Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. szeptember 16., hétfő 10:27

Csakhogy egy friss példát említsek. A tegnapi meccsek. Barca vs Sevilla. Ti szinte csak arról beszéltek, hogy meg nem adott gól,arról már mondjuk nem esik szó, hogy az andalúzoknak 10 emberrel kellett volna kijönniük a második félidőre és egy szót sem szólhattak volna.
Villarr. vs Real: Elamaradt nálatok egy tizenegyes. Arról viszont nem szól a fáma, hogy ők is kaphattak volna egy büntetőt korábban. Ezt pedig egyetlen egy hozzászólásban láttam itt össz-vissz.
Ha arra az esetre gondolsz amikor Pepe elütötte a gyereket az már régen les volt,azért nem volt tizenegyes.
Csak a kommentátor annyira álmos volt már akkor,hogy nem vette észre azt,hogy lefújták les miatt.
Amúgy kajakra lehetett hallani a hangján,hogy alszik elfelé szinte. :mrgreen: :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

r8tt
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. július 10., szerda 16:27

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: r8tt » 2013. szeptember 16., hétfő 10:03

matador írta:A Sevilla gólját 1-0-nál mégis miért vették el?
Épp ésszel fel nem foghatom, de még ötletem sincs rá. :roll:
Valaki?
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 0914_n.jpg

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 15., vasárnap 22:45

igazából alves bármekkora bohóc is, ilyen "a barátaimért mindent" típusú csupaszív tesónak tűnik, elhiszem, hogy igaz.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 15., vasárnap 22:35

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2279963

Alves nagyot nőtt a szememben.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 15., vasárnap 22:22

Csakhogy egy friss példát említsek. A tegnapi meccsek. Barca vs Sevilla. Ti szinte csak arról beszéltek, hogy meg nem adott gól,arról már mondjuk nem esik szó, hogy az andalúzoknak 10 emberrel kellett volna kijönniük a második félidőre és egy szót sem szólhattak volna.
Villarr. vs Real: Elamaradt nálatok egy tizenegyes. Arról viszont nem szól a fáma, hogy ők is kaphattak volna egy büntetőt korábban. Ezt pedig egyetlen egy hozzászólásban láttam itt össz-vissz.
szerintem ez egy egészséges elfogultság, a legtöbbünkben benne van legalább ekkora mértékben.

én inkább azon lepődtem meg, hogy a 3. gólunk időpontján ennyien kiakadtak.
3 perces hosszabbítás volt, 93:08-nál rúgtuk a 3. gólt, de úgy, hogy a sevilla második gólja 89:46-kor esett, több, mint 1 perc elment a gólörömmel és a gyerek "sérülésével".
ilyenkor nem szokták szinte soha lefújni 93:00-kor, főleg, ha ebben a másodpercben a támadó csapat a 16-os előterében van.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. szeptember 15., vasárnap 21:43

Ezek a kommentátorok vs szurkolók téma szerintem teljesen meddő és felesleges. Attól, hogy Te azt mondod igazságtalan és szemét a média nem lesz jobb, legfeljebb magadat hergeled feleslegesen. Igen, idegesítő az ilyen, de ezzel nem csak ti vagytok így. foci98 szerintem arra gondolt, hogy Te már kicsit mániákusan (no offense) teszed ezt. Majd' minden hozzászólásodban valamilyen formában hangot adsz ennek. Fére ne érts, szíved joga, engem nem is zavar, sőt néha jót mosolygok rajta, csak néha túlliheged és olyat is belelátsz a dolgokba amik nincsenek ott.
Egy speakernek semleges esetben objektívnak kell lennie (ha már ez volt a téma), ez viszont sokszor egy-egy esetnél másképp csapódhat le. Van ilyen, és ez nem csak a Real ill. a Barca meccsein fordul elő.

A média pedig nagyon kényes téma. Sok mindent tudok róla, szerintem többet is Te, lévén újságíró vagyok, de ez egy olyan dolog, amiről napestig lehetne vitatkozni. Ráadásul egy szurkoló sokkal kényesebb erre, hidd el Te sem vagy minden esetben objektív. Sőt.

Csakhogy egy friss példát említsek. A tegnapi meccsek. Barca vs Sevilla. Ti szinte csak arról beszéltek, hogy meg nem adott gól,arról már mondjuk nem esik szó, hogy az andalúzoknak 10 emberrel kellett volna kijönniük a második félidőre és egy szót sem szólhattak volna.
Villarr. vs Real: Elamaradt nálatok egy tizenegyes. Arról viszont nem szól a fáma, hogy ők is kaphattak volna egy büntetőt korábban. Ezt pedig egyetlen egy hozzászólásban láttam itt össz-vissz.

Ezt a két példát csak azért írtam, hogy kicsit rávilágítsak, hogy a szurkoló ilyen. Sokkal kényesebb a saját kedvenceit érintő pozitív, de főleg a negatív megnyilvánulásokra és egyéb dolgokra, legyen az Real, Barca, Bayern vagy Kecskemét drukker.

Ne vedd személyeskedésnek nem csak neked szólt, azért emeltelek ki Téged, mert Nálad látom leggyakrabban ezt "tünetet".

Peace

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 15., vasárnap 21:03

Véleményem szerint ennek semmilyen szinten nincs közvetlen köze a játékhoz
Erről nem is volt szó.
Nekem érdekes módon feltűnik az is, hogy Ronaldot és a Realt is rendszeresen dícsérik a jó meccsek után vagy a Barca problémáit ugyanúgy kiecsetelik.
Én ezt nem így tapasztalom,szerintem a realt szeretik negatívan(negatívabban) bemutatni,több a negatívitás, rossz ízű pletyka stb.....ellenben a barcát inkább fényezik,nem negatívkodnak messze sem annyit AMIT LEHETNE(amit velünk pl megtesznek). Hogy ez miért lehet? Talán mert a média ezt mutatja,és ez az ÁLTALÁNOSAN elfogadott jellemábrázolás már.

Ez mindenhol megtapasztalható,a politikában is pl.

hogy miért kell ilyen mértékben, sőt egyáltalán miért kell ezzel foglalkozni?
Azért nem érthető ez bizonyos emberek számára,mert különbözőek vagyunk mi is emberek,vannak akik érzékenyebbek az igazságtalanságra,vannak akik közönyösebbek ezzel szemben.

A madridot lefelé kerekítik, másokat nem figyelnek ennyire,minket nagyítóval néznek,állandóan Ikert pásztázta a kamera egy éve hogyha gólt lőttünk hogy örül-e.....ronaldot mutatogatták ha gólt lő hogy örül-e,pepének minden szabálytalanságát 4x ismétlik(angliában durvábbak vannak,vissza sem játsszák sokszor),ha nálunk elengednek egy lest akkor a speaker ott dünnyög perceken át hogy az les volt....de fordított esetben néma levetne lesz,vagy megjegyzi esetleg hogy TALÁN...hányszor volt az hogy egyértelműen LÁTSZOTT hogy 11-es pl,de azt mondja HÁÁÁÁÁÁÁÁt,TALÁN,nem biztos....stb. Ezek tények,ha csak a barcát mérem össze velünk,akkor nyilván ott is vannak negativ cikkek,de sokkal kevesebb mint ami megtörténik,sok olyant olvasok ami történt vagy esetleg történhetett és sokat ÁT SEM VESZ A MÉDIA(lásd messi csuma részegen megcsinálta,semmi nem volt belőle.....ha ezt CR teszi meg,akkor ISTEN AZ ATYÁM TELIBE LENNE VERVE élete végéig a média ezzel)... ha a realra lehet ugrani,akkor már koncolják is őket.
Tényként közlik, hogy Ronaldo sérülést akart okozni Balenek az edzésen, annyira tudtam, hogy ez lesz ebből is. :lol:
Igen,ha akar valaki...és ezek BIZTOS hogy belülről jövő dolgok,akkor adhatja a néző alá a lovat...és meg is teszik velünk kapcsolatban.

. A legtobb szurkolo megnezi a meccset es ha azt hallja folyamatosan, hogy xy jol jatszik, akkor egy ido utan el is hiszi.
igy van..... :agree: max tagadja a többség hogy őt nem vezetik meg. OKé.....de én még is a meccsek után TÖMEGÉVEL hallom vissza a speaker negativitásait pl rólunk, ahogy a fociszerető ismerősöktől cseng vissza a negativ pletyka,az hogy les gól rúgtunk,holott nekünk is levettek egyet(ez csak példa) mert farkas norbi az ellenfél elvett góljánál percekig sajkózza,mig a miénknél könnyen továbbsiklik.

Te valamilyen kommentátor-érzékenységben vagy hasonló betegségben szenvedsz?
Igen,de a kommentátor nem fontos ebben,az életben vagyok ilyen,mindig az igazért álltam ki,akkor is ha nekem az nem volt annyira jó,mindig a gyengébb oldalán álltam,mindig köpködtem a hazudozó senkiket,a pitiket,akik valótlanságokat állítanak,becsapnak stb.......sajnos ez van. Ezzel nem vagyok túl népszerű egyébként,mert a legtöbb hamis,hantaboy..... a könnyebb és őszintétlenebb utakat járják be,és könnyebb is nekik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: matador » 2013. szeptember 15., vasárnap 16:28

A Sevilla gólját 1-0-nál mégis miért vették el?
Épp ésszel fel nem foghatom, de még ötletem sincs rá. :roll:
Valaki?
Sportfilozófia: Roger Federer

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:38

Ez a kommentátor kérdés már nekem kínos, de komolyan.. :kivagyhe: Kit érdekel, hogy az adott szituációban ki mit mond. Tegnap alapból a 2 meccset 2 különböző kommentátor, személy közvetítette, mindkettőnek más így az adott szituációban a reakciója...

De tiszta felesleges ezzel foglalkozni, mert 2 éve is ez ment már és még ez is fog menni egy ideig, bár ha kitelik az időtökből, az jó akkor. :)
#happyshitting

foci89
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. szeptember 15., vasárnap 0:01

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: foci89 » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:32

Kedves szurkolótársak,

Sajnos nem tudok egyet érteni a véleményetekkel. Én úgy gondolom, hogy túlságosan berögzött módon már-már várjátok a kommentátorok egy-egy kijelentését amire aztán ráugorhattok minden héten. Véleményem szerint ennek semmilyen szinten nincs közvetlen köze a játékhoz. Ezért nem értem továbbra sem a mennyiségbeli arányokat amit ezzel a témával foglalkoznak itt egyesek. Ezt a kommentátoros félrevezetős dolgot meg úgy beállítani, mint egy összeesküvéselméletet (mélyen utána kell járni az igazságnak) egyenesen abszurd.
Én rengeteg meccset (Realt és Barcát egyaránt) néztem már több nyelven az elmúlt évek folyamán. Nekem érdekes módon feltűnik az is, hogy Ronaldot és a Realt is rendszeresen dícsérik a jó meccsek után vagy a Barca problémáit ugyanúgy kiecsetelik. Hogy ne csak a spanyoloknál maradjunk, a német meccseken is rendre megy egy-egy csapat lehúzása adott rossz szereplés után. És igen akár Bayern akár Dortmund, megy a kritizálás és a dícséret is az adott teljesítmény után. El kellene fogadni, hogy a kommentátorok részei a közvetítésnek és olyat is mondhatnak ami nekünk adott esetben nem tetszik vagy nem értünk vele egyet.
Röviden: számomra csak az az egy érthetetlen dolog az egészben, hogy miért kell ilyen mértékben, sőt egyáltalán miért kell ezzel foglalkozni? Kétlem, hogy a kommentátorok ilyen erőteljesen befolyásolnák az emberek gondolkodását. Én saját magam el tudom dönteni a látottak alapján, hogy ki az akinek a játéka nekem tetszett és kiével nem voltam megelégedve...
Nekem ez volt az utolsó bejegyzésem ebben a témában, ugyanis én teljesen értelmetlennek tartom az ezzel való foglalkozást és csak ezt szerettem volna megérteni, hogy mi szükség van erre.
További jó szurkolást!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 15., vasárnap 9:15

Sok baratom van, akik egyebkent ertelmes emberek, de nem kovetik a focit hetrol hetre. Nem egyszer elofordult mar, hogy baratom bekapcsolta a tv-t, megnezett egy barca meccset, ahol a kommentator vegig azt hangoztatta, hogy a barca milyen tokeletes, a real pedig a csunya, gonosz. Masnap szoba kerult a meccs es o is elkezdte hangoztatni a kommentator baromsagait. En meg mutattam neki videokat, hogy a barca se olyan szent mint azt mondjak es a real se maga a gonosz. O pedig elismerte, hogy igazam van. A gond csak az, hogy mig neki volt aki elmagyarazza a dolgokat, addig sok szurkolonak nincs.

Ez így igaz. Nagyon mélyre kell ásnia, és sokat kell keresgélnie annak aki rá akar jönni az igazságra. Amíg nem volt internet én is azt, hittem, hogy a kommentátorok komoly arcok, és majdnem annyit tudnak, mint az edzők, közben meg egyáltalán nincs így.
Csak egy tegnapi példát hoznék fel: A kommentátor a tegnapi meccs alkalmával folyamatosan Benzemat szapulta, pedig tudta a marha, hogy azért csak van 2 gól és 2 gólpassz neki 4 meccsen, ami nem is olyan rossz, de folyton a válogatottat hozta fel, azt a francia válogatottat, akiknél 2006 óta 11 "szarokbelemindenbe" játékos megy ki a pályára.
A barcánál ott van mosmtár harmadik éve alexis, aki lófaszt nem csinált a mai napig, pedig annyiba került ő is anno kb mint Benzema, de őt érdekes módon soha nem veszi elő a szpíker annyiszor, mint a real játékosát.
Arról meg nem is beszélek, hogy tegnap streamkeresés közben, milyen hsz-eket látok egy-egy chat ablakban. Tényként közlik, hogy Ronaldo sérülést akart okozni Balenek az edzésen, annyira tudtam, hogy ez lesz ebből is. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 15., vasárnap 1:50

dzsihad91 írta:
foci89 írta: Előre is köszönöm szépen a válaszod és bízom benne, hogy meg tudod értetni velem, hogy miért olyan fontos ez a kommentátor kérdés minden héten. :)
Mert itt Mo-n a sok divatmajom ezeknek a fogalmatalan senkiknek a faszságait magolják be és okádják vissza a világba.
Pontosan. A legtobb szurkolo megnezi a meccset es ha azt hallja folyamatosan, hogy xy jol jatszik, akkor egy ido utan el is hiszi. Hiszen miert ne hinne el? Ott van egy kommentator, aki eleteben tobb ezer meccset latott mar, ert a focihoz, erti a taktikat, stb. Es ha ezeket az embereket masnap megkerdezed a meccsrol, akkor ok is azt fogjak mondani, hogy xy milyen jo volt. Es te meg csodalkozol, hogy teljesen mas meccset lattal, xy nem is jatszott olyan jol. Ezt nem most talalom ki, hanem tapasztalatbol mondom.

Sok baratom van, akik egyebkent ertelmes emberek, de nem kovetik a focit hetrol hetre. Nem egyszer elofordult mar, hogy baratom bekapcsolta a tv-t, megnezett egy barca meccset, ahol a kommentator vegig azt hangoztatta, hogy a barca milyen tokeletes, a real pedig a csunya, gonosz. Masnap szoba kerult a meccs es o is elkezdte hangoztatni a kommentator baromsagait. En meg mutattam neki videokat, hogy a barca se olyan szent mint azt mondjak es a real se maga a gonosz. O pedig elismerte, hogy igazam van. A gond csak az, hogy mig neki volt aki elmagyarazza a dolgokat, addig sok szurkolonak nincs.
Evekkel ezelott en is csak neztem a meccseket es mindent elhittem a kommentatoroknak. Szerencsere engem volt aki felvilagositson, hogy ezek a kommentatorok is sok hulyeseget osszehordanak, ok se olyan tokeletesek.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 15., vasárnap 0:21

foci89 írta:Kedves R.M.C.F.,

a te kérdésedre sajnos válaszolni nem tudok, azonban nekem is lenne egy kérdésem hozzád. Te valamilyen kommentátor-érzékenységben vagy hasonló betegségben szenvedsz?
Állandóan ezzel foglalkozol és nem értem, hogy az idegeidet akarod tönkretenni vagy mi a célod ezzel, de ha ennyire zavar akkor miért nem nézed hang nélkül? Egyébként szeretném ha tudnád, hogy én Németországban néztem a meccset és a német kommentátor is rendre dícsérte Neymart. Nem értem, hogy miért kell ilyen élesen minden meccsnapon ezzel foglalkoznod, mikor oly kevés köze van magához a játékhoz. És én nem hiszem, hogy jogtalanul dícsérik a gyereket világszerte, akár itt No-ban is (ahol köztudott, hogy nem éppen kedvelt a két spanyol klub..).
Előre is köszönöm szépen a válaszod és bízom benne, hogy meg tudod értetni velem, hogy miért olyan fontos ez a kommentátor kérdés minden héten. :)
Mert itt Mo-n a sok divatmajom ezeknek a fogalmatalan senkiknek a faszságait magolják be és okádják vissza a világba.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 15., vasárnap 0:16

én megértem, hogy zavarja, engem is zavarna, ha folyamatosan céronaldot vagy iscot ajnározná a kommentátor.

én csak azt nem értem, hogy miért felénk teszi fel rendre ezeket a szpíkeres kérdéseket, mintha farkas norbival meg horváth ferivel ultiznánk péntekenként valami barcás csehóban. :mrgreen:

foci89
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. szeptember 15., vasárnap 0:01

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: foci89 » 2013. szeptember 15., vasárnap 0:11

Kedves R.M.C.F.,

a te kérdésedre sajnos válaszolni nem tudok, azonban nekem is lenne egy kérdésem hozzád. Te valamilyen kommentátor-érzékenységben vagy hasonló betegségben szenvedsz?
Állandóan ezzel foglalkozol és nem értem, hogy az idegeidet akarod tönkretenni vagy mi a célod ezzel, de ha ennyire zavar akkor miért nem nézed hang nélkül? Egyébként szeretném ha tudnád, hogy én Németországban néztem a meccset és a német kommentátor is rendre dícsérte Neymart. Nem értem, hogy miért kell ilyen élesen minden meccsnapon ezzel foglalkoznod, mikor oly kevés köze van magához a játékhoz. És én nem hiszem, hogy jogtalanul dícsérik a gyereket világszerte, akár itt No-ban is (ahol köztudott, hogy nem éppen kedvelt a két spanyol klub..).
Előre is köszönöm szépen a válaszod és bízom benne, hogy meg tudod értetni velem, hogy miért olyan fontos ez a kommentátor kérdés minden héten. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 15., vasárnap 0:00

Most néztem meg az összefoglalót a Barca meccsről. Az a durva, hogy Alexis szerezte a győztes gólt mégis Messinél termett a fél csapat és ott volt az ünneplés :lol: Persze neki is köszönhető a gól, de azért illik a gólszerzőt ünnepelni és utána adni a pacsikat a gólpassz adónak. Komolyan kezdem sajnálni a bolha alattvalóit :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 23:18

Had kérdezzem meg,hogy most amikor Ramos a teste mögött húzta be a labdát a rá támadó csatár előtt keresztben talppal,akkor miért nem üvöltött a speaker mint neymarnál.....miért nem mondja,hogy na ezt sokáig nézzük majd.....holott legalább annyira megverte,sőt még kockázatosabb helyzetben.

Mondja el ezt valaki majd ha ráér.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. szeptember 14., szombat 23:09

Kiváncsi vagyok,hogyha CR verte volna meg a védőjét úgy,ahogy most Messi,akkor is habzó szájjal üvöltenétek,hogy dehátlerántottamegtéptemegaláztaésamúgyisegyhülyetörpe.
Na tessék ha nézed a Real meccsét, most volt az 50. percben egy ilyesmi eset ahol CR áthúzta magát a védőn...sőt a lassítás alapján nem is vagyok benne biztos h szabálytalan volt...és lám mekkora meglepetés neki lefújta a spori...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 22:56

egyelőre csak hasznos és látványos, mintsem igazán hatékony,

addig jó neki....mert ha eredményes lenne,akkor messi a körmeit is leszedetné egy fogóval.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 14., szombat 22:30

valóban meg kellett volna adni azt a gólt.
mondjuk kíváncsi vagyok, hogy abban az esetben jobban álltak e volna 2-2-nél a 91. percben.

viszont az, hogy a gól 93:08-kor esett, az annak köszönhető, hogy már a hosszabbításban talált be a sevilla, ilyenkor a gólöröm meg "sérülés" miatt mindig ráhúz a bíró egy percet.

egyébként neymar számomra továbbra is pozitív, egyelőre csak hasznos és látványos, mintsem igazán hatékony, de egész jól megy az akklimatizálódás az európai fociba.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég