Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 17., kedd 10:17

Látom a kedves cikkíró nagyon magára ismert amikor a szellemi fogyatékos bayern szurkolókról írtam :lol: Ugye akinek nem inge :mrgreen: a kis puffasztott hantanémet :lol: nyilván nem misafecót vagy miasanmiat neveztem szellemileg visszamaradottnak, hanem ezt a vak ficsúrt aki eme cikket megkreálta és akik ennek a mocsoknak felülnek :D de szeretem amikor beletaposok az ilyen meredt emberek lelkébe :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 17., kedd 9:03

Eddigi legjobb VAR esett. Szünetre mentek és visszahívták őket 11-est rúgni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. április 16., hétfő 20:56

Szerintem már nem.
Götze a betegsége, Reus a sérülések miatt nem lesz már olyan, mint Klopp idején. Yarmolenko, Philpp, Pulisic, Schürrle szürke, középszerű játékosok. Batsuhayi nem rossz, de ő megy vissza a Chelseabe.
Középpályán Weigl besült, nem jobb semmivel Sahinnál.
Dahoud aki ígéretesnek tűnik, annak ellenére, hogy ő sem villog.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. április 16., hétfő 13:09

Sem Boss, sem a mostani tűzoltó edző nem alkalmas a kispadra. Pedig tele vannak jó játékossal. Mondjuk inkább csak a kp-tól felfele.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 16., hétfő 13:06

Dortmundba vinnék a Salzburg edzőjét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2018. április 16., hétfő 11:41

Hát igen, kb. NSO hozzászóló színvonal. Ott vannak olyanok, akik mindenbe valami UEFA összeesküvést látnak bele.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018. április 16., hétfő 11:02

Nem tudom ezt ki írta, de kurva gáz.
Az, hogy valaki nevét sem vállalva egy komoly országos szurkolói oldalon ilyet ki mer tenni. Még ha a saját kis blogja lenne akkor oké. De így....

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 16., hétfő 9:42

ha nekik fog fújni a spori és úgy jutnak tovább akkor sem lesz semmi. úgy jönnek majd le a cikkek hogy revansot vettek rajtunk. vagy úgy hogy megérdemeltük a tavalyi után hogy ellenünk fújjanak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 16., hétfő 9:38

Kerlon írta:Remélem a játékosaik is elhiszik

Ha nem jupp lenne az edző akkor lenne erre esély, így max tahó vidalból néznék ilyet ki.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. április 16., hétfő 9:15

Örülnék ha a játékról szólna ez a két meccs, nem a bajorok kisebbségi komplexusáról vagy a bírókról. Szerintem itt is felesleges arcoskodni, majd a pályán eldől ki a jobb, remélhetőleg objektív körülmények között.
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. április 16., hétfő 9:13

Kercsó írta:1 kamu büntetőt a németeknek.
azt már tavaly megkapták, csak vidal kilőtte az égbe.
ha azt belövi, és bedarálnak minket mondjuk 3góllal akkor meg kuss van.
szerintem az egész párharcban két téves ítélet volt:
vidal tizenegyese, de nem éltek vele.
es ronaldo 2- gólja, ő élt a leshelyzettel.

roni 3.gólja meg.. komolyan kicentizik azt amikor a hátvédünk egyedül megveri az egész csapatukat és sakk-matt helyzet volt? :lol:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. április 16., hétfő 9:01

Kerlon írta:Remélem feltöröljük velük a padlót szabályos keretek között, aztán jól bekussol az összes.
Én szeretnék látni 1 les gólt és 1 kamu büntetőt a németeknek. S ezután elkenni a sok kárörvendő vigyort tiszta gólokkal. :shifty:

Veszett fejsze nyele az egész téma... De kicsit unalmas, hogy senkivel nem lehet leülni úgy, hogy ne azzal jönne, hogy minket segítenek a bírók.
dafuq.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 16., hétfő 7:15

Remélem a játékosaik is elhiszik, hogy tolnak minket és fel sem tűnik nekik, hogy a javukra is mennyit tévedtek tavaly mind a két meccsen. agymosott generáció lett a mai, akik élén ilyen kelejancsik meg hortigáborok állnak.

Mondjuk a tavalyi után a Bayern vezetőség is lement szánalmasba, bár a pökhendi, arrogáns németektől mit vár az ember? Remélem feltöröljük velük a padlót szabályos keretek között, aztán jól bekussol az összes.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. április 16., hétfő 0:32

dzsi91 írta:A trollfoci akik elvileg ellene vannak a biszembaszomnak és a magyar futballt támogatnák iróniával a legnagyobb daganat az összes közül.
én már vagy 2 éve dislike-oltam őket, szánalmas egy banda. Eleinte vicces volt, de átléptek egy határt sztem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 15., vasárnap 23:36

dzsi91 írta:Amúgy most független ettől a szar cikktől meg az egész mizériától elmehetnek a magyar emberek is a picsába. Nem voltam soha egy nagy kassai fan de van 1 db ember a magyar futballban aki eljutott az elitbe és egy rossz meccs után amikor az egész világ rá száll ezek a büdös parasztok mégjobban szétszedik csak azért mert valami töknemmagyar meccsen valamelyik külföldi gigaklubnak kedvezett vagy éppen nem.

A trollfoci akik elvileg ellene vannak a biszembaszomnak és a magyar futballt támogatnák iróniával a legnagyobb daganat az összes közül.
Itt az a szégyen hogy lehoztak ezt. Magyar vagy sem. Mikor lattal ilyet itt vagy bármelyik Realos oldalon. Meg csak nem is az o meccsunk volt. Szanalmasak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 15., vasárnap 23:26

Amúgy most független ettől a szar cikktől meg az egész mizériától elmehetnek a magyar emberek is a picsába. Nem voltam soha egy nagy kassai fan de van 1 db ember a magyar futballban aki eljutott az elitbe és egy rossz meccs után amikor az egész világ rá száll ezek a büdös parasztok mégjobban szétszedik csak azért mert valami töknemmagyar meccsen valamelyik külföldi gigaklubnak kedvezett vagy éppen nem.

A trollfoci akik elvileg ellene vannak a biszembaszomnak és a magyar futballt támogatnák iróniával a legnagyobb daganat az összes közül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 15., vasárnap 23:20

Bízzunk abban, hogy valaki meghekkelte az oldalt. Ennyire hülye nem lehet egy komoly klub szurkolói oldalának szerkesztője :-(

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 15., vasárnap 23:14

A cikk mondani valója kb annyi,hogy oké most mindenki juvézik de senki se felejtse el mekkora korszakos csapatot tett tönkre tavaly kassai. :lol: a Real-ra aztmondja nem irigyek de a juventusra azok.Őket nem sajnálták ennyire mint a szimpatikus buffont és olaszország fogadóirodáinak kedvencét,a becsületes klubok mintáját. :'(
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 15., vasárnap 23:07

ezt milyen szellemi fogyatékos írta? megkérték valakit facebookrol hogy írjon egy olyan cikket ami csak és kizárólag az ellenük elkövetett tévedéseket taglalja? de kémények. :lol: meg jó objektívek is.

mondjuk ebből:
Írta: Kassai Viktor Fanklub
kb az egész cikkre meg a szerzőjének a lófasz IQjára is lehet következtetni. interneten vergődő vér pisti balfasz.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 15., vasárnap 23:00

ferni írta:Még jó hogy a betett GIFen a cikkben látszik, hogy Vidal előbb Asensio bal lábfejét éri és nem a labdát és ezért rúgja el ő a labdát és nem Asensio.... :D :lol: :lol: :lol: De itt egy kilassított videó is.

A sárga lapos Vidal kioszt egy könyököst Kroosnak, labda sehol, erről se beszél senki.
https://www.youtube.com/watch?v=DyFUhWw8wUQ
5:05-nel is azt a masodik felido elejen nem tudom, hogy uszhatta meg Vidal :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég