombat 23:52

Legalább látnám, hogy mi az elképzelés. Kontrák? Mély védekezés, hogy utána lekontrázzuk az ellent? Nem. Feltolt védekezés, hogy már elvegyük az ellenfél térfelén a labdát? Nem. Együtt mozgó csapat, üresbe mozgásokkal, sok labdafelé mozgással, hogy megjátszhatóak legyenek a társak? Nem. Egymástól távol lézengő játékosok, ütemtelen játék, kevés mozgás, világtalan védekezés, agresszió fogalmát nem ismerő játék? YES! :mrgreen:
röhögtök, de tényleg ilyeneken tud elmenni a liga.
tavaly is ezek miatt lett olyan gyorsan akkora a hátrány.
Azon megy el, hogy tavaly is, meg most is úgy játszunk mint egy csürhe. Csoda hogy 4 meccs alatt 10 pontot szereztünk idén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realfan91 2013. szeptember 14., szombat 23:54-kor.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 14., szombat 23:52

ami a legfontosabb a mai meccsel kapcsolatban:
a Barca behúzza az utolsó percekben, a Madrid nem.
A bajnokságok ilyeneken dőlnek el.. sajna...
ez a legnagyobb baj... meg van 1 fős védelem, amit Diego Lopeznek hívnak... a többiek is igazán odatehetnék magukat, ha már Lopez képes erre.....

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 14., szombat 23:52

röhögtök, de tényleg ilyeneken tud elmenni a liga.
tavaly is ezek miatt lett olyan gyorsan akkora a hátrány.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 14., szombat 23:51

Carlonak lehetett volna annyi esze, hogy a fifa vírus után ne forgassa fel ennyire a csapatot, mert nincsenek összeszokva.
Mehetett volna Arbeloa, Khedira és DM is a kezdőbe, aztán ha vezetünk lehet csereberélni.
A másik gond meg szerintem az, hogy ilyen középpályával semmire se fogunk menni, védekezésben zéró.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2013. szeptember 14., szombat 23:51

Nacho nem ez a szint, ma Isco is harmat volt szerintem :hmmm:
Irány előre, kedden nyerni kell :roll:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 14., szombat 23:50

nem vártam szép focit, mert attól még nagyon messze vagyunk, de reméltem tovább tart a győzelmi széria, mert a 4. fordulóban már pontokat veszíteni... :roll: kár érte.

Főleg azért fájó, mert a barca az utolsó pillanatban húzta be a meccsüket.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 14., szombat 23:49

Borzasztóan csalódott vagyok.Abszolút nem ezt vártam ettől a meccstől. Lopez ma nagyon jó volt, ha nincs akkor az az 1 pont sincs az tuti. Nacho hihetetlenül gyenge volt, ennyit bénázni...nem is nagyon lehet erre a meccsre mit írni, pontatlan passzok jobbra-balra. Most már lehet üldözni kell az első helyet, ez így egy rakás....

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:19

Buitre írta:azért éles meccseken látszik, hogy Casemiro még messze nem jó. A fogyás ellenére (vagy azért) továbbra is lassú, körülményes (mondjuk ma jobbára tette tovább a bogyót, mert neki az nem megy, mint Modricnak). Stílusban nekem is tetszik, de van még hova fejlődnie ahhoz, hogy a kezdő szintet (legalábbis ami a Madridnál kellene ez legyen) elérje. A duplanulla Khedira helyett azonban én is őt játszatnám..
9 hónapja igazolt Európába tudjuk milyen állapotban... 5-6 hónapot játszott a spanyol másodosztályban és most játszogat végre az A csapatnál.
tényleg ha megnézzük, hogy nem is olyan rég még Brazilban ügyeskedett, ahhoz képest nagyon jó és még sokat fejlődhet, nagyon sokat.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:18

Buitre írta:azért éles meccseken látszik, hogy Casemiro még messze nem jó. A fogyás ellenére (vagy azért) továbbra is lassú, körülményes (mondjuk ma jobbára tette tovább a bogyót, mert neki az nem megy, mint Modricnak). Stílusban nekem is tetszik, de van még hova fejlődnie ahhoz, hogy a kezdő szintet (legalábbis ami a Madridnál kellene ez legyen) elérje. A duplanulla Khedira helyett azonban én is őt játszatnám..
senki nem várja tőle hogy úgy tolja mint vidal, de azért 1000x inkább ő még ha túlsúlyos is és fel sincs pörögve, mint ez a nyomorult khedira, aki labdát kezelni nem tud és lövése sincs hogy hol kéne a pályán az adott pillanatban lennie.

de egy nagyobb összecsapáson (juve ellen mondjuk) kevés lehet, illarramendinek kéne az ő posztján megmutatnia, hogy mi a rák ért rajta 32Mt.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:00

azért éles meccseken látszik, hogy Casemiro még messze nem jó. A fogyás ellenére (vagy azért) továbbra is lassú, körülményes (mondjuk ma jobbára tette tovább a bogyót, mert neki az nem megy, mint Modricnak). Stílusban nekem is tetszik, de van még hova fejlődnie ahhoz, hogy a kezdő szintet (legalábbis ami a Madridnál kellene ez legyen) elérje. A duplanulla Khedira helyett azonban én is őt játszatnám..

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:48

Azért Ramos sem volt ma a toppon. A sporinak megköszönhetjük, hogy nem fújta be azt a tizigyanús esetet.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:41

A mai meccsen látottak alapján nem igazán lehet elmarasztalni senkit.
Csinálták becsülettel a a dolgukat a srácok.
Di Maria nagyot játszott az első félidőben.
Modric egyértelműen a legjobb volt ma. :agree:
Isco szokás szerint jól mozgott.
A többiek is jó átlagot nyújtottak.
Persze azért Khedira meg Arbeloa továbbra sem "Real szint"... :mrgreen:
(de ezt már sokszor bizonyították)
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
hugo
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:19
Kedvenc játékosaid: H.Sanchez ; CR7 ; Varane
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hugo » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:40

A látottakkal elégedettek lehetünk,de azért el nem kell szállni,ez a bilbao nem zárt úgy ahogy egyébként ellenünk majd mások rendre fognak,és sok teret is engedett,ez miatt volt olyan sok lehetőségünk a kontrára,a gyors akciókra,ami dm-nek és ronaldonak nagyon fekszik.

4-3-3 ban álltunk fel,a védelem a szokásos,marcelo kezd formába kerülni,ez meglátszik az előre játékában,ami tavaly nekünk nagyon nagy veszteség volt.
Arbeloa is kicsit felszívta magát,majd meglátjuk mi lesz ebből.
A kp-a khedira-modric és isco....jól mozogtak,volt egy idő amikor modric cserélt khedirával,nem tudom miért volt :hmmm: ,talán próbálkozik CA. Modric jól lépett ki középen ha hozta az ellenfél a labdát,és jól is lépett vissza ha mi hoztuk fel,oldalra is jól mozgott ki,megjátszható volt,kérte....a mezőny legjobbja volt.
Isco előre jól lép be a támadásokba és vissza is tud érni,remek vétel volt,nagyon jól jártunk vele,az önbizalma magas,talán kicsit túlzás is,ezért van amikor túlvállalja és ront,de a játékot jól olvassa,érti a többieket.
Dm egyensúlyt hozott a bal és a jobb oldal között,nem voltunk féloldalasak végre,volt egy idő amikor 60-70 perc között amikor elfáradt(de modric mellett ő hajtott a legtöbbet),akkor sokat rontott.Nagyon nagy területet játszik be,sokat melózik,rendkívül hasznos játékos és váratlan megoldásoktól sem mentes.
Benz aktívabb volt mint szokott,de ez még nekem kevés,ő többet tud és keveset mutat....többet kellene visszalépnie játékba,mivel nem az a tipikus inzaghis lesen "élő" játékos,több kényszerítő,lefedezés kellene.
CR még görcsben van,majd ha lehagyja iscot a céltáblán akkor megnyugszik és sza*ja a gólokat.

Az azért komoly lesz ha jobbról bale, balról cr szögezi oda az ellenfelet a kapuhoz.... :ozil: :ozil: :ozil: :ozil: :ozil:
adom egy az egyben :agree:
Modric a kulcs a gépezethez, már-már egyedi ahogy elválasztja az ellent a labdáktól, plusz előrejátékban is okosan építkezik, legalapabb emberünk.
CR meg inkább most legyen völgyben, mint amikor már több fronton kell helytállni. A lényeg a három pont, javulunk is, Bale is jön, everything is all right :)
"I doubt Barcelona will make an offer, but they can save it because I wouldn’t accept." H.S.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:33

Én sem örülök Khedirának, de azért jól csinálja Carlo szerintem, hogy fokozatosan épít be egyes embereket. Vagy legalábbis azt remélem, hogy szépen fokozatosan építi be Casemirot és Carvajalt, ezzel párhuzamosan meg le Khedirát és Arbeloát. Közben azért az utóbbi úriembereknek is kell adjon játéklehetőséget, hogy eltiltás/sérülés esetén könnyen be tudjanak ugrani.
Enyhén szólva is jobban forgatja a keretet, mint José na :salute:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:32

Ma már azért sokkal jobb volt a játék.
Ami nagyon tetszik,hogy Özilt padra tette Ancelotti,a viselkedése miatt gondolom.Csak így tovább,keményen kell fogni őket. :agree:
Jó lesz ez,csak békén kell hagyni a brigádot és csendben dolgozni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:21

Amúgy védekezésben én 442-t látok és támadásban megy át 433ba. DM rendre zárta a jobb oldalt és Isco is zárta CR helyét, aki meg szabadon lötyöghet Benzemával elöl...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:19

isco 3meccsen: 3 gól, 1 assist: benzemának
benzema 3meccsen: 2gól, 2 assist: isconak. :)
és bár felkészülési mérkőzés, de ha jól emlékszem, már a LA. Galaxy ellen is adott egy gólpasszt Isco Benzemanak.
But he is a good boy...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:17

hehe írta:kezd összeállni az egyetlen kezdő, amit értelmes ember gondolhat:

lopez - nemtokválasztani, varanekéne, pepe/ramos, marcelo - kázmér, modric, isco - céronaldo, benzema, bale.

jónapot.
Azért ez erős, mert drága Sami barátunk még, akkor is kezdő, ha sérülésből lábadozik, miközben Casemiro makk egészséges és formában van. A ráadás, hogy sokkal jobban beleillik a rendszerbe, mint a tunéz. Mondjuk szerintem az u21-es EB-t tekintve Illarranak is tökéletesen jó az a pozíció. Alonsoról nem is beszélve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 1., vasárnap 14:14

A látottakkal elégedettek lehetünk,de azért el nem kell szállni,ez a bilbao nem zárt úgy ahogy egyébként ellenünk majd mások rendre fognak,és sok teret is engedett,ez miatt volt olyan sok lehetőségünk a kontrára,a gyors akciókra,ami dm-nek és ronaldonak nagyon fekszik.

4-3-3 ban álltunk fel,a védelem a szokásos,marcelo kezd formába kerülni,ez meglátszik az előre játékában,ami tavaly nekünk nagyon nagy veszteség volt.
Arbeloa is kicsit felszívta magát,majd meglátjuk mi lesz ebből.
A kp-a khedira-modric és isco....jól mozogtak,volt egy idő amikor modric cserélt khedirával,nem tudom miért volt :hmmm: ,talán próbálkozik CA. Modric jól lépett ki középen ha hozta az ellenfél a labdát,és jól is lépett vissza ha mi hoztuk fel,oldalra is jól mozgott ki,megjátszható volt,kérte....a mezőny legjobbja volt.
Isco előre jól lép be a támadásokba és vissza is tud érni,remek vétel volt,nagyon jól jártunk vele,az önbizalma magas,talán kicsit túlzás is,ezért van amikor túlvállalja és ront,de a játékot jól olvassa,érti a többieket.
Dm egyensúlyt hozott a bal és a jobb oldal között,nem voltunk féloldalasak végre,volt egy idő amikor 60-70 perc között amikor elfáradt(de modric mellett ő hajtott a legtöbbet),akkor sokat rontott.Nagyon nagy területet játszik be,sokat melózik,rendkívül hasznos játékos és váratlan megoldásoktól sem mentes.
Benz aktívabb volt mint szokott,de ez még nekem kevés,ő többet tud és keveset mutat....többet kellene visszalépnie játékba,mivel nem az a tipikus inzaghis lesen "élő" játékos,több kényszerítő,lefedezés kellene.
CR még görcsben van,majd ha lehagyja iscot a céltáblán akkor megnyugszik és sza*ja a gólokat.

Az azért komoly lesz ha jobbról bale, balról cr szögezi oda az ellenfelet a kapuhoz.... :ozil: :ozil: :ozil: :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég