Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. április 25., szerda 8:48

Realista24 írta:Most azért kéne rá csörgősipka mert a véleménye nem egyezik a tiéddel vagy a Realosok/Barcásokéval?
Vagy most nem értem. Vitathatatlanul ott van a legjobb három játékos között jelenleg, az, hogy kinél ki az első már csak szimpátia kérdése.
Nálam Karim.
Dehogy, semmi közöm hozzá, hogy mi a véleménye, legyen ez, csak én éreztem azt, hogy úgy állította be, mintha csak neki lehetne igaza a "kétség sem férhet hozzá" dumával. Nekem vannak továbbra is kétségeim. Jó formában van idén, ez nem vitás, de Cére sem mondanám egyértelműen, hogy a világ legjobbja.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 25., szerda 8:46

Realista24 írta:Vitathatatlanul ott van a legjobb három játékos között jelenleg, az, hogy kinél ki az első már csak szimpátia kérdése.
Nálam Karim.
Karim Belhanda Salah a sorrended akkor?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 25., szerda 8:44

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta:Rendben, hazabeszél, megértem ezt, de miért nem lehet úgy, hogy nem teszi a fejére a csörgősipkát?

"Nehéz őt Lionel Messivel vagy Cristiano Ronaldóval összehasonlítani, mert nem játszik annyira régóta ennyire kiemelkedően, nem évek óta ilyen kiegyensúlyozott, de jelenleg Ő a legjobb formában lévő támadó a világon."

Mondjuk így. Nem ilyen kétség sem férhet hozzá, meg világlegjobbja szövegek.
Most azért kéne rá csörgősipka mert a véleménye nem egyezik a tiéddel vagy a Realosok/Barcásokéval?
Vagy most nem értem. Vitathatatlanul ott van a legjobb három játékos között jelenleg, az, hogy kinél ki az első már csak szimpátia kérdése.
Nálam Karim.
Top3-rol van szo, nem top 10000-rol.

:mrgreen:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 25., szerda 8:37

RealMadridFanatic írta:Rendben, hazabeszél, megértem ezt, de miért nem lehet úgy, hogy nem teszi a fejére a csörgősipkát?

"Nehéz őt Lionel Messivel vagy Cristiano Ronaldóval összehasonlítani, mert nem játszik annyira régóta ennyire kiemelkedően, nem évek óta ilyen kiegyensúlyozott, de jelenleg Ő a legjobb formában lévő támadó a világon."

Mondjuk így. Nem ilyen kétség sem férhet hozzá, meg világlegjobbja szövegek.
Most azért kéne rá csörgősipka mert a véleménye nem egyezik a tiéddel vagy a Realosok/Barcásokéval?
Vagy most nem értem. Vitathatatlanul ott van a legjobb három játékos között jelenleg, az, hogy kinél ki az első már csak szimpátia kérdése.
Nálam Karim.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. április 25., szerda 8:30

RealMadridFanatic írta:Rendben, hazabeszél, megértem ezt, de miért nem lehet úgy, hogy nem teszi a fejére a csörgősipkát?

"Nehéz őt Lionel Messivel vagy Cristiano Ronaldóval összehasonlítani, mert nem játszik annyira régóta ennyire kiemelkedően, nem évek óta ilyen kiegyensúlyozott, de jelenleg Ő a legjobb formában lévő támadó a világon."

Mondjuk így. Nem ilyen kétség sem férhet hozzá, meg világlegjobbja szövegek.
Vagy mondjuk azt hogy a jelenlegi formája alapján Cr-rel és Messi-vel van egy szinten hatékonyság terén. Sosem szerettem az ilyet. Akár realos beszélt akár más.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 25., szerda 8:27

Milner meg a legjobb középpályás lett gondolom hirtelen, mert neki van jelenleg a legtöbb gólpassza. :lol: CR meg este megmutatja amúgy is, hogy ki a legjobb :shifty:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 25., szerda 8:20

mikor angol játékos beszél fociról, rendszeresen nem figyelek oda :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. április 25., szerda 8:18

Rendben, hazabeszél, megértem ezt, de miért nem lehet úgy, hogy nem teszi a fejére a csörgősipkát?

"Nehéz őt Lionel Messivel vagy Cristiano Ronaldóval összehasonlítani, mert nem játszik annyira régóta ennyire kiemelkedően, nem évek óta ilyen kiegyensúlyozott, de jelenleg Ő a legjobb formában lévő támadó a világon."

Mondjuk így. Nem ilyen kétség sem férhet hozzá, meg világlegjobbja szövegek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 25., szerda 8:15

„Nehéz őt Lionel Messivel vagy Cristiano Ronaldóval összehasonlítani, mert nem játszik annyira régóta ennyire kiemelkedően, nem évek óta ilyen kiegyensúlyozott, de kétség sem fér hozzá, hogy jelenleg Szalah a világ legjobbja.” - Steven Gerrard
Uhh sztivi, sok volt a szörp. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 25., szerda 7:50

H.E.H.E. írta:otamendi :lol:
+1, egy buta favágó
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 25., szerda 7:42

otamendi :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. április 25., szerda 7:38

rashidm írta:Az megint más, hogy angol az védő buta mint a tök és gyöklassú. Nem csoda, hogy meg tudja őket verni, akár felállt védelem akár rendezetlen.
erről mindig az jut eszembe, hogy pl.a City védelem tengelyét Laporte és Otamendi alkotta, akik nem a PLben nevelkedtek...

kicsit túltoljátok szerintem ezt a Salah csak buta angol védőket képes megverni témát. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 24., kedd 22:26

wxyz írta:
sucre írta:sokan érveltek azzal mikor leigazoltuk, hogy felállt védelem ellen majd megint megy a szar foci salah nem fog semmit se tudni csinálni ellene, erre abban is nagyon jó.
Ez általános vélemény, szinte minden olyan játékos megkapja, aki agilis és gyors. Körülményes és lassú Iscok kellenek.
A Cityben is Sané volt butázva a bl kiesés után, miközben a mellette játszó intelligens David Silvát senki nem vette elő a rossz megoldásaiért.
Sanenak mondjuk jo megoldasa a rengetegbol sem volt es nem tudom, hogy Silva szar teljesitmenye ezt miben befolyasolja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 24., kedd 20:29

Ehhez csak annyit, hogy Andy Caroll is volt gólkirály...
ööööö hol is? mert PL-ben nem az biztos. de szerintem sehol
de egy év alapján nehéz megmondani hogy a legmagasabb szinten is megállná a helyét.
ez viszont igaz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. április 24., kedd 20:22

Ehhez csak annyit, hogy Andy Caroll is volt gólkirály... nem rossz Salah, de egy év alapján nehéz megmondani hogy a legmagasabb szinten is megállná a helyét.

Az megint más, hogy angol az védő buta mint a tök és gyöklassú. Nem csoda, hogy meg tudja őket verni, akár felállt védelem akár rendezetlen.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 24., kedd 19:41

Tolhatok akarmennyi smileyt, a lenyegen nem fog valtoztatni. expected goals (xG) alapjan egy atlagos szintet tol (nezz utana ennek a statisztikanak az elmeletere, nagyon jol lehet vele dolgozni). Egyertelmuen szintet lepett ebben a romahoz kepest, de ha jovore meg egy szintet lep helyzetkihasznalasban, nincs az az isten, hogy ne hozna ugyanilyen szamokat jovore is.
Az mar mas kerdes, hogy ezzel a helyzetkihasznalassal mire menne nalatok, ahol nyilvan nem o ra lenne felepitve a jatek (mint nalunk), ugy szepen vissza is esnenek a szamai.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. április 24., kedd 19:06

sucre írta:sokan érveltek azzal mikor leigazoltuk, hogy felállt védelem ellen majd megint megy a szar foci salah nem fog semmit se tudni csinálni ellene, erre abban is nagyon jó.
Ez általános vélemény, szinte minden olyan játékos megkapja, aki agilis és gyors. Körülményes és lassú Iscok kellenek.
A Cityben is Sané volt butázva a bl kiesés után, miközben a mellette játszó intelligens David Silvát senki nem vette elő a rossz megoldásaiért.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. április 24., kedd 18:40

sucre írta:
kis túlzással minden 3. gólja olyan, hogy még ő sem tudja, hogy jött össze neki. El nem tudom képzelni, hogy legyen még egy ilyen éve, ahol minden egyes mozdulata bejön és a semmiből is összejön neki.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
végülis úgy lőtte a top5 bajnokságokban a legtöbb gólt, hogy egy 11-est rúgott, míg a többiek szórják azokat is. Gondolom megnézted a Watford elleni góljait ahol tényleg 2 gólja szerencsés volt (4ből), aztán megy az általánosítás.
Az, hogy sokszor szerez úgy gólt, hogy a védelem nem állt fel stb. a kloppi letámadás oka, de sokan érveltek azzal mikor leigazoltuk, hogy felállt védelem ellen majd megint megy a szar foci salah nem fog semmit se tudni csinálni ellene, erre abban is nagyon jó.
Toljál még 20 nevetős smile-t, utána értsd meg a lényeget. Én nem értem, ha valaki kritikát mer megfogalmazni, egyből jön egy védő ügyvéd. Nem azt írtam, hogy szar. De ha nem látod, hogy idén minden össze jön neki, akkor elfogult vagy.
BBeno írta:messinek van megszámlálhatatlan mákos gólja, tehát ja, éveken át hozható.
Ha már én általánosítok Salah-val, akkor ezt nem tudom minek nevezzem. Van valóság alapja, de azért ne már.

Mindegy, felőlem jöhet, mert amúgy bírom. Csak ha majd nem fogja hozni a statokat, már látom előre mit fog kapni... :coffee:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 24., kedd 18:03

messinek van megszámlálhatatlan mákos gólja, tehát ja, éveken át hozható. az egy másik dolog hogy messi jobb vagy nem jobb mint salah én csak a szerencsés gólokra reagáltam.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 24., kedd 18:03

kis túlzással minden 3. gólja olyan, hogy még ő sem tudja, hogy jött össze neki. El nem tudom képzelni, hogy legyen még egy ilyen éve, ahol minden egyes mozdulata bejön és a semmiből is összejön neki.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
végülis úgy lőtte a top5 bajnokságokban a legtöbb gólt, hogy egy 11-est rúgott, míg a többiek szórják azokat is. Gondolom megnézted a Watford elleni góljait ahol tényleg 2 gólja szerencsés volt (4ből), aztán megy az általánosítás.
Az, hogy sokszor szerez úgy gólt, hogy a védelem nem állt fel stb. a kloppi letámadás oka, de sokan érveltek azzal mikor leigazoltuk, hogy felállt védelem ellen majd megint megy a szar foci salah nem fog semmit se tudni csinálni ellene, erre abban is nagyon jó.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég