Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 15., vasárnap 13:28

de ez is nevetséges, hogy a mai napig még kapuskérdés van - szerencsére az edzői stábnál már nem - a szurkolók között :lol:

diego lopez jobb, mint casillas, ezért ő véd. ennyi. fogjátok már fel.
Kép
Kép
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 15., vasárnap 13:26

azért elne szálljatok...simán benne van a dologban h ebben a szezonban semmit nem nyerünk, akit ez meglepne az rossz sportot néz, mindig megvan az esély hogy kupát nyer a csapat, de most arra is hogy nem. Új játékosok, nulla összeszokottság. Idő kell. Nacho őrült gyenge, sok esetben csak leste ahogy elmennek mellette, de az egész védelem zavart volt, nézték az ellenfelet, aztán egymást, hogy akkor kinek is kellett volna ott állnia...Benzema nem tehet róla, hogy nem volt annyi gólhelyzete, ez a jelenlegi szerkezet, két nagyon erős szélsőnk van, ne várjuk már el hogy meccsenként gólt lő mint messi akire 10 ember játssza a labdát...Modric-Isco-Illara trió jó volt, csak hát nekik is kell az idő, Illarának meg meg kell találnia önmagát. Rengeteget futottak, és attól hogy nem náluk volt a labda őrületes melót végeztek...a hiba ott volt hogy semmi összhang nem volt a támadók a kp és a védők között, hatalmas területeket hagytak. Mikor DM beállt nyomta rendesen, letámadott de mivel a kutya sem követte az egész úgy nézett ki mintha ő bénázna...
Az meg hab a tortán hogy Ikert is előveszik páran, a kispadon ült, honnan tudjátok már hogy ő nem védett volna így? Sehonnan...Attól h kedden ő fog kezdeni még Carlo nem lesz a Presi "bábja", ez hatalmas hülyeség
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wZoLee7 2013. szeptember 15., vasárnap 13:30-kor.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 15., vasárnap 13:26

h3x0r írta: Adott egy meccs, ket kapus: K1 es K2.
K1 elott gyenge vedelem van, 10 bravurt mutat be egy meccsen es kap 2 golt.
K2 elott jo a vedelem, 2 bravur es 1 gol.
Szerinted melyik kapus volt jobb?
A megoldas a kovetkezo:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!K1 83%-os pontossaggal vedett, mig K2 66%-os pontossaggal. Egyertelmu, hogy K1 volt a jobb
:lol: :lol: :lol:

ez nem statisztikaóra cimbora, nem ilyen egyszerű a dolog :lol:

köszi ezt a hasonlatot, ma már jó napom lesz :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 15., vasárnap 13:15

Matt009 írta:A Barca felállás másolása alatt azt értem, hogy vkp nélküli felállás telepakolva kreatív játékosokkal, aminek az az eredménye, hogy a letámadás alkalmazásának hiánya miatt gyenge a kp-nk.
A Barcaba is van vkp, regebben Toure most meg Busquets. Es Xavi is vkp-kent kezdte, o is ert(ett) valamit a vedekezeshez. Az Isco - Iniesta, Modric - Xavi hasonlosagot viszont adom. A barca ket szelso tamadojanak (Neymar, Alexis) az a feladata, hogy kiszolgaljak Messit, nalunk viszont Ronaldo es Bale nem arra fog torekedni, hogy Benzemabol golkiralyt csinaljon.
Matt009 írta:CR és Bale kp nélkül keféltek 1-1 gólt.
Messin kivul barkit is hasonlitanank hozzajuk, csunyan elverezne.
Matt009 írta:Akkor hol a középpálya? Most még Khedira sem volt, aki elvihetné a balhét. Középpályánk még mindig nincs, és nem is volt az elmúlt meccseken sem, csak ott egyénileg sokkal gyengébb játékosok ellen játszottunk, most meg kicsit jobbak ellen besültünk
Nem lesz egyik meccsrol a masikra tokeletes kozeppalyank. Tavasszal meglatjuk, hogy allunk.
tibi18 írta:Amit viszont nem értek, hogy mi ez a sok "bezzeg a Barca behúzta az utolsó percben" megnyilvánulást. Úgy vélem a jelenlegi Madridot nem kell azzal a Barcaval összemérni, ahol gyakorlatilag egy személyi változás történt a csapat maga évek óta együtt tolja.. Az meg főleg nem lehet példa, hogy ott is edzőcsere volt.. Katalánéknál a csapat adja a taktikát az edzőnek, míg nálunk az edző próbálja behozni a taktikát..
A Barca a legnagyobb ellenfel. A szituacio hasonlo volt. Nekik is szar meccsuk volt, nekunk is. Ok nagy nehezen behuztak, mi nem. 2 pont hatrany, az bizony 2 pont hatrany.
miVida írta:
Ha Ancelotti lesz olyan vakegér, hogy Iker véd kedden, akkor be fog bizonyosodni, hogy Perez bábja.
ha pedig "VÉLETLENÜL" nem kapna gólt kedden, akkor meg a védelem volt awesome.. :ike:
márpedig meg fogja mutatni, már alig várom :)
Adott egy meccs, ket kapus: K1 es K2.
K1 elott gyenge vedelem van, 10 bravurt mutat be egy meccsen es kap 2 golt.
K2 elott jo a vedelem, 2 bravur es 1 gol.
Szerinted melyik kapus volt jobb?
A megoldas a kovetkezo:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!K1 83%-os pontossaggal vedett, mig K2 66%-os pontossaggal. Egyertelmu, hogy K1 volt a jobb

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 15., vasárnap 13:08

akkor azt nem értem, hogy ezek a személyek (kinek nem inge ... ) miért nem mondják Benzema szar teljesitmenye után ugyanezt? Mert hogy Benzema hozzáállása meg a lagymatag jateka is van annyira idegesito. Engem Higuain balfaszkodása is idegesitett, de Benzema langyisága is. És én most sem latok benne semmi nagy potenciált. Sajnálom, nálam R9 az orok kedvenc, azt hiszem magasra tette fel azt a bizonyos lécet.
igen, örülök, hogy ott van a "nem inge" mondat, mert egyébként nekem is az egyik kedvencem a francia, de tegnap pocsék volt. meg egyébként nem értem, hogy miért ne lehetne külön neveket kiemelni... Lopezt leszámítva mindenki gyenge volt, de vannak játékosok, akiktől elvárja az ember, hogy hátára vegye a csapatot, mert egyrészről:
a) bizonyítania kell
b) a valós képessége megvan hozzá, hogy meccseket döntsön el, szorult szituációban

szóval felőlem játszhat rosszul egyszerre 10-11 ember, de amíg a pályán olyan nevek vannak, mint CR, Benzema, vagy Bale, addig igenis ők lesznek először elővéve. Nyilván Garethre ez még nem vonatkozik, mert mégiscsak most jött, de később rá is érvényes lesz. Ha már Özilre azt írtuk, hogy csak akkor volt jó, ha a csapatnak is jól ment, akkor az elvárások vonatkozzanak mindenkire.
But he is a good boy...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. szeptember 15., vasárnap 13:05

miVida írta:ha pedig "VÉLETLENÜL" nem kapna gólt kedden, akkor meg a védelem volt awesome..
ez a te stílusod.
lopez védhet akárhogy, csak szapulni tudod. :)

tegnap is csak rajta múlt, hogy legalább egy pontot sikerült szerezni, de te mégis egész meccs alatt szidtad.
dicséretes hozzáállás. :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 15., vasárnap 13:02

A legtöbb fórumon eltemettek minket és örömtáncot járnak a katalánok. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 15., vasárnap 13:00

Várható volt a pontvesztés, válogatott szünet, a Villarreal jól kis összerakott csapat, otthon játszottak, ráadásul ahogy páran írták, volt idejük felkészülni. Botlik majd a Barca is. Kapnak gólokat ők is dögivel.
Meccsen nem láttam, a játékhoz nem tudok hozzászólni, majd bepótlom. Góloknál figyelni kellett volna a második vonalban érkező játékosokra. Ennyi. Lesz ez jobb is, nem dőlt össze a világ.
Merci Zizou!

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 15., vasárnap 12:43

Ha Ancelotti lesz olyan vakegér, hogy Iker véd kedden, akkor be fog bizonyosodni, hogy Perez bábja.
ha pedig "VÉLETLENÜL" nem kapna gólt kedden, akkor meg a védelem volt awesome.. :ike:
márpedig meg fogja mutatni, már alig várom :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. szeptember 15., vasárnap 11:24

Tegnap már kifejtettem a véleményem a meccsel kapcsolatban, tartom is. Amit viszont nem értek, hogy mi ez a sok "bezzeg a Barca behúzta az utolsó percben" megnyilvánulást. Úgy vélem a jelenlegi Madridot nem kell azzal a Barcaval összemérni, ahol gyakorlatilag egy személyi változás történt a csapat maga évek óta együtt tolja.. Az meg főleg nem lehet példa, hogy ott is edzőcsere volt.. Katalánéknál a csapat adja a taktikát az edzőnek, míg nálunk az edző próbálja behozni a taktikát..

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 15., vasárnap 11:23

h3x0r írta:
Matt009 írta: Ha Ancelotti lesz olyan vakegér, hogy Iker véd kedden, akkor be fog bizonyosodni, hogy Perez bábja. Pedzegettem ezt már korábban, de Illara és Bale játszatása, a Barca felállás másolása és Iker kezdőbe dugása nagyon hajaznak erre.
- Nem hiszem, hogy Perez annyira kampanyolna Iker kezdobe rakasa mellett. A valogatottban nem tudom hogy jatszott, de valamikor neki is meg kell adni az eselyt. Mert ha egyaltalan nem kapja meg es telen tavozik, akkor a szurkolok szett szedik Anelottit. Az olasz se hulye..
- Bale a kezdobe jott. Szerinted mikor kene beepiteni? A hetkozi BL meccs debutalasnak jobb lett volna? Mondjuk en se a kezdobe raktam volna, de megertem Carlo donteset. Tegyuk fel DM kezd es jol jatszik. 60 perc utan leszedted volna?
- Ugyan az a helyzet: vettunk jo dragan egy jatekost, valamikor jatszatni kell. BL-be jobb lett volna? Vagy addig varjunk, mig jon egy konnyu otthoni meccs? Nekem egyelore ugy tunik, hogy az Isco, Modric, Illarra kp meg egy ideig nem fog letre jonni, mert Illarra inkabb Modric posztjan jatszik. A harmadik posztot Khedira es Casemiro kell majd megoldjak..
- barca felallas masolasa: a kozeppalyank volt a legnagyobb problemank. Az uralasahoz pedig 2 ember keves. Ha a 4-3-3 (ami sok esetben inkabb 4-2-2-2) mas neve "barca felallas", akkor igen. a barca felallast masoljuk. Azt meg, hogy a jatekosoknak mi is a pontos feladatuk, azt par honap mulva latjuk majd meg.
Nálam DM kezdett volna, és a meccs állásától függően 70-80. percben jött volna Bale. Nem véletlen, hogy Bale nem játszott a saját válogatottjában. Nincs megfelelő fizikai állapotban, ráadásul kb. 3 napja dolgozik együtt a csapattal.

A Barca felállás másolása alatt azt értem, hogy vkp nélküli felállás telepakolva kreatív játékosokkal, aminek az az eredménye, hogy a letámadás alkalmazásának hiánya miatt gyenge a kp-nk. Ha összeáll a csapat, akkor ez a kp akár még meg is oldhatja a feladatait, de akkor is a Barca volt az első, aki a vkp nélküli felállást először alkalmazta. Én sok hasonlóságot látok Iniesta-Isco és Modric-Xavi posztja között, és a támadótriónk is hasonló elven áll össze.

Iker kezdőbe rakása a BL meccsen indokolatlan Ancelotti részéről. Nagyon komoly indokot nem látok a rotálásra, hacsak nem felsőbb utasítás. Ha Ancelottinak volt töke Lopezt előnyben részesíteni Casillas-szal szemben, akkor miért nincs töke a csapatban tartáshoz? Figyeljétek meg februárra Casillas lesz a kezdőkapus, és mindez úgy lesz elérve, hogy DL hiba nélkül fog kikerülni a kapuból.
az a baj, hogy te is meg pár barátod is kiemel 1-2 játékost, közben meg tegnap az egész csapat szar volt. szted ha jobb a kp, nem lett volna jobb karim is?
CR és Bale kp nélkül keféltek 1-1 gólt. De nem te élveztél azon, hogy most eltakarodott a söpredék meg a vesztes mentalitás, és hogy minőségi játékosok jöttek? Akkor hol a középpálya? Most még Khedira sem volt, aki elvihetné a balhét. Középpályánk még mindig nincs, és nem is volt az elmúlt meccseken sem, csak ott egyénileg sokkal gyengébb játékosok ellen játszottunk, most meg kicsit jobbak ellen besültünk. Ez ment az elmúlt 10 évben, Mou kicsit javított ezen (na nem sokat), de úgy látszik, nincs olyan edző, aki ezen változtatni tud.
A bajnokság meg pont az ilyen meccseken dőlhet el még ha villareal nem is a tipikus szar feljutócsapat hanem egy komoly ellenfél, ilyen korán akkor sem kéne pontokat veszíteni most megint még nagyobb nyomás fog nehezedni mindenkire...
Tömör lényeg. Ezért baj a pontvesztés.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. szeptember 15., vasárnap 11:21

Wertz írta:Nem tudom mit kell itt sírni egy gyengébb meccs miatt. A bajnokság egyik legjobb csapatának otthonában nem rossz eredmény egy döntetlen. Ettől a meccstől nem fog elúszni a bajnokság

1-2 játékost meg nem kell kiemelni, hogy milyen rossz volt, mert Lopezen és Carvajalon kívül az egész csapat az volt
Ez igaz de mégis szembetűnő volt, hogy egyszerűen milyen rosszul védekeztünk ami már krónikus betegség és a kp-án kezdődött a baj.
Valamilyen szinten még érthető is hisz Nacho és Illarának sincs tapasztalata de, hogy Pepe és Ramos is kritikán alul játszon az eléggé elkeserítő :vivo:
A bajnokság meg pont az ilyen meccseken dőlhet el még ha villareal nem is a tipikus szar feljutócsapat hanem egy komoly ellenfél, ilyen korán akkor sem kéne pontokat veszíteni most megint még nagyobb nyomás fog nehezedni mindenkire...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:50

Matt009 írta: Ha Ancelotti lesz olyan vakegér, hogy Iker véd kedden, akkor be fog bizonyosodni, hogy Perez bábja. Pedzegettem ezt már korábban, de Illara és Bale játszatása, a Barca felállás másolása és Iker kezdőbe dugása nagyon hajaznak erre.
- Nem hiszem, hogy Perez annyira kampanyolna Iker kezdobe rakasa mellett. A valogatottban nem tudom hogy jatszott, de valamikor neki is meg kell adni az eselyt. Mert ha egyaltalan nem kapja meg es telen tavozik, akkor a szurkolok szett szedik Anelottit. Az olasz se hulye..
- Bale a kezdobe jott. Szerinted mikor kene beepiteni? A hetkozi BL meccs debutalasnak jobb lett volna? Mondjuk en se a kezdobe raktam volna, de megertem Carlo donteset. Tegyuk fel DM kezd es jol jatszik. 60 perc utan leszedted volna?
- Ugyan az a helyzet: vettunk jo dragan egy jatekost, valamikor jatszatni kell. BL-be jobb lett volna? Vagy addig varjunk, mig jon egy konnyu otthoni meccs? Nekem egyelore ugy tunik, hogy az Isco, Modric, Illarra kp meg egy ideig nem fog letre jonni, mert Illarra inkabb Modric posztjan jatszik. A harmadik posztot Khedira es Casemiro kell majd megoldjak..
- barca felallas masolasa: a kozeppalyank volt a legnagyobb problemank. Az uralasahoz pedig 2 ember keves. Ha a 4-3-3 (ami sok esetben inkabb 4-2-2-2) mas neve "barca felallas", akkor igen. a barca felallast masoljuk. Azt meg, hogy a jatekosoknak mi is a pontos feladatuk, azt par honap mulva latjuk majd meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:48

Pont akartam írni, hogy néha pedig nagyon úgy jon le, mintha védett személyek lennének. Karimra ez fokepp igaz. De lehet, hogy ez csak nekem jon így le. De mindenkinek szíve joga.
Ha idézném, hogy miket írtam tegnap facebookon karimról, akkor magamat 1 hónapra kéne bannolni. :)
Sajnálom, nálam R9 az orok kedvenc, azt hiszem magasra tette fel azt a bizonyos lécet.
Senki nem fogja átugorni, de még csak megközelíteni sem mostanában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:46

Realista24 írta:Még egy gondolat, szidni akárkit lehet, efelől senkinek ne legyen kétsége, mielőtt még azt hiszik páran, hogy vannak védett személyek, mint a valóvillában. De egy színvonalat tartsunk, vagy viseljük a következményét.
Pont akartam írni, hogy néha pedig nagyon úgy jon le, mintha védett személyek lennének. Karimra ez fokepp igaz. De lehet, hogy ez csak nekem jon így le. De mindenkinek szíve joga.



Visziont engem csak az b*sz fel, hogy míg Ozilt lemondták itt mindenféle szarnak, meg kerékkotonek, meg hogy az ilyen mentalitásu playerek miatt tart ott a csapat, ahol .... akkor azt nem értem, hogy ezek a személyek (kinek nem inge ... ) miért nem mondják Benzema szar teljesitmenye után ugyanezt? Mert hogy Benzema hozzáállása meg a lagymatag jateka is van annyira idegesito. Engem Higuain balfaszkodása is idegesitett, de Benzema langyisága is. És én most sem latok benne semmi nagy potenciált. Sajnálom, nálam R9 az orok kedvenc, azt hiszem magasra tette fel azt a bizonyos lécet.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:44

Nem tudom mit kell itt sírni egy gyengébb meccs miatt. A bajnokság egyik legjobb csapatának otthonában nem rossz eredmény egy döntetlen. Ettől a meccstől nem fog elúszni a bajnokság

1-2 játékost meg nem kell kiemelni, hogy milyen rossz volt, mert Lopezen és Carvajalon kívül az egész csapat az volt

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:40

Én adtam neki figyelmeztetést. És bár nem vagyok nagy Benzema fan, mivel sokkal inkább a Real Madridnak szurkolok sok emberrel ellentétben, akik 1-1 kis kedvencükért jobban szorítanak, mint magáért a csapatért. De úgy látom sértve érzi magát, amiért a nem megengedett undorító szapulásért megkapta jogos figyelmeztetését, és mert azt mertem írni neki, hogy nem képes objektív lenni a francia megítlésével kapcsolatban, ezért most inkább engem kezd el provokálni, de ennek én nem fogok felülni. :) Hogy miért nem tudtál ezen felülemelkedni és normálisan fórumozni a továbbiakban, arról fogalmam sincs. Talán amiért a kedvencek el lettek adva a nyáron és már nincs úgy kihez kötődni, ezért találsz egy jó kis célpontot és naponta őt kezded el becsmérelni. De akkor nem ezen a fórumon van a helyed, sokkal inkább arrafelé kellene venni az irányt, amerre a kedvenc játékosok is tartottak. További szép napot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:37

Még egy gondolat, szidni akárkit lehet, efelől senkinek ne legyen kétsége, mielőtt még azt hiszik páran, hogy vannak védett személyek, mint a valóvillában. De egy színvonalat tartsunk, vagy viseljük a következményét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:36

Özil elengedése meg hiba volt,
Mikor fogjátok fel már, hogy ő akart menni,és nem mi küldtük el? :smile:
Jobb lett volna ha tovább lézeng itt, úgy, hogy nem is akar itt játszani ugye?
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 15., vasárnap 10:27

Kaptam egy figyut a múlt héten a Benzema szapulásomért, és egy kedves odaszúrást egy Benzema-fan moderátortól, hogy úgy látszik, nem tudok objektív lenni Benzemát illetően... Hát én kérek elnézést, a legjobb kilences megint bizonyította, hogy a legjobb kilences... És még hányszor fogja....
Off: mielőtt azt gondolja valaki, hogy én voltam, nem én adtam. A másodikat viszont én fogom.
Ja, és csigazabálózásért kaptad, ezt kifelejtetted, úgyhogy tedd takarékra magad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég