Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 14., szombat 11:45

Attol felek h most bennuk lesz az uj edzonek valo bizonyitasi vagy, mindenki meg mutassa majd h a jovo csapataban helye van, bar ez ket elu, vissza is uthet

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 14., szombat 11:43

Számomra még mindig a Pool a legveszélyesebb egy meccsen ránk. Ez a Bayern meg egyre kiheréltebb az évek során, remélem most sem jelentenek majd gondot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 14., szombat 11:41

Ebbol a negyesbol ket meccsen mindenki verheto, egy meccsen mi szamitunk a legerosebbnek, teljesen attol fugg ki mikyen napot fog ki, mind a ket parharcnal

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 14., szombat 11:36

sucre írta:
Kétarcú nagyon a liverpool és a city meg porto meccsből nem lehet kiindulni
azt megkérdezhetem, hogy milyen logika alapján nem lehet belőlük kiindulni? :D
Szerintem sem lehet kiindulni beloluk. Porto azert boven nem szint, a City meg vegigalazta a PL-t, de a Pooltol ott is kikapott legutobb. Raadasul egyikuket sem lattuk iden a PL-en kivul nagy csapat ellen jatszani. A Roma sem szamit igazabol annak, szoval meg ha meg is lesz a tj, a dontoben is fekete lo lesz a Pool, ami akar jol is elsulhet a ti szempontotokbol.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 14., szombat 11:30

sucre írta:
Ha ebből megvan 2 még kellene szerintem legalább 2. Egy tkp biztosan jól jönne még oda szerintem. Védelem meg talán rendbe.
azt nem gondolom, hogy 4 KP fog jönni. azért a jorginho-keita-XY (legyen mondjuk Lemar), padon meg OX, Henderson, Milner, Lallana már bőven vállalható a több frontos szezonban. nyilván nem európai szűk elit, de az alap KP nagyon adná.
az lehet, de az első 3asnak nincs értelmes cseréje, én arra gondoltam mint érkező, bár ugye Lemar egy sorral feljebb is jól teljesít
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 14., szombat 11:23

Ha ebből megvan 2 még kellene szerintem legalább 2. Egy tkp biztosan jól jönne még oda szerintem. Védelem meg talán rendbe.
azt nem gondolom, hogy 4 KP fog jönni. azért a jorginho-keita-XY (legyen mondjuk Lemar), padon meg OX, Henderson, Milner, Lallana már bőven vállalható a több frontos szezonban. nyilván nem európai szűk elit, de az alap KP nagyon adná.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 14., szombat 11:17

sucre írta:
Simán jók lehetnétek, ha Klopp hajlandó lenne mélyíteni a keretén. A nyáron sem volt érthető elég sok minden. Most is majd jön Keita, elmegy Can, aztán mást meg nem hoznak. Pedig csak pont az kéne neki, hogy legyen a keretben/padon még 2-3 jobb képességű játékos.
KP-ra akarunk még Keitán kívül 2 embert, Jorginho/Rabiot-t elég erősen szóbahozták velünk, Lemarról még januárig cikkeztek, azóta semmi, de akarunk oda is.
Ha ebből megvan 2 még kellene szerintem legalább 2. Egy tkp biztosan jól jönne még oda szerintem. Védelem meg talán rendbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 14., szombat 11:17

BBeno írta:kevin beadasanal pont hogy akkora onside volt mint a haz. utana meg ket poolos hozzaert es milner erintesehez neztek a lest az amatorok. ervenyes gol volt.
hát hogyha ez volt a szitu, akkor viszont tényleg benézték

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 14., szombat 11:13

kevin beadasanal pont hogy akkora onside volt mint a haz. utana meg ket poolos hozzaert es milner erintesehez neztek a lest az amatorok. ervenyes gol volt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 14., szombat 11:08

első félidőt nagyon elbasztuk, persze kellett az alaphangulathoz a 2. perces vvd hiba.
a góljukhoz ennyit, hogy én megadtam volna, viszont védhető volt lahoz döntése is, mivel sem a kapus, sem milner nem birtokolta a labdát, így a debruyne passz számít, amikor pedig azt hiszem lesen volt sané. mondom, én megadtam volna, meg balfasz szabály, de védhető ez a döntés is.
a 2.ra már úgy jöttünk ki, ahogy én azt gondoltam, hogy kifogunk az elsőre: magabiztosan, a labdát szépen megtartva, helyzetekig eljutva. még 1-0nál is domináltuk a 2. félidőt, a salah gól meg mindent eldöntött.
összességében megérdemelt továbbjutás, 4 félidőből 3at mi domináltunk és irányítottunk.
Simán jók lehetnétek, ha Klopp hajlandó lenne mélyíteni a keretén. A nyáron sem volt érthető elég sok minden. Most is majd jön Keita, elmegy Can, aztán mást meg nem hoznak. Pedig csak pont az kéne neki, hogy legyen a keretben/padon még 2-3 jobb képességű játékos.
KP-ra akarunk még Keitán kívül 2 embert, Jorginho/Rabiot-t elég erősen szóbahozták velünk, Lemarról még januárig cikkeztek, azóta semmi, de akarunk oda is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 14., szombat 11:04

sucre írta:
Csabi írta:abból a szempontból, hogy elbasztátok a cityt mint a szart, de hétvégén meg simán kikaptok egy wolverhamptontól is akár
ez az utóbbi évek általános sémája, egyedüli betli ebben a szezonban a swansea elleni zakó volt.
most stabilan mi hozzuk a legtöbb pontot a tabella 2. feléből (meg ugye city). igazából teljesen megfordult a minta, most a nagyok ellen hozunk csak 1.5 pontot átlagba, míg a kicsik ellen simán 2.4-t.
Simán jók lehetnétek, ha Klopp hajlandó lenne mélyíteni a keretén. A nyáron sem volt érthető elég sok minden. Most is majd jön Keita, elmegy Can, aztán mást meg nem hoznak. Pedig csak pont az kéne neki, hogy legyen a keretben/padon még 2-3 jobb képességű játékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 14., szombat 11:02

amúgy ha már itt vagy megnyilvánulhatnál a meccsetekkel kapcsolatban. hogy mit szólsz a visszavágóhoz, a meg nem adott gólhoz, a kérdőjeles 11-eshez, meg úgy az egész összecsapáshoz.

csak mert mindenki most velünk van elfoglalva, mert a realnak NEM ILLIK faltra 11-est adni hosszabbításban. így a city-pool meccs kicsit most szőnyeg alá lett rakva.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 14., szombat 10:57

Csabi írta:abból a szempontból, hogy elbasztátok a cityt mint a szart, de hétvégén meg simán kikaptok egy wolverhamptontól is akár
ez az utóbbi évek általános sémája, egyedüli betli ebben a szezonban a swansea elleni zakó volt.
most stabilan mi hozzuk a legtöbb pontot a tabella 2. feléből (meg ugye city). igazából teljesen megfordult a minta, most a nagyok ellen hozunk csak 1.5 pontot átlagba, míg a kicsik ellen simán 2.4-t.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 14., szombat 10:54

abból a szempontból, hogy elbasztátok a cityt mint a szart, de hétvégén meg simán kikaptok egy wolverhamptontól is akár

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 14., szombat 10:52

Kétarcú nagyon a liverpool és a city meg porto meccsből nem lehet kiindulni
azt megkérdezhetem, hogy milyen logika alapján nem lehet belőlük kiindulni? :D
Az sem semmi, hogy tavaly a legtöbb pool drukker világgá kergette volna...
azta. biztos volt pár senki, aki ezt akarta, de gondolom 1-1 elbukott meccs után van pár tag itt is, aki zidane-t küldené el a faszba, pedig nem ez az általános vélekedés. :hmmm:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. április 14., szombat 10:32

miVida írta:
istimester írta:Odavágón Cakir, visszavágón Kassai, döntőben Oliver.
Nem aggódok :mrgreen: l.
Mikor tudjuk meg hogy kik lesznek a játékvezetők?
2 nappal a meccs előtt általában.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. április 14., szombat 9:02

Vidal már tegnap dörzsölte a tenyerét. Ha határozottabb bíró lesz mint Kassai volt tavaly, akkor talán 40 percet az első meccsen játszhat is :lol:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. április 13., péntek 22:39

A bajorok úgysem tehetik meg, hogy valamennyire ne rontsanak nekünk az Allianzban. Remélem ügyesek leszünk és kihasználjuk a helyzetet.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 13., péntek 22:33

Simán kiesünk-re remélem mia san mia kolléga nyomott, és magukra gondolt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 13., péntek 22:25

korábban még azt mondtam volna, hogy lehetetlen, hogy mindig mi jussunk tovább, hogy ha döntőbe kerülünk azt mindig meg is nyerjük.

aztán ezt az egészet ki lehet most már dobni a kukába a tavalyi után.

úgyhogy nehéz lesz, simán lehet hogy kiesünk, de ha benzema játszik ( :mrgreen: ), akkor továbbjuthatunk.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég