Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 19., csütörtök 8:11

James megszórta rendeset őket :kivagyhe: Mitchell meg megdöntötte MJ rekordját, ami az első 2 playoff meccsen szerzett pontokat illeti (55-53 ellen). Az OKC big 3 meg 0/14-et ment az utolsó negyedben.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. április 19., csütörtök 3:56

San Antonio Spurs announce wife of coach Gregg Popovich passed away.

Nyugodjon békében! :-(

Cavs nagy meccset tolt megint.
Som i Serem!
6oat

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 18., szerda 10:45

Play-off rondo in da house. Jrue Holiday is mit megy, beszarás :D
azt tudtam, hogy csalóka a portland 3. helye nyugaton, volt egy bivalyerős 13 wines streak, azzal lényegében bebetonozták a helyüket a 3. helyre, de azóta lukaku a teljesítmény. Nem lepődnék meg a 4-0 Pelsen sem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 18., szerda 9:30

sebydani írta:Amikor Unokatesvtérek megsérült
:coffee:

:lol: :lol: :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 18., szerda 8:50

Amikor Unokatesvtérek megsérült, azt gondoltam az ígéretes Pelicans szezonnak annyi, erre bazz. Óriási :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 18., szerda 8:08

Yeeeeeeeeah thats right my bitches :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 17., kedd 22:43

hajnalra. cumon pels!!! ad 4 mvp :sziv:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 17., kedd 10:30

Azért csak .45 %-al dob, ami azért elég jónak mondható. Butler érkezésével 3-al kevesebbet dob rá meccsenként, pedig bőven átlagolhatna 20-25 között.
A többit adom, amit írsz, de azért elég jó shooter ő. Megtanul hármast is dobni proper, aztán a Houston eltradeli. Az a koncepció úgy is ott :D

Most nézem Tatumot, ha jövőre még kicsit fejleszti a dobáshatékonyságát (.475) + 10 helyett rádob vagy 15öt, simán 20+ pontos játékos lehet a 2. évében. az komoly

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. április 17., kedd 10:21

sucre írta: Wiggins ennyire megragadt egy szinten? pedig tavaly elég szépen tudott dobni, bár megmondom őszintén, a Minny teljesen periférián van nekem az NBAben.
Konkrétan kb ott megragadt ahol az első szezonjában volt. Csak egyre többet játszott szezonról szezonra,több usage%-kal. Szépen dobást a dobásformájára érted,vagy arra hogy sok pontot dob? Mert Townson kívül nem nagyon volt más aki dobjon,ebben nincs semmi meglepő. De szar hatékonysággal tette eléggé. Mellé gyenge passzoló,nem védekezik jól,a bünetetői is jelentősen visszaestek,és azokat is gyengén dobja eléggé. Semmi értelme nem vot id előtt meghosszabbítani..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 16., hétfő 23:05

Marci77 írta:
H.E.H.E. írta: a legpofonegyszerűbb dolog, ha dupláznak vkit, mert akkor vki csontüres.
nem használták ki.
borzasztó ostoba csapat.
Igen. :D Az edző se szólt be..Hanem elmondta,hogy Townsnak kéne jobban megoldania. Mondjuk nem sok jó triplázó van akinek kioszthatják (Towns a legjobb..),de az üresek csak beesnének korrekt mennyiségben. Legkevesebbet dobják rá és be.
Wiggins ennyire megragadt egy szinten? pedig tavaly elég szépen tudott dobni, bár megmondom őszintén, a Minny teljesen periférián van nekem az NBAben.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. április 16., hétfő 22:38

H.E.H.E. írta: a legpofonegyszerűbb dolog, ha dupláznak vkit, mert akkor vki csontüres.
nem használták ki.
borzasztó ostoba csapat.
Igen. :D Az edző se szólt be..Hanem elmondta,hogy Townsnak kéne jobban megoldania. Mondjuk nem sok jó triplázó van akinek kioszthatják (Towns a legjobb..),de az üresek csak beesnének korrekt mennyiségben. Legkevesebbet dobják rá és be.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 20:41

Marci77 írta:
H.E.H.E. írta:értem hogy végigmondtad, hogy senki se olyan jó a minnesotában, de az volt a mondandóm lényege, hogy pont ezek a jáétkosok kapnak alig labdát, mert egy teague pumpál 18 másodpercig a támadások felében.
En is ertelek, de ez igy nem teljesen valos. Townst sokat duplaztak, neki nem lehetett annyira passzolni. Szezon kozben azert tobb labdat kapott. Igah kaphatna többet még, ahogy Butler is. De Wigginsnek felesleges, ahogy mondtad, Teaguenek is. Az egész csapat noncs jól összerakva, nem jo fitek egyszerűen. Ebben mondjuk Thibodeau a fo hunyó, akit ha nyáron nem cserélik le (legalabb a GM posztrol), akkor en nem látom olyan pozitivnak a jövőt 2 ilyen jatekossal se mint Towns meg Butler. Pedig őket kedvelem.
a legpofonegyszerűbb dolog, ha dupláznak vkit, mert akkor vki csontüres.
nem használták ki.
borzasztó ostoba csapat.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. április 16., hétfő 19:48

H.E.H.E. írta:értem hogy végigmondtad, hogy senki se olyan jó a minnesotában, de az volt a mondandóm lényege, hogy pont ezek a jáétkosok kapnak alig labdát, mert egy teague pumpál 18 másodpercig a támadások felében.
En is ertelek, de ez igy nem teljesen valos. Townst sokat duplaztak, neki nem lehetett annyira passzolni. Szezon kozben azert tobb labdat kapott. Igah kaphatna többet még, ahogy Butler is. De Wigginsnek felesleges, ahogy mondtad, Teaguenek is. Az egész csapat noncs jól összerakva, nem jo fitek egyszerűen. Ebben mondjuk Thibodeau a fo hunyó, akit ha nyáron nem cserélik le (legalabb a GM posztrol), akkor en nem látom olyan pozitivnak a jövőt 2 ilyen jatekossal se mint Towns meg Butler. Pedig őket kedvelem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 16., hétfő 18:16

H.E.H.E. írta:én azt olvastam jól sikerült a műtétje.
az egy dolog. sportorvosok pedig azt mondják, hogy bármilyen jól sikerült a műtét, a sportolók 80%-a bizony visszaesik a műtét előtte állapothoz képest.
Majd jövőre kiderül. Ha szarabb lesz, max mást maxolunk ki.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 18:06

én azt olvastam jól sikerült a műtétje.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 16., hétfő 17:58

hát ezt írtam én is :D nálam a lényeg annyi volt, hogy mivel már van egy Irving-Hayward trió, melléjük inkább Davist hoznám, ha már áldozni kell valakiért, akkor inkább ő mint Leonard.
Leonard is extra, de Hayward ott van, egy poszt, szerintem ott rendben lesznek.
AD meg akkor impact, hogy elmondani nem lehet. Ainge is kedveli, nézegeti is, hátha. Én csak reménykedem.
Hát igen, mivel Horfordot mindenféleképpen passzolni kellene AD/Kawhi megszerzése miatt, így palánk alatt eléggé nagy lyuk lenne, mindenféleképpen a Szemöldök kellene.
Viszont ha lesz is változtatás, nem hiszem, hogy most nyáron. Horfordot nem tudom, ki venné át 30 milláért, ráadásul jövőre lesz meg a SAC pickje, ami szerintem top5 lesz, annak lesz nagy értéke jövőre.
Jövő nyár viszont vízválasztó lesz sok szempontból: Irvinggel vajon hosszabbítunk-e, ugyanis a legtöbb sportorvos nem ad rá sok esélyt, hogy ugyanúgy fog játszani valaha, mint tette ezt sérülése után, Horford ugye, Brown-t is meg kell toldani egy új szerződéssel, stb. Ha viszont nem fogunk a Kyrie+Horford duóval hosszabbítani, akkor 2 embert kitudunk maxolni, + Brown szerződést is kaphat. érdekes lesz a jövő nyár, az biztos, a mostanitól nem várok semmit.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 17:53

értem hogy végigmondtad, hogy senki se olyan jó a minnesotában, de az volt a mondandóm lényege, hogy pont ezek a jáétkosok kapnak alig labdát, mert egy teague pumpál 18 másodpercig a támadások felében.

sztem 6-7 meccsen minnesota megy tovább.
(ilyenkor lesz 4:0 :mrgreen: )
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. április 16., hétfő 17:46

H.E.H.E. írta: játékosállomány alapján minnesota továbbjutást várok (butler mcl sérüléséig 3.-ok voltak nyugaton), túl van fújva ez a rockets szerintem, amikor minden klappol, akkor megfoghatatlanok, de ez nem az alapszakasz már
Játékosállomány alapján? Butler jó,de 2 ember helyett kell védekeznie,Towns jó támadásban,védekezésben egy minimálisat fejlődött,de kellett is,mert a ligal legalja körül volt center poszton.(Capela meg jó védő elégszer meg tudja fogi) Wigginsből nyáron a liga egyik legrosszabb szerződése lesz,nem fejlődött 4 év alatt,ne tud védekezni,vagy méginkább nem is akar,pedig a felépítése meg van hozzá. Crawford nagyon öreg,és védekezésben sose volt jó,de az utóbbi években top3 legrosszabb a ligában keményen.(Nem hoz annyi pontot mint amennyit kapnak róla+mellette nincs rendszer,mert tolja az isot,nem passzol)
Rose meg tudom,hogy nagy szerelmed (tegnap nem volt rossz meccse ez igaz,mondjuk nem értem miért volt 14 rádobása),de nem véletlenül kopik ki a ligából,már csak Thibs Bulls mániája miatt van még bent kb,védekezni se tud,meg dobni se,és még mindig rossz a leérkezése is,cserébe nem olya gyors már bőven mint anno.(Kár érte,de ő se tett sokat (dobás+leérkezés) azért,hogy ne így alakuljon a karrierje) Vicc is,hogy Tyus Jones miatta kap kevesebb időt,miközben vele sokkal de sokkal jobb volt a csapat mint Teague-gel plédául. Butler nélkül ráadásul a ligalja védekezésben az egész csapat. Annyira,hogy ez megkérdőjelezi Thibset is,hogy anno nem Garnett volt-e,aki maga egy elit védekezést volt képes levezényelni,vagy hogy anno a Bulls tele volt átlag feletti védőkkel.
3-4.meccsre meg el fognak fáradni,mert teljesen szét lett hajtva a kezdő,aztán ha még így folytatódik gyorsan véget is ér a számottevő karrier,mint Dengnek vagy Noahnak... :-(
Rocketsben meg Harden top5 játékos,Paul elit irányó,körülöttük meg tele vannak kellően jól triplázó emberrel a rendszerhez,és idén már a védelmi rendszerük is jóval jobb.(Ezen segített Paul,Tucker,Mbah a Moute)
H.E.H.E. írta:ja amúgy hardent én nem nézem túl sokba, konkrétan az összes step-back 3-asa lépéshiba, csak kutyák a bírók befújni.

just sayin
Alkalmazkodik a játékhoz,igaz ez a beleugrós triplákra is. Okosan csinálja nagyon. Ha lehet akkor ki kell használni,nem értem ezt a nagy utálatot sok szurkolótól. Hibáztassák a bírókat vagy a rendszert. Neki van annyi esze,hogy a lehető leghatékonyabb játékot akarja játszani.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 17:40

ja amúgy hardent én nem nézem túl sokba, konkrétan az összes step-back 3-asa lépéshiba, csak kutyák a bírók befújni.

just sayin
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 16., hétfő 15:59

H.E.H.E. írta:haywardnak visszacsavarozták a lábát, már ne emlegesd úgy, mintha ketten lennének :mrgreen:
na, jól van, formában vagyok :mrgreen:
duót akartam írni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég